Krzywe nogi - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-17, 20:52   #2731
pulynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Kejterzyna19! Na pewno nie jest tak źle Może wkleiłabyś zdjęcie swoich nóżek? Bo zazwyczaj, gdy któraś z dziewczyn TAK się wyraża o swoich nogach, to znaczy, że na pewno są ładne i nie widać na nich nawet najmniejszej krzywizny - wierz mi A teraz przesyłam Ci dużą porcję optymizmu ( mam nadzieję, że szybko dojdzie) i gorące pozdrowionka Będzie dobrze, główka do góry buziaki
pulynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 22:21   #2732
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Krzywe nogi

Wiecie co sobie myślę Wizażanki? Myślę, że nie możemy się przejmować swoimi nogami, bo niby dlaczego mamy nie nosić spódniczek, szortów..., a inni mogą. Życie jest tylko jedno i nie warto tak się katować. Noście to co chcecie ile się da, bo niby dlaczego mamy sobie żałować? Dlatego, że mamy jakieś inne ułożenie kości? No i co z tego? Od nas to nie zależy. Pamiętajcie jak zobaczycie gdzieś w sklepie jakąś spódniczkę albo szorty, które Wam się spodobają to kupujcie! Szkoda marnować życia na odmawianie sobie wszystkiego .
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 19:58   #2733
żuliett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 16
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez milli2 Pokaż wiadomość
Poppaulina.. operację taką można zrobić w każdym wieku u dzieci jak i dorosłych ale to oczywiście lekarz decyduje czy są wskazania.Piszesz że nie poddalabyś sie takiej operacji więc wygląd Twoich nóg nie przeszkadza Ci aż tak bardzo dlatego od razu odradzami operację.Potrzeba naprawdę dużej motywacji żeby dać się połamac na stole operacyjnym a potem wsadzić w gips na 6 tygodni, potem jeszcze 6 tygodni ćwiczeń, nie chodzisz w sumie 3 miesiące-to są jedyne wady tej operacji.Blizny sa cieniutkie i prawie niewidoczne w kształcie 2 kilkucentymetrowych linijek po obu stronach kolan


www.youtube.com/watch?v=yblaOhg6c8Q
3miesiące unieruchomiona?!!! Przeciez to katorga!! A co z pracą,studiami...( Gdyby rehabilitacja byla krotsza to bym bez wahania poddała się takiej operacji. Drogo mili2 piszesz ze msz szpotawe kolana,czy takiej operacji mogą sie poddać koślawce???
A jak wygląda higiena i poruszanie sie po domu,rozumiem,że tylko wózek i kule wchodzi w gre? Makabra...Z jednej strony czlowiek moze spelnic marzenia,ale takim kosztem? :/ A jakie jest ryzyko,ze operacja moze sie nie powieść i nie chodzi mi o walory estetyczne... Jak duze jest prawdopodobobienstwo trwalego kalectwa np, przeciez kolano to najbardziej urazowe miejsce,trudno poddajeca sie rehabilitacji ???
żuliett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 18:11   #2734
pulynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Ja myślę Dziewczęta, że operacja to chyba ostatnia rzecz na liście metod radzenia sobie z krzywymi nogami. Ja miałam koleżankę, która miała taką operację, teraz nie mam z nią kontaktu, w każdym razie wiem, że bardzo cierpiała i żałowała swojej decyzji o operacji potem. Ucierpiała i fizycznie i finansowo, niestety. Naprawdę gorąco odradzam, ale to jest tylko moje zdanie
pulynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 01:38   #2735
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Krzywe nogi

Witam. Mam nadzieję, że temat jeszcze wciąż żywy i dostanę jakieś odpowiedzi

Krzywe nogi od zawsze były moim problemem, chyba największym.

Uda mam raczej nienajgorsze, ale problem zaczyna się od kolan w dół.

-bardzo uwypuklone do wewnątrz kolana

-wygiete lydki

Unikam chodzenia w spódniczkach, aczkolwiek moje wakacyjne postanowienie to nosić krótkie szorciki, bo wg. mnie krzywe nogi lepiej wyglądają w szorcikach, niż w spódniczkach.

Spróbuję nie patrzeć na opinie innych Zastanawia mnie, czy panowie na prawdę aż tak zwracają uwagę na to czy nogi są idealnie proste, czy chodzi raczej o pokazanie ich i aby były zadbane i opalone ...

Przejrzałam prawie wszystkie posty w tym wątku, lecz nadal nie mogę dojść do tego jaki mam typ krzywizny.

Zdj bardzo niewyraźne, ale może ktoś móglby mi pomóc określić czy to X czy Y ?

Pozdrawiam wszystkie piękne krzywe nóżki, które w lecie pragną być eksponowane
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 05:01   #2736
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Maua Mi Pokaż wiadomość
Witam. Mam nadzieję, że temat jeszcze wciąż żywy i dostanę jakieś odpowiedzi

Krzywe nogi od zawsze były moim problemem, chyba największym.

Uda mam raczej nienajgorsze, ale problem zaczyna się od kolan w dół.

-bardzo uwypuklone do wewnątrz kolana

-wygiete lydki

Unikam chodzenia w spódniczkach, aczkolwiek moje wakacyjne postanowienie to nosić krótkie szorciki, bo wg. mnie krzywe nogi lepiej wyglądają w szorcikach, niż w spódniczkach.

Spróbuję nie patrzeć na opinie innych Zastanawia mnie, czy panowie na prawdę aż tak zwracają uwagę na to czy nogi są idealnie proste, czy chodzi raczej o pokazanie ich i aby były zadbane i opalone ...

Przejrzałam prawie wszystkie posty w tym wątku, lecz nadal nie mogę dojść do tego jaki mam typ krzywizny.

Zdj bardzo niewyraźne, ale może ktoś móglby mi pomóc określić czy to X czy Y ?

Pozdrawiam wszystkie piękne krzywe nóżki, które w lecie pragną być eksponowane
Kochana nie przesadzaj !!!Pokazuj je bo masz co, są gorsze naprawdę, a twoje nóżki są szczupłe i ładne dla pocieszenia ja mam ciut gorze,a spódniczki zakładam
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 09:12   #2737
pulynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Maua Mi! Temacik jest jak najbardziej żywy i ma się dobrze Masz świetne, zgrabne i opalone nóżki! A jeśli dopatrzyłaś się jakiejś krzywizny, to naprawdę jest ona niewielka i mało widoczna. Ja też szukam ładnych spodenek na lato, bo zawsze są one wygodniejsze od miniówki i w nich też można ładnie wyglądać co nie znaczy oczywiście, że mini też nie założę Pozdrawiam wszystkie Wizażanki:cmo k::cmok : buźka!
pulynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 09:27   #2738
Quarko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 85
Dot.: Krzywe nogi

ja mam taki problem: zakładam spodenki i decyduję, że pójdę z koleżankami na jakiś wypad załóżmy. Pół godziny przed wycieczką stwierdzam, że jednak przebiorę się na rybaczki, a potem że juz nie chce mi się jechać ;( i co można zrobić z taką psychiką? Mam wrażenie że każdy się patrzy na moje krzywe nogi i brzydkie kolana ;(
__________________
"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość"

/ks. Tadeusz Olszański/
Quarko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:05   #2739
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Quarko Pokaż wiadomość
ja mam taki problem: zakładam spodenki i decyduję, że pójdę z koleżankami na jakiś wypad załóżmy. Pół godziny przed wycieczką stwierdzam, że jednak przebiorę się na rybaczki, a potem że juz nie chce mi się jechać ;( i co można zrobić z taką psychiką? Mam wrażenie że każdy się patrzy na moje krzywe nogi i brzydkie kolana ;(
Hehe, widzę, że ktoś ma podobny sposób myślenia do mnie. Czasami jak chce iść piechotą na plażę ze znajomymi, to zakładam króciutkie szorciki, a 5 min przed wyjściem zmieniam na...długie dżinsy, żeby uniknąć spojrzeń czy uwag. Wg mnie jedynym sposobem na odciągnięcie uwagi od /niezaprostych/ odnóży, jest eksponowanie np. pupy w szorcikach, bądź innych partii ciała z których jesteś zadowolona.


Moje krzywe nóżki też nie są wyimaginowane, ale jedynym sposobem którym sobie z tym radze, to staram się, aby zawsze były zadbane , nawilżone i opalone + króciutkie szorciki i butki na lekkim podwyższeniu.

Pozdrawiaaam
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:55   #2740
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Krzywe nogi

Wiecie co? Kiedyś miałam depresję z powodu moich nóg a teraz mnie to nie obchodzi I wam też to radzę
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:46   #2741
Martitka1!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

według mnie Maua Mi masz troszke podobneóżki do moich, Tylko twoje mają mniej wystające kolna. Zdjęcia moich są na stronie 91. Mi też to strasznie przeszkadza, chociaż inni mówią żę są proste. Co zrobić????
Martitka1! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 20:57   #2742
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Krzywe nogi

rzeczywiście mamy trochę podobne te nóżki, chyba nawet podobne parametry mozemy miec [163 cm], chyba, że się mylę oczywiście jak patrzę na Twoje, to wydaje mi się że są baaaardzo ładniutkie i proste, a w swoich doszukuję się samych wad Również bardzo chciałabym chodzić w miniówkach, ale jakoś zawsze tego unikałam W tym roku chciałabym sie przełamać i całe lato przechodzić z odsłoniętymi nogami - kiedyś trzeba


A dziś miałam Dzień Dobroci dla Nóżek

Pozdrawiam
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 22:36   #2743
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: Krzywe nogi

Ah, dziewczyny, a dokładnie `Martitka1!` i `Maua Mi`, nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma. obydwie macie nóżki bez zarzutu moim zdaniem, a idealnie prostych nóg myśle, że raczej nikt nie ma.. jesli chcecie zobaczyć krzywe nogi to Wam wkleje moje, porównajcie do swoich i cieszcie sie, że macie jakie macie bo zawsze mogłyście mieć takie jak ja... ^^

Pozdr. ^^
ibizka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 23:02   #2744
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Krzywe nogi

ibizka_ wyraźniejszego zdjęcia na składziku nie miałaś ? każdy jest bardzo samokrytyczny względem siebie i dostrzega swoje wszystkie niezauważane przez innych wady aczkolwiek uważam, że mam trochę powykrzywiane nóżki nad czym ubolewam, ale przechodzę powoli na etap akceptacji.

Twoich nóżek nie jestem w stanie ocenić, bo jedyne co widzę to ciemna plama, ciemna plama, ciemna plama i o aczkolwiek stwierdzam, że chyba masz dość długie nóżki, albo mnie myli oko/zdjęcie.

Pozdrawiam
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 23:06   #2745
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: Krzywe nogi

Jeszcze mam pytanko do `milli2`. Czy z tą operacją nie wiążą się jakieś ograniczenia? tzn. czy np. będziesz mogła po operacji uprawiać sporty czy raczej nie powinno się bo wiąże się z tym jakieś ryzyko? albo czy ewentualnie lekarz nie wspominał Ci o jakiś komplikacjach? Ja osobiście teraz napewno sobie nie zrobie takiej operacji, ale może za pare lat jak nadejdzie odpowiedni moment.. wizja nie chodzenia przez 3 miesiące jest dla mnie naprawde przerażająca.
ibizka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 23:16   #2746
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: Krzywe nogi

Hmm, u mnie na kompie widac dobrze to zdjęcie, no, ale pewnie masz inne ustawienia i dlatego u Ciebie wydaje sie ciemniejsze.. może innym razem wrzuce jakies inne jak zrobie coś nowego. :P no, ale wiem jak to jest, każdy doszukuje sie u siebie jakiś niedoskonałości..

Co do moich to są dość długie, ale co z tego jak są tak krzyyywe, że aż mnie odrzuca jak patrze na takie zdjęcia.. szkoda, że to sa już takie zmiany, których już nie da się zmienić.. no chyba, że człowiek się zdecyduje na operacje - ale ile trzeba przepłacić, 6 tyg. w gipsie, masakra.
ibizka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 05:16   #2747
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: Krzywe nogi

Zdjęcie jest dobre widać dobrze.Nie przejmuj się nogami ja mam takie same i już się pogodziłam nawet w spódniczkach chodzęNajważniejsze to polubić co się ma bo mogłoby być gorzej .Ja swoje polubiłam,a opiniami innych się nie przejmuję.Nogi masz długie, szczupłe i wcale nie takie krzywe chodzą po świecie gorsze
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:26   #2748
poppaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywe nogi

dokladnie tak!! ciesz sie ze masz je taaaaaakie dlugie nie jedne dziewcyzny o prostych nogach tego moga ci pozazdroscic...!!
poppaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 11:05   #2749
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Krzywe nogi

Tak jak mówiłaś, pobawiłam sie trochę w ustawieniach monitora i już widzę Twoje nóżki. Masz śliczne dłuuugie nogi i uda, uda przede wszystkim Jak sie ma takie długie nóżki, to lekka krzywizna odchodzi na drugi plan.
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 11:50   #2750
babciamalina125
Rozeznanie
 
Avatar babciamalina125
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 664
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Maua Mi Pokaż wiadomość
Witam. Mam nadzieję, że temat jeszcze wciąż żywy i dostanę jakieś odpowiedzi

Krzywe nogi od zawsze były moim problemem, chyba największym.

Uda mam raczej nienajgorsze, ale problem zaczyna się od kolan w dół.

-bardzo uwypuklone do wewnątrz kolana

-wygiete lydki

Unikam chodzenia w spódniczkach, aczkolwiek moje wakacyjne postanowienie to nosić krótkie szorciki, bo wg. mnie krzywe nogi lepiej wyglądają w szorcikach, niż w spódniczkach.

Spróbuję nie patrzeć na opinie innych Zastanawia mnie, czy panowie na prawdę aż tak zwracają uwagę na to czy nogi są idealnie proste, czy chodzi raczej o pokazanie ich i aby były zadbane i opalone ...

Przejrzałam prawie wszystkie posty w tym wątku, lecz nadal nie mogę dojść do tego jaki mam typ krzywizny.

Zdj bardzo niewyraźne, ale może ktoś móglby mi pomóc określić czy to X czy Y ?

Pozdrawiam wszystkie piękne krzywe nóżki, które w lecie pragną być eksponowane

nie unikaj chodzenia w spódniczkach bo nie masz czego się wstydzic !!
naprawdę masz ładne nózki
__________________
babciamalina125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 15:44   #2751
Martitka1!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

Witaj Maua Mi ja mam 175 cm wzrostu. Wydaje mi się żę czas zaakceptować siebie i ruszać na podbój świata w mini. Powodzenia wszystkim
Martitka1! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 17:42   #2752
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Krzywe nogi

Różne fobie leczy się stopniowo to może by i tak z nóżkami spróbować?
Wymyśliłam dla Was takie punkty
1. Zakupienie wymarzonych szortów/mini.
2. Zestawienie z takimi dodatkami żeby najbardziej nam się podobało.
3. Długie chodzenie po domu w szortach/mini.
4. Krótki wypadzik z domu np. wyrzucenie śmieci (oczywiście w szortach.mini).
5. Przejażdżka rowerem (tu raczej w szortach) lub spacer w odludne miejsce.
6. Spacer z TŻ lub przyjaciółką (jeśli z przyjaciółką to we dwie w szortach/mini).
7. Chodzenie jak najdłużej i najczęściej jak się da.
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:07   #2753
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Krzywe nogi

Hehe Wg. mnie świetne jest to co napisałaś, uważam tak samo, że stopniowo trzeba sie z tym oswajać, dziś zrealizowałam 4 pierwsze punkty ogólnie cały czas chodzę w szortach pod domu, ale dziś sie pofatygowałam przed dom/na ulice w nich oczywiście na momencik, ale pasuję do tego 4 punktu niedługo się wezmę za 5,6, a 7 to taki punkcik do którego będę dążyła w te wakacje


pozdrawiam Cię i resztę Wizażanek
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:14   #2754
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Aglolga Pokaż wiadomość
Różne fobie leczy się stopniowo to może by i tak z nóżkami spróbować?
Wymyśliłam dla Was takie punkty
1. Zakupienie wymarzonych szortów/mini.
2. Zestawienie z takimi dodatkami żeby najbardziej nam się podobało.
3. Długie chodzenie po domu w szortach/mini.
4. Krótki wypadzik z domu np. wyrzucenie śmieci (oczywiście w szortach.mini).
5. Przejażdżka rowerem (tu raczej w szortach) lub spacer w odludne miejsce.
6. Spacer z TŻ lub przyjaciółką (jeśli z przyjaciółką to we dwie w szortach/mini).
7. Chodzenie jak najdłużej i najczęściej jak się da.
To jest swietny plan,bo sluzy temu zebysmy sie same opatrzyly z widokiem siebie samej w takim a nie innym ubraniu.I w ten sposob przestaniemy bezustannie myslec o nieszczesnym ubraniu,w ktorym naszym zdaniem wygladmy okropnie.
Wczoraj widzialam dziewczyne w szortach,nozki miala malo zgrabne,ale wygladala na tak pewna siebie i zadowolona ze swego wygladu,ze stwierdzilam,ze tak naprawde jej girki sa bardzo seksi
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:27   #2755
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Krzywe nogi

Dziękuję Wam Wizażanki. Mam nadzieję, że plan przyda się także innym osóbkom.
Maua Mi dziękuję i również pozdrawiam
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:58   #2756
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Aglolga Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam Wizażanki. Mam nadzieję, że plan przyda się także innym osóbkom.
Maua Mi dziękuję i również pozdrawiam

Plan jest dobry
Zapomnialam dodac,ze zgadzam sie tez z twoim wyzszym postem.ja tez jestem zdania,ze nie mozna sie przejmowac nogami-to jakie sa to ani nasza wina,ani nasza zasluga,tak samo jak te "zgrabne"zaslugujemy na odslanianie nog,bo niby czemu nie.W koncu najwazniejsze,ze mamy te nogi zdrowe,prawda?A ze troche odbiegaja od powszechnie przyjetego idealu piekna?Nie zawsze najladniejsze jest to proste i idealne,ladne jest tez to o co dbamy,staramy sie i z czego jestesmy dumni.To wlasnie zasluguje na pochwale
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 10:13   #2757
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Krzywe nogi

To nie są krzywe nogi, tylko bardzo szczupłe nogi:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1214181445

Ja tu nigdzie krzywych nóg nie widzę. Dziewczyny, przesadzacie. I to strasznie.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 15:08   #2758
asiaksiazki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi

Nie rozumiem dziewczyny jak możecie mówić że nogi w kształcie litery X są krzywe, ja zawsze chciałam takie mieć, ta szparka jest urocza. Nie wiem jak wyglądać musi wg Was ideał?? Może któraś wklepiłaby takie zdjęcie idealnych nóg.

Ja o moich nogach mogę powiedzieć że są wręcz zrośnięte(haha) chodzi mi o to, że są bardzo blisko siebie. Zresztą zerknijcie na zdjęcie. Jeśli ktoś z Was zna jakieś ćwiczenia na to żeby sobie zrobić taką"szparę" między nogami to bardzo bym o nie prosiła.

Dodam jeszcze że: 90 w biodrach, a udo 53, 176 cm wzrostu



Załącznik 1563026
asiaksiazki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 15:21   #2759
tulipanek17
Raczkowanie
 
Avatar tulipanek17
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 117
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez asiaksiazki Pokaż wiadomość
Ja o moich nogach mogę powiedzieć że są wręcz zrośnięte(haha) chodzi mi o to, że są bardzo blisko siebie. Zresztą zerknijcie na zdjęcie. Jeśli ktoś z Was zna jakieś ćwiczenia na to żeby sobie zrobić taką"szparę" między nogami to bardzo bym o nie prosiła.
Dziewczyno.. ja chce takie nogi
Mówisz, ze chciałabyś mieć tą "szparkę".. może rób wszystko czego robić sie nie powinno? ale nie pytaj co pewnie to co robie ja znaczy jak siedzę to kolana do siebie a stopy jak najdalej od siebie albo siad skrzyżny
A tak serio.. Wiesz ile Dziewczyn by chciało mieć takie nogi!
__________________


tulipanek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 17:02   #2760
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Krzywe nogi

Hm, te nogi to chyba tak na dobicie tutaj wstawiłaś, masz nogi bez najmniejszego zarzutu i proszę nie pisać, że czegoś im brakuje.

PS. Oddam "szpare" w dobre ręce [ a może nogi? ]
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.