WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy masz jakieś doświadczenia z cellulitem?
Tak, wciąż borykam się z tym problemem... 820 91,72%
Tak, kiedyś miałam cellulit, teraz już nie! 31 3,47%
Nie, na szczęście nigdy pomarańczowej skórki nie posiadałam 35 3,91%
A co to jest cellulit? 8 0,89%
Głosujący: 894. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 13:16   #1231
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

myślę, że da Pamiętam, że jak miałam jakieś chłodzące preparaty to też się owijałam folią i dany preparat lepiej się wchłaniał bo skóra lepiej go przyjmowała dzięki rozgrzaniu ciała.
Walka z cellulitem jest męcząca, bo wymaga bardzo dużego zdyscyplinowania i systematyczności, ale warto Do lata zdążysz wygładzić ciałko, tylko musisz mocno chcieć
I zaopatrz się w taką szorstką rękawicę (sisalową) i masuj pupke i uda pod prysznicem używając np jakiegoś ujędrniającego żelu pod prysznic. Unikaj gorących kąpieli.
Życzę powodzonka i daj znać jak działa Slimtherapy Cooling serum Active Anti-Cellulite Pharmacy Laboratories jak już zaczniesz stosować
Złota zasada: łączyć stosowanie takich smarowidełek z masowaniem skórki szorstką rękawicą, z ruchem fizycznym oraz zdrowym jedzonkiem i dużą ilością wody mineralnej
pozdrowionka!
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:23   #1232
Flagrans
Raczkowanie
 
Avatar Flagrans
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 31
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

..

Edytowane przez Flagrans
Czas edycji: 2008-03-31 o 13:24 Powód: to nie tu:P
Flagrans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:35   #1233
Iguśka
Raczkowanie
 
Avatar Iguśka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

A no właśnie, przeraża mnie systematycznosc:P Ale mój wygląd mnie mabilizuje do tego:P
Dziękuje za wszystkie rady
I jeszcze jedno pytanko: czy to musi byc woda? A jak już to czy koniecznie niegazaowana czy gazowana tez moze byc? A taka smakowa? Z niegazowaną nie dam rady, nie cierpię...!
Iguśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:52   #1234
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)



jeśli chodzi o picie wody, to faktycznie, nie każdy lubi taką niegazowaną bez smaku, ale ona jest wskazana. Ja to piję taką przegotowaną z czajniczka a jak brakuje mi smaczku to wyciskam sok z cytrynki Można troszke dosłodzić. Najlepiej pić taką wodę z cytrynką na czczo z rana, oczyszcza organizm, 'odtoksycznia', poprawia nastrój, polecam
Co do tych wód smakowych to ja ich unikam bo mam wrażenie, że to sama chemia
a jak wcześniej pisałam, lepiej unikać wysoko przetworzonych produktów. Co do wody gazowanej to spoko, można pić ale tak żeby brzuch nie rozbolał Ogólnie napoje gazowane odpadają jeśli chodzi o zdroe odżywianie.. ale wiadomo czasem można sobie pozwolić np na colę (mniaaam ) ale nie jest to zdrowe - nie tylko dla kondycji, wyglądu skóry i żołądka itp ale też dla ząbków - tak samo soki owocowe - w nadmiarze niszczą szkliwo bo są kwaśne, dlatego wszystko w umiarze Polecam Ci więc przegotowaną wodę z cytrynką. Sama natura
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 15:53   #1235
Iguśka
Raczkowanie
 
Avatar Iguśka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

ehh, może przeżyje

Nie kupiłam tego serum Slimtherapy Cooling serum Active Anti-Cellulite bo jak zwykle w moim "mieście" nic nigdy nie ma

Teraz to nie wiem na co sie zdecydowac Bo krem z vichy za 90zł odpada
Iguśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 07:14   #1236
edic
Przyczajenie
 
Avatar edic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 17
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Iguśka a gdzie mieszkasz ? Dziwię sie ze nie ma u ciebie w aptece Slimtherapy. A nawet jeśli nie ma to spokojnie polecam zakup w aptece internetowej tym bardziej ze mają tam niższe ceny i Slimtherapy Serum mozna juz kuoic za 36 zł.
edic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 14:21   #1237
Iguśka
Raczkowanie
 
Avatar Iguśka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Juz za późno:P Kupiłam żel pod prysznic, płyn i krem z czerwonej serii Lirene (Body anti-cellulite intense). Zobaczymy co z tego będzie
Iguśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 09:44   #1238
Pysio24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 623
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Dziewczynki, mam taki problem: mój cellulit nie jest widoczny- według mnie to stopień 1, bo lekkie grudki widać dopiero jaś ścisnę fałd uda z tyłu. Może i bym się tak nie przejmowała i nawet nie zauważyła gdyby mój TŻ mi tego nie pokazał. Zrobiło mi się trochę głupio, ogólnie jestem szczupła i mam chude nogi,więc nie pomyślałabym nigdy, że to może być u mnie tak widać. Postanowiłam kupić jakiś specyfik na cellulit i mam do Was pytanie, czy te preparaty powodują że nogi chudną, bo bardzo bym tego nie chciała. Poradźcie mi coś. Który z preparatów nie będzie powodował dużej utraty centymetrów w o obwodzie, bo z tych moich chudych nóg to już nic nie zostanie...
Pysio24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 16:55   #1239
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Nie martw się nogi nie chudną Gdyby tak było większość z nas byłaby w siódmym niebie
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:41   #1240
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Ja mam cellulit tak od ok. 4 lat. Wydaje mi się, że pojawil się po tym jak zaczęlam brać tabletki antykoncepcyjne, ale to tylko takie moje domysly... Wydaje mi się, że mam cellulit hmmm... chyba II stopnia. No wlaśnie -> jaki lekarz może mi pomóc ocenić stan cellulitu i doradzić jak powinnam z nim walczyć? Dermatolog czy jakiś dietetyk?

TJak na razie sama zaczynam zmasowany atak! Od miesiaca chadzam na silownie/fitness, 2 razy dziennie smaruję się różnymi mazidlami i w końcu udalo mi się kupić dlugo wyczekiwany masażer Perfect slim pro Philipsa

We wrześniu wyjeżdżam na wakacje, więc mam nadzieję, że cellulit choc w jakimś malym stopniu, ale zniknie
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 16:29   #1241
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

hEJ DZIEWCZYNY..ja miałam dużo tego zcarojstwa ale ok miesiąc temu zaczęłam chodzić na rolletic i mam krem AA SLIM EXPRESSO.. i wam powiem,że sa duże nawet bym powiedziała wielkie efekty..do tego ćwicze na stepperze..więc wam tez polecam a foliuje się raz na tydzień
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 15:49   #1242
asiulekk84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

ja wszystkim walczącym z tym kobiecym paskudztwem polecam jako doskonałe uzupełnienie masażer z galenica
http://www.allegro.pl/xxx.html
stosuję już go od kilku dobrych tygodni i muszę przyznac ze jest super
wygładza ujędrnia poprawia krązenie a co najważniejsze nie powoduje powstawania siniaków i pękania naczynek ( a mam do tego skłonnosc)
kupilam go na allegro prawie 3x razy taniej niż w zwykłej aptece

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-04-17 o 11:37
asiulekk84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:35   #1243
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: CeLLulit Na brzuchu :((

Polecam peeling z kawy!! Jest Boooski!! Skóra gładka jak pupa niemowlaka Nawet mój TŻ zauważył różnice..
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 13:03   #1244
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: CeLLulit Na brzuchu :((

ja robie sobie peeling solny tez pomaga a tak to zawsze szczotka z naturalnego wlosia i okrezne ruchy rozbija tkanke tluszczowa.
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 13:55   #1245
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Cytat:
Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
Polecam peeling z kawy!! Jest Boooski!! Skóra gładka jak pupa niemowlaka Nawet mój TŻ zauważył różnice..
O tak to fakt!!!
Kawa jest dobra!!!

Cytat:
Napisane przez lapinka Pokaż wiadomość
ja robie sobie peeling solny tez pomaga a tak to zawsze szczotka z naturalnego wlosia i okrezne ruchy rozbija tkanke tluszczowa.
A mozesz mi powieziec cos wiecej o tym peelingu solnym?
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 15:26   #1246
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Moje drogie do tej pory myslalam, ze takie cos jak cellulitis mnie nie spotka! Zawsze bylam chuda, jadlam co chciala, az do dzisiaj kiedy zobaczylam na swojej pupie to okropienstwo Nie widac normalnie, ale wystarczy, ze zepne miesnie. Tragicznie to wyglada bo jestem cala drobna i szczupla, z niedowaga (43 kg przy 158 cm...), a na tylku tluszczyk . Nawet nie mam zielonego pojecia o cellulitisie, zawsze omijalam ten temat bo mne nie dotyczyl. Same cwiczenia wystarcza aby zwalczyc to dziadostwo? Chcialam przytyc i zamiast tego mam brzydka pupe:/
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 15:47   #1247
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
Moje drogie do tej pory myslalam, ze takie cos jak cellulitis mnie nie spotka! Zawsze bylam chuda, jadlam co chciala, az do dzisiaj kiedy zobaczylam na swojej pupie to okropienstwo Nie widac normalnie, ale wystarczy, ze zepne miesnie. Tragicznie to wyglada bo jestem cala drobna i szczupla, z niedowaga (43 kg przy 158 cm...), a na tylku tluszczyk . Nawet nie mam zielonego pojecia o cellulitisie, zawsze omijalam ten temat bo mne nie dotyczyl. Same cwiczenia wystarcza aby zwalczyc to dziadostwo? Chcialam przytyc i zamiast tego mam brzydka pupe:/
Znajdz sobie jakies dobre ciwczenia na pupke ,napewno pomoze choc nawyki zywieniowe sa tez bardzo wazne.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 07:11   #1248
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Nie wiem czy ktoś poruszał już ten temat...
Czy używałyście może goodbye celulite?? Słyszałam, że warto i że działa?! A Wy macie jakieś doświadczenie?
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 07:19   #1249
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Cytat:
Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś poruszał już ten temat...
Czy używałyście może goodbye celulite?? Słyszałam, że warto i że działa?! A Wy macie jakieś doświadczenie?
uzywalam w okresie, kiedy nie moglam sie poruszac - moja ocena: sredni
znacznie lepszy jest: eveline slim extreme
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 09:14   #1250
Pysio24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 623
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Wczoraj zrobiłam peeling kawowy i jestem nim urzeczona! Cudowny! Ale mam takie pytanie; jak często go stosujecie?
Pysio24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 09:35   #1251
konwalia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Witam

Jakieś pół roku temu zaczęłam się baczniej sobie przyglądać i zauważyłam nawet spory cellulit.
Znajoma poleciła mi serum antycellulitowe. Było niedrogie, więc pomyślałam sobie co mi szkodzi spróbować.

Używam go codziennie na brzuch uda i pośladki
Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania
jeszcze mam trochę tej skorki na pupie, ale brzuszek mi znikł i w udach schudłam

W sumie 5 kg mi ubyło od nowego roku
Poza tym skora mi sie zrobiła taka gładka i napieta odpowiednio

Ja może nie miałam bardzo dużo tkanki tłuszczowej, ale naprawdę jestem zadowolona z efektów w dość krótkim czasie

Oczywiście poza kremem codziennie masuję uda i naprzemienny prysznic, a 2 razy dziennie (rano i wieczorem), codziennie niezależnie od pogody wychodzę na szybki spacer na 10-15 minut.

Co do jedzenia, to raczej niczego sobie nie odmawiam, ale jem w rozsądnych ilościach i lekko ograniczam tłuste rzeczy
konwalia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:37   #1252
sensual21
Raczkowanie
 
Avatar sensual21
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z kątowni ;-)
Wiadomości: 135
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Mogłabys podac nazwe tego serum ???
__________________
"...w miłości ogniem bądź, a nie bezradną ćmą!"
.im bardziej naciskasz -
tym trudniej
uzyskasz.
sensual21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 06:48   #1253
konwalia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

To jest serum antycelullitowe Mariza?
tak to chyba było, nie mogę teraz niestety tego sprawdzić, bo wyjechałam odpocząć trochę na długi weekend i nie wzięłam ze sobą z pośpiechu przy pakowaniu
To jest w takich pomarańczowych tubkach z białymi napisami
kosztuje od 9-12 zł w zależności od tego gdzie się je kupuje, tylko problem, że nie wszędzie można to dostać
z tej samej serii jest też krem wyszczuplający, ale wiadomo serum lepiej działa
konwalia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:09   #1254
maaril
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 457
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Dziewczyny już zupełnie zgłupiałam, przeczytałam większość wątków o ćwiczeniach na nogi, cellulit... wszytsko mi się pomieszało. Pomóżcie mi to wszytsko sobie poukładać Zaczęłam ćwiczyć zestaw ćwiczeń na nogi z tej strony http://www.bstok.pl/fitness/?t=tydzien20 i faktycznie coś dają, bo po pierwszym treningu na drugi dzień ledwo mogłam chodzić. Nie wiem czy to są aeroby czy ćw. siłowe, nie rozróżniam,chyba aeroby, no ale naczytałam się że na cellulit i spalanie tkanki tłuszczowej najlepsze są siłowe, tyle że nie wiem jakie to sa siłowe. Chce nadal ćwiczyc ten zestaw, bo mi się podoba, pomieszałam go też z ćwiczeniami z gazety no i jest fajnie, ale jeśli to mi nic nie da, a cell będzie większy to wolę to zostawić i poszukać czegoś skutecznego na mięśnie, cellulit i pozbycie się tkanki tłuszczowej na raz. Proszę o pomoc i wyjaśnienie mi tego wszystkiego. Wiem że się trochę rozpisałam ( a to i tak zaledwie 1/5 wsztskich moich wątpliwości) ale czuję się strasznie zagubiona w tym wszystkim
__________________
Od października studia - zaczynam nowy etap w życiu
Poza tym dbam o siebie

kod rabatowy na e-torebkę 40219d53


maaril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:57   #1255
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Kochane, przyłącze się do Was, co?

Nie tylko cellulit mnie nęka, ale także rozstępy:/ Bleee, nie cierpię ich! Ale już postanowiłam, pójdę na zabieg usunięcia ich.
Ale wracając do skóreczki ach, muszę się jej pozbyć sasasa

Dziś kupiłam w tym celu masażer Philipsa Cellesse i zamierzam się nim "katować" Ależ jakie to miłe katowanie Do tego peelingi i balsamy. Lubuję się w tych z serii Eveline. Takie zimne i cudne

Wakacje zaczynają mi się za tydzień i będą trwać aż do końca września (uroki bycia maturzystką ), więc postaram się całkowicie zmienić! Schudnę jeszcze z 10kg, zadbam o piękną cerę iiiiiii piękną sylwetkę bez cellulitu!!

Cellulitowi mówię stanowcze nie!!
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 22:15   #1256
zoffen
Raczkowanie
 
Avatar zoffen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 173
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Ja mam cellulit właściwie od kiedy pamiętam, już w gimnazjum na pewno miałam (zazdroszczę tym co piszą że już w dorosłym wieku mają nieśmiałe początki cellulitu ), chociaż nie byłam gruba- taka normalna. Przez ostatnie 3 lata przytyłam 8kg i mój problem się jeszcze pogorszył Teraz jest tragicznie!
Stosuję od miesiące serum i balsam Eveline i jest trochę lepiej, masuję się rękawicą itp trochę ćwiczę, ale nie sądzę, żeby kiedyś udało mi się go pozbyć na dobre

Wstyd mi za siebie, boję się wyjść na plażę, już się martwię o nasze pierwsze wspólne wakacje z TŻtem, bo w łóżku to tak tego nie widać jak w pełnym słońcu na plaży

Przyłączam się do walki z cellulitem, zamierzam kupić stepper i zwalczyć go możliwie jak najbardziej
__________________

WIELKIE ODCHUDZENIE!
75,6-71-70-69-68-67-66-65-64-63 -62-61-60





zoffen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 12:44   #1257
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

mam 17 lat i tez takie same poczatki, bo z daleka to nie widac, ale jak sie dotyka to czuc grudki. szukam jakis dobrych i wzglednie tanich kosmetykow, aby juz teraz zaczac z tym walczyc, bo potem bedzie tylko ciezej to usunac, jak tak o zostawie. niedlugo moja mama kupi takie urzadzenie z tv marketu leg magic i mam zamiar codziennie cwiczyc
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 13:27   #1258
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Ja jem mniej słodyczy (prawie wcale), więcej się ruszam (zamiast windą to po schodach, szybkie spacery...), więcej piję wody (ponad litr dziennie), robię peeling kawowy (2 razy w tygodniu), a mój cellulit się powiększył
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 09:56   #1259
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Witajcie
czyżbyście wszystkie zakończyły swoje masowania i kuracje i leżały teraz na plazy w kusym bikini? No nic, zobacze ile nas zostało na placu boju. Przyczytalam wczoraj cały ten wątek, dodał mi otuchy strasznie, szczególnie, że odkryłam, że ćwiczenia, które czasem robiłam nazywają sie 8 Minute Buns i sa identyczne jak na filmidle (fajnie było to odkryć) nie robiłam tylko tych scisnięć małych po każdym ćwiczeniu, ale postaram się teraz wtłoczyć wszytsko na stałe do krwioobiegu Od niedawna piję tylko zieloną herbate, oraz 2xdziennie Omega 3-forte, czasem właśnie ćwiczę(zajmuje mi to z 10min), wmasowuję 2xdziennie balsamik antycell, myjąc zęby, robię te "przysiady do niewidzialnego krzesła", w końcu lepiej się ruszać, niż stać nad zlewem, a tak 2w1 Czasem używam myjki do masowania chwilę, czasem jak nie zapomne wychodząc z wanny, biczuje uda prysznicem zimnym-ciepłym, najrzadziej robię peeling kawowy. Moja zmorka wyglądała tak: tył ud i wewnetrzna część - II stopień (czyli stałam i pomarszczenia miałam/mam), pupa i reszta uda - I stopień (bo mam jak scisne mięśnie, albo złapię skórę na udzie) Teraz tak : wcześniej, zanim zaczęłam cokolwiek robić, po scisnieciu skóry były grudy (raz małe, raz duże), teraz są równimiernie rozłożone, w postaci małych kuleczek, nierówności. Kształt pupy jest wyraźny, jak siedzę pupa się nie "rozlewa", mniej widać zgóreczki. Pozostał tylko jedynie zarys wewnętrzna strona ud, że jak stoje to skóra jest taka, hmm.. no taka w tłuszczyku cała, i tył ud pod pośladkami, nadal widoczny, choć nieznacznie i bez porównania z tym co było. Mimo nowego kształtu, pupa nadal po sciśnięciu mięśni - kalafiorkowata Zaczęło się od Diany35, odstawiłam i okazało się, że mam małe wzorki rozstępów (ale to mi nie przeszkadza, maja ładny wzorek i są już naprawde niewidzialne) oraz cellulit, co podobno po Dianie35 jest normą... Do tego coraz częstsze przesiadywania przy kompie, skłonności do zapychania stresu jedzeniem i ogólnie słodyczami, dużo czarnej herbaty z cuuukrem- do czego już teraz nie mam potrzeby wracać, niestety nadal mam napady wilczego głodu.. Ważę 52kg przy 1,67 wzrostu, wyglądam na szczupłą, hyhy, no ale stan skóry nie pozwala się tym zbytnio cieszyć. W walce zostałam sama, ponieważ mój TŻ chwilowo jest daleko ode mnie, więc nie ma pomocnej łapki, ani sexu nie ma, a to taki dobry naturalny spalacz i odtoksykowywacz, ysz
Liczę, że jak tylko stanę się bardziej systematyczna i po prostu te nawyki "już mi tak zostaną", to moja zmorka zniknie w 100%, czego i Wam życzę Odezwijcie się dziewczyny, jak u Was, p o z d r a w i a m

W skrócie telegraficznym :
witajcie STOP przeczytałam wątek STOP ja też walczę STOP metody takie same jak Wasze STOP ale będę systematyczniejsza STOP odezwijcie się STOP pozdrawiam
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 14:11   #1260
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Zauważyłyście, że to co wewnętrznie nie jest wskazane zewnętrznie niszczy pana C.? Kawa nie jest wskazana do picia, ale jako peeling jak najbardziej. Tak samo z solą, do jedzenia nie za bardzo, ale jako dodatek do peelingu się nadaje.
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 21:01:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.