Studenci Uniwersytetu Łódzkiego - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 07:12   #451
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
policz godziny z planem (programem studiów). jeśli faktycznie masz takie zajęcia, to lepiej idź na nie, na moim usosie w ogóle nie mam planu z drugiego kierunku.


Cytat:
Napisane przez Turczynka Pokaż wiadomość
Ja jutro tez idę po legitymację kasientos nie jesteś sama Może nie będę z Tobą ale duszą będę Cię wspierać przy odbieraniu :P




dobra to się szykuję na ten wykład nawyżej jakiś dodatkowy przerobię
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 08:39   #452
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Dziewczyny, a wiecie, że jeśli chce się zmienić grupę ćwiczeniową, to trzeba pisać podanie do prorektora? Pamiętam, że kiedyś nie było z tym problemu, chodziło się gdzie się chciało, a teraz... Masakra. Napisałam podanie o zmianę grupy i mam nadzieję, że ono przejdzie... ehh...

Turczynko a nie orientujesz się kiedy trzeba by zapłacić za studia? :/

Też dziś się wybieram po indeks do dziekanatu, ale pewnie będą ogromne kolejki i nic z tego nie wyjdzie. :/

Aha dziewczyny... Nie lubię się chwalić, ale... no nie mogę się powstrzymać. Ja i mój TŻ jesteśmy w łódzkiej gazecie. W dzisiejszym Ekspressie Ilustrowanym. Ale fajnie.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 09:43   #453
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiecie, że jeśli chce się zmienić grupę ćwiczeniową, to trzeba pisać podanie do prorektora? Pamiętam, że kiedyś nie było z tym problemu, chodziło się gdzie się chciało, a teraz... Masakra. Napisałam podanie o zmianę grupy i mam nadzieję, że ono przejdzie... ehh...

Turczynko a nie orientujesz się kiedy trzeba by zapłacić za studia? :/

Też dziś się wybieram po indeks do dziekanatu, ale pewnie będą ogromne kolejki i nic z tego nie wyjdzie. :/

Aha dziewczyny... Nie lubię się chwalić, ale... no nie mogę się powstrzymać. Ja i mój TŻ jesteśmy w łódzkiej gazecie. W dzisiejszym Ekspressie Ilustrowanym. Ale fajnie.

Jeśli chodzi o gazetę- GRATULUJĘ ! Super !

Droga Miasiak87 Chyba nie podpisywałaś umowy ?
Myślę tak bo mówisz że nie masz indeksu. Każdy kto podpisał umowę dostał indeks i legitymację
Tam pisze także do kiedy. Jak dobrze pamiętam to do 16 października Wiesz nie podam Ci dokładnej daty gdyż nie mam umowy w Łodzi a tam gdzie mieszkam Rodzice wszystkim się zajmą
A ze zmianą grupy to tak jak Ci napisałam Wykładowca powiedział że nie ma problemu, tylko musisz znaleźć kogoś kto będzie chciał przejść do IV grupy i już
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 11:45   #454
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiecie, że jeśli chce się zmienić grupę ćwiczeniową, to trzeba pisać podanie do prorektora? Pamiętam, że kiedyś nie było z tym problemu, chodziło się gdzie się chciało, a teraz... Masakra. Napisałam podanie o zmianę grupy i mam nadzieję, że ono przejdzie... ehh...
Ale chcesz zmienić grupę na stałe? Bo ja potrzebuje się np. przenieść na dwa zajęcia. W zeszłym roku też się przenosiłam i dwa lata temu też. I w życiu nie pisałam żadnego podania, tylko rozmawiałam z wykładowcą (jeżeli to był ten sam) albo z wykładowcami (jeżeli byli inni od tego samego przedmiotu). Raz nawet chodziłam do innego, tam zaliczałam wszystko, a ocenę mi wstawiał wykładowca od mojej pierwotnej grupy. Studia to sztuka kombinowania, zobaczycie
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 12:42   #455
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

No właśnie tak chciałam zrobić, jak piszesz, aler koleżanka mnie nastraszyła podaniem... no pójdę najpierw pogadam z wykładowcami, może bez podania się obejdzie... Bo nie wiem czy znajdę kogoś na wymianę... :/
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 13:09   #456
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Misiak nie martw się. jak chcesz zmienić calą grupę to piszesz podanie, a tak to można pogadać z wykładowcami. powinni iść na rękę. jeszcze nie słyszsałam o wypadku, że nie poszli [ale dopiero teraz sama muszę kombinować]

IOS- to nie tylko rozliczenie roczne, to po prostu nie musisz chodzić na zajęcia, indywidualnie możesz zaliczać. system roczny nie jest imho najlepszy, bo wtedy w czerwcu sie okazuje, że istnieje np 12 egzaminów;/
ja nad tym myślę, żeby krzywo się nie patrzyli na moje nieobecności. chociaż mogę to zrobić na starym wydziale, a tam nie chcę nic zmieniać. na nowym nie mogę a tam chcę zmienić sporo.
biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 13:22   #457
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
IOS- to nie tylko rozliczenie roczne, to po prostu nie musisz chodzić na zajęcia, indywidualnie możesz zaliczać. system roczny nie jest imho najlepszy, bo wtedy w czerwcu sie okazuje, że istnieje np 12 egzaminów;/
ja nad tym myślę, żeby krzywo się nie patrzyli na moje nieobecności. chociaż mogę to zrobić na starym wydziale, a tam nie chcę nic zmieniać. na nowym nie mogę a tam chcę zmienić sporo.
No tak, ale to, że masz 12 egzaminów na koniec, to jest już raczej Twoja wina bardziej , bo przecież sama pilnujesz zaliczeń . Mam koleżankę studiującą tym trybem, muszę się dowiedzieć, jak to wygląda. Na razie hipotetycznie się orientuje, bo plan udało mi się ułożyć ok, z tego co wiem, to ta dwójka wykładowców, u których chce się przenieść, też kłopotów nie robi. Ale boję się, że z takiego założenia wyjdzie więcej osób, bo u mnie na filmie 90% mają drugi kierunek. Na ang, to raczej mi nic nie da zmiana, bo z tymi zajęciami, które mi mogą ewentualnie kolidować, to i tak jestem w stanie się dogadać z wykładowcą. Ale jak zwykle, czarnowidztwo ruszyło pełną parą
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 14:56   #458
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
No tak, ale to, że masz 12 egzaminów na koniec, to jest już raczej Twoja wina bardziej , bo przecież sama pilnujesz zaliczeń . Mam koleżankę studiującą tym trybem, muszę się dowiedzieć, jak to wygląda. Na razie hipotetycznie się orientuje, bo plan udało mi się ułożyć ok, z tego co wiem, to ta dwójka wykładowców, u których chce się przenieść, też kłopotów nie robi. Ale boję się, że z takiego założenia wyjdzie więcej osób, bo u mnie na filmie 90% mają drugi kierunek. Na ang, to raczej mi nic nie da zmiana, bo z tymi zajęciami, które mi mogą ewentualnie kolidować, to i tak jestem w stanie się dogadać z wykładowcą. Ale jak zwykle, czarnowidztwo ruszyło pełną parą
no wiem, że to byłaby moja wina. gdzieś na forum czytałam, że dziewczyna pisała, że to bardzo rozleniwia. ja się postaram bez. zobaczymy jak poprzekładam zajęcia.w poniedziałek pierwsza próba!
biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 11:07   #459
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
Aha dziewczyny... Nie lubię się chwalić, ale... no nie mogę się powstrzymać. Ja i mój TŻ jesteśmy w łódzkiej gazecie. W dzisiejszym Ekspressie Ilustrowanym. Ale fajnie.
ale jako kto?
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 12:40   #460
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Mój chłopak jest superchłopakiem gazety...
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 11:30   #461
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
Mój chłopak jest superchłopakiem gazety...



a ja siedze na uczelni..i sie nudze mam okienko i bym do dziekanatu mogla stanac...ale przeciez w pon nieczynny


i znowu na dzis plan ogólny nie zgadza mi sie z tym z usos;u... zaraz rowale ten uniwerek


a co tam u Was?
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 14:53   #462
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Witajcie dziewczyny !
Właśnie wróciłam z ćwiczeń I już mam wolne
Za to jutro troszkę będzie dłużej

I jak podobają Wam się studia i studenckie życie

Przesyłam pozdrowienia i dajcie znać
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 16:32   #463
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Ja zajęcia zaczynam dopiero w sobotę
Jak sobie pomyślę, że będę tam w godz.8-17 a niedzielę 8-19 to normalnie wszystkiego mi sie odechciewa
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 19:50   #464
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

witam wszystkie i wszystkich z UŁ studiuje sobie dziennie na 3 roczku....administracji
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017



Edytowane przez martha330
Czas edycji: 2008-10-14 o 07:41 Powód: dopisek
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:38   #465
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Alem styrana dzisiaj. Ale zaczynam się wczuwać . Jeszcze tylko muszę zakombinować z dwoma zajęciami . Jak już będzie środa po południu, będę bardzo szczęśliwa . Bo wszystko będzie jasne
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 22:16   #466
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

dzisiaj 9,5 h na uczelni. jutro 11. masakra!
biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 22:22   #467
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Ja dzisiaj 11 , jutro mniej, ale za to praca mnie dopadnie
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:22   #468
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

a gdzie pracujesz?
biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:32   #469
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

W szkole językowej

Ło matko, ale jestem styrana. Ale zamknęłam dzisiaj kwestię planu Wszystko się udało pozałatwiać, no prawie, jeszcze jeden wykładowca się musi zgodzić na indywidualne zaliczenia, ale osoba, która prowadzi z nim zajęcia na pół się zgodziła

Ale jakoś tak mi dziwnie jest ogólnie A Ty Biia zaaklimatyzowałaś się już? I jak u Ciebie z planem?
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 19:02   #470
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
dzisiaj 9,5 h na uczelni. jutro 11. masakra!
Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 11 , jutro mniej, ale za to praca mnie dopadnie

to ja mam najwięcej 8h..i to dla mnie massakra...
ale już niebędę marydziła


a ja co raz lepiej się czujędpukać: trochę jaśniejszych rzeczy się pojawiło...z grupą się odrobinę zintegrowałam...ale to nie moje klimaty


ale padnięta jestem nieźle... po półrocznej przerwie i nic nie robieniu to jest masakra
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 22:33   #471
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

ja niby nie mam takiego zlego planu, ale mam mase okienek i wykłady nawet do 18... podobno media sie nawet ta sprawa zianteresowaly, ze studenci dzienni koncza pozno, a wieczorowi z kolei podobno jakos bardzo wczesnie.

fajnie wrocic na uczelnie ale jakos tak, dziwnie troche sie czuje.. jeszcze sie nie wkrecilam
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 23:13   #472
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

a ja w pon. mam od 15 do 20... glupio tak. ale do 15 mamy całym wydziałem wf-y
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 04:42   #473
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

jej,ale macie dlugo zajecia..u mnie maks do 20 mam,ale to wyklad do wyboru... ale nigdy nie mam az 9 czy 11 godzin..co najwyzej 6......tak mi sie zdaje...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 15:00   #474
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
ja niby nie mam takiego zlego planu, ale mam mase okienek i wykłady nawet do 18... podobno media sie nawet ta sprawa zianteresowaly, ze studenci dzienni koncza pozno, a wieczorowi z kolei podobno jakos bardzo wczesnie.

fajnie wrocic na uczelnie ale jakos tak, dziwnie troche sie czuje.. jeszcze sie nie wkrecilam
ja się właśnie cieszę że bez okienke mam...
chociaż bardzo te 15stominutowe przerwy mnie denerwują... to jest za długo...wolałabym żeby były krótsze i żebym wcześniej mogła wyjść
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 16:22   #475
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Witajcie Dziewczyny
Dawno mnie tutaj nie było Życie studenckie mnie po prostu wciągnęło :P
Biblioteka, wydział, mieszkanie i tak w kółko. Mam nadzieję że niedługo się to ustabilizuje i już spokojnie będzie
Ja na szczęście nie mam okienek. Wszystko jest jedno za drugim więc jest luz
Pozdrawiam
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 21:49   #476
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

u mnie z planem prawie okej. na niektore zajecia chodze co dwa tygodnie wiec nadrabiam w domu.
jeszcze musze wyklad do wyboru zmienic. ale to sie ciagnie, bo wykladowcy nie było.

ostatnio siedzialam sobie na uczelni i widze przez okno wiewiorke, ktora ucieka z patio wydziału. pomyslalam sobie ze to znak i ... nie poczekalam na wyklad. konsekwentnie nie chodze na wyklady na drugim kierunku, ale te ciekawe akurat mi sie pokrywaja z zajeciami u mnie.

nadal sie czuje obco. ale juz mniej obco niz 3 dni temu.
biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 18:12   #477
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Jestem po pierwszym zjeżdzie na administracji Ciężko mi jeszcze powiedzieć, czy kierunek mi się podoba, bo w większości zajęcia miałam skrócone, takie organizacyjne... Wykładowcy mówili ogólnie czego wymagają, o czym jest ich przedmiot, co trzeba przeczytać itp.
Poznalam dopiro kilka osób, mam nadzieję, że będzie lepiej... Chociaż z drugiej strony, jeśli zajęcia są tak rzadko, to z ludźmi się chyba zbytnio nie zintegrujemy...

Byłam rozczarowana jedną rzeczą: że w całym budynku nie było miejsca, gdzie możnaby napić sie np.gorącej kawy czy herbaty...Zadnego bufetu ani nawet automatu na napoje Chyba, że dlatego że dopiero nowy budynek i jeszcze nic nie zorganizowali... A jak u Was na innych wydziałach? Ja jestem w PiA na Kopcińskiego (budynek w kształcie paragrafu)
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 18:59   #478
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym zjeżdzie na administracji Ciężko mi jeszcze powiedzieć, czy kierunek mi się podoba, bo w większości zajęcia miałam skrócone, takie organizacyjne... Wykładowcy mówili ogólnie czego wymagają, o czym jest ich przedmiot, co trzeba przeczytać itp.
Poznalam dopiro kilka osób, mam nadzieję, że będzie lepiej... Chociaż z drugiej strony, jeśli zajęcia są tak rzadko, to z ludźmi się chyba zbytnio nie zintegrujemy...

Byłam rozczarowana jedną rzeczą: że w całym budynku nie było miejsca, gdzie możnaby napić sie np.gorącej kawy czy herbaty...Zadnego bufetu ani nawet automatu na napoje Chyba, że dlatego że dopiero nowy budynek i jeszcze nic nie zorganizowali... A jak u Was na innych wydziałach? Ja jestem w PiA na Kopcińskiego (budynek w kształcie paragrafu)

no to witaj bo ja jestem na dziennych i dopiero jutro zaczynam tam zajecia,tzn w nowym budynku....
co do bufetu itp to moze nie odkrylas go w tym nowym budynku,jutro moge zdac Ci relacje,czy mnie sie udalo
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 19:53   #479
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Witam drogie Panie
Z góry przepraszam za pytanie takie bo być może każda z Was juz tutaj sie wypowiadała na temat swojego kierunku na UŁ ale pisze z zapytaniem czy któraś z Was jest może na pedagogice na UŁ ?
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:06   #480
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość

Byłam rozczarowana jedną rzeczą: że w całym budynku nie było miejsca, gdzie możnaby napić sie np.gorącej kawy czy herbaty...Zadnego bufetu ani nawet automatu na napoje Chyba, że dlatego że dopiero nowy budynek i jeszcze nic nie zorganizowali... A jak u Was na innych wydziałach? Ja jestem w PiA na Kopcińskiego (budynek w kształcie paragrafu)
w tym nowym budynku to powinnyscie miec a jak nie to zaraz niedaleko- na rondzie macie chinczyka, podobno b. dobrego jeśli ktoś lubi tego typu jedzonko (ja raczej do takich osob nie naleze )
u nas na wydziale jest bufet jak najbardziej, dobre jedzonko maja i dwa automaty z kawa, herbata... tak zeby na wykladzie nie usnać np

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie
Z góry przepraszam za pytanie takie bo być może każda z Was juz tutaj sie wypowiadała na temat swojego kierunku na UŁ ale pisze z zapytaniem czy któraś z Was jest może na pedagogice na UŁ ?
zajrzyj na pierwszą strone, kasientoszrobiła lista, która wizażanka na jakim jest kierunku


__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.