Panny Młode 2010 cz. II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-12, 22:34   #2491
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
no wlasnie. niektorzy sa w szoku. ja mialam prawie 16 lat (miesiaca brakowalo ) ale piekne to bylo. bylismy tacy mlodzi i nieskazitelni

my sie w jakies nakladki i brzeczki nie bawimy. cos mnie to odstrecza tak
chyba wolalabym inne zabawki, ale na razie dajemy rade bez dodatkowych gadzetow
my właśnie wczoraj wspominaliśmy i pierwszy raz i te nasze początki i jestem w szoku ile tż pamięta - więcej ode mnie
My mieliśmy brzęczek, ale więcej smiechu z tym było, mi jakos lepiej od tego nie było.
A zabawek z sex shopu typu nakładki nie próbowaliśmy, bardziej jakieś sexi ciuszki
Na razie mam na oku jeden komplecik, ale kurde i tak wszystko na jedno kopyto robią...
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:36   #2492
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość

Edit:
haha Elitka chcesz wysłać zdjęcia olejków i gier????

My też juz wszytsko chyba zrobiliśmy co moglismy i teraz jestem w trakcie poszukiwania inspiracjiJak macie jakies pomysły to dawać

Ajajaj, ale śmieszne. No naprawdę. Oj tak mi się napisało jedno pod drugim, myślałam, że się domyślicie, że Ja znowu piszę o zdjęciach na google - naszych zdjęciach - naszych buziaków.

Edit: A Ty mały zbereźniku już miałaś nadzieję, co??? He he a tu figa z makiem. Nie ma.

Ja kiedyś dostałam od koleżanek bon do sklepu erotycznego (bo to było w USA jak po roku rozłąki wracałam do PL i chciały mi w prezencie pożegnalnym dać coś na powitanie z TŻ).

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2008-11-12 o 22:41
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:37   #2493
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Kubesowa milaś nam pokazać swoje zdjecie z tej imprezy co miałas przeżycia z bluzką
Otóż mam nadzieję że się wkleją choc może umówmy się ze puszczę pare na google co???
bo irytuje mnie nieziemnsko ja kto dlugo wizaż wczytuje

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Na razie mam na oku jeden komplecik, ale kurde i tak wszystko na jedno kopyto robią...
Też to zauważyłam.....kurna....: mad:
__________________

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-11-13 o 11:28 Powód: prosze nie pisać post pod postem i przypominam o funkcji "edytuj" oraz "multicytowania"!!!!!!!
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:45   #2494
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Otóż mam nadzieję że się wkleją choc może umówmy się ze puszczę pare na google co???
bo irytuje mnie nieziemnsko ja kto dlugo wizaż wczytuje
nie, no pewnie ze na google

ja już zmykam spać, tzn wypoczywać więc dobranoc Dziewczynki
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:46   #2495
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Kubusewa właśnie fotki obiecałaś

ja już się zwijam powolutku,ciężko za Wami nadążyć jak się jeszcze coś robi
Dobranoc
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:47   #2496
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Kubusewa właśnie fotki obiecałaś

ja już się zwijam powolutku,ciężko za Wami nadążyć jak się jeszcze coś robi
Dobranoc
włąśnie wrzucm.. się ślą znaczy
jak zwykle wielkoformatowe to idą tydzień (oby nie )
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:50   #2497
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Yuppie, zdjęcia poszły. No to idę już spać, bo padam na twarz, a jutro trzeba wstać o 5:30
Do jutra kobitki
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 22:51   #2498
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Elitka4.................. ...............Eluuuuuniu Ty moja
Piękne imię i śliczna dziewczyna
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:52   #2499
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

A moje fotki też już są
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:55   #2500
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
A moje fotki też już są
ejjj....ja nic nie widzę
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:56   #2501
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
A moje fotki też już są
ja nie mam...ale Elitkę mam
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 22:57   #2502
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
ejjj....ja nic nie widzę
bo się kurna nie zmieścilo.. wysylam jeszcze raz w częsciach.. boz kurna wielkie te zdjecia a mi sie nie chce ich pomniejszac
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 23:00   #2503
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
bo się kurna nie zmieścilo.. wysylam jeszcze raz w częsciach.. boz kurna wielkie te zdjecia a mi sie nie chce ich pomniejszac
ahhh Ty, kominatorko jedna

ja już je obejrze i zapewne skomentuje jutro

buziaki
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 23:02   #2504
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

no mam nadzieje.. w sumnie to niespecjalnie cokolwiek widać ..ale skoro obiecałam DD
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 23:04   #2505
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Kubusewa. Fajna bluzeczka. I o to było tyle szumu, że ten woal się przesunął? Czy to z pod spodu? Bo jak to z wierzchu to Ja tu nie widzę problemu, bo masz to pod spodem jeszcze. A jak to z pod spodu, to Ja tutaj też nie widzę problemu, bo przecież to na wierzchu jeszcze jest.
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 23:10   #2506
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
Kubusewa. Fajna bluzeczka. I o to było tyle szumu, że ten woal się przesunął? Czy to z pod spodu? Bo jak to z wierzchu to Ja tu nie widzę problemu, bo masz to pod spodem jeszcze. A jak to z pod spodu, to Ja tutaj też nie widzę problemu, bo przecież to na wierzchu jeszcze jest.
No więc tak .. zdjecia z samej imorezy wsune jutro a co do szumu.. szum byl o tyle ciekawy, ze pod te bluzeczke wlozylam czarny stanik i jak ten gorsecik zjechal.. wygladalo, jabym miala top na ramiaczkach podspodem... a nie gorsecik... no ale jak tanczylam no to wiadomo... ta wierzchnia czesc lekko poprzemiszczala sie to w jeden bok to w drugi no i podobno "cycki mi wystawaly".. wiec po babsku strzelilam focha... na co on sie obrazil i tak dalej..ale juz jest ok.. bluzeczka jest za***ista i jedyne co zamierzam zmienic (bo inaczej z omu nie ywjdziemy) to przyfastryguję gorsecik do staniczka i wara ode mnie.. niech mi sie tylko coś obsunie.....
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 23:17   #2507
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Ładna bluzeczka Wiesz co, to on Cie kurde obserwuje na imprezie, ciesz się Patrzy na swoja zdobyczBo mój to jak sie zagada czasem z kumplami to łooooRaz zrobiłyśmy z koleżanką tak: nasi tżci nas miziali po łapce (każdy swoją) i to był jedyny wyraz zainteresowania nami, no i my podmieniłysmy łapki a oni sie nawet nie kapnęli tylko dalej miziali, ale juz nie swoje dziewczynyAle z drugiej strony jak gdzieś zniknę z jego pola widzenia na długo to sie zawsze wybiera w poszukiwania
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 07:06   #2508
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Ja się witam i żegnam... lecę na uczelnię.. nienadziobać mi tu za wiele bo nie mam siły za Wami nadążzać
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 07:41   #2509
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

A ja się zgłosiłam o członkowstwo w naszej grupie. I może wyślę jakiś moje fotki, jak tylko się tam przyłączę.
Przedwczoraj zrobiliśmy z TŻ listę maksymalnej iloci gości weselnch... i wyszło 74 (z nami włącznie). A to dlatego, że jednak zapraszamy rodzinkę mojej mamy (ale tylko rodzeństwo, bez potomstwa ). 70 osób to i tak nie dużo, ale jak policzylimy koszty ślubu i wesela... Około 20 tys. (bo jeśli zdecydujemy się na wstępnie ustaloną salę, to będziemy płacić 125 zł/ os) Chyba będziemy musieli z wielu rzeczy zrezygnować...
W ogóle chcę już teraz zacząć kupować rzeczy potrzebne do ślubu, by później nie odczuć naraz zbyt dużego upływu gotówki. Tu welon, tu jakaś biżuteria, tu pończoszki... Co Wy o tym myślicie?
Aha, sala wstępnie wybrana, ale chcielibyśmy ją zobaczyć "tuż przed weselem" a teraz w listopadzie posucha jeśli chodzi o wesela. I przydałoby się w końcu zalepać termin ślubu. :/ Muszę wziąć TŻ w obroty.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 07:44   #2510
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Na razie mam na oku jeden komplecik, ale kurde i tak wszystko na jedno kopyto robią...
no niestety. ja jeszcze mam wiekszy problem, bo moj TZcik ma dosc sprecyzowane gusta i nie moze byc za grzecznie


Kubusewa
ale twoj TZ zazdrosnik (a moze poprostu przewrazliwiony?)
moj TZcik jest z tych, ktorzy lubia jak koledzy patrza. lubi jak jestem takim jego trofeum, jak inni mu zazdroszcza itp. jakby mnie cos takiego spotkalo jak ciebie to pewno podszedlby tanecznym krokiem i mi dyskretnie poprawil wkurza sie tylko jak ze strony innych konczy sie patrzenie, a zaczyna szukanie ze mna kontaktu... wtedy staje sie zazdrosny

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
Około 20 tys. (bo jeśli zdecydujemy się na wstępnie ustaloną salę, to będziemy płacić 125 zł/ os)
to ciesz sie, bo to i tak baaaardo dobra cena ja pewno bedze musiala ze 180zl za osobe placic

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
W ogóle chcę już teraz zacząć kupować rzeczy potrzebne do ślubu, by później nie odczuć naraz zbyt dużego upływu gotówki. Tu welon, tu jakaś biżuteria, tu pończoszki... Co Wy o tym myślicie?
ja mam inna strategie. teraz oszczedzam, zakladam lokaty, a potem bede kupowac wszystko przy zakupie sukni.

zaczelismy kombinowac cos z Sylwestrem. stwierdzilismy, ze na imprezach jest wtedy srednio i ze sylwester na stoku to fajna sprawa. mam nadzieje, ze uda sie cos zarezerwowac na 2 dni (bo tyle wolnego bedzie mial TZcik). a jak nie to ktos nie bedzie pil i wrocimy do domu

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2008-11-13 o 07:55
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 07:50   #2511
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

cześć ja czekam na zajęcia bo juz jedne skończyłam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 08:22   #2512
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Ymmm to
Ci chodzi?
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
tak
Robi się to tak (bez takich _ kresek) :
[_tab_]tu piszesz i wstawiasz co chcesz[_/tab_]
I gotowe Wyświetli Ci się ta ramka i to co wpiszesz

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy taki temat już był, ale zaryzykuję. Chodzi mi o to jak będziecie się zwracać do swoich teściów?? Będziecie mówić mamo, tato?? Zastanawiałam się nad tym z Tżtem. Moja siostra mówi do swojej teściowej mamo, szwagier też tak mówi do moich rodziców. Ja jednek wiem, że nie będę mogła się przełamać. Uważam, że rodziców ma się tylko jednych i do nich tylko będe zwracać sie mamo, tato. A Wy co o tym myślicie??
Kurczę nie wiem, nie miałam zcasu się nad tym zastanawiać, bo my dopiero tydzień po zaręczynach, ale zależne to chyba będzie od tego, jak sobie będą życzyli. Pamiętam, jak moim bratowym było ciężko mówić "Mamo,Tato" do moich Rodziców. Teraz czasem też się "krępują" w szczególności przy swoich własnych Rodzicach. Ale myślę, że po jakimś czasie też się przełamię i jakoś to "Mamo,Tato" przeciśnie mi się przez gardło

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
.....
No widzisz, każdy robi to co lubiA jeszcze odnośnie spotkania rodziców czy tam informowania o zaręczynach - robiliście cyrk, że tż prosił ojca o rękę?(oczywiście to do dziewczyn, które juz były po oświadczynach tż. My przyjechaliśmy do moich rodziców z whiskaczem dla taty i kwiatami dla mamy i tylko poinformowaliśmy i wszyscy byli happy i tylko pamietam jak się na nas rodzice patrzyli zaskoczeni(a zaskoczenie sie utrzymywało baaardzo długo - my jedlismy bigos a oni siedzieli na przeciwko nas i sie gapili z wesołymi minami) a później obdzwonili rodzinkę, żeby przekazac newsa
.....
My chwilę po zaręczynach ptrzyszliśmy do mojego domu z szampanem i po nalaniu w lampki oznajmiliśmy nowinę Rodzicom. Trochę mają żal, ze to bez nich, bez oficjalnych zaręczyn i "inaczej" niż moi bracia. Ale i tak czeka mnie jeszcze "prezentacja" Rodziców moich i Tż
Z drugiej strony jakoś nie wyobrażam sobie robienia teraz cyrku przy Rodzicach i proszenia o zgodę. Wszyscy wiedzą, spotkanie będzie zapoznawcze i informacyjne co do spraw zwiazanych z weselem i tyle.
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2008-11-13 o 08:27
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 08:39   #2513
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Kubusewa jeśli chodzi o aktywność sypiania to i ja się dołączam.

Dziewczyny spać mi się chce:/ Całą noc nie spałam bo synek siostry całą noc ryczał jeju... Masakra a na popołudnie do pracy a dziś wcześniej nas napewno nie wypuszczą bo produkcja by stała:/

W niedziele jadę do teściowej Tz oficjalnie powie jej o zaręczynach i o dacie zaręczyn zobaczymy co powie. A jeśli chodzi o rozmowę z moim rodzicami to jeszcze ppoczeka dopóki siorka się ie wyprowadzi ode mnie, bo chce z nimi pogadac sam na sam bez osób trzecich...
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:00   #2514
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Już juztylko zerknę i juz pomagam.. a tak na przy okazji to kurna merriel where are u girl??????
Chyab odkryłam AMerykę, którą Wam zaraz wszyscy wyjaśnią..
Na opcjach opis grupy ..czy jakośtak.. ma,cie email masowy: tam pannymłode 2010@googlegroups czy coś
skopiujcie sobei ten adres... i wyslijcie na niego Wasze fotki
a jak wysyłąć z Waszej poczty pliki to chyba uczyćWas nie trzeba ??
No i pochwalić się jak wyszło aaaayyyy????

Żeby już nikt mi nie wysyłął pytań jaki mail i gdzie go znaleźć oto on: panny-mlode-2010@googlegroups.com
aaaa co to to to jest? i do czego złuży?

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
bo w Szczecinie mieszkam dopiero 2 lata a na ślasku całe poprzednie życietam mam cała rodzinkę prócz rodziców i rodzeństwa a mój TZ cała rodzinkę i tam chcemy się pobrać
aaa... no to wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Czy ja mogę tak ni z gruchy ni z pietruchy zapytać ile z nas .. że tak powiem.. sypia aktywnie ze swoimi TZami??
POwiem Wam, że rozwaliął mnie liczba postów o nakładce.. d...xu...no bo w sumie ja taka stara ... że tak powiem krowa... i dopeiro przyczailam się i kupiłam.. rękami TZ i moim portfelem.. a wy juzo brzęczykach i ojeju innych takich..
swojądrogą to powiem Wam, że swego czasu czułam sięjak jedyna swięta na roku .. i chyab tylko dlateog jakośtak poszłam za ciosem i mój TŻ nie był moim pierwszym.. Nie mogę powiedzieć żebym jakośspecjalnie rozpaczałą.. ale no ok.. fajnie by było gdyby to było nasze wspólne przeżycie..ALe o dziwo jak się okazało ja też nie byłam jego pierwszą...
No i tu jest kolejny odwieczny problem.. zauwazyłyście, że dla faceta ideał przyszłej żony zaczyna się bardzo często od słów dziewica..
tak to zachowuja się jak króliki i ruchaliby wszystko co sięrusza a tak kazdy jeden z ososbna i wszyscy na raz chcialiby za żonę dziewicę.. to jest kurna durne.....
Mnie zadziwia, jak się dziwią czasem, że ich dziewczyna to nie dziewica A jak ich się zapyta, czy są prawiczkami, to jeszcze większe zdziwienie, że jak to! W tym wieku On prawiczkiem?!?!?!?!
I cóż stety-niestety sypiamy aktywnie i nieaktywnie
A nakładni nie próbowałam Ale żelik tak
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2008-11-13 o 09:06
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:08   #2515
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć ja czekam na zajęcia bo juz jedne skończyłam
To gdzie jesteś skoro jedne skończyłaś? Chodzi mi o dostęp do neta
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:10   #2516
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Witam Was wszystkie i z radością dołączam do Waszego grona - na wiosnę tudzież lato 2010 wychodzę za mąż
Jutro widzimy się z kierownikiem restauracji i ustalamy konkretną datę
Ależ jestem szczęśliwa...
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:13   #2517
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
To gdzie jesteś skoro jedne skończyłaś? Chodzi mi o dostęp do neta
na korytarzu mamy laptopa ze sobą
juz jestem w domu bo prof. nam sprawdziała projekt wszystko ok mamy zrobic do końca bo widzi, że kumamy czaczę

a my z TZ chyba zmieniamy plan co do zamieszkania razem przed slubem
w przyszłym roku wybieramy się na studia zaoczne do wrocka i mieliśmy tez tam zamieszkać, ale w sumie szkoda wydawać kasy na wynajem mieszkania skoro możemy co te 2 tygodnie pojechać tylko na uczelnię znajdziemy prace u nas w mieście i pewnie odłozymy sporo kasy bo to co zarobimy wsadzimy na konto
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:34   #2518
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
na korytarzu mamy laptopa ze sobą
juz jestem w domu bo prof. nam sprawdziała projekt wszystko ok mamy zrobic do końca bo widzi, że kumamy czaczę

a my z TZ chyba zmieniamy plan co do zamieszkania razem przed slubem
w przyszłym roku wybieramy się na studia zaoczne do wrocka i mieliśmy tez tam zamieszkać, ale w sumie szkoda wydawać kasy na wynajem mieszkania skoro możemy co te 2 tygodnie pojechać tylko na uczelnię znajdziemy prace u nas w mieście i pewnie odłozymy sporo kasy bo to co zarobimy wsadzimy na konto
Brawo!

Wg mnie jest to najlepszy rozwiązanie
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:38   #2519
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

a my z TZ chyba zmieniamy plan co do zamieszkania razem przed slubem
w przyszłym roku wybieramy się na studia zaoczne do wrocka i mieliśmy tez tam zamieszkać, ale w sumie szkoda wydawać kasy na wynajem mieszkania skoro możemy co te 2 tygodnie pojechać tylko na uczelnię znajdziemy prace u nas w mieście i pewnie odłozymy sporo kasy bo to co zarobimy wsadzimy na konto
No i dobrze myślicie)
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 11:07   #2520
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

cześć kobity
Kubusewa piękna ta bluzeczka Twój TZ jest poprostu zazdrosny ale to dobrze i się nie przejmuj tym pogadał co jego i tyle a Ty pomyśl ,że widocznie On tak ma,zależy mu na Tobie i nie chce by ktoś oglądał to co tylko on może wiem wiem,nie było nic widac ale dla Niego mogło by być i dlatego takie halo
Kasiu dobry plan

Jozia trzymam kciuki żeby poszło z teściową o wiele lepiej niż myślisz spokojnie do tego podejdźcie,będzie dobrze,to WASZ ślub

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2008-11-13 o 11:12
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.