Panny Młode 2010 cz. II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-19, 21:53   #3241
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

heh ja widze ze tu większość z nas ma lub miała już problemy z kompem.. czyżby jakiś znak z góry żeby zająć się wreszcie porządną robotą a nie tylko tu plotkowac??? nie ma mowy!!! ale mój komp też do serwisu się nadaje ale jak tu sie z nim rozstać jak jeszcze wizaż się włącza??????

a co do dodawania zdjęcia to hmmmm ja nie wiem jak ja to zrobiłam ale tam jest taka opcja jak piszesz wiadomość to pod tytułem chyba jest guzik załącz plik czy cos takiego i tam dodajesz wybrane zdjęcie... ale ja jestem komputerowy głąb więc nie znam sie na tym
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:11   #3242
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
heh ja widze ze tu większość z nas ma lub miała już problemy z kompem.. czyżby jakiś znak z góry żeby zająć się wreszcie porządną robotą a nie tylko tu plotkowac??? nie ma mowy!!! ale mój komp też do serwisu się nadaje ale jak tu sie z nim rozstać jak jeszcze wizaż się włącza??????
no mi jak sie zepsul to sie okazalo ze padl wentylator. zajechalam go
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:31   #3243
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Elitka

to super ja już odliczam dni
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:43   #3244
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Ach no i jeszcze jedno.. rozwaliło mnie jedno w ofercie braci janusz.. tort w kształcie pary młodej wystajacej spod kołderki....
Taki jakiś jarmarczny humor.. ale za to te rampki w kształcie schodów do nieba z Aniołkami..
To Ja Ci pokażę jeszcze lepszy tort weselny. Wejdź na stronę: http://www.uspychaly.pl/ i kliknij na oferta --> torty dla dzieci --> i z lewej strony na pasku zerknij na zdjęcie --> D-14. Ja wiem, że trudno w to uwierzyć, bo teraz ten tort jest jako "dla dzieci", ale uwierz mi, że ten tort był zamówiony na wesele - wiem bo sama zamówienie przyjmowałam.

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
Elitka

to super ja już odliczam dni
Ja też. Mam suwaczek na pulpicie Od dzisiaj zostało nam 581 dni

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2008-11-19 o 22:46
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:46   #3245
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Jej, dziewczyny rozwala mnie ten watek o kucharce Najlepiej posadzić babcie, ciocie, kuzynke cioci, siostre babci do garów i juhuu robimy wesele...a one niech zapierd... w kuchni. Albo kucharka lepiej ugotuje, smaczniej i lepiej jakosciowo i ilościowo. Taka rozmowa jak o butach Adidasa i Adidosa. "Kucharka górą hej!"-krzyknęły miejscowe chłopaki

Elitka ten z konikiem? SłodkiMoże para młoda ma stadninę, albo jeżdżą konno, albo tylko ona jeździ....:P

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2008-11-19 o 22:48
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:51   #3246
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Jej, dziewczyny rozwala mnie ten watek o kucharce Najlepiej posadzić babcie, ciocie, kuzynke cioci, siostre babci do garów i juhuu robimy wesele...a one niech zapierd... w kuchni. Albo kucharka lepiej ugotuje, smaczniej i lepiej jakosciowo i ilościowo. Taka rozmowa jak o butach Adidasa i Adidosa. "Kucharka górą hej!"-krzyknęły miejscowe chłopaki
a widziałaś tam to:

"byli same chlopaki, znjące się na rzeczy"

__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:57   #3247
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
no mi jak sie zepsul to sie okazalo ze padl wentylator. zajechalam go
haha mi tez tak wentylator furkocze ze ostatnio kolezanka myślała że to traktor jedzie za oknem a to ja kompa odpaliłam hahaha ale teraz to dysk cos mi chyba siadł bo w ogóle nie mogę go otworzyc bo mi się od razu komp wyłącza... tż mi nowego windowsa wgrał zeby wykluczyc czy to nie wina czegośtam (ja sie nie znam) ale niestety problem sie nie naprawił... jejuuu mam nadzieje że wytrzyma do wesela ten mój złom to potem już będę z tżta kompa do was klepać ale te kompy to sie teraz starzeją... 3 lata temu kupowałam nowy a teraz jak ostatni złom...

dobra dziewczyny ja zmykam spac i jutro mam dopiero wieczorem zajecia wiec śpie do południa buźka na dobranocnie mam tżta zeby mu dać to daję wam

ejjj o jakim wątku mówicie??? tez bym poczytała nowości weselne???
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 23:11   #3248
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
a widziałaś tam to:

"byli same chlopaki, znjące się na rzeczy"

Widziałam i lepsze kwiatki Idzie sie usmiać, ale nie o to chodzi - chodzi o takie zaściankowe podejście do tematu. Jakbym sie uparła to tez sama bym prze tydzien z kuchni ne wychodziła i bym miała ooo takie wesle, zatrudniłabym pare drechów co by do zupy pluły i zabawa. Wiesz, ja tez mam kuzynki, które miały takie wesela z kucharką, ale takich pierdół nie opowiadały. Nie było legend o kucharkach czyniących cuda, nie wmawiają mi teraz, że ich kucharka normalnie by powaliła na łopatki wszystkie restauracje świata i że zrobiły interes stulecia - oszczęności na miarę duetu sucharek vs trufle Nie mam pojęcia jakie im wyszły koszty z reszta było to ładnych pare lat temu, wiadomo taniej - ale nie tyle ze względu na kucharke co ze wzgledu na lokal. Nie każdy widzi różnicę. Ja rozumiem jak ktos chce oszczedząc itp. ale wmawianie na zasadzie a w restauracji wszystko jest mrożone (normalnie kurde serwetki tez mrożą, i szczypiorek mrożony i puree mrożone krzesła nawet mrożą) i fuj?Z reszta ja wole, zeby ktos wziął odpowiedzialnośc za to co jedzą goście a nie jakaś babinka narobi syfu z jakąs salmonella a później szukaj winnego

Widziałam przed chwilą zdjęcie ze slubu znajomegoMa śliczną żonęJej, a ja jeszcze półtora roku
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 23:28   #3249
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

jeeeej ale mi sie spac chce
a tu wrobilam sie w czekanie na kota, bo tak mnie bardzo prosil, jeczal i przebieral nogami, ze go wypuscilam z dobroci serca... to teraz mam czekanie (wyszlabym go zawolac, ale zimno ). normalnie w lecie zostawiamy balkon otwarty i wraca kiedy chce, no ale teraz zrobilabym w domu lodowke. a znowu jak nie poczekam to mi kitek zamarznie.
i tak w sumie juz nie wiem co tu robic, bo nic mi sie nie chce. pogadalabym z TZem, ale maja z kolega pracowity wieczor, bo jutro o 8.30 egzamin, wiec sie chlopcy (swoja droga dwa Grzesie) ucza pilnie. nie bede przeszkadzac

dobrze, ze jutro mam dzien wolny i moge pospac. tj. wolny na wlasne zyczenie, bo kiedys trzeba wykorzystac te dwie dozwolone nieobecnosci. jedna padla na dzien jutrzejszy

powiem wam ze z tych slubnych rzeczy to chyba najbardziej lubie ogladac kwiatki wlasnie jestem na etapie ponownego kompletowania roznych fotek i pomyslow (bo wszystko co do tej pory uzbieralam odeszlo wraz z cala zawartoscia dysku w niebyt... )

edit: o kitek wrocil to ja zmykam spac dobranoc

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2008-11-19 o 23:34
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 06:02   #3250
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
To Ja Ci pokażę jeszcze lepszy tort weselny. Wejdź na stronę: http://www.uspychaly.pl/ i kliknij na oferta --> torty dla dzieci --> i z lewej strony na pasku zerknij na zdjęcie --> D-14. Ja wiem, że trudno w to uwierzyć, bo teraz ten tort jest jako "dla dzieci", ale uwierz mi, że ten tort był zamówiony na wesele - wiem bo sama zamówienie przyjmowałam.
Czyżby Jola Rutowicz wychodziła za... konia
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 07:35   #3251
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Elitka ten z konikiem? SłodkiMoże para młoda ma stadninę, albo jeżdżą konno, albo tylko ona jeździ....:P

Tak właśnie, ta para lubiła konie. Zajmowali się tym zawodowo i chyba to też ich pasja skoro taki tort wymyślili. Jak chcieli tak mieli tylko Ja na początku myślałam, że ten koń będzie jakiś biały, wiecie taki "ślubny", a tu brązowa głowa konia! No ale w cukierni, w której pracowałam odmawiano tylko zamówień typu marcepanowa rzeźba penisa na torcie (taką mieli politykę, że takich zamówień nie realizują), a jak ktoś był tak pozytywnie zakręcony na punkcie koni, to cukiernik się postarał, żeby ładnie było

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Czyżby Jola Rutowicz wychodziła za... konia
... i za stołami też konie!!!!
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 08:31   #3252
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
ja mam zapuszczoneW sensie długieI muszę iść podciąć końcówki z 5 cm. I zafarbować, bo ostatni raz w czerwcu farbowałam.



8 cm?Normalnemu człowiekowi rosną ok. 1 cm miesięcznieKim jesteś istoto?
mojej mamie też tak szybko rosną

cześć
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2008-11-20 o 08:33
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 08:35   #3253
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

dzień dobry
ale dzis paskudnie ja to sie chyba nie doczekam tego śniegu w Krk
dobrze, ze dzis siedze w domku

jak milo byc obudzona telefonem od TZa i to jeszcze z informacja, ze idzie przez wszystkie egzaminy jak burza dumna jestem z tego mojego naukowca
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 08:36   #3254
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

witam,
ale pogoda u nas cały czas leje,

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Jej, dziewczyny rozwala mnie ten watek o kucharce Najlepiej posadzić babcie, ciocie, kuzynke cioci, siostre babci do garów i juhuu robimy wesele...a one niech zapierd... w kuchni. Albo kucharka lepiej ugotuje, smaczniej i lepiej jakosciowo i ilościowo. Taka rozmowa jak o butach Adidasa i Adidosa. "Kucharka górą hej!"-krzyknęły miejscowe chłopaki
Nie uwazam zeby kucharka lepiej gotowała ale sama kupuje produkty wiec wiem co bedziemy jesc, w restauracjach jest roznie miałam przyjemnosc pomagac na kilku weselach własnie w restauracji. Po weselu młodzi zabierali do domu tylko to co było na stole a reszta była chowana po lodowkach i wykorzystywana na weselu tydzien pozniej.Wiec jak widac zdarzaja sie i kucharki i restauracje do dupy.

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Ja rozumiem jak ktos chce oszczedząc itp. ale wmawianie na zasadzie a w restauracji wszystko jest mrożone (normalnie kurde serwetki tez mrożą, i szczypiorek mrożony i puree mrożone krzesła nawet mrożą) i fuj?Z reszta ja wole, zeby ktos wziął odpowiedzialnośc za to co jedzą goście a nie jakaś babinka narobi syfu z jakąs salmonella a później szukaj winnego
Ja nie powiem ze chce oszczedzic na weselu ale nie stac mnie niestety na wesele w restauracji sumowalismy koszty takiego i takiego wesela i naprawde duzo taniej wychodzi wesele z własna kucharka ( co wcale nieznaczy ze to wesele bedzie gorsze od innych).
Moja kucharka nie jest babinka i nie martwie sie o to ze narobi syfu bo to sprawdzona kobieta, swietnie gotuje.

a tort naprawde niezły

Edytowane przez metkaa
Czas edycji: 2008-11-20 o 08:37
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 08:51   #3255
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

dzień dobry dziewczynki

ale u mnie jest okropna pogoda, a ja w pracy zazdroszczę tym które jeszcze w łóżeczkach

myślę, ze to nie ma zależności, zarówno możemy i w restauracji natknąć się na jakiegoś "buca" - własciciela, który dobro klienta ma po prostu gdzieś a robi wszystko by miec jak największy zysk i aby tylko coś ukręcić dla siebie i to samo jest pewnie z kucharkami.
Każdy robi tak jak uważa że będzie najlepiej i najwygodniej.

My zdecydowalismy się pójść "na gotowe" bo po prostu chyba zawałau bym dostała z tymi przygotowaniami, nie mielibysmy na to kompletnie czasu, chyba bym musiała się zwolnić z pracy żeby wszystkiego dopilnować a przecież nie o to chodzi ale jeśli ktoś ma np. już sprawdzoną kucharke i pełne zaufanie to czemu nie
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:02   #3256
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Witam wszystkie PM
przeglądam sobie wątek od pewnego czasu i nareszcie mogę się przyłączyc bo ustaliliśmy z Tż, że nasz rok ślubowania to 2010
Podczytałam sobie od czego trzeba zacząc przygotowania i na początku aż chwyciłam się za głowe, teraz jesteśmy na etapie szukania sali i zespołu
Przyjmiecie mnie do grona?
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:03   #3257
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
To Ja Ci pokażę jeszcze lepszy tort weselny. Wejdź na stronę: http://www.uspychaly.pl/ i kliknij na oferta --> torty dla dzieci --> i z lewej strony na pasku zerknij na zdjęcie --> D-14. Ja wiem, że trudno w to uwierzyć, bo teraz ten tort jest jako "dla dzieci", ale uwierz mi, że ten tort był zamówiony na wesele - wiem bo sama zamówienie przyjmowałam.
Elitka, ten D-14 to jeszcze, ale D-13? Jak dzieci zjedzą lalce sukienkę to ona będzie nago? To by mi bardziej pasowało na jakiś kawalerski.
Ale tak poza tym jak patrzę na te torty, to podziwiam tych cukierników za cierpliwość i niezwykły talent wyczarowywania takich tortów.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:06   #3258
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Przyjmiecie mnie do grona?
no jasne witamy sredecznie
i widze, ze kolejna PM na 14 sierpnia. oj duzo slubow bedzie tego dnia

to sie pochwal co juz macie zalatwione

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2008-11-20 o 09:07
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:09   #3259
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
My zdecydowalismy się pójść "na gotowe" bo po prostu chyba zawałau bym dostała z tymi przygotowaniami, nie mielibysmy na to kompletnie czasu, chyba bym musiała się zwolnić z pracy żeby wszystkiego dopilnować a przecież nie o to chodzi ale jeśli ktoś ma np. już sprawdzoną kucharke i pełne zaufanie to czemu nie
my tez na gotowe moja kuzynka miałam wesele z kucharka i musiała dużo pomagać i moja mam i jej mam i inne ciotki
Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Witam wszystkie PM
przeglądam sobie wątek od pewnego czasu i nareszcie mogę się przyłączyc bo ustaliliśmy z Tż, że nasz rok ślubowania to 2010
Podczytałam sobie od czego trzeba zacząc przygotowania i na początku aż chwyciłam się za głowe, teraz jesteśmy na etapie szukania sali i zespołu
Przyjmiecie mnie do grona?
witaj napisz cos o Was ile macie lat, co macie załatwione itd

wiecie co jest nas ponad 60 dodam, że na sierpień są zapisane 22 Panny Młode i tyle samo jest na czeriewc
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2008-11-20 o 09:11
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 09:14   #3260
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
no jasne witamy sredecznie
i widze, ze kolejna PM na 14 sierpnia. oj duzo slubow bedzie tego dnia

to sie pochwal co juz macie zalatwione
ekhm nie mam zielonego pojęcia od czego zacząc, tyle co się zorientowałam to że trzeba zacząc od sali, narazie mam wybraną jedną sale ale czy termin nie będzie w niej zaklepany...dopiero się bede dowiadywac
ja jestem z Katowic nie ma tu takich ładnych sal, wybrałam w Tychach taką jak na załączniku.
Narazie to jedyna która mi sie w miare podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pic.jpg (81,2 KB, 26 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:14   #3261
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

witamy witamy
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:19   #3262
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

witamy kolejną PM

oj coś mi się wydaje, że w czerwcu i sierpniu 2010 to wizaż bedzie mocno przeciążony tyle nas jest, ale fajnie

Srebrna smuga zabierajcie sie do szybkiego szukania sali bo to podstawa, no chyba że w Twojej okolicy nie ma takiego szturmu ślubnego jak u nas
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:21   #3263
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

może się nie smiejcie na kwiecień sa aż 3 Panny Młode haha
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:22   #3264
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Srebrna-Smuga sala super! I te kwiaty, ahh... Ale zabierajcie się za rezerwację, teraz z tymi salami to istny koszmar!

Kasiu na maj tez są tylko 3.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!





Edytowane przez Misiak87
Czas edycji: 2008-11-20 o 09:23
Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:23   #3265
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
może się nie smiejcie na kwiecień sa aż 3 Panny Młode haha
3, ale pomysl sobie jak beda intensywnie przez nas wszystkie przezywane
w lipcu tez jakiegos oblezenia nie ma (a przynajmniej 31 lipca )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:23   #3266
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Witamy
a powiedz nam coś więcej o WAS-jeśli można tzn o Tobie i Twoim TŻ

ja jestem na lipiec hihi

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2008-11-20 o 09:24
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:23   #3267
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
witaj napisz cos o Was ile macie lat, co macie załatwione itd
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
witamy witamy
Dziękuję za tak miłe przyjęcie mnie

No więc ja w dniu ślubu będę miała 23 lata, Tż - 26
Tż skonczył studia, ja chodze do szkoły policealnej
Oboje pracujemy i jesteśmy z Katowic
napiszę jeśli byście chciały jak się poznaliśmy i jak Tż mi się (wkoncu) oświadczył


Jak juz wyżej pokazałam jesteśmy na marnym etapie, szukamy sali i zespołu
ale to nie moja wina, Tż mi od paru dni mówił że mamy jeszcze czas, zajmiemy się tym od stycznia. Zdenerwował mnie to wziełam telefon, zadzwoniłam do restauracji która jest w środku parku i pani uprzejmie nam powiedziała że terminy w ich restauracji są zajęte do 2012. Dopiero wtedy się ocknął
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2008-11-20 o 09:27
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:24   #3268
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
3, ale pomysl sobie jak beda intensywnie przez nas wszystkie przezywane
w lipcu tez jakiegos oblezenia nie ma
no idziemy na pierwszy ogień na lipiec pewnie jeszcze się dziewczyny podopisują

Srebrna_smuga widzę, że Ty i Twój TZ jesteście w naszym wieku bo ja tez będę miec 23(no w sumie 22 bo slub w kweitniu a ja w czerwcu mam urodziny) a Piotrek 26

cena 2.300 więc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CYMBELINE SWEETHEART 5832 tył.jpg (36,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CYMBELINE SWEETHEART 5832.jpg (33,1 KB, 22 załadowań)
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2008-11-20 o 09:30
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:31   #3269
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no idziemy na pierwszy ogień na lipiec pewnie jeszcze się dziewczyny podopisują

Srebrna_smuga widzę, że Ty i Twój TZ jesteście w naszym wieku bo ja tez będę miec 23(no w sumie 22 bo slub w kweitniu a ja w czerwcu mam urodziny) a Piotrek 26

cena 2.300 więc
pięęęęękna ta suknia!!! dokłądnie w moim guście!!! a ile kosztuje normalnie tzn w salonie?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:32   #3270
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Srebrna_smuga widzę, że Ty i Twój TZ jesteście w naszym wieku bo ja tez będę miec 23(no w sumie 22 bo slub w kweitniu a ja w czerwcu mam urodziny) a Piotrek 26
hehe , szkoda że czasu nie da się zatrzymac, chciałabym miec 23 lata najdłużej jak się da.

I jeszcze imiona, jestem Marta, TŻ - Artur
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.