Wieczór kawalerski:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-17, 23:12   #1
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545

Wieczór kawalerski:(


Do założenia wątku skłonił mnie zbliżający się ślub kuzyna mojego TŻta i no właśnie... wieczór kawalerski
Otóż kuzyn powiedział mu (oczywiście na boku, pozbywszy się uprzednio "narzeczonej"), że impreza jest płatna i "jesli bedzie chciał coś extra, żeby wziął więcej kasy"
Będą tam prostytutki. Nie striptizerki nawet tylko po prostu prostytutki...

Zwątpiłam.
Z wielu powodów.
Popłakałam się nad tą panną (nawet jej nie znam, ale wyobraziłam sobie jej przygotowania do ślubu, sukienkę, wizażystkę... i przyszłego męża wracającego nad ranem po... zdradzie - przygotowanej na zimno, z premedytacją), nad jej marzeniami skonfrontowanymi z rzeczywistością.
Szlag mnie trafił, że nikt nie widzi w tym nic złego, że to -nie wiem- naturalna kolej rzeczy! I będą składać jej życzenia, jak gdyby nigdy nic.

Gdzie w tym wszystkim miłość, obietnice, szacunek?
Gdzie sens........?
Dlaczego faceci są tacy?

Niby nie jest to jakieś specjalne odkrycie, ale boleśnie otworzyły mi się oczy...
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:22   #2
tandrzej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 52
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Jesli facet kocha i na prawde chce tego slubu to nie poleci na zadna prostytutke.
tandrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:29   #3
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Powiedz tej lasce ze takie cos sie szykuje-ma prawo wiedziec jesli jeszcze o tym nie wie..
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:29   #4
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Współczuje tej dziewczynie..
No i właśnie, gdzie tu szacunek do przyszłej żony?
Nie chcę wiedzieć nawet jakby się poczuła panna młoda gdyby się dowiedziała jakie jej narzeczony/przyszły mąż/partner na całe życie ma plany na ostatnie godziny wolności...
Czemu faceci myślą tylko tą jedną ,rosnąco-malejącą, częścią ciała?
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:33   #5
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wieczór kawalerski:(

jak ja nienawidzę takich kretynów żaden facet po czymś takim nie zasługuje nawet na to żeby całować stopy swojej przyszłej żonie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:36   #6
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez tandrzej Pokaż wiadomość
Jesli facet kocha i na prawde chce tego slubu to nie poleci na zadna prostytutke.
tak ale o czym swiadczy organizowanie wlasnie TAKIEGO wieczoru???
zeby byc fair powinien na samym poczatku wykluczyc takie zabawy ,no ale
Ptysio Twoj TZ tez tam idzie????ja bym zamkneła w piwnicy
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:36   #7
tandrzej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 52
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Owszem, panna mloda powinna wiedziec co sie szykuje. Powinna porozmawiac z przyszlym mezem ze jest zaniepokojona. Jednak nie mozna zakladac ze facet skorzysta z ostatniej chwili wolnosci i poleci na prostytutke...
tandrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 23:40   #8
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wieczór kawalerski:(

no ale ktos skorzysta,chyba nie beda tam sami single ,ktorzy mogą????
Skoro to sam pan mlody zachwala takie atrakcje to jaki ma w tym cel????
Rozumiem jeszcze taniec- połamaniec na golasa i do widzenia ,ale prostytutki zatrudnia sie przeciez w konkretnym celu
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:42   #9
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Bolesne otwarcia oczu mają to do siebie, że skutecznie odrzucają wszystkie plusy rzeczy na którą się otwierają, z dokładnością zaś dostrzegając minusy.

Faceci są jacy?
Różni - tyle mi przychodzi na myśl.

Sytuacja sama w sobie, rzeczywiście niemiła.
I też mi trochę żal tej panny młodej.
I trochę niesmacznie mi się robi, na myśl o takim wieczorze kawalerskim.
Nie-za-miły sposób na rozrywkę, przed 'ich' dniem.

Sama nie tak wyobrażam sobie wieczór kawalerski mojego ewentualnego przyszłego męża.
Nie za bardzo przemawiają do mnie jakieś pokrętne tłumaczenia o tradycjach, ostatnich dniach wolności itd.

Też uważam, że panna młoda powinna się dowiedzieć.
Problem w tym, że skoro dziewczyny się nie znają - wiadomość od takiego "życzliwca" mogłaby zostać potraktowana dość...

Może, te atrakcje to tylko dla tych wolnych ?
Z założenia.
Może pan młody nie ma zamiaru korzystać ?

Nie mam talentu do filozoficznych rozważań, dlatego zaproponuję li i jedynie* obiektywne spojrzenie na sprawę.
To, że jeden facet - ma zamiar postąpić tak jak ma zamiar () nie oznacza, że wszystkie obietnice, przysięgi, miłości i szacunki świata znalazły właśnie swój kres
Głowa do góry


*Jeżycjadę sobie powtarzam
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:42   #10
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Nie chcę wiedzieć nawet jakby się poczuła panna młoda gdyby się dowiedziała jakie jej narzeczony/przyszły mąż/partner na całe życie ma plany na ostatnie godziny wolności...
ona. a to mogłoby spotkać każdą z nas.... mogłoby. nie dam sobie ręki uciąć, że nie

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tak ale o czym swiadczy organizowanie wlasnie TAKIEGO wieczoru???
dokładnie.
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Ptysio Twoj TZ tez tam idzie????
nie
edit: właśnie doczytałam dopisek
ja powiedziałam, że zamknę w tapczanie

Cytat:
Napisane przez tandrzej Pokaż wiadomość
Owszem, panna mloda powinna wiedziec co sie szykuje. Powinna porozmawiac z przyszlym mezem ze jest zaniepokojona.
pewnie by porozmawiała, ale to "niespodzianka"

Cytat:
Napisane przez tandrzej Pokaż wiadomość
Jednak nie mozna zakladac ze facet skorzysta z ostatniej chwili wolnosci i poleci na prostytutke...
to po co one tam? striptizerka, żeby popatrzeć nie wystarczy? Chyba nie, skoro szykuje się coś "extra". i jeszcze z taką reklamą..

Rambo obiektywizm jak najbardziej. Później. Na razie jest "na gorąco" i nie stać mnie na to.
Właśnie w tym problem, że jej nie znam. I co - na ślubie mam jej powiedzieć? Zresztą nikt kto był nie potwierdzi....

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2007-08-18 o 00:12
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:44   #11
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Ja gdybym się dowiedziała to...nic innego nie zrobiłabym jak tylko odwołała ślub.... Dlatego wieczór kawalerski mojego Tż bedzie pod pełna kontrolą...nie żebym mu nie ufała,ale nie ufam jego kumplom... Tak samo będzie z każdym innym wieczorem na,który ma zamiar się wybrać...
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 23:45   #12
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
ona. a to mogłoby spotkać każdą z nas.... mogłoby. nie dam sobie ręki uciąć, że nie


".
wlasnie,dlatego ja chyba zrezygnuje z ewentualnego przyszlego kiedyś tam panieńskiego i rowniez udam sie na kawalerski
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:48   #13
tandrzej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 52
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Jaki ma w tym cel to nikt nie wie. Nie znamy pana mlodego, nie wiemy jaki ma charakter, nie znamy jego mozliwosci. Rownie dobrze to moze byc taki zart. Wiadomo jakie sa mity na temat wieczorow kawalerskich, a tak na prawde wiekszosc konczy sie na wspolnym piciu piwa i nic wiecej. Chodzi o to ze kazdy chce miec super odjechany "amerykanski" wieczor kawalerski i takie sa pozory, wszyscy co nie sa zaproszeni maja myslec ze wlasnie tak jest... Jednak jak pisalem nie znamy tej osoby i tak na prawde w niektorych przypadkach moze sie zdarzyc wszystko. Najlepiej porozmawiac szczerze i tyle.
tandrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:52   #14
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez tandrzej Pokaż wiadomość
Owszem, panna mloda powinna wiedziec co sie szykuje. Powinna porozmawiac z przyszlym mezem ze jest zaniepokojona. Jednak nie mozna zakladac ze facet skorzysta z ostatniej chwili wolnosci i poleci na prostytutke...
W takim razie po co w ogóle zatrudniać prostytutki?
Tak jak napisała Bess

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
prostytutki zatrudnia sie przeciez w konkretnym celu
Jak nie pan młody ( w co jakoś delikatnie wątpię, bo w zasadzie będzie się patrzył jak koledzy się zabawiają? sam pomysł na uatrakcyjnienie wieczoru kawalerskiego mówi sam za siebie, gdyby nie pasowała mu taka forma rozrywki, nie zgodziłby się na prostytutki, no chyba, że ma na uwadze "zrobienie dobrze" kolegom) to inni będący prawdopodobnie w związkach.No chyba, że są stanu wolnego.Przynajmniej część.
Ciekawe od kogo wyszedł taki pomysł?

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
To, że jeden facet - ma zamiar postąpić tak jak ma zamiar () nie oznacza, że wszystkie obietnice, przysięgi, miłości i szacunki świata znalazły właśnie swój kres
Oj, dla mnie taki co by skorzystał (mam na myśli tz-ta) miałby u mnie już swój kres.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:54   #15
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wieczór kawalerski:(

hmm tanrzeju chyba nie sądzisz ze pan mlody opowiedzialby narzeczonej w szczegolach co zamierza robic
No ale po czesci sie z Toba zgadzam,chociaz nie wiemy jakie to sa chłopaki moze bardzo rozrywkowe
Osoba ,ktorej 2 razy przypawiono rogi ma jednak inna perspektywe
Jest nawet taki fajny film pt Wieczór kawalerski -bardzo zle sie skonczyl,dla uczestnikow i dla striptizerki
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:59   #16
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Oj, dla mnie taki co by skorzystał (mam na myśli tz-ta) miałby u mnie już swój kres.
U mnie też
Podejrzewam, że dostałby symbolicznie jeszcze przedmałżeńskim wałkiem po łbie

Za to z końcem tego uprostytuowanego() biedaka nie spodziewałabym się końca świata
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-08-18 o 00:23 Powód: "z" mi gdzieś umknęło :P
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 00:02   #17
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Jeśli nawet miałby to być żart, to ja dziękuje za takie poczucie humoru.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 00:17   #18
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
hmm tanrzeju chyba nie sądzisz ze pan mlody opowiedzialby narzeczonej w szczegolach co zamierza robic
No ale po czesci sie z Toba zgadzam,chociaz nie wiemy jakie to sa chłopaki moze bardzo rozrywkowe
ja tez nie wiem. ale jakoś kombinacja kilku (nastu) facetów, morza alkoholu, ducha rywalizacji przy sprzyjających okolicznościach.. nie nastraja mnie optymistycznie.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Jest nawet taki fajny film pt Wieczór kawalerski -bardzo zle sie skonczyl,dla uczestnikow i dla striptizerki
wypożyczyć? ku przestrodze?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 00:59   #19
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Wieczór kawalerski:(

okropne szczerze mowiac
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 01:31   #20
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Wieczór kawalerski:(

yyyyyyyyyyy...........zen ujacy pan mlody. dziwie sie tylko, ze ta dziewoja ktora chce mu sie oddac i przysiegac milosc az do smierci jeszcze sie nie poznala na jego ''puszczalskim'' charakterku i sklonnosciach do k..... -jesli wiecie co mam na mysli jak dla mnie to krotkowzrocznosc, klapki na oczach albo calkowita slepota
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 06:42   #21
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Wieczór kawalerski:(

straaaszne... niedługo wieczór kawalerski mojego TŻ i sama się zastanawiam co oni tam będą wyprawiać mam 100% ową pewność i zaufanie co do mojego narzeczonego, kocham go nad życie..ale chciałabym żeby jeśli zdarzyłaby sie taka sytuacja żeby ktoś mi o tym powiedział...

było by to bolesne ale lepiej przed ślubem niż potem całe życie męcząc się.. w końcu jaka jest szansa że potem nie będzie miał kochanki jak mu w domu nie będzie pasować?
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 07:54   #22
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Wieczór kawalerski:(

to jak wątek z serialu wręcz nie do pomyślenia. myślę, że na miejscu panny młodej wolałabym dowiedzieć się przed faktem niż po fakcie.

czytając podobne posty odechciewa mi się TŻetów, zaręczyn, wieczorów panieńskich oraz ślubu
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 08:58   #23
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Trudna sprawa
Powiedzieć pannie młodej, czy siedzieć cicho? A może zrobić nalot niespodziankę do miejsca w którym faceci będą sie zabawiać? Oj by się działo... - raczej nie polecam.

Taki artykuł znalazłam:

http://rozrywka.onet.pl/prasa/239,11...twa,index.html


Cytat:
Większość striptizerek przyjeżdżających na wieczory kawalerskie to prostytutki z pobliskich agencji towarzyskich, które bez wahania za dodatkowe 100 zł spełnią nawet najskrytsze marzenia i fantazje biesiadników, z panem młodym włącznie.
szczezre mówiąc, jestem troche w szoku - że zapraszanie tancerek i prostytutek na wieczory kawalerskie jest tak powszechne. U moich znajomych wieczór kawalerski to normalna biba z wódką i nikt nie jest z tego powodu specjalnie rozczarowany.
Jeśli o mnie chodzi- pewnie bym wywaliła swojego narzeczonego na pysk, jeśli bym się o czymś takim dowiedziała.

Jeśli kochający facet może pod wpływem alkoholu i zwariowanych kolegów zdradzić, to gratuluję. Gratuluję głupoty.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 09:13   #24
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Ja bym powiedziała pannie młodej...niestety też obawiam się wieczoru kawalerskiego chociaż jeszcze nie planuję ślubu ale koledzy mojego Tżta często opowiadają o wieczorach kawalerskich, nawet jeśli nie ma tam płatnych striptizerek to zawsze przyjdą jakieś dziewczyny i pytają: który ma kawalerski? a gdy si tego dowiedzą to bez zapowiedzi całują ostro przyszłego pana młodego -ot takie puste panienki z okolicy co chcą być w centrum uwagi.. jak pomyślę, że mogłyby tak Tżtowi zrobić to aż mam ciarki...
Poza tym koledzy Tżta nie mają dziewczyn i ostatnio przy mnie opowiadali jak to byli na "dziwkach" ..wiadomo w jakim celu,od taka rozrywka,pojechali w stałe miejsce gdzie stoją przy drodze. Mój Tż nie bierze udziału w takich akcjach ale boję się, że oni mu bedą chceili urządzić wieczr kawalerski z panienkami albo z takim wypadem na dziwki..bedzie dużo alkoholu i chociaż ufam Tżtowi to się boję.
Najchętniej zrezygnowałabym z panieskiego i kawalerskiego ale przecież nie bede go pilnować a oni zapewne zaproszą go niby na spotkanie przy piwie a bez mojej wiedzy zrobią mu kawalerski... na razie nie planuję ślubu ale już o tym myślałam... niestety mentalność facetów jest taka że skoro to ostatni "wolny" dzień pana młodego to niech zaszaleje..nawet zdrada wchodzi w grę..okropne.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 09:53   #25
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Faktycznie - niezbyt rokująca perspektywa związku. Jesli facet ma takie podejście do małżeństwa, że już przed ślubem planuje sobie zabawę, to jaka gwarancja, że to tylko na pożeganie ze stanem wolnym? Moim zdaniem żadna.

Znam z opowieści koleżanki podobny przypadek - koleś również zaplanował sobie pełen wrażeń wieczór kawalerski - alkoholu i innych środków pobudzających pod dostatkiem, towarzystwo pań itd. No i ktoś, kto podobnie jak autorka wątku miał wątpliwości natury moralnej pod adtresem przyszłego małżeństwa wymyślił, że nie zawiadomi panny młodej - za to poinformował ojca zabawowego kawalera. Tata - pan krewki i stanowczy odwiedził imprezę syna... Kawaler dostał w pysk za pomysły, towarzystwo dostało zaproszenie do powrotu do domu i impreza zakończyła się zanim się naprawdę rozpoczęła. Dziewczyna nigdy się nie dowiedziała o incydencie.
Tylko - czy fakt, że do zdrady nie doszło, cokolwiek polepszył?
__________________
Prawdziwy przyjaciel pozostawi ślady łap na Twoim sercu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 09:59   #26
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
(...) Dziewczyna nigdy się nie dowiedziała o incydencie.
Tylko - czy fakt, że do zdrady nie doszło, cokolwiek polepszył?
Nie zmienił. Tak czy siak, dziewczyna ma przechlapane.


Pamiętam jak mój znajomy z roku chwalił się, że z rodzonym bratem jeździł na prostytutki, kiedy żona brata była w zaawansowanej ciąży.
Dla obu było to zupełnie normalne, że skoro kobieta z jakichś powodów nie może uprawiać seksu to panowie zaspokajają się z pomocą innej. Tak widać byli wychowani, taki mieli w domu wzorzec.

Żałosne.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 10:06   #27
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

Pamiętam jak mój znajomy z roku chwalił się, że z rodzonym bratem jeździł na prostytutki, kiedy żona brata była w zaawansowanej ciąży.
Dla obu było to zupełnie normalne, że skoro kobieta z jakichś powodów nie może uprawiać seksu to panowie zaspokajają się z pomocą innej. Tak widać byli wychowani, taki mieli w domu wzorzec.

Żałosne.



Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Tylko - czy fakt, że do zdrady nie doszło, cokolwiek polepszył?
Niekoniecznie. Jeśli nie zdradził wcześniej (ale chciał!) , to może zdradzić po. Dla chcącego nic trudnego- a wątpię, by po ślubie zmienił swój sposób myślenia
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 10:48   #28
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Nie zmienił. Tak czy siak, dziewczyna ma przechlapane.


Pamiętam jak mój znajomy z roku chwalił się, że z rodzonym bratem jeździł na prostytutki, kiedy żona brata była w zaawansowanej ciąży.
Dla obu było to zupełnie normalne, że skoro kobieta z jakichś powodów nie może uprawiać seksu to panowie zaspokajają się z pomocą innej. Tak widać byli wychowani, taki mieli w domu wzorzec.

Żałosne.
DOkladnie.Biedna pani w ciazy powinna sie z nim rozwiesc i odebrac mu prawo do dziecka.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 11:36   #29
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
t
czytając podobne posty odechciewa mi się TŻetów, zaręczyn, wieczorów panieńskich oraz ślubu
mi sie właśnie wczoraj też odechciało...

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Jeśli kochający facet może pod wpływem alkoholu i zwariowanych kolegów zdradzić, to gratuluję. Gratuluję głupoty.
a jeśli z wyprzedzeniem zaplanowali to wszystko - nie widząć w tym nic złego to już naprawdę ręce opadają....
Potem pewnie są takie sytuacje, jak ta:

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
z rodzonym bratem jeździł na prostytutki, kiedy żona brata była w zaawansowanej ciąży.
Dla obu było to zupełnie normalne.
.....

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
koleś również zaplanował sobie pełen wrażeń wieczór kawalerski - alkoholu i innych środków pobudzających pod dostatkiem, towarzystwo pań itd. No i ktoś, kto podobnie jak autorka wątku miał wątpliwości natury moralnej pod adtresem przyszłego małżeństwa wymyślił, że nie zawiadomi panny młodej - za to poinformował ojca zabawowego kawalera. Tata - pan krewki i stanowczy odwiedził imprezę syna... Kawaler dostał w pysk za pomysły, towarzystwo dostało zaproszenie do powrotu do domu i impreza zakończyła się zanim się naprawdę rozpoczęła. Dziewczyna nigdy się nie dowiedziała o incydencie.
Tylko - czy fakt, że do zdrady nie doszło, cokolwiek polepszył?
w tym przypadku ojciec nie interweniuje. Poza tym, to faktycznie niczego nie zmienia. Chciał raz, wyczeka następnej okazji.



Ogólnie cała ta sytuacja jest okropna. Zaczynam mieć żal do TŻta, że nic z tym nie zamierza zrobic....
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 11:42   #30
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Nie zmienił. Tak czy siak, dziewczyna ma przechlapane.


Pamiętam jak mój znajomy z roku chwalił się, że z rodzonym bratem jeździł na prostytutki, kiedy żona brata była w zaawansowanej ciąży.
Dla obu było to zupełnie normalne, że skoro kobieta z jakichś powodów nie może uprawiać seksu to panowie zaspokajają się z pomocą innej. Tak widać byli wychowani, taki mieli w domu wzorzec.

Żałosne.
Żałosne to mało powiedziane Ehh... czego to się ludzie nie domyślą

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Faktycznie - niezbyt rokująca perspektywa związku. Jesli facet ma takie podejście do małżeństwa, że już przed ślubem planuje sobie zabawę, to jaka gwarancja, że to tylko na pożeganie ze stanem wolnym? Moim zdaniem żadna.

Znam z opowieści koleżanki podobny przypadek - koleś również zaplanował sobie pełen wrażeń wieczór kawalerski - alkoholu i innych środków pobudzających pod dostatkiem, towarzystwo pań itd. No i ktoś, kto podobnie jak autorka wątku miał wątpliwości natury moralnej pod adtresem przyszłego małżeństwa wymyślił, że nie zawiadomi panny młodej - za to poinformował ojca zabawowego kawalera. Tata - pan krewki i stanowczy odwiedził imprezę syna... Kawaler dostał w pysk za pomysły, towarzystwo dostało zaproszenie do powrotu do domu i impreza zakończyła się zanim się naprawdę rozpoczęła. Dziewczyna nigdy się nie dowiedziała o incydencie.
Tylko - czy fakt, że do zdrady nie doszło, cokolwiek polepszył?
Jeśli chłopak myślał tylko o wyskoku w bok w wieczór kawalerski to może cos to dało.. ale i tak wątpie..


A teraz Ptysio, ja na twoim miejscu skontaktowałabym się z tą panną młodą i jej powiedziała co w trawie piszczy bo wydaje mi się, że prawie każda z nas byłaby wdzięczna gdyby ktoś jej powiedział o czymś takim. Facet odbiera to na zasadzie dobrej zabawy, ale taka zabawa może mu kiedyś zrujnowac małżeństwo bo kto wie jaka jest ta dziewczyna? Jeśli dowie sie o tym nawet za 5-10 lat to i tak może ją to tak zaboleć, że nie będzie mogła mu tego wybaczyć...

Ehh... normalnie się zdenerwowałam Nie lubie takich rzeczy!! Ehh..
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.