peeling kawowy - rewelacja - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 17:51   #2281
kalina_001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Re: peeling kawowy - re we la cja

zgadzam się , wypróbowałam już wiele różnych środków ujędrniających , wygładzających ale bez skutku. coś mnie natchnęło i skorzystałam z rad tutaj zamieszczonych zrobiłam taki właśnie peeling domowej robótki kawowy z imbirem cynamonem i itd. rezultaty były widoczne juz po pierwszym użyciu i to jeszcze jakie !!! Nie spodziewałam się niczego po tym niesamowitego a tu takie zaskoczenie , u mnie jestem wysoka i szczupła ale niestety mam od dłuższego czasu problemy z cellulitem a po tym peelingu stał się on jakos mniej widoczny!! Niesamowite!! Lepsze niż wszystkie drogie kosmetyki !!
kalina_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:53   #2282
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Dołączam do was! Po prostu Kocham ten peeling! Wogóle to mam za cel zminimalizowac cellulit do wakacji. Marzę o krótkich spodenkach. A
jak myslicie naprzemienne, ciepłe i zimne prysznice na uda po peelingu a przed balsamem bardzo wzmocniły by efekt?
__________________
or


Edytowane przez >Angel<
Czas edycji: 2011-03-26 o 10:58
>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:57   #2283
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez aneta_kb Pokaż wiadomość
A to wcale nie głupi pomysł jest na pewno mniej roboty,a efekty z tego co piszesz równie dobre.
To ja sobie zakupię te gąbkę bo jak znam siebie to nie będzie mi się chciało zbyt często robić tę miksturkę, a tak to zrobię ze 2 razy w tyg. peeling, a w pozostałe 5 chwilę potrę ciało gąbeczką. Będzie zarazem szybko i przyjemnie
kup bo ta gąbka to fajna sprawa i w dodatku mały wydatek, ja w rossmanie płaciłam koło 3 zł za tą syrenkę

Cytat:
Napisane przez >Angel< Pokaż wiadomość
Dołączam do was! Po prostu Kocham ten peeling! Wogóle to mam za cel zminimalizowac cellulit do wakacji. Marzę o krótkich spodenkach. A
jak myslicie naprzemienne, ciepłe i zimne prysznice na uda po peelingu a przed balsamem bardzo wzmocniło by efekt?
pewnie tak, ale ja tego strasznie nie lubię jak mam polewać się zimna wodą
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:30   #2284
sweet_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar sweet_chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 50 391
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez >Angel< Pokaż wiadomość
Dołączam do was! Po prostu Kocham ten peeling! Wogóle to mam za cel zminimalizowac cellulit do wakacji. Marzę o krótkich spodenkach. A
jak myslicie naprzemienne, ciepłe i zimne prysznice na uda po peelingu a przed balsamem bardzo wzmocniły by efekt?

Tak tak ja co prawda celulitu nie mam, ale taka naprzemienna zmiana temperatury wody pomaga, nawet jakoś tak ujędrnia i zawsze robię tak zmywając peeling. Myślę, że warto abyś tak robiła, na pewno pomoże w uzyskaniu celu
__________________
26.06. 2015 - "TAK"
27.05.2017 -
sweet_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:24   #2285
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
pewnie tak, ale ja tego strasznie nie lubię jak mam polewać się zimna wodą
Cytat:
Napisane przez sweet_chocolate Pokaż wiadomość
Tak tak ja co prawda celulitu nie mam, ale taka naprzemienna zmiana temperatury wody pomaga, nawet jakoś tak ujędrnia i zawsze robię tak zmywając peeling. Myślę, że warto abyś tak robiła, na pewno pomoże w uzyskaniu celu
Ja też tego nie lubię, dlatego pytam Jak miało by nie wiele pomagać to bym odpuściła - ale jak mówicie że warto to się przymuszę
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:45   #2286
Mellodya
Raczkowanie
 
Avatar Mellodya
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Germany
Wiadomości: 32
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

ten piling + naprzemiennie gorąca/zimna woda + bańki chińskie + dobry kosmetyk na cellulit = boskie efekty! dokładnie w taki sposób to robię i widzę diametralną różnicę. oczywiście głównie przez ujędrnienie skóry, bo żeby zlikwidować w 100% celulit to trzeba dodatkowo ćwiczyć. no i na pewno przydałaby się jeszcze jakaś dieta.. tylko jak tu się zmobilizować i w tym wytrwać ?!
Mellodya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 07:13   #2287
mewa2403
Raczkowanie
 
Avatar mewa2403
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 48
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Mellodya Pokaż wiadomość
ten piling + naprzemiennie gorąca/zimna woda + bańki chińskie + dobry kosmetyk na cellulit = boskie efekty!
bardzo dobry patent, ja jednego dnia stosuję peeling kawowy+balsam ujędrniający, drugiego dnia bańki chińskie+ balsam ujędrniający, w międzyczasie dokładam kilka ćwiczeń na uda i pośladki lub hula hop i tak na zmianę

Zawzięłam się jak nigdy wcześniej i muszę wytrwać bo inaczej ..., a już zaczynam widzieć efekty, to jest najlepsza motywacja na świecie
mewa2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 12:57   #2288
Mellodya
Raczkowanie
 
Avatar Mellodya
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Germany
Wiadomości: 32
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez mewa2403 Pokaż wiadomość
bardzo dobry patent, ja jednego dnia stosuję peeling kawowy+balsam ujędrniający, drugiego dnia bańki chińskie+ balsam ujędrniający, w międzyczasie dokładam kilka ćwiczeń na uda i pośladki lub hula hop i tak na zmianę

Zawzięłam się jak nigdy wcześniej i muszę wytrwać bo inaczej ..., a już zaczynam widzieć efekty, to jest najlepsza motywacja na świecie
Jeśli chodzi o tą motywację to święta racja - nic nie motywuje tak, jak efekty żmudnych działań kolejną dobrą motywacją (przynajmniej dla mnie) jest zaglądanie do tego wątku
mewa2403, a jakie ćwiczenia wykonujesz?

PS. Chyba czas na popołudniową kawusię i piling
Mellodya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 18:06   #2289
MrsBinks
Raczkowanie
 
Avatar MrsBinks
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 372
GG do MrsBinks
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez mewa2403 Pokaż wiadomość
... i tak ok. co 2-3 dni dodaję do tego trochę cynamonu oraz odrobinę żelu pod prysznic i wcieram szorstką gąbką w uda, pupę i brzuch, czasami trochę więcej ciałka się załapie.
Ja dodaje jeszcze oliwę z oliwek A peeling stosuje na całe ciało. Nie mam problemu z cellulitem ale po tej kawie wydaja mi się że skóra ma jakiś lepszy koloryt.
__________________
Dieta 1200-1400 kcal

65- 64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52


MrsBinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 08:49   #2290
mewa2403
Raczkowanie
 
Avatar mewa2403
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 48
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Mellodya Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tą motywację to święta racja - nic nie motywuje tak, jak efekty żmudnych działań kolejną dobrą motywacją (przynajmniej dla mnie) jest zaglądanie do tego wątku
mewa2403, a jakie ćwiczenia wykonujesz?
Znalazłam taką fajną stronkę z ćwiczeniami na uda i pośladki:
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...&poz=11&art=48
wybrałam sobie 8 ćwiczeń i je stosuję, nie ćwiczę codziennie bo mam małego synia w domu więc nie zawsze mi pozwala.

Dziewczyny po kilkudniowym stosowaniu baniek i peelingu moja skóra jest coraz bardziej ujędrniona i zaczynają mi lecieć cm w dół...nie poddam się teraz, zwalczę mój wieloletni cellulit choćby nie wiem co
mewa2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 13:02   #2291
Mellodya
Raczkowanie
 
Avatar Mellodya
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Germany
Wiadomości: 32
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez mewa2403 Pokaż wiadomość
Znalazłam taką fajną stronkę z ćwiczeniami na uda i pośladki:
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...&poz=11&art=48
wybrałam sobie 8 ćwiczeń i je stosuję, nie ćwiczę codziennie bo mam małego synia w domu więc nie zawsze mi pozwala.

Dziewczyny po kilkudniowym stosowaniu baniek i peelingu moja skóra jest coraz bardziej ujędrniona i zaczynają mi lecieć cm w dół...nie poddam się teraz, zwalczę mój wieloletni cellulit choćby nie wiem co
Dziękuję Kochana
Ja mam to samo! Wróciłam do baniek, do tego piling i aż miło patrzeć jak kondycja dolnych partii ciała się polepsza
Nie można się poddawać w przedbiegach, dlatego już szykuje kawę i banieczki, a na lato będziemy laseczki
Mellodya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 00:32   #2292
spryciulk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Nie moge uwierzyć, że tyle kasy wqydałam na drogie peelingi, a takie cudeńko miałam w domu. Ten peeling to naprawdę rewelacja. Ja uwielbiam i kawę i jej zapach Najpierw sobie wypijam kawusię, a potem heja w łazience
Pozdrawiam
spryciulk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 07:48   #2293
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Uzytkowniczka z Youtube pokazuje, w jaki sposób ona robi peeling kawowy: http://www.youtube.com/watch?v=Rg13b5ErO1w
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 09:25   #2294
mewa2403
Raczkowanie
 
Avatar mewa2403
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 48
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez spryciulk4 Pokaż wiadomość
Nie moge uwierzyć, że tyle kasy wqydałam na drogie peelingi, a takie cudeńko miałam w domu. Ten peeling to naprawdę rewelacja. Ja uwielbiam i kawę i jej zapach Najpierw sobie wypijam kawusię, a potem heja w łazience
Pozdrawiam
ja też dopóki nie trafiłam na to forum nie zdawałam sobie sprawy jakie cuda może zdziałać kawa, a pijemy z mężem codziennie Peeling stosuje co drugi dzień, a potem nakładam serum antycellulitowe, efekt super
mewa2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 12:59   #2295
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Chciałabym wszem i wobec ogłosić, że już nigdy w życiu nie kupię peelingu w sklepie. Nie dość, że albo wysusza albo tłuści to jeszcze praktycznie nic a nic nie ściera... Nie to co kawowy... Cudo po prostu.
__________________
Moja wymianka

[perfectaA]349201[/perfectaA]
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 11:30   #2296
rakatungtung
Przyczajenie
 
Avatar rakatungtung
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

a co myślicie o takim połączeniu -
kawa, sól
i olej z krokosza?
rakatungtung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 11:48   #2297
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez rakatungtung Pokaż wiadomość
a co myślicie o takim połączeniu -
kawa, sól
i olej z krokosza?
myślę że to nie głupie połączenie, bo kiedyś też robiłam taki peeling-sól z olejem kokosowym, tylko, że o ile po kawie lub soli z np.żelem pod prysznic (jak ja to robię) wystarczy wannę tylko opłukać, o tyle po miksturze z jakimkolwiek olejem musiałam całą wannę i płytki szorować gąbką, bo się ten olej poobklejał dlatego ja olejom podziękowałam. Ale szczerze mówiąc, po soli z tym olejkiem skóra była boska, jeszcze fajnejsza niż po samej kawie z żelem. Tak wiec wypróbuj.
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 13:32   #2298
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez rakatungtung Pokaż wiadomość
a co myślicie o takim połączeniu -
kawa, sól
i olej z krokosza?
a ten olej z krokosza to co to takiego??? i jakie ma działanie???
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:52   #2299
rakatungtung
Przyczajenie
 
Avatar rakatungtung
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
myślę że to nie głupie połączenie, bo kiedyś też robiłam taki peeling-sól z olejem kokosowym, tylko, że o ile po kawie lub soli z np.żelem pod prysznic (jak ja to robię) wystarczy wannę tylko opłukać, o tyle po miksturze z jakimkolwiek olejem musiałam całą wannę i płytki szorować gąbką, bo się ten olej poobklejał dlatego ja olejom podziękowałam. Ale szczerze mówiąc, po soli z tym olejkiem skóra była boska, jeszcze fajnejsza niż po samej kawie z żelem. Tak wiec wypróbuj.
no, właśnie mogę tego nie domyć - dobrze, że mi zwróciłaś uwagę
okaże się czy efekt będzie tego warty

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
a ten olej z krokosza to co to takiego??? i jakie ma działanie???
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=178760&page=8

proszę, link do wątku o tym oleju.
rakatungtung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 17:29   #2300
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

a jakby tak nanosic i masowac kawkę rękawicą? Tylko jaką? Ja osobiscie nie lubie szorować się dłońmi, a i gąbka jakby ''wchlania'' ta kawę a pozniej nadaje sie do wyrzucenia... czy wszystkie rekawice sa zrobione z tego samego materialu? Jak to wyglada, ktoras z Was probowala wspomoc sie
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:03   #2301
imba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

hej! ja też jestem pod wielkim wrażeniem tego peelingu skóra po nim jest po prostu cudownie jędrna, jak pupka niemowlaka!

mój przepis na peeling kawowy: jakieś 4 łyżeczki fusów kawowych, łyżka cukru, łyżeczka cynamonu, 2 łyżki oliwy z oliwek i łyżeczka soku z wyciśniętej cytryny.
Efekt cudo!!

Ale nie używam żadnych rękawic ani gąbek do rozprowadzenia go. Jedynie masuję się gąbką po zmyciu kawy.
imba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 08:00   #2302
mewa2403
Raczkowanie
 
Avatar mewa2403
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 48
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
a jakby tak nanosic i masowac kawkę rękawicą? Tylko jaką? Ja osobiscie nie lubie szorować się dłońmi, a i gąbka jakby ''wchlania'' ta kawę a pozniej nadaje sie do wyrzucenia... czy wszystkie rekawice sa zrobione z tego samego materialu? Jak to wyglada, ktoras z Was probowala wspomoc sie
ja stosuję zwykłą, lekko szorstką gąbkę do mycia, tylko faktycznie kawa w niej zostaje i ciężko ją domyć, a szkoda wyrzucac po kilku masażach. Masaż dłonia moim zdaniem nie jest zbyt efektywny. Sama jestem ciekawa czy sa jakieś rękawice, które można do tego celu wykorzystać??
mewa2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 18:55   #2303
anst
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 90
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Zaczęłam czytać wątek, oczywiście od końca, więc przepraszam jeśli odpowiedź już się pojawiła

Właściwie to mam tylko jedno pytanie - jak jest z przechowywaniem tego peelingu? Bo lenistwo we mnie siedzi i najchętniej zrobiłabym taką porządną porcję na kilka użyć Ale nie wiem czy coś nie zepsuje albo nie straci swoich cudownych właściwości...
anst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 20:32   #2304
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez anst Pokaż wiadomość
Zaczęłam czytać wątek, oczywiście od końca, więc przepraszam jeśli odpowiedź już się pojawiła

Właściwie to mam tylko jedno pytanie - jak jest z przechowywaniem tego peelingu? Bo lenistwo we mnie siedzi i najchętniej zrobiłabym taką porządną porcję na kilka użyć Ale nie wiem czy coś nie zepsuje albo nie straci swoich cudownych właściwości...
ja gromadzę sobie fusy z kawy, którą co rano pije mój tż, zużywam ją tak co 2-3 dni. Kiedyś gdy miałam ciężkie dni i nic mi się nie chciało, ta kawa stała z 5 dni, no i gdy chciałam ją użyć okazało się że jest na niej okazały kożuszek, więc dość szybko się psuje
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:18   #2305
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Od jakiegoś czasu stosuję peeling kawowy i wspaniale się po nim czuję Ale że leń jestem to robię go raczej niesystematycznie... Idą wakacje, będzie więcej czasu, może się w końcu zmobilizuję
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 11:19   #2306
sweet_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar sweet_chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 50 391
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

A propos wakacji, to trochę się obawiam, że peeling może mi "zdzierać" opaleniznę
__________________
26.06. 2015 - "TAK"
27.05.2017 -
sweet_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 11:33   #2307
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Dawno mnie tutaj nie bylo i przyznam sie nie czytalam od tamtej pory , bo i za duzo czasu by mi to zajelo ;o)

ja nadal uzywam tego peelingu, ale nie cuduje tak jak niektore z was. ja nadal tylko fosy i zel pod prysznic i tym sie cala nacieram, lacznie z moimi sklonnymi do rogowacenia stopami. Potem splukuje i jak trzeba to balsam i po krzyku. Jestem wypeelingowana i umyta jednoczesnie. Piety sa tak gladnie... zadna tarky czy pumex tak ich nie wygladza jak kawa. No i jakos stalam sie zyla , zeby kupic gotowy peeling. No szkoda mi kasy, gul mi skacze, bo i po co skoro lepiej sciara i jest wrecz bezplanty peeling z kawy. kawe uzywamy codzien, zaparzam w ekspresie i potem wywalajac filtr to przesypie sobie z jednego, albo dwoch kawe do miseczki. Nie robie go regularnie bom len i nie widze potrzeby, jak widze ze skorze nalezy sie odnowa to wieczorkiem natre sie fusami i po krzyku. Codzien uzywam do mycia gabki i myje sie ta szorstka strona. Nie lubie tych siatkowych myjek i miekkij strony gabki, ja sie musze wydrapac inaczej wyskakuja mi wyfki w gornej czesci plecow przy szyji. Niby juz nie jestem w wieku nastolatki, dawno sie tych problemow z praszczymi pozbylam, ale jak sie nie wydrapie ostra strona gabki to i teraz mi cos wyskoczy. Poza tym lubie uczucie ze skora oddycha po wieczonym prysznicu czy kapieli, wiec ostra gabka to u mnie mus ;o)
Rogowacenie na ramionach tez robi sie mniejsze po tym peelingu.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 11:55   #2308
kamcia29k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Hejka
Mam pytanie czy jest może jakiś piling kawowy na twarz?
Czy tez tylko te podane sposoby przez was są tylko do stosowania na celulit?
kamcia29k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:15   #2309
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

melduję,że dzisiaj rano zrobiłam piling kawowy na twarz i mam mega gładką buzię,na koniec nałożyłam krem - o wiele lepiej się wchłonął
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:54   #2310
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez kamcia29k Pokaż wiadomość
Hejka
Mam pytanie czy jest może jakiś piling kawowy na twarz?
Czy tez tylko te podane sposoby przez was są tylko do stosowania na celulit?
ja stosuje ten peeling tez na buzie, delikatnie masuje i jest ok
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 10:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.