co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 08:20   #1
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556

co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?


Tak więc nie jestem zbytnio cierpliwa by wsmarowywać w całe ciało kremy. Ostatnio pomyslałam by kupić oliwkę dla niemowląt. Skoro nie szkodzi dzieciom to czemu ma zaszkodzić ma dorosłym...chyb a świetnie nawilża. Czy może ma któraś z was doświadczenie z oliwką, opiszcie rezultaty...
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 08:33   #2
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

No ja tez chcialam kupic oliwke pomyslalam ze skoro jest dla dzieci napewno jest spoko ale gdzies na innym watku dziewczyna pisala ze w szkole kosmetycznej ktos mowil zeby jej nie uzywac bo cos tam no nie wiem ...
ale fajnie w lato wyglada opalone cialo wysmarowane oliwka
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 09:54   #3
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja używam oliwki, nie tylko na ciało ale również na twarz. Co prawda ciało smaruje 2 razy w tygodniu bo nie lubię być tłusta ale twarz codziennie na noc a rano budzę sie z idealnie nawilżoną skórą Mi oliwka nie zaszkodziła, nieraz zapychały mnie tłuste kremy ale oliwka jest ok. Ja używam Bambino,według mnie jest najlepsza
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 13:25   #4
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja używam zasze po kąpieli. Po oliwce skóra jest miękka i dobrze nawilżona. Polecam Johnson's baby (nie wiem czy dobrze napisałam). Używam od kilku lat i nie zauważyłam żeby było coś po niej nie tak, a wręcz przeciwnie.
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 17:07   #5
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja też używam i to już od dawna i bardzo je lubię. Jeżeli nie chce mi sie smarowac balsamem to uzywam oliwki. Do tej pory smarowalam sie oliwka bambino i byla ok ale odkrylam lepsze. Moje ulubione to oliwka dla dzieci oriflame < ta nowa wersja > i oliwka w zelu Lidla Nic mi do tej pory nie jest
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm

Edytowane przez Julia91
Czas edycji: 2008-04-26 o 17:18 Powód: błędy
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 18:15   #6
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

ja nie lubię tej tlustości po uzyciu oliwki. zostaje przy balsamach i masełkach
Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 18:44   #7
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

A mi na noc własnie odpowiada czuje sie taka nawilzona. ale na dzien bym nie uzyla, za ciezka. wolę jakis lekki balsam.
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 19:16   #8
Olka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

A czy oliwka nawilża tak dobrze jak balsam? Bo ja mam bardzo suchą skórę i nie chcę kupić oliwki a potem i tak musieć używać balsamu
Olka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 22:12   #9
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Oliwka według mnie jest najlepsza. Pisze na opakowaniu "dla dziecka, dla Ciebie". Dla dziecka dodaje się kilka kropel do kąpieli,a dla nas po kąpieli albo prysznicu smaruje się wilgotną skórę po czym delikatnie wyciera się ją ręcznikiem. Jak dodano "zatrzymuję 10 razy więcej wilgoci niż wiele balsamów stosowanych na suchą skórę".
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 08:39   #10
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

oliwka lepiej nawilża niż balsam, ale osobiscie raczej nie używam, nie lubie tego uczucia tłustości
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 10:31   #11
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Myślę ,że lepiej niz balsam. I szybciej się nakłada. Mi przynajmniej
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 11:50   #12
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Wszystko jest kwestią skóry. Kiedyś mogłam bezkarnie używać oliwki (najlepiej właśnie tuż po kąpieli) i było ok, natomiast teraz nie wchodzi to w grę. Zapychają mnie niektóre 'lekkie' balsamy, o oliwce nie wspomnę.

Wypróbuj na sobie (cena nie jest wysoka) i sama się przekonasz czy pomoże, czy zaszkodzi.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 13:17   #13
evuska
Raczkowanie
 
Avatar evuska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

oliwka jest rewelacyjna do zmywania makijażu oczu -ja używam i polecam
evuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:39   #14
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

ja kocham oliwki xD najlepiej Johnson'a wlewam zawsze troszkę do wanny, albo po kąpieli wcieram w siebie
w lecie też się na nią opalam żeby szybciej się zbrązowić <wiem wiem nie zdrowo>
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:09   #15
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

mi tez oliwka odpowiada, tez nie lubie posiwiecac za duzo czasu na to cale codzienne smarowanie ale po jakims czasie zatyka pory, teraz stosuje na zmiane z balsamem. ciekawa jestem dlaczego nie powinno sie uzywac oliwki...w ktoryms poscie byla o tym mowa...hmmmm
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:51   #16
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
mi tez oliwka odpowiada, tez nie lubie posiwiecac za duzo czasu na to cale codzienne smarowanie ale po jakims czasie zatyka pory, teraz stosuje na zmiane z balsamem. ciekawa jestem dlaczego nie powinno sie uzywac oliwki...w ktoryms poscie byla o tym mowa...hmmmm

tez nie wiem czemu ale czytalam na biochemii
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 22:28   #17
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja używam oliwki na zmianę z balsamem. Ale nie odpowiadają mi oliwki skłądajace sie z oleju parafinowego takie jak johnson's. Robiłam kilka podejsć do niej kilka lat temu i za kazdym razem zapychała, podobnie jak bambino. Teraz używam olejku dla dzieci babydream i jest o niebo lepszy, bo składa sie z olejów roślinnych. Chwalona na biochemii jest tez oliwka hipp, ale narazie jej nie próbowałam. W kazdym razie przy niezbyt suchej skórze olej parafinowy moze zapychać, pozatym tworzy na skórze warstwę utrudniajacą oddychanie, blokuje pory skóry.
Wiele organizacji konsumenckich walczy z johnsonem i nivea za stosowanie oleju parafinowego w produktach dla dzieci, ale trudno wygrac z takimi koncernami. Dla nich to tani sposób zarabiania, bo oleje roślnne sa droższe, za to mają mnóstwo substancji odżywczych, które skóra chłonie.
Szczerze mówiąc, zamiast oliwki dla dzieci lepiej sprawdzą sie zimnotłoczone oleje roślinne kupione w sklepach ze zdrową żywością lub półproduktami kosmetycznymi. Zwykle nie sa nawet droższe niz oliwka, bo pół litra kosztuje kilkanaście złotych, a 200-250 ml oliwki dla dzieci ok 8-10 zł. Najtańsza alternatywą jest olejek babydream, który zaiwera olej słonecznikowy i migdałowy do tego d-panthenol itp., a kosztuje 4-5 zł, hipp to mieszanka oleju słonecznikowego i sezamowego o ile sie nie mylę.
Ostatnio nawet stosuje do twarzy oleje i maceraty: z kory wierzby, kasztanowy, z róży, konopii, czyli typowe dla cery tłustej i mieszannej, ktore mi faktycznie służą i nie zapychają
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 22:34   #18
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

ja uzywalam oliwki na noc rowniez i myslalam ze dobra na moja sucha skore (bo mialam sucha na calych rekach) i przez to problemy z nia i jak poszlam do dermatolog to nie kazala mi uzywac oliwek. od tamtego czasu tylko krem/balsam...
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:37   #19
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

a jaka oliwka/olejek sie sprawdzi przy skorze sklonnej do podraznienia/alergii (chodzi mi konkretnie o nogi ktore ciagle sa wysuszone i pokryte wysypka, czerwonymi plackami itp, ktore nie wiadomo od czego sie robia)?

myslalam o oliwce hipp lub oleju z migdala
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 09:48   #20
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
a jaka oliwka/olejek sie sprawdzi przy skorze sklonnej do podraznienia/alergii (chodzi mi konkretnie o nogi ktore ciagle sa wysuszone i pokryte wysypka, czerwonymi plackami itp, ktore nie wiadomo od czego sie robia)?

myslalam o oliwce hipp lub oleju z migdala
oliwka HiPP się świetnie do tego nada

ja sama lubię oliwki, wlewam czasem trochę do wanny, a czasem po prostu wcieram w ciało robiąc masaż.

najbardziej lubię właśnie oliwkę HiPP i teraz mam oliwkę pielęgnacyjną Nivea Baby - też świetna, zawiera 2 wyciągi ale też parafinę, mnie na ciele nie zapycha (na szczęście).

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:49   #21
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Może coś z olejków AA? Ich kosmetyki są właśnie stworzone dla ludzi o bardzo wrażliwej skórze, ja miałam olejek grapefruit i byłam zachwycona Wlewałam go i do wanny i również się nim smarowałam i powiem Wam że rewelacja

http://allegro.pl/item364750682_aa_p...o_kapieli.html

Link żeby było wiadome o co chodzi
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 10:22   #22
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Najtańsza alternatywą jest olejek babydream, który zaiwera olej słonecznikowy i migdałowy do tego d-panthenol itp., a kosztuje 4-5 zł, hipp to mieszanka oleju słonecznikowego i sezamowego o ile sie nie mylę.
Hipp to mieszanka oleju sezamowego i migdałowego.
Ja szczerze polecam! Hippem nawilżam nawet twarz i nic sie nie dzieje, a zapycha mnie praktycznie wszystko. Szybciutko się wchłania i pięknie pachnie.
Z rossmanowskiej serii dla dzieci jeszcze nie korzystałam mam oliwkę przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży - zawiera olej sojowy, migdałowy i jojoba. Pięknie pachnie.
Ja balsamom od kiedy spróbowałam oliwek powiedziałam papa

Jednak jak mówią dziewczyny wyżej - unikam oliwek na bazie parafiny, takie są u mnie z góry skreślone.
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:34   #23
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

wlasnie, oliwka oliwce nie rowna.
Trzeba patrzec na sklad. To ze na butelce pisze "dla dziecka" nic nie znaczy.

Jesli oliwka jest mineralna (zawiera parafine) to raczej wiecej zaszkodzi. Lepsze sa te na bazie olejkow roslinnych.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:45   #24
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja do tej pory używałam oliwek z Johnsona i Bambino. Ta pierwsza od razu mi nie pod pasowała. Ale Bambino,jak dla mnie pierwsza klasa Dodaję kilka kropel do kąpieli,albo po prysznicu masuje nią ciało,a potem delikatnie osuszam ręcznikiem. Skóra jest miękka i super nawilżona Bez porównania z balsamami!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:34   #25
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja tez wolę zdecydowanie oliwki! Balsamy nie nawilżają mi dobrze skóry i stosuję je ale rzadziej niż oliwki! Po kąpieli muszę się smarować balsamem dwa, a nawet trzy razy! A gdy posmaruję się oliwką to skórę mam nawilżoną nawet przez 3-4 dni!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 16:40   #26
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

połozna mi powiedziała ,żeby dziecko smarowac balsamem nie oliwka !
powody oliwka tylko natłuszcza ,nie wchłania sie w skóre.
wiec raczej nie jest odpowiednia dla skóry dorosłej kobiety.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 16:58   #27
Pola103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 13
Thumbs up Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja używam oliwki i jestem zadowolona, mam sposób na nie wcieranie oliwki.


Do wanny wlej oliwkę lub oliwę z oliwek, po wyjściu z kąpieli, nie będziesz musiała się kremować balsamem, szybki a zarazem dosyć relaksujący sposób.


Wychodzimy z wanny już natłuszczone. Wadą jest to, że wanna jest zatłuszczona, i wymaga szorowania, no ale czasem warto trochę naświnić…
__________________
http://mootyle.blogspot.com/ to mój kobiecy blog
Pola103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 09:53   #28
arrependimento
Przyczajenie
 
Avatar arrependimento
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 24
GG do arrependimento
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Hej Trochę odgrzebuję wątek, ale naszło mnie takie przemyślenie... jak zadziałałaby oliwka na mocno przesuszone, cienkie, rozdwajające się włosy? Mam czasami ochotę nałożyć ją na końcówki, żeby stało się z nimi to samo co ze skórą, ale pomyślałam, że może któraś z was już próbowała? Co o tym sądzicie?
__________________
Credo all'amore eterno.

http://www.suwaczek.pl/cache/25c8ee09aa.png
arrependimento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:14   #29
caja21
Raczkowanie
 
Avatar caja21
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Woj. podkarpackie
Wiadomości: 38
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Warto spróbować olejowania włosów ;-) radzę poczytać więcej o tej metodzie.
Hmm... dlaczego oliwka może być zła? Większość tych ogólnie dostępnych ma parafinę (olej mineralny) w składzie co może przyczyniać się do powstawania zaskórników, a z zaskórników mogą się tworzyć krostki.
U dzieci mających nadgorliwe mamy może objawiać się to potówkami różnego rodzaju. Aktualnie w świecie dermatologicznych oliwkowanie dzieci jest niemodne, polecane są raczej emulsję.
Ja używam na noc mimo tłustej skóry czystego olejku migdałowego i jestem bardzo zadowolona.
caja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 22:37   #30
OzellaDevil77
Przyczajenie
 
Avatar OzellaDevil77
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Jak najbardziej ZA Wspaniale nawilża, przyjemnie pachnie, skóra jest po tym miła w dotyku i nawilżona, a ostatnio okazało się, że oliwka dla dzieci jest bardzo dobra do usuwania makijażu.
OzellaDevil77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-02 17:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.