Wątek o sklepie CCT Fashion - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 16:40   #1
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571

Wątek o sklepie CCT Fashion


Zapraszam Wszystkie miłośniczki Japan Style na nowy wątek dotyczący zamówień z

www.cctfashion.com

Wątek ten służyć ma wspólnym zakupom z wyżej podanej strony a także dzieleniu się wrażeniami co do ubranek oraz doświadczeniem wynikającym z uczestnictwa bądź też organizacji zamówienia.

Co trzeba wiedzieć:

1. Minimalne zamówienie to 12 sztuk ubrań lub 6 sztuk torebek bądź dodatków (accessory).

2. Zamawiając 12 sztuk ubrań należy zamówić przynajmniej 6 modeli po 2 sztuki każdy bądź też zmawiając 6 sztuk torebek/dodatków trzeba wybrać przynajmniej 3 modele po 2 sztuki każdy.

3. W związku z powyższym uczestniczki grupowego zamówienia dobierają się na wątku w pary. Oczywiście każda uczestniczka ma prawo wziąć tylko dla siebie 2 sztuki danej rzeczy co nie oznacza jednak szukania przez kolejną z wizażanek pary do owego modelu. Dany model trzeba wziąć w minimum 2 egzemplarzach a więc zakupienie 3 czy 4 sztuk danego wzoru jest jak najbardziej możliwe.

4. Rzeczy można zmawiać zarówno w rożnych jak i tych samych kolorach i rozmiarach.

5. Należy pamiętać, że: zamawiając torebkę bądź okrycie wierzchnie z kategorii Jacket F/W koszt przesyłki dla takich rzeczy odpowiada 3-4 ubraniom czy też dodatkom z pozostałych kategorii. Tak więc zmawiając 12 sztuk bluzek za przesyłkę zapłacimy tyle samo jak w przypadku zamówienia 3-4 torebek.

6. Co do rozmiarów:

Free size - ciężko określić ponieważ wypada na prawdę różnie i nie można obstawiać ze jest to rozmiar uniwersalny, jednakże ten rozmiar w przypadku bluzek będzie dobry dla dziewczyn noszących S/M.

S - 80cm w biuście, 65cm w pasie/talii,
M - 85cm, 70cm,
L - 90cm, 75cm,
XL - 95cm, 80cm,
XXL - 100cm, 85cm.

7. Przesyłka do Polski: przy minimalnym zamówieniu przesyłka wyniesie Nas 38$ . Za każde kolejne 10 sztuk rzeczy należy doliczyć 18$.

8. Najkorzystniej zamawiać jest 12 - 22 - 32 - 42 itd sztuk ubrań bądź 6 - 16 - 26 - 36 itd sztuk dodatków/ torebek. Oczywiście ubrania, torebki i dodatki można zamawiać łącznie.

9. Po lewej stronie w Currency zmieniamy walutę z HK$ na złotówki.

10. Ciężko jest określić ile wyniosą Nas koszta dodatkowe, ponieważ zależy to od wielu czynników- ilości zamawianych sztuk, ilości uczestniczek, kursu $ czy tez wysokości cła jakie zostanie nałożone na paczkę.

11. Jednakże można sobie spokojnie założyć że wszelkie opłaty osiągną wartość Naszego zamówienia. Oznacza to że jeśli zamówimy rzeczy za kwotę 100zł to musimy się liczyć z tym że drugie tyle zapłacimy mniej-więcej za pozostałe koszta.

12. Strona chętnie odpowiada na wszelkie pytania w ciągu 24 godzin, a także na bieżąco informuje o wszelkich poczynaniach - potwierdzenie zamówienia z posumowanym wyliczeniem, otrzymanie wpłaty, ewentualny brak zamawianych modeli, powiadomienie o nadaniu paczki. Kontakt:

Service Hour : 9am- 6pm (Monday - Friday) (Hong Kong Time)
Tel: (852) 3611 0896
E mail: sales@cct-fashion.com

13. Czas realizacji zamówienia to ok kilka-kilkanaście dni - złożenie zamówienia nie oznacza że już następnego dnia towar zostanie wysłany. Wraz z e-mailem o nadaniu paczki podawany jest tracking dzięki któremu możemy śledzić gdzie aktualnie jest Nasza paczka. Z Hong Kongu do Polski paczka będzie szła ok tygodnia.

14. Jak zamawiać - wystarczy wejść na stronę, poprzeglądać ofertę. Dalej aby zamówić wybrane przez Nas rzeczy musimy wybrać More Detail (znajduje się pod zdjęciem każdej rzeczy) a następnie zaznaczyć jaki kolor i jaki rozmiar (jeśli jest taka możliwość) wybieramy. Następnie wystarczy kliknąć Buy aby rzecz znalazła się w Naszym koszyku. Jeśli zaszła pomyłka niechcianą rzecz usuwamy za pośrednictwem czerwonego krzyżyka. Pamiętajmy że daną rzecz musimy zamówić w minimum 2 egzemplarzach - w QTy wpisujemy 2, 3, 4 itd. Kontynuujemy zakupy poprzez Continue Shopping. Jeśli złożyłyśmy całe zamówienie klikamy Check Out. Jako że zamawiamy pierwszy raz wybieramy New Customer - Continue i wypełniamy informacje o Nas. Po wysłaniu zamówienia do sklepu czekamy na odpowiedź 24 godziny, a następnie wpłacamy pieniądze na podane konto (preferowany pay pal) i czekamy.

15. Wszelkie informacje dotyczące płatności na zagranicznych stronach za pośrednictwem pay pal a także dotyczące cła znajdziecie na osobnych wątkach.

16. Miłych zakupów


Od moderatora:
Dziewczyny mam do Was kategoryczną prośbę:

Proszę o NIE wpisywanie na tym wątku postów typu:

"Cześć, chce się dolączyć do zamówienia, kto będzie robił, kiedy będzie robione zamówienie, chce to i to i szukam pary"

Wątek jest zaśmiecony tego typu postami a nie temu ma służyć.Wątek jest utworzony po to, abyśmy wspólnie mogły dokonać zakupów a nie przedzierać się przez dziesiątki nic nie wnoszących postów.

Wątek będzie funkcjonował DLA osób biorących udział w zamówieniu i dla Organizatorki. Wszelkie inne dyskusje o ubraniach proszę przenieść tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274303

W niedługiej przyszłości będzie zamówienie organizowała jakaś Organizatorka. W momencie,w którym uzna, że już chce zorganizować zamówienie napisze o tym dużymi, widocznymi literami, że chce zorganizować zamówienie i prosi o chętne osoby. Wy w tym momencie zaczniecie pisać "Ja chcę wziąć udział"- bez żadnych linków, żadych ogłoszeń typu szukam pary- tylko informujecie ją,że chcecie być na liście. Organizatorka,kiedy uzna, że już jest Was dosyć, napisze"Koniec zbierania chętnych" i wedle własnego uznania z tych co już się zgłosiły utworzy listę osób, które wezmą udział w zamówieniu. Dopiero wtedy, kiedy powstanie ostateczna lista, poprosi Was o wklejenie linków do rzeczy, które chcecie i Wy między sobą dobierzecie się w pary. Bez zaśmiecania wątku poprzez pisanie co godzinę, że "ja chcę to i to i szukam pilnie pary!!!"
Od momentu kiedy Organizatorka da znać, że już nie zbiera chętnych proszę o wycofanie się reszty osób z wątku.
Jeśli powstanie kilka zamówień jednocześnie-proszę o podzielenie się na różne kolory.

Proszę Was wszystkie o zapoznanie się z regulaminem podforum i pierwszym postem tego wątku. Uprzedzam też, że złamanie zasad, które określa ten post będzie karane.

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2008-09-02 o 12:11
yoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:56   #2
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

bardzo ladnie to zrobilaś. Dzieki wielkie za pomoc więc zapraszamy dziewczyny
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:01   #3
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Pięknie dziękuję Pani Moderator i polecam się na przyszłość zaraz ogłoszę na poprzednich watkach o nowej stronce zakupowej
yoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:02   #4
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

mam nadzieje, że chociaż nasze podforum nie okaże się kompletną klapą
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:07   #5
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

nie przewiduję takiej opcji
yoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:10   #6
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Turkus .. wszystko tutaj jest ładnie poukładane
pilnuj porządku i będzie tak jak należy ! ..

a my stworzymy atmosfere hehe ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:11   #7
La Canela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 463
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

.

Edytowane przez La Canela
Czas edycji: 2009-03-15 o 16:53
La Canela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 17:13   #8
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

świetnie, że nowe podforum zaczęło działać.
TuRQoUiS gratuluję pomysłu i jego realizacji.
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:16   #9
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

dziekuje wam
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:32   #10
charilady
Rozeznanie
 
Avatar charilady
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 513
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

hmm jestem nowa i nie za bardzo się orientuje... pomóżcie chcę z Wami zamówić ciuszki Japan Style- więc chciałabym sobie zamówić bluzeczkę , żakiet z kategorii F/W oraz parę kolczyków. i co muszę jeszcze po jednej bluzeczce zamówić żakiecie itd??
charilady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:35   #11
plotkara91
Raczkowanie
 
Avatar plotkara91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 37
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Następne zamówienie kiedy planujecie? Na początku września? Z kolekcji F/W ?
__________________
Nigdy nie próbuj jeść na wietrze ciastka z cukrem pudrem.
plotkara91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 17:37   #12
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Cytat:
Napisane przez charilady Pokaż wiadomość
hmm jestem nowa i nie za bardzo się orientuje... pomóżcie chcę z Wami zamówić ciuszki Japan Style- więc chciałabym sobie zamówić bluzeczkę , żakiet z kategorii F/W oraz parę kolczyków. i co muszę jeszcze po jednej bluzeczce zamówić żakiecie itd??
wiedziałam , że pomimo dokładnego opisu nadal będą pytania ..
czytałaś 1 post ?

jeżeli chcesz zamówić bluzkę , żakiet i kolczyki musisz znaleźć sobie parę do tych rzeczy , ponieważ trzeba zamówić po 2 sztuki ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:43   #13
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Bardzo ładnie dziewczyny
__________________

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"
— Phil Bosmans




59
-58-57-56-55-54-53-52
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:49   #14
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

dziewczyny nie załamujcie proszę

mi się wydaje że jasno i wyraźnie opisałam zasady w 1 poście...jeśli coś wymaga korekty bo jest skomplikowane to ja poprawię ale naprawdę wydaje mi się ze napisałam to zrozumiale...hmm...

charilady - chcesz coś zamówić? Znajdź organizatorkę!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274150

ps - dziewczyny możliwe że jutro założę watek o ja333 - o ile rozszyfruję wszystko bo z angielskim kuleję - mam nadzieję że mi się uda i że jakaś miła organizatorka zamówi coś dla Nas
yoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:57   #15
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Cytat:
Napisane przez yoco Pokaż wiadomość
dziewczyny nie załamujcie proszę

mi się wydaje że jasno i wyraźnie opisałam zasady w 1 poście...jeśli coś wymaga korekty bo jest skomplikowane to ja poprawię ale naprawdę wydaje mi się ze napisałam to zrozumiale...hmm...

charilady - chcesz coś zamówić? Znajdź organizatorkę!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274150

ps - dziewczyny możliwe że jutro założę watek o ja333 - o ile rozszyfruję wszystko bo z angielskim kuleję - mam nadzieję że mi się uda i że jakaś miła organizatorka zamówi coś dla Nas
Prościej i wyraźniej się nie dało Yoco może niektórym nie chce się czytać
__________________

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"
— Phil Bosmans




59
-58-57-56-55-54-53-52
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:14   #16
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Gratuluję dobrej roboty dziewczyny
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:32   #17
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

kurcze, faktycznie tyle Waszej dziewczęta roboty, a tu i tak pewnie będą się powtarzały te same pytania odnośnie zamawiania itp. ;|
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:40   #18
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Świetnie opisane teraz już wszystko dokładnie wiem
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:42   #19
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

mam na to sposób - IGNOROWAĆ - nie będziemy zwracać uwagi ani odpowiadać jeśli w 1 poście na zadane pytanie jest jasna odpowiedź - dla mnie jeśli ktoś się nie zapozna z 1 postem i z Regulaminem to jest to równoznaczne z nie udzielaniem się - tak więc dziewczyny które wiedzą co i jak proszę ignorować takie pytania bo szkoda Naszych nerwów a chyba każdy może się wysilić i poczytać

a więc nowe dziewczyny na wątku - apeluje o wysiłek i proszę czytać, czytać i jeszcze raz czytać - w przeciwnym razie Was zignorujemy

ps - wszystkim dziewczyna dziękuję za pochwały i miłe słowa odnośnie 1 posta
yoco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 18:43   #20
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

No, kawał dobrej roboty .

Teraz trzeba tylko czytać, jeśli ktoś nie rozumie. Post wcześniej wszystko podane na tacy, ale nadal są pytania .
see jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:42   #21
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Cytat:
Napisane przez yoco Pokaż wiadomość
Wątek ten służyć ma wspólnym zakupom z wyżej podanej strony a także dzieleniu się wrażeniami co do ubranek oraz doświadczeniem wynikającym z uczestnictwa bądź też organizacji zamówienia.
Ja mam jeszcze takie pytanie organizacyjne
Czyli mam rozumieć, że zamówienia będą odtąd realizowane na tym wątku? I tu również będziemy wklejały fotki? Czyli tak jakby dwa wątki (Tajemnica... i Japan style... ) złączone w jeden? Po prostu wszystko o CCT
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:43   #22
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

yoco,ja też dołączę się do pochwał Świetna robota
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:07   #23
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

azzis - tak, tu będziemy zamawiać tylko i wyłącznie z cct fashion. Co do wklejania zdjęć to powstał watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274157

jeśli chodzi o wrażenia to np któraś z wizazanek chce zamówić jakas bluzke a inna jej odradza bo zła jakośc lub poleca - coś w tym stylu - to oczywiscie na tym watku

jednak wszelkie linki z allegro/eBay - i pytania ma ktoś tę sukienke? albo co sadzicie o tej bluzce? - beda zglaszane do usuniecia - to nie jest bowiem watek dotyczacy zakupow na allegro czy eBay - tylko i wyłącznie cct fashion (ewentualnie jesli jakas wizazanka bedzie chciala zamowic jakas rzezcz i uda jej sie znalezc real foto z allegro lub eBay to oczywiście może wkleic fotke dla porównania czy warto kupić )
yoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:13   #24
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Cytat:
Napisane przez yoco Pokaż wiadomość

1. Minimalne zamówienie to 12 sztuk ubrań lub 6 sztuk torebek bądź dodatków (accessory).

2. Zamawiając 12 sztuk ubrań należy zamówić przynajmniej 6 modeli po 2 sztuki każdy bądź też zmawiając 6 sztuk torebek/dodatków trzeba wybrać przynajmniej 3 modele po 2 sztuki każdy.
a ty znowu dałaś tą swoją optymistyczną wersję :P

Minimum requirement: (Clothes) : 12 pcs per order and 2 pcs per each designs or (Accessory/ Bag) : 6 pcs per order and 2 pcs per each designs

12 modeli ubrań po 2 sztuki na każdy model lub 6 modeli acc po 2 sztuki z każdego
Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:22   #25
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Trochę zamieszania teraz jak dla mnie
Bo na wątku o Zdobyczach z zagranicznych stron będą wklejane zdjęcia z przeróżnistych stronek i nie koniecznie będą to nawet japan style. I troszkę może to się wszystko pogubić.

Myślę, że zdjęcia lepiej będzie wklejać w tym starym wątku (Tajemnica...)
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:27   #26
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

ja myślę że ( Tajemnicę ... ) mozna tutaj przenieść ..
i tam będziemy wstawiać zdjęcia ..

tylko poczekajmy aż będzie II część wtedy w tytule doda się że wklejamy real foto
hmm?
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:29   #27
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

wiesz z angielskiego nie jestem za dobra ale ja to tak rozumiem jak napisałam w 1 poście - wiele dziewczyn na 2 poprzednich watkach Japan Style tez tak to rozumiało jak jak ja - poza tym w Shipping Cost masz wyraźnie podane że
First 12 pcs of clothes - 38$
a jakbyś miała 12 modeli po 2 sztuki każdy to daje ze minimalne zamówienie to 24 sztuki a nie 12 sztuk..........

bloondyna ja myślę że jak TuRQ i Ćwirka się uporają z najważniejszymi kwestiami to poprosimy o watek o ploteczkach co do Japan Style. Hmm?!
yoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:30   #28
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
ja myślę że ( Tajemnicę ... ) mozna tutaj przenieść ..
i tam będziemy wstawiać zdjęcia ..

tylko poczekajmy aż będzie II część wtedy w tytule doda się że wklejamy real foto
hmm?
Myślę, że to byłby dobry pomysł
Ciuszki Japanese załugują na swój odrębny wątek
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:39   #29
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

no to tak w dokładnym tłumaczeniu: 12 sztuk w zamówieniu po 2 z każdego rodzaju (pcs to rzeczywiście są sztuki i dlatego w koszcie przesyłki masz 12 pcs czyli 12 sztuk) tylko że w minimalnym zamówieniu dopisali and 2 pcs per each designs czyli and -i 2 to 2 pcs sztuki each - z każdego poszczegulnych designs - rodzaj krój czy jak chcesz teraz lepiej??
Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:45   #30
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571
Dot.: Wątek o sklepie CCT Fashion

ale w takim razie dlaczego podali że za pierwsze 12 sztuk 38$ skoro niby minimalne zamówienie to 24 sztuki - ja w takim razie tego nie rozumiem...dla mnie brak logiki...

co na to inne dziewczyny?
yoco jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.