Jak szybko niszczą się wam torebki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 18:59   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Jak szybko niszczą się wam torebki?


Tak sie zastanawiam, czy tylko ja tak je niszczę prędko? Lubię duże torebki, w bardziej sportowym stylu lub proste, bez ozdób. Spore, bo zawsze tam papiery do pracy noszę. Ale jeżdżę autobusem, ludzi pełno, to ktoś zahaczy suwakiem, to ja o coś zahaczę... Nie mówiąc już o szybkim brudzeniu się, a nie zawsze da się doczyścić Średnio pół roku moja torebka wytrzymuje, a potem... Aż żal, bo często się przywiązuję do tego dodatku
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:17   #2
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Ja mam 3 które właściwie noszę na zmianę. Jedna z nich ma dwa lata a prawie nie widać na niej śladów użytkowania. Kolejna nieco ponad rok i tez jak nówka i trzecia zamówiona jakies 3 tyg temu na etorebce wiec jeszcze się nie wypowiadam o niej.
Reszty nie biorę pod uwagę bo noszę okazjonalnie więc nie mają za bardzo okazji się zniszczyć.

Tak więc prawie w ogóle mi się nie niszczą ja nie wiem jak ja to robię, korzystam normalnie, nie oszczędzam jakoś specjalnie.
W przypadku butów też mam, w ogóle prawie nie niszczę,
no ale z drugiej storny odpowiednio o nie dbam, po każdym wyjściu są czyszczone i pastowane.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:57   #3
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Generalnie bardzo wszystko dbam, ale nie wiem jak to się dzieje, że torebki szybko niszczę, chyba dlatego, że dużo w nich noszę, często otwieram, średnio 20 razy dziennie grzebię w poszukiwaniu telefonu, więc...
Mam ok. 20 torebek i i tak to nic nie daje
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:04   #4
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Ja jestem mistrzynią w niszczeniu torebek i chyba sprawie sobie jakas tytanowa. Jest sporo rzeczy, które zawsze musze mieć przy sobie i bardzo czesto moje torby, szczególnie te noszone do szkoły nie wytrzymują ciężaru, malutkie także są przeładowywane i czasem pękają im ekspressy. Staram sie bardzo o nie dbac, ale czasem przez zwykły przypadek cos mi sie popsuje... Ehhh, jest na całe szczescie pare torebek, które mimo swojego "wieku" trzymaja się dobrze, choc sa dosyc żadko uzywane, wiec to cos tłumaczy
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:11   #5
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

a mi sie ogolnie dobrze trzymaja torebki, po roku widac nieznaczne slady uzytkowania, ale nigdy zadnej bardzo nie zniszczylam, a tez jezdze autobusem i dźwigam bardzo ciezkie ksiazki i wcale tych moich toreb nie oszczędzam
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:25   #6
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

wiesz, to chyba zalezy z jakiego tworzywa jest torebka i co sie w niej nosi!
jak jest mocno wypakowana to nic dziwnego że szybko się niszczy-ale od tego są torebki żeby w nich wszystko sie zmiescilo

u mnie to zalezy od typu torebki: mocniejsza, ze skory 2lata, delikatniejsza, z sztucznego różowego futerka wytrzymala ostanio tylko 3miesiace

jezeli duzo przy sobie nosisz rzeczy to radze Ci kupowac mocniejsze, skorzane torby(lub skora ekologiczna) w ciemnejszych kolorach(wiadomo jasną łatwiej zabrudzic, porysowac i do niczego sie nie nadaje)
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:28   #7
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Moje nawet nie zdążą się porządnie zniszczyć, bo zaraz kupuję kolejną Mam kilka torebek, noszę je na zmianę. Nie wyobrażam sobie noszenia zniszczonej, brzydkiej torebki, choćbym ją lubiła nie wiem jak mocno. Miejsce zniszczonych rzeczy jest w koszu na śmieci
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 20:33   #8
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie noszenia zniszczonej, brzydkiej torebki, choćbym ją lubiła nie wiem jak mocno. Miejsce zniszczonych rzeczy jest w koszu na śmieci
dokladnie! torebki sa fajne jak sa nowe(niezniszczone znaczy sie)
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:38   #9
nvm
Raczkowanie
 
Avatar nvm
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 203
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Mi po kilku miesiacach uzywania torebki niszczy sie wewetrzna czesc, szwy sie pruja
A z zewnatrz jest wszystko ok najczesciej.
__________________
nie kultywowała szaleństwa, nazywała to 'dużym smutkiem'
i desperacko starała się wyrwać z tego poprzez używanie życia
do granic możliwości..
nvm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:43   #10
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9873302]Tak sie zastanawiam, czy tylko ja tak je niszczę prędko? Lubię duże torebki, w bardziej sportowym stylu lub proste, bez ozdób. Spore, bo zawsze tam papiery do pracy noszę. Ale jeżdżę autobusem, ludzi pełno, to ktoś zahaczy suwakiem, to ja o coś zahaczę... Nie mówiąc już o szybkim brudzeniu się, a nie zawsze da się doczyścić Średnio pół roku moja torebka wytrzymuje, a potem... Aż żal, bo często się przywiązuję do tego dodatku [/QUOTE]

Ja również , jak i do innych rzeczy martwych. Staram się ostatnio kupować czarne torby ,ze skóry nie brudzą się chociaż.
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:54   #11
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Mam około 15 dużych toreb,więc noszę na zmianę i raczej mi się nie niszczą. A powiem,że noszę w nich bardzo dużo i czasami są strasznie ciężkie. Mój chłopak zawsze dziwi się dlaczego kupuję kolejną torebkę mimo, że poprzednia nie jest zniszczona to męskie-praktyczne myślenie kupuję coś nowego jak popsuje mi się stare
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 20:54   #12
VeniceQueen
Raczkowanie
 
Avatar VeniceQueen
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 57
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Czasowy temat w moim przypadku

Aktualnie szukam zastępstwa za moją ulubioną, która niestety nie wytrzymała starcia (albo tarcia) z jeansami. Przy kieszeniach jeansów są takie metalowe odstające ćwieki i one roztargały mi ją nieco od zewnątrz, a spod sztucznej skóry koloru ciemnofioletowego wyszedł dość jasny materiał... tak więc widać to niewielkie rozdarcie. Kupiłam jedną ale ma dość sztywne ramiona i nie trzyma się dobrze na kurtce, pozostaje nadal szukać.

Ale jest to chyba pierwszy taki przypadek w mojej karierze. Raczej kupuję torebki jeśli jakaś wpadnie mi w oko, a nie dlatego że poprzednia była już niezdatna do noszenia.
VeniceQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:08   #13
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Generalnie torebki mi się nie niszczą bo mam ich bardzo dużo i nie nadążam z noszeniem (takie uzależnienie
Na pewno zależy to od jakości,wykonania itd
Nie noszę ciężkich rzeczy a np. jednej z moich torebek po 2 wyjściach popękały i naderwały się uszy a 2 całkiem urwały się uszy
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:10   #14
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

A ja mam jakąś dziwną przypadłość i każda, ale to każda torebka drze mi się od środka. Nie zdarzyło mi się chyba nigdy, żeby podszewka mi się nie rozpruła. Czasem wiem, że coś włożyłam do torebki i tak szukam i szukam i nie ma. Macam torebkę- no czuję, że tam jest. Ostatnio na nudnym wykładzie wyjęłam tak 2 błyszczyki, chyba z 5 długopisów, próbkę perfum i masę śmieci. Koleżanka nawet zrobiła spis tego, co się znalazło w podszewce. Staram się to zaszywać, ale i tak się pruje.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:16   #15
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Właśnie z jedną taką ulubienicą nie wiem co zrobić. Pasek przetarty, zamek zepsuty i odpruty Zastanawiam się, czy ratować ją u szewca czy dać sobie spokój...
To jedna z niewielu moich torebek do której jestem naprawdę przywiązna - noszę ją w sumie może pół roku. Pierwszy raz zdarzyło mi się tak "załatwić" torebkę w tak krótkim czasie Zwykle szybko mi się nudzą i kupowałam nowe.
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:20   #16
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Mam dość sporo torebek i żadnej (jeszcze) nie zniszczyłam .

Pewnie dlatego, że co jakiś czas ciągle kupuje nowe .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:29   #17
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

a ja mam tak że nie nakupuje torebek na "zapas" jak mi sie niszczy to wole kupić taką która aktualnie mi najbardziej pasuje i może to głupie i oszczędne ale mam jedną dużą, jedną małą, teczke i taką na codzień i to dla mnie za dużo.... hehe
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:34   #18
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

chodze w kilku torebkach na zmiane wiec za bardzo nie widze zeby sie szybko niszczyly. Tak na prawde szybciej mi sie nudza z reguly torebki niz niszcza
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:52   #19
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Czas użytkowania zalezy od konkretnej torebki. Nawet ten sam producent, a inny model, kolekcja i różna trwałość. Mam torebki, które wytrzymują 2-4 lata, ale najpierw noszone ciągle, a po pół roku, roku odłożone do szafy i wyjmowane z niej co jakiś czas na krócej. Ale miałam też takie, które po jednym sezonie zimowym czy letnim do niczego się nie nadawały. Potrzebuję toreb wytrzymałych na dźwiganie, jazdę komunikacją miejską, łatwych do czyszczenia, dlatego zwracam uwagę na wykonanie podszewki, rączki itp.
Nie lubię jeśli podszewka się niszczy, kiedy wierzch jest jeszcze w dobrym stanie. Na szczęście od dawna już nie miałam z tym problemu.

Zauważyłam, ze torebki szybko mi się nudzą i zwykle kupuję jedną, noszę uparcie przez jakiś czas, potem z nadejsciem nowej pory roku rozglądam się za nową, która mogłaby zastąpić torebkę noszoną. W ten sposób uzbierałam już malutką kolekcję. Za ilość butów już mnie w domu przeklinają, bo zastawiam nimi wszystkie kąty w przedpokoju (w szafkach się nie mieszczą), a niedługo w mojej małej szafie zabraknie miejsca na torebki...a mam ich w sumie 10, w tym dwie wieczorowe, do tego jeszcze dwa plecaki.
A jeszcze kilka lat temu miałam plecak, torebkę, buty zimowe, letnie, sportowe i szpilki, w sumie tylko kilka par. Jakieś cudowne rozmnozenie zastąpiło

Niestety przywiązuję się do rzeczy i nie lubię ich wyrzucać, co skłania mnie ostatnio do kupowania torebek dobrej jakości, a nie tylko dobrze wyglądajacyh, chociaż unikam skórzanych, a one jednak sa najtrwalsze.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 22:08   #20
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Zazwyczaj muszę raz na rok kupić jedną porządną, reprezentacyjną. Pozostałe torebki kupuję bez przymusu, pod wpływem chwili. Miałam piękną materiałową, z ozdobami lekko arabskimi, ale materiał nie jest jednak wytrzymały. Preferuję skórzane, ewentualnie porządniejsze z ekoskóry. Są na dłużej

Uwielbiam torebki, ale muszę mieć jedną główną. I poza imprezami nie przenosić zawartości do innych. A nie wychodzi mi to trzymanie się jednej torebki, oj nie wychodzi

Bo jak zaczynam przekładać, to okazuje się, że klucze w tej, pieniądze w tamtej, dokumenty w trzeciej i nigdy nie ma kosmetyków, których szukam, bo pewnie są w jeszcze innych torebkach
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:26   #21
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Bo jak zaczynam przekładać, to okazuje się, że klucze w tej, pieniądze w tamtej, dokumenty w trzeciej i nigdy nie ma kosmetyków, których szukam, bo pewnie są w jeszcze innych torebkach [/COLOR]
Dlatego klucze noszę w kieszeni kurtki, a w każdej torebce mam stały zestaw: krem do rąk, chusteczki, jakieś środki przeciwbólowe i coś do pisania Oczywiście poza koktajlówką
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:40   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Mam kilka na kazdy sezon i wlasciwie od lat dobrze sie trzymaja a mam kilka typu vintage z lumpa wiec swoje juz przeszly ,fakt dbam o rzeczy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:40   #23
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Dlatego klucze noszę w kieszeni kurtki, a w każdej torebce mam stały zestaw: krem do rąk, chusteczki, jakieś środki przeciwbólowe i coś do pisania Oczywiście poza koktajlówką
Bardzo dobry pomysł ze stałym zestawem

Może zacznę od tego, że moja torebeczka waży kilka kilogramów i wszystko są to potrzebne rzeczy kupienie stałego zestawu x 2-3 graniczyłoby z cudem

Mała, damska torebeczka Jakie zdziwenie na twarzy mają znajomi, których proszę o chwilowe potrzymanie torebki, bo mi się bucik rozwiązał.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 23:05   #24
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Roznie. Ja mam duzo torebek. Jedne nosze czesciej inne rzadziej.

Dla odmiany torebki traktuje doslownie torebkowo - a wiec klucze, portfel, dokumenty komorka, dlugopis i niewielki kalendarz ew. parasol, blyszczyk czy skladana szczotka. A i w zimie musze miec ciut wieksza torebke niz portfelowka bo nalogowo trzymam w niej rekawiczki, czapke i szalik jak gdzies wchodze lub jak sie ociepli.

Inne rzeczy niechetnie trzymam w torebce - niezwykle okazjonalnie. Do przenoszenia takich rzeczy jak komputer, papiery czy ksiazki uzywam zwyczajowo torby na laptop.
Zakupy w osobnej siatce - bywa ze tez na ramie (np. z yves rocher).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 06:45   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9873302]Tak sie zastanawiam, czy tylko ja tak je niszczę prędko? Lubię duże torebki, w bardziej sportowym stylu lub proste, bez ozdób. Spore, bo zawsze tam papiery do pracy noszę. Ale jeżdżę autobusem, ludzi pełno, to ktoś zahaczy suwakiem, to ja o coś zahaczę... Nie mówiąc już o szybkim brudzeniu się, a nie zawsze da się doczyścić Średnio pół roku moja torebka wytrzymuje, a potem... Aż żal, bo często się przywiązuję do tego dodatku [/quote]

Torebka takiego rodzaju jak opisujesz - duża, workowata, w sportowym stylu - zniszczyła mi się ostatnio w tempie ekspresowym - po miesiącu wyglądała jakby miała pół roku, po dwóch miesiącach już jej nie noszę - zostawiłam ją, bo posłuży jako torba zakupowa. Kupiona w Orsay'u - miałam pecha.

Ale ogólnie torebki trzymają mi się naprawdę dobrze. Najczęściej kończę z daną torbą - daję ją mamie, siostrze lub kładę przy śmietniku, aby ktoś sobie mógł wziąć - bo mi sie znudziła po np. roku noszenia, a nie dlatego, że jest zniszczona. Nie dbam o torby jakoś szczególnie, ale przy zakupie zwracam uwagę na jakość użytych materiałów, solidność wykończenia, markę (bardzo wytrzymałe są torby David Jones, moja siostra chwali H&M). Poza tym też nie "cioram" nimi o podłogę, nie rzucam na ziemię, ale odwieszam, czy odkładam. Często noszę torbę przeładowaną, ale na krótkich odcinkach drogi. Akurat do toreb mam raczej szczęście. Szkoda, że z butami tak nie jest.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:05   #26
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Może zacznę od tego, że moja torebeczka waży kilka kilogramów i wszystko są to potrzebne rzeczy kupienie stałego zestawu x 2-3 graniczyłoby z cudem

Mała, damska torebeczka Jakie zdziwenie na twarzy mają znajomi, których proszę o chwilowe potrzymanie torebki, bo mi się bucik rozwiązał.
heheh znam to. Mam torebkę Matki-Polki Oprócz swoich duperelków zazwyczaj plączą mi się tam jakieś resoraki, kolorowanki, kredki w piórniku itd.
Najczęściej wrzucam do niej jeszcze zakupy, bo nie lubię reklamówek to już całkiem ciężary
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:09   #27
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

torebki mi sie nie niszczą, ewentulanie brudzą (wtedy piore).
Średnio kilka lat wytrzymują spokojnie a używam ich non stop
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:36   #28
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

ok. pół roku
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:14   #29
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Torebek ogólnie mam ze 20, ale na zmianę noszę kilka. Także raczej ich nie niszczę
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:23   #30
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Jak szybko niszczą się wam torebki?

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
Moje nawet nie zdążą się porządnie zniszczyć, bo zaraz kupuję kolejną Mam kilka torebek, noszę je na zmianę. Nie wyobrażam sobie noszenia zniszczonej, brzydkiej torebki, choćbym ją lubiła nie wiem jak mocno. Miejsce zniszczonych rzeczy jest w koszu na śmieci

dobrze napisane

ja takze niszcze torebki, ale chyba dlatego ze duzo w nich nosze i srednio 5 i wymiana ... teraz nosze dwie na zmiane ale meczy mnie to przepakowywanie zawsze szkoda mi na to czasu
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-09 13:34:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.