WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 11:45   #31
kasia2142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Hej dziewczyny,
Też mam się zamiar wybrac na W&T w połowie albo pod koniec czerwca i szukam kogoś najlepiej z warszawy albo okolic kto też jest zainteresowany i ma już upatrzone jakieś biuro

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Hej a w jakim terminie chciałabyś jechać??
kasia2142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 12:53   #32
i will never forget
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Ja bym chciała jechać koniec czerwca, początek lipa i interesują mnie okolice NY i stan Connecticut
i will never forget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 16:59   #33
kasia2142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

No ja też bym brała taki termin myślę, żeby już po sesji letniej było a masz już na oku jakieś biuro ?
kasia2142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 15:51   #34
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Dziewczyny,

Powiem Wam tylko, że naprawdę warto - byłam 2 razy na W&T i raz "na dziko" w Miami - każdy wyjazd był świetny i żadnego nie żałuję, gdybym mogła cofnąć czas to korzystałabym z oferty co roku w trakcie studiów

Nie wahajcie się - warto naprawdę! Byłam w sumie w małych miasteczkach, ale za 1 razem nie było problemu z dodatkową pracą, a za 2 również miałam choć tylko od czasu do czasu bo już mi mniej zależało, zresztą była fajna ekipa i dużo imprez.

W Miami znalazłam pracę na czarno, ale nie było to super łatwe!

Życzę Wam powodzenia i niezapomnianych wyjazdów!!!

Pozdrawiam
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:13   #35
i will never forget
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Ja myślę o biurze BTC.
www.stany.pl
i will never forget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 01:56   #36
dzooaannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Cytat:
Napisane przez maple Pokaż wiadomość
Podpatrując zeszłoroczny temat postanowiłam założyć nowy wątek na wyjazd W&T USA 2013.

Dziewczyny! Czy któraś z Was się wybiera? a może dopiero planujecie ?

Ja na 100% jestem pewna, tylko że cały czas się waham odnoście wyboru agencji. Cały czas czekam też aż pojawią się ciekawe oferty pracy.
Mam nadzieję że do końca grudnia uda mi się wszystko załatwić.

Planuję wyjazd na początku czerwca na 3m-ce pracy.

Jeżeli już jesteście w trakcie aplikowania, to będę wdzięczna za wszystkie porady odnośnie agencji, ciekawych miejsc pracy itp.
Hej. Ja się wybieram na w&t USA 2013. To będzie mój 2 raz. W zeszłym roku jechałam przez btc, co prawda ja nie miałam żadnych problemów ale kilkoro moich znajomych miało i to spore. Ogólnie bardzo słabą organizacje mają. W tym roku postanowiłam jechać przez biuro Foster. Kilka osób mi je polecało i naczytałam się też dużo dobrych komentarzy o tym biurze. Mam kilka ofert na oku ale nic konkretnego. Do końca styczna na pewno chce już wszystko załatwić. Nie ukrywam, że czekam też na decyzje moich znajomych ale coś czuje, że powtórzy się zeszłoroczna sytuacja i koniec końców pojadę sama. A Ty już masz konkretną ofertę czy wciąż szukasz? Pozdrawiam
dzooaannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 11:29   #37
Airisha
Przyczajenie
 
Avatar Airisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Ja też postanowiłam jechać, ale moja koleżanka nie do końca się zdecydowała, a ja jestem zdeterminowana Może jest ktoś z Łodzi, ja mam zamiar jechać z biurem Go2USA.
Airisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 00:32   #38
dzooaannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Hej. Ja również będę jechać z Warszawy i tak myślę o połowie czerwca. W zeszłym roku byłam przez www.stany.pl ale w tym roku raczej będę jechać z www.foster.net.pl Jak wcześniej wspominałam, dużo moich znajomych miało problem z btc i tym biurem wiec tak średnio polecam. Ja najchętniej chciałabym jechać do Nowego Yorku albo do stanu California <np. San Francisco>
dzooaannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 08:38   #39
maple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 20
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

umowę podpisałam z foster, ale miejsca pracy jeszcze nie mam, teraz skończyłam wysyłać dokumenty więc mam nadzieję że wszystko ruszy.
maple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 18:22   #40
lian1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Hej, ja też chciałabym wyjechać, najlepiej na camp, ale nie pasują mi terminy wyjazdu, które są zazwyczaj najpóźniej do 20-25 czerwca . Mogę wyjechać dopiero od 1 lipca. Znacie może jakieś biuro, gdzie można wyjechać trochę później?
lian1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 20:45   #41
suennos
Raczkowanie
 
Avatar suennos
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 39
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

cześć dziewczyny, jak fajnie, że znalazłam ten wątek!
ja w tamtym roku byłam na W&T z biura BTC, pojechałam do parku rozrywki Cedar Point. Mieścina jest mała, ale miejsce i atmosfera- niesamowita! Dlatego w tym roku planuję znowu tam pojechać. Chciałabym wyjechać pod koniec czerwca, a dokładnie 27, mam nadzieję, że uporam się z sesją i obroną licencjatu. Weźcie pod uwagę, że w lipcu jest sezon i bilety są naprawdę drogie- w tamtym roku leciałam 4 lipca i płaciłam 3400zł, a teraz jeśłi uda mi się wylecieć 27, to zapłacę 2300zł.

Może miałaby któraś z was ochotę się wybrać do cedar pointu? Też jadę sama w tym roku, bo mój przyjaciel się wycofał. I też szukam towarzyszki.
Jeśli macie więcej pytań, to walcie
suennos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 16:13   #42
kaka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

ja rowniez mysle nad takim wyjazdem, tylko ze nie mam za bardzo z kim jechac. Jakby ktoras byla zainteresowana to moj email: kaka25@onet.pl
kaka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 16:20   #43
kaka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

ja rowniez planuje taki wyjazd, ale nie mam za bardzo z kim jechac. Jakby ktoras byla zainteresowana to moj email: kaka25@onet.pl
kaka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 23:37   #44
syllaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Cytat:
Napisane przez suennos Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, jak fajnie, że znalazłam ten wątek!
ja w tamtym roku byłam na W&T z biura BTC, pojechałam do parku rozrywki Cedar Point. Mieścina jest mała, ale miejsce i atmosfera- niesamowita! Dlatego w tym roku planuję znowu tam pojechać. Chciałabym wyjechać pod koniec czerwca, a dokładnie 27, mam nadzieję, że uporam się z sesją i obroną licencjatu. Weźcie pod uwagę, że w lipcu jest sezon i bilety są naprawdę drogie- w tamtym roku leciałam 4 lipca i płaciłam 3400zł, a teraz jeśłi uda mi się wylecieć 27, to zapłacę 2300zł.

Może miałaby któraś z was ochotę się wybrać do cedar pointu? Też jadę sama w tym roku, bo mój przyjaciel się wycofał. I też szukam towarzyszki.
Jeśli macie więcej pytań, to walcie
Ja również wybieram się do parku rozrywki, z tymże w Busch Garden.
Jadę z biurem The Best Way i jest to moja pierwsza podróż. Opłata organizacyjna wpłacona, więc pierwsze kroki już za mną...
Czy mogłabyś opowiedzieć jak generalnie podobała Ci się praca w Cedar Point?
Czy należy ona do ciężkich? Istnieje możliwość zarobienia tylu pieniędzy, aby zwróciły się koszty biletu i wszelkich opłat, a także, aby zostało na zwiedzanie?
Biorąc pod uwagę, że w Cedar Point i Busch Garden zarabia się tak samo i pracuje się podobną ilość godzin.
syllaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 12:08   #45
suennos
Raczkowanie
 
Avatar suennos
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 39
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Cytat:
Napisane przez syllaaaaa Pokaż wiadomość
Ja również wybieram się do parku rozrywki, z tymże w Busch Garden.
Jadę z biurem The Best Way i jest to moja pierwsza podróż. Opłata organizacyjna wpłacona, więc pierwsze kroki już za mną...
Czy mogłabyś opowiedzieć jak generalnie podobała Ci się praca w Cedar Point?
Czy należy ona do ciężkich? Istnieje możliwość zarobienia tylu pieniędzy, aby zwróciły się koszty biletu i wszelkich opłat, a także, aby zostało na zwiedzanie?
Biorąc pod uwagę, że w Cedar Point i Busch Garden zarabia się tak samo i pracuje się podobną ilość godzin.
Mhm, no ja wyjazd zaliczam do jak najbardziej udanych Mimo iż wyjechałam z piętnem niemałej pożyczki, to udało mi się zarobić tyle kasy, aby ją spłacić, zaoszczędzić coś i porobić prezenty moim bliskim. Pracować można było dużo, ja miałam sporo nadgodzin, bo sama też tak chciałam. A czy praca ciężka? Zależy od stanowiska i Twojego podejścia Po pracy korzystałam z atrakcji parku. Jednym słowem taki wyjazd to niesamowita przygoda i doświadczenie!
suennos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:30   #46
darwin2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Hej, ja też jestem na 100% zdecydowana , termin koniec czerwca. Szukam kogoś kto pojedzie ze mną. Co do miejsca to mogę się dostosować. Najlepiej jakiś park rozrywki. Może Busch Garden ? Później oczywiście jakaś wycieczka po USA Mieszkam w Krk i chętnie spotkam się przed wyjazdem. Mój e-mail darwin2003@wp.pl
darwin2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 18:52   #47
sylwiajuly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Ja tez jestem zainteresowana takim wyjazdem, ale najpierw muszę odbyc miesięczne praktyki, wiec myslę o polowie lipca. Jest ktos chetny z Warszawy? Jesli tak to podaję mojego emaila: audio.july@gmail.com
Jeszcze nie wiem z jakiego biura byloby najlepiej, ale z tego co widzę, to CCUSA wydaje się w porzadku
sylwiajuly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 19:14   #48
sylwiajuly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Ja też chciałabym się wybrać, ale muszę najpierw odbyć miesięczne praktyki w wakacje, więc myślę o połowie lipca. Jest ktoś chętny z Warszawy? Podaję mojego emaila, chętnie z kims porozmawiam na ten temat: audio.july@gmail.com
Nie myslalam jeszcze nad biurem, ale CCUSA wydaje się ok
sylwiajuly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 20:02   #49
16Piechur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Cześć,
Jestem zainteresowany wyjazdem na W&T w 2013. Chcę uzbierać ekipę. W grupie zawsze raźniej. Nawet jeżeli nie będziemy pracować w jednym miejscu. Można podróżować razem, np spotkać się we wrześniu w jakimś miejscu kupić auto i koszty się rozłożą na parę osób.
Jeżeli jesteście zainteresowane proszę o kontakt na: 16piechur@gmail.com
16Piechur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 14:21   #50
tropicalpants
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Ja też lecę z BTC- Wrocław!
tropicalpants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:11   #51
aniaaa8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

tropicalpants lecisz sama??

Też jestem z Wrocławia i chciałabym skorzystać z programu W&T w 2013!

Może jest ktoś jeszcze z Wrocławia, kto planuje taki wyjazd?

kontakt do mnie: aniaaa8989@wp.pl

Edytowane przez aniaaa8989
Czas edycji: 2013-01-24 o 11:14
aniaaa8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 20:14   #52
vanicca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Cześć!

Ja też się wybieram! Od poniedziałku ruszam do biura. Planuję wyjechać z TBW z Poznania. Biorę pod uwagę Cedar Point i Wielki Kanion. Jadę sama także bardzo mile widziane towarzystwo .
vanicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 09:34   #53
16Piechur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Odezwij się na 16piechur@gmail.com
Też jadę z Poznania i prawdopodobnie do CedarPoint.
Pozdrawiam.
16Piechur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 14:38   #54
superowa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Smile Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

hello dziewczyny ja właśnie też sie wybieram na wakacje do Usa tylko tez nie wiem którą agencje, może któraś z was szuka koleżanki, żebyśmy razem załatwiały foramlności i wyjazd? Piszcie

Edytowane przez superowa92
Czas edycji: 2013-01-28 o 15:11
superowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 14:53   #55
donZabol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Cześć dziewczyny. Również jestem zainteresowany programem WAT ale jestem w tym temacie całkowicie zielony i ciężko mi się odnaleźć w tym gąszczu informacji. Tak więc sam nie wiem od czego zacząć a czasu na podjęcie konkretnych decyzji i działań zapewne coraz mniej. Czym właściwie się kierujecie wybierając dane biuro, ofertę ?
Sam dodatkowo jeszcze nie wiem jak to się godzi wraz z studiami dziennymi - we wrześniu rzekomo powinienem odbyć praktyki
Ja sam jestem z Łodzi tak "btw"
donZabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 09:42   #56
Airisha
Przyczajenie
 
Avatar Airisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Cytat:
Napisane przez donZabol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Również jestem zainteresowany programem WAT ale jestem w tym temacie całkowicie zielony i ciężko mi się odnaleźć w tym gąszczu informacji. Tak więc sam nie wiem od czego zacząć a czasu na podjęcie konkretnych decyzji i działań zapewne coraz mniej. Czym właściwie się kierujecie wybierając dane biuro, ofertę ?
Sam dodatkowo jeszcze nie wiem jak to się godzi wraz z studiami dziennymi - we wrześniu rzekomo powinienem odbyć praktyki
Ja sam jestem z Łodzi tak "btw"
@donZabol też jestem z Łodzi, też chcę jechać pierwszy raz z biura, które poleciła mi moja koleżanka czyli Go2USA z Pietryny. Najlepiej się tam przejdź i niech Ci wszystko wyjaśnią A praktyki postaraj się zrobić teraz
Airisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:58   #57
ayia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Szukałam tematu W&T, ale naprawdę nie przypuszczałam, że znajdę go akurat na wizażu...

Też się wybieram, choć na razie tylko wstępnie rozmawiałam z przedstawicielem biura (jeszcze się trochę waham, które wybrać), ale jutro lub zaraz po weekendzie dopełnię formalności. Jadę pierwszy raz i to właściwie dla mnie ostatnia szansa, bo jestem na ostatnim roku ;p (w końcu uzbierałam kasę, której nie muszę na nic innego przeznaczyć), więc nie muszę wracać z początkiem października. Jest tu jeszcze ktoś taki, kto nie miałby nic przeciwko pracy do połowy września i powrotowi w październiku? (no ale to wiadomo, jeszcze do ustalenia z ewentualnym pracodawcą, ceny lotów... więc to luźna sugestia) Generalnie to chyba oczywiste, że chciałabym trafić w jakieś fantastyczne miejsce itp. itd., ale pracować można wszędzie. Żeby tylko za mieszkanie nie zdzierali, bo potem można to na zwiedzanie przeznaczyć

Bo ja nastawiam się na zwiedzanie. Mogę nawet więcej pracować, byle więcej zobaczyć. I nie miałabym nic przeciwko jakiejś towarzyszce/towarzyszowi o podobnym podejściu do sprawy. Wspólnie zapewne będzie zabawniej, ale przede wszystkim BEZPIECZNIEJ (no ja na przykład mam opory jeśli chodzi o łapanie stopa w pojedynkę, ale z kimś u boku to już parę tras poza Polską przejechałam, ciężko przewidzieć, co się może przytrafić, ale nawet jeśli ktoś w pięknych okolicznościach przyrody skręci sobie nogę, to dobrze jest gdy ma obok przyjazny holownik - zapewniam, że nie zostawię na pastwę losu ;p). Co bym chciała zobaczyć? To pewnie będzie zależało od tego, gdzie będę pracować... Ale generalnie chciałabym zobaczyć DUŻO i mogę sobie przy tym darować luksusy ;p No a co z tego wyjdzie, to się okaże... Ktoś z podobnym nastawieniem? Anyone?
ayia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 12:57   #58
tropicalpants
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Cytat:
Napisane przez aniaaa8989 Pokaż wiadomość
tropicalpants lecisz sama??

Też jestem z Wrocławia i chciałabym skorzystać z programu W&T w 2013!

Może jest ktoś jeszcze z Wrocławia, kto planuje taki wyjazd?

kontakt do mnie: aniaaa8989@wp.pl
cześć ! odpisałam Ci na e-mail ale odpowiedzi brak sprawdz poczte !
tropicalpants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 14:29   #59
Ameri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Hej A planuje ktoś z Was lecieć do Californi w tym roku ?
Ameri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 07:34   #60
Airisha
Przyczajenie
 
Avatar Airisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: WORK & TRAVEL USA 2013 - wybiera się ktoś?

Cytat:
Napisane przez ayia Pokaż wiadomość
Szukałam tematu W&T, ale naprawdę nie przypuszczałam, że znajdę go akurat na wizażu...

Też się wybieram, choć na razie tylko wstępnie rozmawiałam z przedstawicielem biura (jeszcze się trochę waham, które wybrać), ale jutro lub zaraz po weekendzie dopełnię formalności. Jadę pierwszy raz i to właściwie dla mnie ostatnia szansa, bo jestem na ostatnim roku ;p (w końcu uzbierałam kasę, której nie muszę na nic innego przeznaczyć), więc nie muszę wracać z początkiem października. Jest tu jeszcze ktoś taki, kto nie miałby nic przeciwko pracy do połowy września i powrotowi w październiku? (no ale to wiadomo, jeszcze do ustalenia z ewentualnym pracodawcą, ceny lotów... więc to luźna sugestia) Generalnie to chyba oczywiste, że chciałabym trafić w jakieś fantastyczne miejsce itp. itd., ale pracować można wszędzie. Żeby tylko za mieszkanie nie zdzierali, bo potem można to na zwiedzanie przeznaczyć

Bo ja nastawiam się na zwiedzanie. Mogę nawet więcej pracować, byle więcej zobaczyć. I nie miałabym nic przeciwko jakiejś towarzyszce/towarzyszowi o podobnym podejściu do sprawy. Wspólnie zapewne będzie zabawniej, ale przede wszystkim BEZPIECZNIEJ (no ja na przykład mam opory jeśli chodzi o łapanie stopa w pojedynkę, ale z kimś u boku to już parę tras poza Polską przejechałam, ciężko przewidzieć, co się może przytrafić, ale nawet jeśli ktoś w pięknych okolicznościach przyrody skręci sobie nogę, to dobrze jest gdy ma obok przyjazny holownik - zapewniam, że nie zostawię na pastwę losu ;p). Co bym chciała zobaczyć? To pewnie będzie zależało od tego, gdzie będę pracować... Ale generalnie chciałabym zobaczyć DUŻO i mogę sobie przy tym darować luksusy ;p No a co z tego wyjdzie, to się okaże... Ktoś z podobnym nastawieniem? Anyone?
Mam dokładnie identyczne nastawienie i też jestem na ostatnim roku Mogę tyrać byle zobaczyć jak najwięcej. Jestem z Łodzi i planuję jechać z koleżanką, ale im więcej osób tym lepiej Skąd jesteś
Airisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.