Jasne pasemka na orzechowym brazie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-13, 14:41   #1
DADZIK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29

Jasne pasemka na orzechowym brazie???


Hej.Mam wlosy w kolorze orzechowego brazu,zastanawiam sie nad jasnymi pasemkami.Czy w tym przypadku mozliwe jest osiagniecie blondu.Bardzo prosze o pomoc
DADZIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 15:42   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jasne pasemka na orzechowym brazie???

To zalezy w dużej mierze jakiej farby użyłaś, i jak intensywny na dzień dzisiejszy jest ten kolor, choc w prawdzie brąz to nie czerń. Najlepiej idż do fryzjera i zapytaj się ( radzę wybrac dobrego , małe saloniki często w takich wypadkach odsyłają z kwitkiem, twierdząc, ze się nie da, lub , że wyjdą czerwone).Ja miałam robione na średnim brązie ( po dekoloryzacji z czarnego , nałożono mi kasztan i wyszedł taki średni braz, miejscami nawet ciemny) wyszły mi pasemka blond, tyle, że miejscami bardzo jasne, a niektóre nieco złotawe( ale to raczej wina nierównomiernego efektu po dekoloryzacji).Generalnie da się to zrobić.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 17:41   #3
DADZIK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: Jasne pasemka na orzechowym brazie???

Bardzo dziekuje za odpowiedz.Uzywam farby firmy Loreal.Obecnie moje wlosy sa dosc ciemne.Czy dekoloryzacja bardzo zniszczyla ci wlosy?
DADZIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:51   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jasne pasemka na orzechowym brazie???

Wiesz co o dekoloryzacji było wiele wątków, jedne dziewczyny są zdecydowanie na nie, ja akurat miałam kilka dekoloryzacji w różnym czasie ( z reguły s chodziłam z czarnego, do którego lubiłam wracać) , nie powiem zabieg wysusza, ale moich włosów jakos drastycznie nie zniszczył, nawet końcówek nie miałam porozdwajanych.Może to dlatego , że obsesyjnie wprost dbam o nie od 6 lat stosuję Wax, co jakis czas witaminki, tylko apteczne szampony ( choc nie pachną tak jak drogeryjne, nie pienią się i trochę plącza włosy jednak działają na nie lepiej,i raczej profesjonalne odzywki.To napewno jest tez kwestia stanu włosów przed zabiegiem, ale jeśli nie jest koniecznie potrzebna dekoloryzacja ( np przy schodzeniu z ciemnego koloru) to nie ma potrzeby jej stosować.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 08:18   #5
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jasne pasemka na orzechowym brazie???

Tak jak pisze Mariti: kolor pasemek zależy od tego jaki jest kolor nałożonej wcześniej farby. Moim zdaniem na tym orzechowym brązie wyjdą pasemka w kolorze słomkowym (nieco żółtawe). Dekoloryzację stosuje się wtedy gdy chce się zmienić cały kolor po zabiegu nakłada się nowy kolor na całość włosów Czyli do pasemek to jest zupełnie zbędne jak juz zrobisz pasemka i nie bedzie ci się podobał ten żółty odcień to można użyć płukanek albo szamponu, który niweluje żółty odcień pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 10:11   #6
DADZIK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: Jasne pasemka na orzechowym brazie???

Dziewczyny jestescie kochane dziekuje
DADZIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 10:29   #7
aska15241
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 152
Dot.: Jasne pasemka na orzechowym brazie???

ja ostatnio przefarbowalam sie na ciemny braz z blond pasemkami a zaznacze ze wczesniej mialam czarne wloski i mi bardzo ladnie wyszlo nie wyszly mi zadne zolte wloski tylko ladny blond nie moze platynowy ale tez nie zadna jajecznica robila mi to kolezanka ktora uczy sie na fryzjerke i miala specjalny rozjasniacz ktorego uzywa sie w salonach. Wyszlo naprawde super bez zadnego sciagania kolorku- jakbym miala zdjecia to bym zalaczyla ale niestety nie mam cyfrowkipozdrawiam cmok
aska15241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 17:20   #8
DADZIK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: Jasne pasemka na orzechowym brazie???

super ja wczesniej tez mialam czarne wlosy.Jeszcze raz bardzo wam dziekuje
DADZIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.