Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-24, 17:48   #1
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650

Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???


Mam to szczeście (albo nieszczęście) być narzeczoną jedynaka. Jakie jest Wasze doświadczenie w tej kwestii? Czy rzeczywiście wszyscy jedynacy to samoluby dbające tylko o swój interes i uważające siebie za pepek świata? Mój jedynak może tak do końca egoistą nie jest ale są momenty gdy jego egocentrym daje o sobie znac.
Na jednym z forum przeczytałam, cytat:
"dziewczyny jedynaków uciekajcie gdzie pieprz rosnie bo wam zycie tylko zmarnuja!!!"
Co Wy na to?
ałła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 21:06   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

ja na to: nie ma jak jedynak z jedynaczką
i to nie jest do końca tak z tym egoizmem i samolubstwem..
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 22:16   #3
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

a ja słyszłam ze jedynacy lubia się innymi opiekowac, czasem na siłe, lub zapominajac o sobie.Ja mam trójke rodzenstwa, byłam z jedynakiem, i nie mam zamiaru być już z zadnym jedynakiem
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 23:08   #4
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Ja byłam z jedynakiem i wcale nie wspominam tego związku źle. Wiadomo, że różnie to bywało. Jeśli chodzi o sprawy materialne to egoistą nie nazwałabym go. Natomiast w sferze duchowej i emocjonalnej chciał mnie miec tylko dla siebie.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 08:36   #5
eyeangel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 246
GG do eyeangel
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Achh...jak ja bym chciala miec rodzenstwo :P ...sama jestem jedynaczka, moje kochanie ma spora liczbe rodzenstwa 6tke wiec nie jest samolubem na szczescie. Ale ja za to jestem czasem egoistka
eyeangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 08:49   #6
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Ja byłam z jedynakiem i wcale nie wspominam tego związku źle. Wiadomo, że różnie to bywało. Jeśli chodzi o sprawy materialne to egoistą nie nazwałabym go. Natomiast w sferze duchowej i emocjonalnej chciał mnie miec tylko dla siebie.
Wlasnie, u mnie jest tak samo. Nie ma problemu z dzieleniem sie (chociaz komputer ciezko mu czasem odstapic, ale to juz chyba nawet nie jest domena jedynakow) ale jesli chodzi o moja osobe to bron boze zebm miala inne zdanie od niego a ze raczej potulna nie jestem czesto wychodzily z tego klotnie. Na szczescie po 2,5 latach pracy nad nim, zdaje juz sobie sprawe co robi nie tak i widze ze sam stara sie to zmienic. Pozdobnie jest w jego relacjach z ojcem. Jak sie pokloca to TZ wymienia wszystkie jego wady, wowczas ja mowie ze smiechem ze te wszystkie cechy ktore wymienil dotycza rowniez jego. Z czym on oczywiscie sie nie zgadza. Trudny typ
ałła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 09:06   #7
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Witam
Ja mam męża jedynaka. Jesteśmy razem już prawie 7 lat Nigdy nie zauważyłam żeby był egoistą, myslał tylko o sobie.
Własnie dlatego między innymi zwróciłam na niego uwagę, że zawsze pomagał innym, o co by się go poprosiło nigdy nie odmówił. Jest dobrym człowiekiem. Kocham go bardzo. Czasami różnie bywa, raz lepei raz gorzej, jak chyba w każdym związku. Cieszę się że go spotkałam, nie mogłam lepiej trafić
Jest bardzo lubiany w pracy, często poznaje nowych ludzi, moi rodzice wrecz go uwielbiają. Dba o mnie o dom, mysli aby na było coraz lepiej, inwestuje w mieszkanie. Co do kasy - jego pobory wpłacamy na moje (nasze) konto i wspolnie zarządzamy. Tak było nawet wtedy gdy nie byliśmy jeszcze małżeństwem.
To że jedynak jest egoistą czy uważa się pępkiem swiata to mocno uogólnione. Zdarzaja się osoby z rodzin wielodzietnych, o jeszcze gorszych "wadach". Takie poglądy na temat jedynaków to chyba jednak tylko stereotyp. Każdemu człowiekowi możemy przypisać podobne cechy.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-25, 09:29   #8
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Witam
Ja mam męża jedynaka. Jesteśmy razem już prawie 7 lat Nigdy nie zauważyłam żeby był egoistą, myslał tylko o sobie.
Własnie dlatego między innymi zwróciłam na niego uwagę, że zawsze pomagał innym, o co by się go poprosiło nigdy nie odmówił. Jest dobrym człowiekiem. Kocham go bardzo. Czasami różnie bywa, raz lepei raz gorzej, jak chyba w każdym związku. Cieszę się że go spotkałam, nie mogłam lepiej trafić
Jest bardzo lubiany w pracy, często poznaje nowych ludzi, moi rodzice wrecz go uwielbiają. Dba o mnie o dom, mysli aby na było coraz lepiej, inwestuje w mieszkanie. Co do kasy - jego pobory wpłacamy na moje (nasze) konto i wspolnie zarządzamy. Tak było nawet wtedy gdy nie byliśmy jeszcze małżeństwem.
To że jedynak jest egoistą czy uważa się pępkiem swiata to mocno uogólnione. Zdarzaja się osoby z rodzin wielodzietnych, o jeszcze gorszych "wadach". Takie poglądy na temat jedynaków to chyba jednak tylko stereotyp. Każdemu człowiekowi możemy przypisać podobne cechy.
Bardzo pocieszajace co napisalas
ałła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 12:14   #9
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
To że jedynak jest egoistą czy uważa się pępkiem swiata to mocno uogólnione. Zdarzaja się osoby z rodzin wielodzietnych, o jeszcze gorszych "wadach". Takie poglądy na temat jedynaków to chyba jednak tylko stereotyp. Każdemu człowiekowi możemy przypisać podobne cechy.

a męża gratuluję (choć nie zazdroszczę )
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 21:29   #10
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

wydaje mi się ze stereotyp jedynaka jest mocno przesadzony.owszem bywają jedynacy rozpieszczenie, egoistyczni i zbyt zapatrzeni w siebie,ale to cechy, które przypisac mozna również osobie z rodziny wielodzietnej.
kazdy czlowiek jest inny,a to jaki jest nie zalezy tylko i wylącznie od ilości rodzeństwa
także moim zdaniem nie jest powiedziane,ze jedynak jest gorszym materialem na męża niż facet z dwójką rodzeństwa
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 21:46   #11
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

oj bardzo nie lubie sterotypow. Zalezy jak rodzice wychowaja. Czy wy lubicie jak sie mowi, ze Polacy to chleja wodke. Taki sam stereotyp. Jedynaczka.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 13:35   #12
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Moj jedynak jest jedyny w swoim rodzaju i nigdy bym go nie zamienila na kogos innego
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 13:51   #13
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Ciekawy wątek Szczegolnie dla mnie teraz, bo od jakiegoś czasu "uciekam" przed pewnym jedynakiem I właśnie dlatego, że nim jest.. Mam jakieś głupie wewnętrzne przekonanie, że bycie jedynym dzieckiem rodzicow ogromnie wpływa na charakter człowieka... I to w sposob negatywny. Chociaż mam przyjaciołkę, ktora jest jedynaczka i jednocześnie cudowną osobą Ale może na kobiety i mężczyzn bycie jedynaczką/jedynakiem inaczej wpływa?
Może Ktoraś z Was podzieli się jeszcze doświadczeniami z jedynakami?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:34   #14
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Ja jestem dziewczyną jedynaka, i sama jedynaczką też jestem
I co moge powiedziec... jest troche rozpieszczony i ma coś z egoisty. Ale nie zmienia to faktu ze jest wspaniały, troskliwy, opiekuńczy, czasem mam wrazenie ze dba o mnie bardziej niz moi rodzice hehehe Wg mnie to ze to egoiści to są stereotypy, dużo zależy od wychowania.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 12:19   #15
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Zastanawiam się też czy lepiej sprawdzają sie związki jedynak - jedynaczka, czy te jedynak - nie jedynaczka (jedynaczka - nie jedynak) Czy np jedynacy lepiej się rozumieją?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:54   #16
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

moja kolezanka-jedynaczka byla w zwiazku z jedynakiem.nie dogadywali sie wiec sie rozstali,ale mysle ze ich jedynactwo nie mialo tu znaczenia

na to czy zwiazek sie uda czy nie, ilosc rodzenstwa lub jego brak raczej nie ma wlywu.
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 09:59   #17
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

ja jestem jedynaczka,za to moj TŻ ma az 10 rodzenstwa i nie jest samolubem.to chyba ja mam czasem gorszy charakterek niz on
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 00:17   #18
Niagarrra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Ja jestem jedynaczką W dodatku bez ojca. Strasznie zaluje ze nie mam rodzenstwa! Jestem rozpieszczona, w dodatku moja mama zawsze wszystko robila za mnie,dlatego nie umiem sprzatac,gotowac ani nic z tych rzeczy. Ale mysle ze niewiele tu do nauki trzeba A w zwiazku jestem z chlopakiem ktory mial starsza siostre,wiec na babskie tematy wie nieraz wiecej niz ja Jestem strasznie zazdrosna i zaborcza:/ Chcialabym by sie zajmowal mna 24 h/dobe, by stal nade mna jak nad niemowlęciem, uwielbiam byc w jego uwadze, zamienilam mame na niego.. jak jest czyms bardziej zainteresowany niz mna (np.komputer itp.) od razu się dąsam,obrażam, dochodzę do wniosków,że coś nie tak.. To jest wlasnie moj egoizm,egocentryzm wlasciwie. To oczywiscie tylko negatywne strony Za to jestem b.opiekuncza i kochana Ale w zyciu nie bede miec jednego dziecka.. Nie zrobie mu tego! pozdrawiam
Niagarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:23   #19
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Jestem narzeczona jedynaka i to najcudowniejszy facet, jakiegokolwiek znałam. Przede wszytkim obala wszechobecny mit, że jedynacy to samoluby. Mój M. jest bezinteresowny, pomocny, opiekuńczy, czuły, troskliwy. Przy nim czuję się jak prawdziwa księżniczka .
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 19:58   #20
kala507
Rozeznanie
 
Avatar kala507
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 659
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Byłam w związku z jednyakiem, jeżeli chodzi o niego to wszystko ok. ale często dla żartu (chociaż wiedział że mnie to wkurza) powtarzał jestem jedynakiem i wszystko mi wolno, ale wiem , że to były tylko żarty, jeżeli chodzi o Niego to jest naprawde ok. i mimo, że nie ejsteśmy już razem to sie przyjaźnimy (mimo, iż nie wierzyłam w przyjaźń po skończonym związku) Natomiast Jego mamusia to był koszmar, nie lubiała nigdy jego dziewczyn, ja niby byłam wyjątkiem, może dlatego że znałyśmy się dużo wcześniej, potrafiła dzwonić do niego co 15 minut o gadać po 10 minut, wszytskich to denerwowało tylko nie ją, zawsze musiała wiedziec gdzie On idzie i co w danym momencie robi, dlategouważam że chłopak jedynak jest ok, gorzej z ich mamusiami
__________________
A każdy krok zaprowadzi nas, szybciej, wolniej lecz ku sobie...
kala507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 00:41   #21
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Hmmm, ja nie oceniam ludzi po tym ile maja rodzenstwa, ale z wszystkich jedynakow jakich znam, ani za jednym nie przepadam, bo cos z nimi nie tak. Wspolna cecha u wiekszosci z nich to to, ze zawsze stawiaja na swoim, nie liczac sie ze zdaniem innych, ze "zawsze maja racje". Chyba trafiam na zlych "jedynakow" . Mam jednak nadzieje ze kiedys spotkam jedynaka/jedynaczke z ktorym bedzie mozna konie krasc .

A sama bylam jedynaczka przez 6 lat swojego zycia , dopoki nie zaklocila mi zycia moja mlodsza siostra..., a pozniej brat. I tak zle, i tak niedobrze .
Zartuje, nie oddalabym ich za nic
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:05   #22
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

A ja też mam męża jedynaka, który nie jest "typowym jedynakiem" żadnego egoizmu i takie tam. Jest wspaniały, jesteśmy ze soba ponad 8 lat, mamy syna siedmioletniego, dla którego mój TŻ zrobiłby wszystko, dosłownie wszystko. Jest wspaniałym ojcem i mężem.
I nie wydaje mi się, że jedynacy są źli, samolubni, egoistyczni sami z siebie, po prostu czasami źle ich wychowano i tyle.
Mój syn jak na razie jest jedynakiem i nie wydaje mi się rozpieszczonym dziekiem, staram się go wychowywać w miarę pożądnie, a co z tego wyjdzie - to sie okaże.
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 17:04   #23
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Cytat:
Napisane przez kala507 Pokaż wiadomość
Natomiast Jego mamusia to był koszmar, nie lubiała nigdy jego dziewczyn, ja niby byłam wyjątkiem, może dlatego że znałyśmy się dużo wcześniej, potrafiła dzwonić do niego co 15 minut o gadać po 10 minut, wszytskich to denerwowało tylko nie ją, zawsze musiała wiedziec gdzie On idzie i co w danym momencie robi, dlategouważam że chłopak jedynak jest ok, gorzej z ich mamusiami
Dokładnie. Mamusia mojego TZ jest po prostu straszna. Przez pierwszy rok w ogóle mnie nie zauwazała. Czułam sie fatalnie, mój TZ non stop sie o to z nia kłucił. Mi tłumaczył ze zawsze tak miała, zupełnie nie tolerowała jego dziewczyn. Teraz jestesmy 24 dni przed slubem i mamusia juz mnie zauważa- nie ma wyjscia. Ostatnio nawet miła się zrobiła.
To jest w ogóle niezła parodia jak ona sie zwraca do mojego TZ, jakby miał 8 latek cały czas, a ma 29. Na szczęście moje Słonko zupełnie nie przejmuje sie gadaniem mamusi i jest dla niej bardzo ostry, bo inaczej weszłaby nam na głowe.
W ogóle ma zakaz odiwedzania nas, jak dzwoni to najczesciej nie odbieramy i jest git. A z jej tekstów to mamy raczej niezły ubaw, bo stwierdzilismy, że to najlepszy sposób na nia.
A co do mojego jedynaczka najkochanszego. W naszym związku to ja jestem rozwydrzona jedynaczka, mimo że mam 2 rodzenstwa. To ja musze się uczyc dzielic, bo on oddał by wszystko ludziom gdyby tylko o to poprosili
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:56   #24
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
W naszym związku to ja jestem rozwydrzona jedynaczka (...) on oddał by wszystko ludziom gdyby tylko o to poprosili
Coś mi to przypomina
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 20:20   #25
Kate Swallow
Przyczajenie
 
Avatar Kate Swallow
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
"zawsze maja racje"
Ooo z moim jedynakiem podobnie. Czasami mówi, że dlaczego ja chcę mieć koniecznie inne zdanie od jego? Ech... Czasami po prostu gryzę się w język aby uniknąć spięć.

Mama jest dla niego bardzo ważna i sam mi mówi, że traktuje go trochę jak dziecko. Na pewno nie ułatwia to sprawy. Większość decyzji podejmuje po konsultacji z mamą. Nie mieszkamy razem i gdy jesteśmy gdzieś razem to często do niej dzwoni. Nie mamy jeszcze konkretnych planów na przyszłość (mimo że jesteśmy ze sobą 7 lat) ale zastanawiam się jak to będzie wyglądało jeśli kiedyś razem zamieszkamy.
Abstrahując, jego mama jest bardzo sympatyczną osobą.
Kate Swallow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:18   #26
kala507
Rozeznanie
 
Avatar kala507
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 659
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Dziś "mój jedynak " cczyli mój były chłopak był u mnie, tęsknimy za sobą, dzisiaj zdaliśmy sobie z tego sprawę i gdy zaczynało się robić miło ......zadzwoniła kochana mamusia mojego jedynaka ajjjjjjj jak ja to kocham ( tym razem musiał odebrać, bo jutro wyjeżdżają i musieli omówić ostateczne plany)
__________________
A każdy krok zaprowadzi nas, szybciej, wolniej lecz ku sobie...
kala507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 17:12   #27
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Cytat:
Napisane przez Niagarrra Pokaż wiadomość
Jestem rozpieszczona, w dodatku moja mama zawsze wszystko robila za mnie,dlatego nie umiem sprzatac,gotowac ani nic z tych rzeczy. ... Za to jestem b.opiekuncza i kochana Ale w zyciu nie bede miec jednego dziecka.. Nie zrobie mu tego! pozdrawiam
Hi hi, mój mąż jest jak Niagarra

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
To jest w ogóle niezła parodia jak ona sie zwraca do mojego TZ, jakby miał 8 latek cały czas, a ma 29.
- Mój TŻ z wzajemnością - sam się przekształca w dziecko w obecności rodziców, to niesamowite. A przecież jest w miarę samodzielnym, dorosłym facetem, który umie się obrócić w życiu. Po prostu to jest jakaś magia.

Myślę, że narzeczone jedynaków powinny od razu patrzeć na Mamusię - moja jest superkobietą która wszystko wie lepiej, wszystko robi lepiej sama, nawet brudne skarpety zbierała po domu do prania, kiedy synek sklejał modele. I ja mam teraz to samo.
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 19:24   #28
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Heh a tata jedynak się liczy?
Bo mój własnie takowy jest
I jest baaardzo rozpieszczony, mamusia wszystko za niego robiła i uważa, że koleją rzeczy żona też musi. No i generalnie kobiety
Sam mówi, że przez to że był jedynakiem nie posiadł ważnej cechy- umiejętności wychodzenia ze sporów. Tzn godzenia się po kłótni itp Ale to pewnie kwestia otoczenia, mógł zawsze kłócić się z kumplami oraz charakteru- jak ktoś chce się godzić to będzie umiał
Tyle
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 09:45   #29
atka_be
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

A ja jestem z jedynakiem i jaki jest? Zawsze stawia na swoim, ostatnio powiedzial mi nawet ze zawsze chcial miec dziewczyne taka "szara myszke" i ja ma... :| Jesli cos mu sie nie podoba, od razu mowi i mam to zmienic. Ostatnio powiedzial mi ze nie jest pewny co do mnie czuje. Nie potrafie go rozgryzc. Czasem jest samolubny, czasem kochany... A juz napewno uparty! A ja musze sie gryzc w jezyk zeby wszystkiego nie zepsuc ale go kocham i to chyba najwazniejsze!
atka_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 12:13   #30
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Dziewczyny, narzeczone, żony jedynaków - są tu takie???

Cytat:
Napisane przez atka_be Pokaż wiadomość
A ja jestem z jedynakiem i jaki jest? Zawsze stawia na swoim, ostatnio powiedzial mi nawet ze zawsze chcial miec dziewczyne taka "szara myszke" i ja ma... :| Jesli cos mu sie nie podoba, od razu mowi i mam to zmienic. Ostatnio powiedzial mi ze nie jest pewny co do mnie czuje. Nie potrafie go rozgryzc. Czasem jest samolubny, czasem kochany... A juz napewno uparty! A ja musze sie gryzc w jezyk zeby wszystkiego nie zepsuc ale go kocham i to chyba najwazniejsze!
Niesamowity komplement.
Czyli ma dziewczynę ktorą sobie wychowuje pod siebie, ktora nie ma praw glosu a ma się tylko bardzo starać aby pan i wladca zechciał nadal z nią rozmawiać.
Jesteś szczęsliwa??

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2008-08-23 o 10:55
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.