Cześć, jestem tu nowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-21, 08:28   #1
Masza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3
GG do Masza

Cześć, jestem tu nowa


Zupełnie przypadkowo dziś tutaj trafiłam i spodobało mi się Próbuję schudnąć. Dlatego, że mam nadwagę i nie lubię się za to, a chciałabym się lubić cały czas i akceptować swoje odbicie w lustrze Na razie tylko intensywnie biegam i jeżdżę na rowerze i troszkę ograniczyłam jedzenie - efekty : tylko 3 kg w trzy tygodnie - marnie Ja nie należę do tych cierpliwych niestety ... Może ktoś wie czy ten rowerek w ogóle pomaga w odchudzaniu, jakie partie mięśni najbardziej pracują i czy to prawda, że od intensywnego treningu rowerowego są grube umieśnione nogi? Pozdrawiam serdecznie
Masza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 09:08   #2
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Cześć, jestem tu nowa

witam na wizazu
polecam strone http://www.sfd.pl jest tam dzial odzywianie i fitness, ktore wrecz sa przepelnione informacjami o odchudzaniu. maja do tego bardzo zdrowe podejscie.... 3 kg w 3 tyg to bardzo dobrze,najbezpieczniej chudnac wlasnie w takim tempie. diety cud na nic, schudniesz duzo w krotkim czasie, duzo kg.... ale tluszczy zbyt wiele w tym nie bedzie. a pozatym gdy wrocisz do normalnego jedzienia w ekspresowym tempie znow przytujesz...czyli wchodzi w gre jedynie racjonalne zywienie. o takim pisze Smoczek, tutaj masz wizazowy link do "diety smoczka" http://www.wizaz.pl/search/search.ph...=dieta+smoczka , wiecej takze o "diecie smoczka" znajdziesz na tym forum co podalam wczesniej.
rowerek jest dobry na spalanie tluszczu, bo to tzw cwiczenie aerobowe. spala sie tluszcz z calego ciala nie tylko z tych partii, ktore najbardziej pracuja. przerostu miesni ani lydek ani ud nie zauwazysz, gdyz nie ejst to cwiczenie z obciazeniem, przy duzych obciazeniach zwieksza sie widocznie mase miesni.
pozdrawiam.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 17:53   #3
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: Cześć, jestem tu nowa

Hej! Troche optymizmu i wytrwalosci! Najtrudniejsze juz za toba - zdecydowalas sie i zaczelas. Naprawde niezle ci idzie - 3kg na 3 tygodnie to bardzo dobry wynik. Kiedy chudniesz wolniej (cwiczac i dobrze sie odzywaijac) masz gwarancje ze naprawde tracisz tluszczyk a nie miesnie czy wode - unikniesz efektu jojo. Naprawde warto sie pomeczyc!!! I mysle ze tak po cichu lubisz siebie - inaczej nie chcialabys wygladac ladnie. A warto sie lubic niezaleznie od wygladu Gratuluje decyzji i trzymam kciuki Powodzenia!
Pozdrawiam serdecznie Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 07:52   #4
Masza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3
GG do Masza
Re: Cześć, jestem tu nowa

Hej
dziękuję, że odpowiedziałaś na mój post Wstyd powiedzieć, ale w tym odchudzaniu zrobiłam sobie tydzień przerwy (nie robiłam tylko przerwy w treningu rowerowym, tzn, 2 dni, ale przecież padał deszcz) Nawet nie pójdę się ważyć czy już ważę te 3 kg więcej czy nie. Po prostu tak jak radzi Smoczek zero ważenia się, natomiast zaczynam się uczyć prawidłowo odżywiać. Dodam jeszcze , że nie jestem nastolatką tylko kobietą ok. trzydziestki , która poczuła już pierwsze oznaki , że czas mija i ucieka i szkoda życia, żeby tak "cierpieć" że jest się grubym i nieładnym Nie dysponuję też czasem żeby się nad sobą rozczulać, mam przecież obowiązki - rodzina , dom, praca; muszę połączyć przyjemne z pożytecznym Pozdrawiam serdecznie
Masza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 07:57   #5
Masza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3
GG do Masza
Re: Cześć, jestem tu nowa

czasami się na prawdę nie lubię WIesz jak to jest, leci jakaś romantyczna komedia, mówisz sobie a co tam i wyciągasz ciasteczka z czekoladką , a za chwilę ze zdziwieniem stwierdzasz, że zniknęły Z wytrwałością i cierpliwością u mnie jest kiepściuchno, muszę wymyślić sobie inny cel, np zdobycie kondycji fiz. a odchudzanie niby tylko przy okazji Bo inaczej znowu zacznę cudować z dietami Mayo co to 12 kg w dwa tygodnie itd. I dzięki że chciało Ci się odpisać na mój post Super strona, będę tu teraz zaglądać regularnie Pozdrówka
Masza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 09:12   #6
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: Cześć, jestem tu nowa

Hihi - zapomniałam jak to jest Mnie zawsze pomaga jak sobie przypomnę ile razy zaczynałam "diety i balety" i ile już zrobiłam, żeby schudnąć. Żal to wszystko nagle rzucić i wracać do starych nawyków. Ja też już dawno nie jestem nastolatką Powodzenia! Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.