Dla chrześniaka na 18-nastkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 15:10   #1
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516

Dla chrześniaka na 18-nastkę


Witam. Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Sprawa przedstawia się następująco - kuzyn w połowie marca kończy 18 lat. Mój tata jest jego chrzestnym, z czym wiąże się zwyczaj kupienia prezentu (przynajmniej w mojej rodzinie). Tata chciał po prostu dać pieniądze, ale ostatnio wpadł na inny pomysł. A raczej kuzyn sam go podsunął. Powiedział bowiem mojemu tacie, że chciałby zrobić kurs na motocykl i żeby zarezerwować mu termin od razu na kwiecień - w ramach wyjaśnienia: tata jest instruktorem kategorii A w jednej ze szkół, a od kwietnia ruszają szkolenia. Jak się można domyśleć, pomysłem jest opłacenie chrześniakowi kursu i być może wpisowego na egzamin (myślę, że bez problemu zda za pierwszym razem, bo jeździ motorem od dawna bez prawka, zresztą to inteligentny chłopak jest).
W tym miejscu zaczyna się moja rola. Zostałam zobligowana do zajęcia się częścią organizacyjną powyższego przedsięwzięcia. Chodzi o to, że mam wymyślić jak "wręczyć" prezent. Przyjście na imprezę i samo zakomunikowanie o opłaceniu prawka nie wchodzi raczej w grę. Napisać to na jakiejś ozdobnej kartce i dodać zaświadczenie o zapisaniu na kurs? Macie jakieś inne pomysły?
I co jeszcze malutkiego można byłoby dokupić? Kuzyn nie jada słodyczy.
Z góry dziękuję za pomoc.
Btw myślicie, że w ogóle sam pomysł jest dobry?
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2012-01-26 o 15:12
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 12:33   #2
Alejka13
Zadomowienie
 
Avatar Alejka13
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Dla chrześniaka na 18-nastkę

Wg mnie pomysł jest super, na pewno się ucieszy i zda A może... Dać mu takie piękne pudełeczko, prezencik:
http://allegro.pl/wybuchajace-pudele...049423697.html
W środku będą życzenia, i ta karteczka umieszczona albo napisane na jednej z części pudełeczka, np. : Osiemnaście kończysz dziś lat, więc pełnoprawnie przemierzaj motorem cały świat - coś takiego

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Szkoda, że ni lubi słodyczy, bo fajnym dodatkiem byłby:
http://chocolissimo.pl/do/item/3042-...kl-z-czekolady
Niekoniecznie trzeba go zjeść
Alejka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 13:38   #3
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Dla chrześniaka na 18-nastkę

Pierwsze co wpadło mi do głowy to kask wypełniony cukierkami czy czymkolwiek, a w środku ukryta wiadomość o kursie. Ale nie wiem, ile taki kask kosztuje...

Albo np. zabawkowy motocykl + informacja o kursie w jakiejś fajnej formie.
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.