Jakie dodatki do sukienki na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-15, 11:30   #1
raposinha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15

Jakie dodatki do sukienki na wesele


Cześć wszystkim,
mam 'mały' problem: moja siostra wychodzi za mąż za 3 tyg. a ja jestem w proszku. Sukienkę, na szczęście, już kupiłam, ale zupełnie nie mam pomysłu jakie dodatki do niej dobrać. Sukienka jest granatowa (jak widać na załączonym obrazku ) i dobrze komponuje się z moimi rudymi włosami. Z dodatków to myślałam o szpilkach nude. I na tym skończyły mi się pomysły na strój. Moze macie jakieś pomysły co mogę do tego dodać? W szczególności chodzi mi o jakieś bolerko/marynarkę/żakiet oraz biżuterię. Będę wdzięczna za każdą sugestie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TF121C031-K00@3.1.jpg (71,7 KB, 86 załadowań)
raposinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 11:46   #2
bulinka_
Raczkowanie
 
Avatar bulinka_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 245
Dot.: Jakie dodatki do sukienki na wesele

Cytat:
Napisane przez raposinha Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim,
mam 'mały' problem: moja siostra wychodzi za mąż za 3 tyg. a ja jestem w proszku. Sukienkę, na szczęście, już kupiłam, ale zupełnie nie mam pomysłu jakie dodatki do niej dobrać. Sukienka jest granatowa (jak widać na załączonym obrazku ) i dobrze komponuje się z moimi rudymi włosami. Z dodatków to myślałam o szpilkach nude. I na tym skończyły mi się pomysły na strój. Moze macie jakieś pomysły co mogę do tego dodać? W szczególności chodzi mi o jakieś bolerko/marynarkę/żakiet oraz biżuterię. Będę wdzięczna za każdą sugestie.
śliczna sukienka mogę wiedzieć gdzie ją kupiłaś? Buty nude fajnie będą wyglądały. Z granatem dobrze komponuje się czerwień, biel, beż i złoto.
__________________
bulinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 12:28   #3
Kreaturka30
Raczkowanie
 
Avatar Kreaturka30
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 306
Dot.: Jakie dodatki do sukienki na wesele

Czerwień taaak, pięknie by wyglądała czerwona marynarka do tego, ale taka prosta, bo tu są złote ozdóbki, więc żebyś nie wyglądała jak prosto z rynku :P
__________________
Kreaturka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 08:20   #4
raposinha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jakie dodatki do sukienki na wesele

Cytat:
Napisane przez bulinka_ Pokaż wiadomość
śliczna sukienka mogę wiedzieć gdzie ją kupiłaś? Buty nude fajnie będą wyglądały. Z granatem dobrze komponuje się czerwień, biel, beż i złoto.
Sukienkę kupiłam na zalando, firma TFNC.

Myślałam o beżowej marynarce/żakiecie, tylko właśnie nie wiem jaki fason. Taki duży oversizowy czy raczej bardziej przylegający.

W czerwień nie chce się pakować ze względu na rude włosy. Obawiam się, ze jeśli wezmę czerwone 'okrycie wierzchnie' to ono mi je 'zgasi'.
raposinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 20:18   #5
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Jakie dodatki do sukienki na wesele

Cytat:
Napisane przez raposinha Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim,
mam 'mały' problem: moja siostra wychodzi za mąż za 3 tyg. a ja jestem w proszku. Sukienkę, na szczęście, już kupiłam, ale zupełnie nie mam pomysłu jakie dodatki do niej dobrać. Sukienka jest granatowa (jak widać na załączonym obrazku ) i dobrze komponuje się z moimi rudymi włosami. Z dodatków to myślałam o szpilkach nude. I na tym skończyły mi się pomysły na strój. Moze macie jakieś pomysły co mogę do tego dodać? W szczególności chodzi mi o jakieś bolerko/marynarkę/żakiet oraz biżuterię. Będę wdzięczna za każdą sugestie.

Piękna sukienka
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 08:12   #6
nice09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 45
Dot.: Jakie dodatki do sukienki na wesele

Cytat:
Napisane przez raposinha Pokaż wiadomość
Sukienkę kupiłam na zalando, firma TFNC.

Myślałam o beżowej marynarce/żakiecie, tylko właśnie nie wiem jaki fason. Taki duży oversizowy czy raczej bardziej przylegający.

W czerwień nie chce się pakować ze względu na rude włosy. Obawiam się, ze jeśli wezmę czerwone 'okrycie wierzchnie' to ono mi je 'zgasi'.

Ja ze względu na to , że sukienka a dole jest w pewnym sensie rozkloszowana i ze zwiewnego materiału założyłabym krótki żakiet/marynarkę. Żeby nie przygnieść sukienki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zak.jpg (18,3 KB, 5 załadowań)
nice09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 07:58   #7
sakkil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie dodatki do sukienki na wesele

Z pewnością trochę biżuterii, obowiązkowo kolczyki, bez kolczyków "w takich dniach" nie czuję się elegancko. Ja zawsze wybieram te małe, bo gdy założę duże, nawet na godzinę, bardzo bolą mnie uszy. Możesz też pomyśleć o jakieś bransoletce.
__________________
kolczyki
sakkil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 12:11   #8
raposinha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jakie dodatki do sukienki na wesele

Cytat:
Napisane przez nice09 Pokaż wiadomość
Ja ze względu na to , że sukienka a dole jest w pewnym sensie rozkloszowana i ze zwiewnego materiału założyłabym krótki żakiet/marynarkę. Żeby nie przygnieść sukienki.
Dokladnie taki kupiłam dzień wcześniej .

Dzieki dziewczyny za rady.

Co do biżuterii:
myślałam albo o wkrętkach albo bardzo krótkie (już wystarczająco jest tego świecącego u góry). No i bransoletka i to albo jedna 'większa', taka jak tu http://uk.accessorize.com/view/produ...2.2/6840488100 albo taki caly zestaw pojedynczych bransoletek http://uk.accessorize.com/view/produ...2.2/6841787000
Co myślicie?
raposinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 13:11:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.