Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 11:37   #1141
asienkan18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć Dziewczyny!
Potrzebuje pilnie pomocy. Miałam włosy farbowane wellatonem 12/1 i postanowiłam troszkę przyciemnić kolor, nałożyłam wczoraj na głowę wellaton 8/1 ponieważ kolorek bardzo mi się spodobał. Przeżyłam koszmar na głowie uzyskałam CIEMNO SIWE włosy co zrobić by pozbyć się tego świństwa z głowy? myślicie że nałożenie wellatonu 12/1 może coś pomóc? bardo proszę o pomoc.
asienkan18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 11:53   #1142
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez asienkan18 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Potrzebuje pilnie pomocy. Miałam włosy farbowane wellatonem 12/1 i postanowiłam troszkę przyciemnić kolor, nałożyłam wczoraj na głowę wellaton 8/1 ponieważ kolorek bardzo mi się spodobał. Przeżyłam koszmar na głowie uzyskałam CIEMNO SIWE włosy co zrobić by pozbyć się tego świństwa z głowy? myślicie że nałożenie wellatonu 12/1 może coś pomóc? bardo proszę o pomoc.
poczekaj troche, na pewno Ci sie sporo zmyje
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 12:00   #1143
lary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez asienkan18 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Potrzebuje pilnie pomocy. Miałam włosy farbowane wellatonem 12/1 i postanowiłam troszkę przyciemnić kolor, nałożyłam wczoraj na głowę wellaton 8/1 ponieważ kolorek bardzo mi się spodobał. Przeżyłam koszmar na głowie uzyskałam CIEMNO SIWE włosy co zrobić by pozbyć się tego świństwa z głowy? myślicie że nałożenie wellatonu 12/1 może coś pomóc? bardo proszę o pomoc.
Bo taki efekt właśnie uzyskuje się, jeśli na włosy mocno rozjaśnione, bo 12.1 to techniczna nazwa bardzo bardzo bardzo bardzo jasnego blondu popielatego. Tak nazywa się to profesjonalnie. Nic dziwnego, że na włosy tak mocno rozjaśnione jak nakłada się 8.1 -to jasny blond popielaty to wychodzą siwe włosy. To normalne, bo na tak mocno rozjaśnione włosy nie kładzie się ciemniejszych kolorów popielatych. Brak w znajomości w tym, co nakładać a co nie. Tak mocno rozjaśnione włosy można przyciemnić beżowym blondem, bo naturalnym u jednego wyjdą właśnie jak na opakowaniu jasnego popielatego a u innych wyjdą zielone odcienie.
Moje rada-myć i myć to, bo szara poświata powinna szybko zejść. Jak nie będzie chciała zejść to stosować szampon antyłupieżowy (szybciej zmywa barwnik). Nie ma sensu nkaładać koloru 12.1, bo tylko przetrawisz włosy. Jasny blond szybko wypłucze się i będziesz znowu miała tak jasne jak po 12.1, czyli bardzo bardzo bardzo bardzo jasnym blondzie popielatym. Jeśli będziesz chciała przyciemnić je znowu to szukaj jasnego beżowego blondu, ale bez refleksu 1 i 2 (po przecinku, np. 9.1 czy 9.21). Bo 2-to jest opalizujący a 1-to popielaty.
lary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 12:15   #1144
asienkan18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Bardzo dziękuję za obszerną odpowiedź co prawda nie bardzo uśmiecha mi się czekać aż kolor zejdzie bo wygląda to okropnie a w weekend czeka mnie ważna uroczystość na której chciałabym wyglądać przyzwoicie. może znacie jakąś farbę która jest w stanie rozjaśnić troszkę te włosy do jakiegoś normalnego koloru?
asienkan18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 12:27   #1145
agent_25
Raczkowanie
 
Avatar agent_25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej . mam pytanko. po przewertowaniu forum doszlam do wniosku ze sprobuje wellatona 12.1 ( wczesniej uzywalam kolorow z garniera a nawet swego czasu ale tylko pasemka rozjasnialam joanną ;/ ) i tu mam pytanie. czy wczesniej przed farbowaieniem wellatonem musze uzyc jakiegos rozjasniacza ? a potem tego wellatonu 12? czy on rozjasni wlosy bez osobnego stosowania rozjasniacza ?

/moj kolor wlosow to braz/taki sredni. a odrosty to mam kilka cm bo ostatnio robilam u fryzjera odrosty w czerwcu przed wakacjami, i na wakacje chialam dac im odpoczac
__________________
Marzenia nie są po to by były ...lecz po to by sie spełniły... ^^

http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060043.png
agent_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 17:16   #1146
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez asienkan18 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Potrzebuje pilnie pomocy. Miałam włosy farbowane wellatonem 12/1 i postanowiłam troszkę przyciemnić kolor, nałożyłam wczoraj na głowę wellaton 8/1 ponieważ kolorek bardzo mi się spodobał. Przeżyłam koszmar na głowie uzyskałam CIEMNO SIWE włosy co zrobić by pozbyć się tego świństwa z głowy? myślicie że nałożenie wellatonu 12/1 może coś pomóc? bardo proszę o pomoc.
miałam to samo, ciemno siwe włosy, ale po jakimś tygodniu wypłukały sie na jasny blond,myj głowę 2 razy dziennie po kilka myć i płukań
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć moich makijaży !!!
KATona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 20:57   #1147
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mig

teraz bede wiedziec zeby nalozyc na cala glowe a potem odrost - nawet z doswiadczenia . dobrze chociaz ze mam krotkie wlosy to odrosty nie sa problematyczne - bo farbuje tylko czubek i w dodatku ten co widze w lustrze i tylko srodek - bo boki jakos nie maja odrostu tyl czubka gorzej - bo nie widze

tyle ze zafarbuje najwyzej polowe dlugosci, bo moj czubek liczy okolo 6-7 cm ;p

aniulka 102
uwazam ze nie ma juz sensu trawic moich wlosow dodatkowo rozjasniaczem. farba dla mnie wystarcza . moze kiedy sprobuje superrozjasniajacych farb

mam plukanke deli, ale jakos chyba nie daje takiego efektu jaki powinna dac . raz mialam fioletowy czubek a raczej bok - z czego smial sie moj facet a przy drugim uzyciu - wlasnie po wellatonie- mialam tyl czubka z delikatna fioletowa poswiata.

joanne moge akurat uzywac codziennie jako normalny szampon
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 21:10   #1148
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny jak odczytac ze składy farby (oczywiscie mam na mysli blond farby) czy zawiera ona rozjasniacz w sobie? czy farby profesjonalne typu majiblond zawieraja rozjasniacz, czy sklepowe farby tez, albo wszelkie superrozjasniajace?? jak to jest, jak nauczys sie odczytywac ze skladu??
pozdawiam))
katebury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 05:46   #1149
iustka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Lepiej trzymać mniej procentową wodę ultlenioną dłużej,a ile to chyba zalezy od włosów.
Jesli chodzi o płukanki, przetestowałam fioletowe i srebrne delii i celii i pozostawiają widoczny fioletowy czasem różowy odcień w niektórych miejscach ( na włosach ale też...na wannie ale włosy po nich były błyszczące. Teraz uzywam szamponu joanny, nic nie brudzi, jak się chwilę potrzyma na włosach to widać różncę ale włosy jakby lekko wysuszone.
Sonda na farbę blond to dobry pomysł, może też na odżywkę do nich ?
iustka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 11:08   #1150
lary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
dziewczyny jak odczytac ze składy farby (oczywiscie mam na mysli blond farby) czy zawiera ona rozjasniacz w sobie? czy farby profesjonalne typu majiblond zawieraja rozjasniacz, czy sklepowe farby tez, albo wszelkie superrozjasniajace?? jak to jest, jak nauczys sie odczytywac ze skladu??
pozdawiam))
Witaj, tak wszystkie farby rozjaśniające zawierają rozjaśniacz. Te, które nie są rozjaśniające nie zawierają rozjaśniacza. Np. Majiblond zawiera rozjaśniacz i do tego mocna woda, aby blondynka była platynowa a brązowłosa dziewczyna uzyskała ładny blond, ale już nie tak platynowy. Wiadomo blondynka będzie miała jaśniejsze włosy po farbie rozjaśniającej. Np. Loreal Excellence 01,02,03 zawiera rozjaśniacz i rozjaśnia do bardzo bardzo jasnego blondu, bo jest na 9% wodzie i ma nieco słabszy rozjaśniacz a Majiblond z 9% wodą lub 12% wodą (zależy od tego, kto jak ma ciemne włosy) rozjaśnia do bardzo bardzo bardzo a nawet (przy dość jasnych włosach) do bardzo bardzo bardzo bardzo jasnych odcieni (poziom 8-to jasny blond, 9-bardzo jasny blond, 10-bardzo bardzo jasny, 11-bardzo bardzo bardzo jasny i 12-bardzo bardzo bardzo bardzo jasny blond).

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez iustka80 Pokaż wiadomość
Lepiej trzymać mniej procentową wodę ultlenioną dłużej,a ile to chyba zalezy od włosów.
Jesli chodzi o płukanki, przetestowałam fioletowe i srebrne delii i celii i pozostawiają widoczny fioletowy czasem różowy odcień w niektórych miejscach ( na włosach ale też...na wannie ale włosy po nich były błyszczące. Teraz uzywam szamponu joanny, nic nie brudzi, jak się chwilę potrzyma na włosach to widać różncę ale włosy jakby lekko wysuszone.
Sonda na farbę blond to dobry pomysł, może też na odżywkę do nich ?
Świetny pomysł, ale wiadomo każdemu co innego służy, bo zależy to od koloru wyjściowego. Mi aby uzykać ładny blond, ale nieplatynowy wystarcza szampon koloryzujący a blond bardzo jasny uzyskuję dzięki najaśniejszym odcieniom blondów, ale nierozjaśniającym, tj. poziom 10-bardzo bardzo jasnego (używam profesjonalnych i tam 10 - jest odcieniem nierozjaśniającym, bo 11 i 12-to już rozjaśniające blondy).
lary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 13:53   #1151
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
czyli najpierw robisz odrost ale omijasz 1cm wlosow od skory a po jakim czasie nakladasz na ten ten fragment przy wlosach i kiedy na reszte dlugosci wlosow(o ile nakladasz)?

Już wyjaśniam
Jak pierwszy raz farbowałam na blond (włosy wcześniej farbowane ciemnymi odcieniami) nałożyłam farbę na całość włosów, ale zostawiając 1-2 cm od skóry. Bo wiedziałam, że będzie ciężko je rozjaśnić i chciałam zminimalizować działanie farby na cebulki. Po uzyskaniu pożądanego stopnia rozjaśnienia nałożyłam (najlepsze do farbowania gęste szczoteczki do zębów tradycyjne z napisem classic ) farbę na te 2 cm przy skórze. Ale nie wcierałam jej w skórę, tylko nakładałam prawie jak balejaż tuż przy skórze).
Jak farbuję odrost, to nie stosuję się do "porady" z ulotki, aby na odroście trzymać tyle, a na pozostałej długości tyle i tyle. Przy blondzie się to nie sprawdza, bo prowadzi do tego że końcówki są coraz jaśniejsze i kruche.
Włosy rosną mi bardzo szybko, ale farbuję co 2 m-ce. I tylko na odrost nakładam farbę i jak najbliżej skóry, ale staram się aby jak najmniej farby dostało się na skórę. Przecież po 2 tyg. i tak już jest mały odrost, więc po co ją tak katować. Nie takie gwiazdy jak ja chodzą po świecie z odrostem Zaczynam nawet podejrzewać że jest modny z tego co widzę w prasie. A mocno fioletowa płukanka sprawi, że odrost nie będzie się tak odcinał od reszty. Mi przede wszystkim zależy, aby włosy były zdrowe.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

[QUOTE=agusiamyszka;141784 42]mig

teraz bede wiedziec zeby nalozyc na cala glowe a potem odrost - nawet z doswiadczenia . dobrze chociaz ze mam krotkie wlosy to odrosty nie sa problematyczne - bo farbuje tylko czubek i w dodatku ten co widze w lustrze i tylko srodek - bo boki jakos nie maja odrostu tyl czubka gorzej - bo nie widze

A ja staję lub siadam tyłem do dużego lustra, włosy mam podzielone na poletka kwadratowe ( spinkami ), w łapie mniejsze lustro, w drugiej łapie szczoteczka z farbą i widzę swój tył rewelacyjnie
W łazience mam butlę 2-litrową, wlewam do niej chłodną wodę, płukanki mało - gdy mały odrost, więcej - gdy duży i stosuję do ostatniego płukania.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 16:24   #1152
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lary Pokaż wiadomość
Witaj, tak wszystkie farby rozjaśniające zawierają rozjaśniacz. Te, które nie są rozjaśniające nie zawierają rozjaśniacza. Np. Majiblond zawiera rozjaśniacz i do tego mocna woda, aby blondynka była platynowa a brązowłosa dziewczyna uzyskała ładny blond, ale już nie tak platynowy. Wiadomo blondynka będzie miała jaśniejsze włosy po farbie rozjaśniającej. Np. Loreal Excellence 01,02,03 zawiera rozjaśniacz i rozjaśnia do bardzo bardzo jasnego blondu, bo jest na 9% wodzie i ma nieco słabszy rozjaśniacz a Majiblond z 9% wodą lub 12% wodą (zależy od tego, kto jak ma ciemne włosy) rozjaśnia do bardzo bardzo bardzo a nawet (przy dość jasnych włosach) do bardzo bardzo bardzo bardzo jasnych odcieni (poziom 8-to jasny blond, 9-bardzo jasny blond, 10-bardzo bardzo jasny, 11-bardzo bardzo bardzo jasny i 12-bardzo bardzo bardzo bardzo jasny blond).

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------





Świetny pomysł, ale wiadomo każdemu co innego służy, bo zależy to od koloru wyjściowego. Mi aby uzykać ładny blond, ale nieplatynowy wystarcza szampon koloryzujący a blond bardzo jasny uzyskuję dzięki najaśniejszym odcieniom blondów, ale nierozjaśniającym, tj. poziom 10-bardzo bardzo jasnego (używam profesjonalnych i tam 10 - jest odcieniem nierozjaśniającym, bo 11 i 12-to już rozjaśniające blondy).

lary dziekuje za odpowiedz czyli zwykle sklepowe farbki typu loreal preference i inne nie zawieraja rozjasniacza, mi wlasnie tak jak napisalas majiblon rozjasnil do bardzo bardzo bardzo janego koloru, bo moj kolor wyhsciowy to sredni-ciemny blond, pytam sie o ten rozjasniacz, bo moze zupelnie nie jest mi potrzebna tak mocna farba, moze majirel bedzie lagodniejsza, to tez profesjonalna farba, np poziom 10, nie moge sie zdecydowac a do tego nie za bardzo sie znam na tych farbach, czym sie roznią, bo np majirel nie jest farba rozjasniajacą i te sklepowe loreala (wykluczajac excellence o1, 02,03) tez nie,wiec co za roznica ktorą farbe wezme???? czy na farbach podany jest w skladzie rozjasniacz, na opakowaniu majiblond nie moge go znalesc....mozesz mi powiedziec jakiej firmy farbki stosujesz?? ja napewno zostane przy lorealu, bo moje klaczki naprawde znosza dobrze farbki tej firmy..choc cos bym zmienila, wydaje mi sie ze ten kolor majiblon 900s troche zzółk i sie wyplukał..ale nigdy nie klade na calosc tylko na odrosty, a farbki uzywam juz prawie rok tej samej..moze powinnam raz na jakis czas przejechac po calosci..??

aaa i jeszce jedno pytanie, ktora farba bedzie lagodniejsza majiblon czy excellence sublime 01, 02 lub 03?? czy moze majirel??

)

Edytowane przez katebury
Czas edycji: 2009-09-11 o 16:52
katebury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:52   #1153
ajasiaga
Raczkowanie
 
Avatar ajasiaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wizażanki pomóżcie w czwartek idę do fryzjera i chciałbym zafarbować całe włoski na taki kolorek podany w 1 załączniku, aktualnie mam taki kolor włosów załącznik nr 2, pomóżcie mi jaki kolor włosów ma dziewczyna na zdjęciu z zał.1 i jakiej farby mogła użyć, przychodzi wam coś do głowy?? i czy na moich włoskach może coś takiego się stworzyć, czy efekt może być inny? Pozdrawiam
__________________
Nasz Ślub 20.07.2013 godz. 15.00
ajasiaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:37   #1154
ajasiaga
Raczkowanie
 
Avatar ajasiaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Halo jest tu ktoś, kto mi pomoże??
__________________
Nasz Ślub 20.07.2013 godz. 15.00
ajasiaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:06   #1155
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ten kolor wyglada cos na miodowo-rudy?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:23   #1156
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
ten kolor wyglada cos na miodowo-rudy?
mi też to wygląda na miodowo rude pasemka
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:28   #1157
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Próbował może ktoś farbę palette z nowej serii Cool Blonds?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 11:29   #1158
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A ja mam włosy po dekolorze i z czarnego brązu wyszedł mi taki miedziany ze złotymi pasemkami. Chce na to połozyc exellence supreme blond nr 01. Jest to farbka superrozjaśniająca, myslicie że chwyci na tyle, by uzyskac średni złoty blond? Moze byc z miedzianą ciepłą poświatą, ale żeby był jaśniejszy.

Robiłąm na jednym pasmie i nic nie chwyciło, ale uzyłam wody ze zwykłego exelenca, bo zal mi było otwierac tą z supreme, a z tego co czytam, to one sie procentami troche róznią. Moze dlatego nie wyszło?

I jeszcze mam pytanie, czy farba superrozjasniająca mniej niszczy włosy niz kąpiel rozjaśniająca? Bo moje włoski przeszły dekolor a potem farbe blond i nie wiem czy dobrze zniosą kolejne rozjasnianie.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 14:16   #1159
krysiaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zdj nr 1 jest najstarsze włosy farbowałam domu, sama kombinowałam , już nie pamietam czym
Pozostałe są robione u fryzjera, zdjęcia sa sprzed 2 miesięcy , od tago czasu mam taki sam kolor tylko dluzsze wlosy i zafarbowane odrosty pozdrwiam
krysiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 14:23   #1160
krysiaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dodam jeszcze , że na tych 3 zdjęciach włosy farbowane miałam Belle Color 112 Miłego dnia !
krysiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:19   #1161
Ammnezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wllaton - bardzo jasny blond nigdy nie zawiodła.
Ammnezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:26   #1162
sweetrosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kupiłam niedawno wellaton 10/0 No i po przeczytaniu wątku trochę się przestraszyłam... niektórzy polecają inni wręcz przeciwnie...
Mam włosy rozjaśnione rozjaśniaczem z Londy(jak najbardziej polecam- piękny jasny kolor) Ale Zdecydowałam się nadać im inny odcień... ale Ani Loreal ani schwarzkopf natural & easy nie dały rady zabarwić dokładnie rozjaśnionych włosów...
Jak myślicie... wellaton da rade??
sweetrosee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 12:34   #1163
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzisiaj farbuję sobie włosy farbą renee 8d. Za kilka godzin albo będę się chwalić efektami albo prosić o pomoc
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 06:56   #1164
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

8d jaki to odcien? Ja jestem w posiadaniu 8c jasny blond z odcieniem popiolu i wody 9% ale jakos boje sie go uzyc chcialabym taki kolorek jak jest na pudelku casting 810 perłowy blond no ale szampon kol. sie zmywa wiec szkoda zachodu dlatego chcialabym farbke ktora daje taki odcien a i dodam jeszcze ze zawsze nim naloze farbke musze rozjasnic wlosy rozjasniaczem bo mam zbyt ciemne i blondy nie łapią na moje naturalne.
Daj znac jak wyszło po tym 8d
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 10:00   #1165
dddodzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witam serdecznie
jestem tu nowa, ale od jakiegos tygodnia sledze godzinami ten watek...mam nadzieje,ze ktos z Was mi pomoze mam w planie zafarbowac wloski na jakis ladny jasny blondzik.Wczesniej zawsze robilam pasemka w Polsce u jednej fryzjerki (wiem tylko,ze pracuje na produktach loreala).Jednak mieszkam w UK i do Polski sie narazie nie wybieram, wiec chcialabym to zaczac robic sama. Rozgladalam sie,lazilam (szukajac odcienia stockholm-slyszalam,ze jest bardzo fajny,jednak nigdzie tutaj nie znalazlam) ://// zalaczam zdjecia moich okropnych, ciemny blond (tak mi sie przynajmniej wydaje) odrostow, i kilka farb, ktore zwrocily moja uwage ah, i jeszcze cos,czy przed polozeniem farby musze rozjasnic odrosty, czy wystarczy tylko farba?nie chce miec zoltka na czubku glowy...a jesli musze te odrosty rozjasnic to czy preparat, ktory zatytulowalam "odrosty" bedzie sie do tego nadawal???i ktora farbe z tych trzech najlepiej wybrac? bardzo prosze o jakas podpowiedz bo jestem zupelnie zielona...z gory dziekuje
dddodzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 12:41   #1166
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kurka wodna. nalozylam farbe na caly tyl i ok 5 cm nad uszami. minelo moze z 30 minut, i postanowilam nalozyc na odrosty i caly czubek - tak do 10 minut. zanim nalozylam na cala pacynke to troche tego czasu mimo wszystko mija. zmylam farbe po ok 45 min i znow mi sie farba odznacza na czubku sa popielate a reszta zzolknieta . nalozylam znow farbe na 30 minut (troche jednak zostalo) na caly tyl i nad uszami. juz tak bardzo sie nie odznacza ale gotuje sie we mnie. wychodzi na to ze farbe musze nalozyc na tyl i na boki na godzine a czubek na ilka minut


pytalam sie chlopaka jak wyglada sprawa z moim kolorem (bo jednak wiecej widzi niz ja w lusterkach) i przyznal ze czubek mam jasny a tyl i boki ciemniejsze

mam jeszcze ten szampon do niwelowania zolci i nakladam go wlasnie na te miejsca i pozniej przemasuje cala glowe

skad takie problemy moga byc? wiem ze czubek sie szybciej farbuje, ale jest jakies logiczne wytlumaczenie?

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-09-29 o 12:43
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 12:52   #1167
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ddodzia, jak na mój gust, to Twoje włosy mimo że ciemny blond to się rozjaśniają przez rudy do blondu, czyli że masz złoty ciepły pigment we włosach. No chyba ze na zdjeciu tylko tak wyszło. W takim wypadku uwazaj z zimnymi odcieniami, bo Ci wyjdzie rudy albo co gorsza zielony. Najbezpieczniejsze sa odcienie z dopiskiem beżowy albo perłowy.

agusia, a na jaki kolor nakładałas ten blond? Przy włosach naturalnych oraz farbowanych na kolor ciemniejszy niz kolor kt chcesz uzyskac, nalezy farbe połozyc na tył i boki na większosc czasu a na nasade na pozostałe 5 minut (max 10).
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 17:37   #1168
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Najlepsze farby BLOND

caly czas uzywam jasnych blondow. po 3-4 tygodniach mam "sprany" albo prawie zrudzialy blond i ciemne odrosty farba starcza na 2 lub 3 uzycia. nalozylam polowke po 3 tygodniach

no niestety bede zmuszona trzymac farbe dluzej niz producent zaleca

przetestowalam wellatona, teraz moze uzyje garniera superrozjasniajacego, co wizazanka przedstawila ze wyszedl jej praktycznie platynowy odcien
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 20:21   #1169
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Najlepsze farby BLOND

GARNIER Nutrisse krem 80 blond vanille
- kładziony na włosy w kwietnu byly niemal calkowicie czarne po kilkakrotnym farbowaniu czekoladowym castingien, 2 razy sciagalam kolor u fryzjerki w efekcie mialam cos na pograniczu miodu z bursztynem + ciemniejsze pasemka
-efkt po farbowaniu naprawde mnie zaskoczyl, kolor taki jak na zdjeciu, co przyznam ciut dla mnie za jasny ale nie myslalamz ze wyjdzie faktycznie tak jak obiecali
- włosy miękkie i błyszczące
- bardzo zadowolona, choc nastepnym razem juz napewno nie zafarbuje tym kolorem, bo nie chce byc az taka jasna blondynka, moze ta sama farba i ciut ciemniejszy kolorek


1 fotka wyjsciowy kolor w domu
2 fotka ten sam kolor na polu
3 po farbowaniu , zdjecie robione w bardzo słoneczny dzień
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 05:55   #1170
iustka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Drugi juz raz pofarbowałam garnier naturals 113, a włosy wcale nie są platynowe. Farbę trzymałam 40 min. 2 lata temu rozjasniała mnie bardziej:/. Nie chce mieć żółtawych włosów. Jakie inne farby polecacie? Czy ktoś testował wellaton "złocisty piaskowiec" 11/7 ? na opakowaniu wygląda b. jasno. O taki efekt mi chodzi.
iustka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.