Garnier Neril (??) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 16:14   #241
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Garnier Neril (??)

Wyglądają tak samo! Różnicę widać, jak sprawadzisz skład. Jeden jest podobny do tego z KWC, drugi, dużo uboższy, był gdzieś tutaj wklikany, poszukaj.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 16:27   #242
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Wyglądają tak samo! Różnicę widać, jak sprawadzisz skład. Jeden jest podobny do tego z KWC, drugi, dużo uboższy, był gdzieś tutaj wklikany, poszukaj.
a jak pytam w aptece, to mówia ze nie maja czasu czytac mi składu wiec myslałam ze widac róznice w opakowaniu

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Wyglądają tak samo! Różnicę widać, jak sprawadzisz skład. Jeden jest podobny do tego z KWC, drugi, dużo uboższy, był gdzieś tutaj wklikany, poszukaj.
ja tez jestem z trójmiasta, ale z gdanska, znasz moze jakas fajna apteke gdzie sa nizsze ceny??
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 10:21   #243
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Garnier Neril (??)

Ja się wzięłam za Neril, Włosy wypadają mi od zawsze, w wakacje lekko to wypadanie zwolniło dzięki belissie, ale wiadomo, zmiana pory roku i znowy wyłażą. W do datku mam tragiczne cięcie i chciałam, żeby szybciej rosły, więc wybrałam neril - na razie mam sam tonik. Lecą po nim włosy masakrycznie... ale dam mu dwa tygodnie. Jak wtedy nie przestaną, to się pożegnamy... :/ Ale boję się, że po tych dwóch tygodniach niewiele mi na głowie zostanie.Tym bardziej , że skóra jeszcze do tego leciutko swędzi...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 10:58   #244
szpilka666
Raczkowanie
 
Avatar szpilka666
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Out of nowhere
Wiadomości: 355
Dot.: Garnier Neril (??)

Kusicie tym Nerilem Biorę się za czytanie wątku i pomyśle czy kupic
__________________
szpilka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 23:27   #245
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Garnier Neril (??)

Teraz Tż zacząłmi podkradać Neril - on ma sporo kłopotów ze skóra głowy, w tym dośc ostry łupież. Co mamy robić, jeśli w trakcie aplikacji skóra mocno czerwienieje i piecze? potem te objawy przechodzą.,...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 13:50   #246
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Tak wygląda skład toniku, podanego na wizażu:

Skład: aqua, isopropyl alcohol, arginine, betula alba, biotin, camphor, capric acid, caprylic acid, chamomilla recutita, ci 42090, ci 60730, citric acid, equisetum arvense, glycine, histidine, leucine, linoleic acid, linolenic acid, lysine, menthol, methionine, panthenol, peg-49 hydrogenated castor oil, peg-5 stearyl ammonium lactate, piroctone olamine, proline, propylene glycol, retinyl palmitate, serine, sodium riboflavin phosphate, sodium salicylate, tocopheryl acetate, urtica dioica, valine, parfum

Tak tonik Narek


A tak mój, świeżo kupiony, data ważności do kwietnia 09

Aqua/Water, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Slicylate, Piroctone Olamine, PEG - 5 Stearyl Ammonium Lactate, Panthenol, Menthol, Ryboflavin, Biotin, Camphor, Linoleic Acid, Urtica Dioica/Nettle Extract/Equisetum Arvense/Equisetum Arvense Extract/Chamomilla Recutita/Matricaria Glower Extract, Betula Alba/ Betula Alba extract, Methionine, Lysine, Glycine,Leucine,Arginine, Histidine,Tocopheryl Acetace, Valine,Proline, Cl 60730/Ext. D & Violet No 2, Caprilic Acid, Capric Acid, Serine, Retinyl Palmitate, Linolenic Acid, Cl 42090/Blue 1, Parfum/Fragrance

Uffff, kartonik z niebiesko-białym szlaczkiem, napisy: jeden na niebiesko, drugi na srebrno, reszta czerwona, wszystko na białym tle, butelka szklana.Cena 19, 85, kupione w apteka centrum w Alfie na Przymorzu. Były też szampony, ale zielone.

Wygląda na to, że to jeszcze coś innego
to który z tych składów ma najlepsze składniki?juz se pogubiłam!
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:42   #247
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Garnier Neril (??)

__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 17:44   #248
Emarosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier Neril (??)

Witam. Oto moje spostrzeżenia na temat kuracji nerilem:

Przez 5 miesięcy stosowania (w tym miesiąc przerwy) poszło 6 butelek specyfiku.

Zlikwidował całkowicie lekki łupież (który powrócił po zaprzestaniu stosowania toniku). Wzmocnił znacząco włosy, podczas codziennego mycia wypada ich dosłownie kilka. Również spowodował o wiele szybszy wzrost, jakieś 1,5 - 1,8cm na miesiąc. Co do nowych włosków do niestety pojawiło sie ich niewiele.

Jak za tą cenę to chyba nie można spodziewać się cudów. W każdym bądź razie efekty były.
Emarosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 00:20   #249
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Garnier Neril (??)

a ja sie musze wypowiedziec na temat samego tonikupod wpływem impulsu kupiłam szampon i tonik-jednak po przeczytaniu tego wątku zaczęłam uzywac samego toniku(wystraszyły mnie wypowiedzi o nadmiernym wypadaniu włosów po szamponie)

włosy wypadały mi ostatnio w większej ilosci i były słabe(szczelały podczas czesania,łamały sie,po przejechaniu reka po nich zawsze chociaż jeden zostawał miedzy palcami
i o dziwo:
używam go ponad dwa tygodnie-w sumie kończy sie trzeci i włosy po drugim zastosowaniu wypadały mi w dużej ilosci (wystraszona byłam troche ale sie wziełam w garśc)ale nie tak strasznietrwalo to ok.4 dni(pełna szczotka-masakra)

po półtora tygodnia wypadanie zmniejszyło sie o polowe(do stanu sprzed-czyli wyjsciowego),a teraz od trzech dni naliczyłam dosłownie 5włosów na szczotce co jest sukcesem nieziemskim w moim przypadku
tonik stosuje codziennie po umyciu i odżywce lub masce-zawsze na noc-rano znowu myje głowe
fakt śmierdzi troche lekami,dentystą i odrobina brutala jak to mój tż skwitował ale da sie znieść

tak,wysusza włosy ale maski,olejki i odzywki daja rade-choć w pierwszym tygodniu stosowania nie mogłam wcale ich ułozyć-suche patyki,dlatego smaruje tylko skóre glowy i jak juz pisałam tylko na noc

łupież minimalny zniknął całkowicie,glowa nie swędzia wszystkie włosy na swoim miejscu(nawet w ramach testu szarpałam na mokro i nie wypadł ani jeden!!!)-jestem mile zaskoczona ba jestem w szoku
i w dodatku zostało mi jeszcze 70% z butelki-mam wersje wodnista,fioletową
polecam bo naprawde warto przetestować-wazne by na początku przetrwac pełna szczotke włosów i sie nie załamywać-wiem ze to koszmarnie działa na psychike ale polecam z czystym sumieniem-ja bede uzywać nadalwzrostu włosów,ani meszku nie zauważyłam =może po miesiacu bedzie cos widać

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2009-11-17 o 00:57
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:32   #250
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
a ja sie musze wypowiedziec na temat samego tonikupod wpływem impulsu kupiłam szampon i tonik-jednak po przeczytaniu tego wątku zaczęłam uzywac samego toniku(wystraszyły mnie wypowiedzi o nadmiernym wypadaniu włosów po szamponie)

włosy wypadały mi ostatnio w większej ilosci i były słabe(szczelały podczas czesania,łamały sie,po przejechaniu reka po nich zawsze chociaż jeden zostawał miedzy palcami
i o dziwo:
używam go ponad dwa tygodnie-w sumie kończy sie trzeci i włosy po drugim zastosowaniu wypadały mi w dużej ilosci (wystraszona byłam troche ale sie wziełam w garśc)ale nie tak strasznietrwalo to ok.4 dni(pełna szczotka-masakra)

po półtora tygodnia wypadanie zmniejszyło sie o polowe(do stanu sprzed-czyli wyjsciowego),a teraz od trzech dni naliczyłam dosłownie 5włosów na szczotce co jest sukcesem nieziemskim w moim przypadku
tonik stosuje codziennie po umyciu i odżywce lub masce-zawsze na noc-rano znowu myje głowe
fakt śmierdzi troche lekami,dentystą i odrobina brutala jak to mój tż skwitował ale da sie znieść

tak,wysusza włosy ale maski,olejki i odzywki daja rade-choć w pierwszym tygodniu stosowania nie mogłam wcale ich ułozyć-suche patyki,dlatego smaruje tylko skóre glowy i jak juz pisałam tylko na noc

łupież minimalny zniknął całkowicie,glowa nie swędzia wszystkie włosy na swoim miejscu(nawet w ramach testu szarpałam na mokro i nie wypadł ani jeden!!!)-jestem mile zaskoczona ba jestem w szoku
i w dodatku zostało mi jeszcze 70% z butelki-mam wersje wodnista,fioletową
polecam bo naprawde warto przetestować-wazne by na początku przetrwac pełna szczotke włosów i sie nie załamywać-wiem ze to koszmarnie działa na psychike ale polecam z czystym sumieniem-ja bede uzywać nadalwzrostu włosów,ani meszku nie zauważyłam =może po miesiacu bedzie cos widać
A bałaś się szamponu ;-) a było by po prostu to samo ;-) Czyli rozumiem że do fanklubu nerilu się przyłączasz;>
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 22:09   #251
69AdRian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Garnier Neril (??)

Ja od dłuższego czasu stawiam włosy na gume Joanny i zauważyłem ze włosy są przerzedzone ;\ czy ten szampon mi pomoże? Od tygodnia biorę Witaminę a+e i skrzypowite.
69AdRian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 09:07   #252
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Garnier Neril (??)

Kupiłam tonik Garnier Neril. Mam pytanko, czy jego uzywanie nie zaszkodzi, podczas gdy jest sie w ciaży???
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 19:51   #253
MALINKAx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Garnier Neril (??)

hej dziewczyny a jak stosujecie ten tonic neril to co ile dni myjecie głowę bo ja mam suche włosy i nie myje ich co dzień tylko co parę dni bo się nie przetłuszczają chce to sobie kupic ale się jeszcze zastanawiam proszę o odpowiedz
__________________
Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces trzeba wstawać bardzo wcześnie rano. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze
MALINKAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:01   #254
ania8484
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Garnier Neril (??)

Stosowałam tonik Neril i szampon Neril przez 3,5 miesiąca. Podsumowując: Włosy przestały wypadać po ponad 3 miesiącach - kuracja dla cierpliwych. Niestety nie odrosły "nowe" wlosy czyli dodatkowy meszek na głowie na co bardzo liczyłam. Mam z natury suche kręcone włosy- kuracja mi je maksymalnie wysuszyła , mimo stosowania profesjonalnych odżywek przez te 3 miesiące- muszę je teraz sporo obciąć.Polecam kurację dla tłustych włosów i normalnych.
ania8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:21   #255
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Garnier Neril (??)

Kupiłam ten szampon, bo koleżanka mi poleciła, ale jak Was czytam, to dygam się niemiłosiernie i chyba nie zdecyduje się na używanie. Włosów mam naprawdę mało, a jak zaczną jeszcze bardziej wypadać, to nie będę miała juz nic A studniówka za miesiąc, więc chce mieć jeszcze co czesać...
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 10:03   #256
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Garnier Neril (??)

uważam ze nie ma się czego bać. ja również po przeczytaniu myślałam sobie jejku będę miała prześwity! ale wzięłam się w garść i bardzo zależało mi na ratowaniu włosów, więc poszłam do mojej dermatolog i pytam czy mogę używać ten szampon razem z seboradinem( na neril tonik nie miałam kasy i nie chciałoby mi się myć rano głowy) a ona mówi tak bez obaw! i oczywiście jak to rasowy lekarz dopisała leki (nie powiem za 60 zł;-) delikatna reklama rzecz ujmując) oczywiście tabletek nie kupiłam nie oszalałam jeszcze! w sumie kupiłam tonik seboradin, garnier neril szampon, humavit. No i co? ku mojemu zdziwieniu włosów nie leciała masa! wypadało tylke samo po jakimś czasie jednak była znaczna poprawa! doszło do tego że przy myciu ani jeden włos nie umarł;-) przy czesaniu może ze 3;-) i tyle! w takim stanie włosy wytrzymały puki ich 2 razy nie zafarbowałam dzisiaj lecę kupić butelkę tego cudownego szamponu i wylecze te biedne włoski;-)

W gruncie rzeczy po pierwsze kobiety tak kochają swoje włosy, że wizja utraty kilku po tym szamponie nas przeraża( oraz mamy zdolność wyolbrzymiać liczbę włosów,które nam wypadają!W rzeczywistości może ich wypadać mniej niż sobie nibynaliczymy;-)) ale przecież gdyby nie ten szampon włosy leciałyby nam dalej! a tak to albo jest się wśród szczęściar takich jak ja, że nic mi nie wypadło ze wzmożoną siłą, albo jest się wśród mniejszych szczęściar, którym początkowo lecą włosy, ale za to potem! jak się widzi efekt to aż duma rozpiera;-) tak jest. więc podsumowując
1. Jeśli twój strach jest na prawdę wielki zasięgnij porady dermatologa(uważaj na tych, którzy będą ci chcieli wcisnąć produkty, od których dostają prowizję)
2. Jeśli zauważyłaś wzmożone wypadanie nie przejmuj się! nawet producent mówi, że tak może być! Nie poddawaj się to na prawdę działa! jeśli wypadanie nie minie skonsultuj to z dermatologiem!
3. Już widzisz rezultaty?! ciesz się!
4. jeśli skończy ci się butelka nie kupuj następnej, pamiętaj to lek. Jeśli twoje włosy już nie lecą to używaj normalnego szamponu lub odstaw tonik( zmień go na jedwab;-)
5. Teraz masz piękną grzywę;-) zafunduj sobie jaką fryzurkę


PS. może w niektórych momentach przesadziłam z tą grzywą, ale to na zachętę;-)

Edytowane przez lolita76548
Czas edycji: 2010-01-07 o 10:05
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 13:39   #257
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Garnier Neril (??)

Podbiję temat bo na prawdę jestem zaskoczona efektem ostatnio włosy mi leciały w większej ilości niż zwykle, powiedziałabym ze na granicy normy (na oko - 100-150 dziennie), jakoś szczególnie się tym nie przejmowałam ale zażyczyłam sobie na gwiazdkę szampon Neril...
myję nim skalp od tygodnia i... wczoraj wypadło mi przy myciu z 10 włosów na prawdę jestem w wielkim szoku zwłaszcza ze miałam związane włosy cały dzień, a wtedy zwykle wypadało mi ich wiecej zdecydowanie polecam
miałam też z jakieś pół roku temu tonik i zanotowałam wzrost babyhair (w okolicach zakoli gdzie włosy wypaliły rozjaśniacze - miałam włosy blond), a poza tym włosy byly uniesione u nasady
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:54   #258
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Garnier Neril (??)

Skuszę się i jednak zastosuje ten Neril. Od kilku dni chodzę w kucyku, a włosów na ubraniu nadal jest pełno. Wszystkie są związane, a lecą... Mam dość, więc jeśli już mają wypadać, to chociaż niech będą leczone. Może i na mnie podziała. Wiecie, że ja wszędzie widzę swoje włosy? Czuję je na całym ciele, gdziekolwiek tylko na podłodze widzę włos, to już jestem pewna, że to mój. Mam takiego bzika na tym punkcie, że o niczym innym nie myślę, samoocena spadła poniżej 0, ciągle pieprzę TŻ-owi o moich włosach. On też ma dość!
Zamieniłam się w wiedźmę!
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 19:03   #259
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Garnier Neril (??)

Na moje włosy niestety nie podziałał. Stosowałam szampon i tonik przez ok 3 miesiące i nic Włosy jak wypadały tak wypadały dalej, ani bardziej ani mniej.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 19:41   #260
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Garnier Neril (??)

Jestem po 1. myciu. Faktycznie strasznie wysusza. Czułam j-uż jak zmywałam szampon-, że strasznie tępo przechodziła mi ręka po wlosach i głowie. Czuję też że ręce mam suche Włosów przy myciu wypadło nawet mało w porównaniu z tym, co działo się ostatnio. Ale mam takie fazy, że czasami wypada mi strasznie dużo włosów, czasami mniej. Na razie siedzę z ręcznikiem na głowie. Zobaczymy co będzie przy czesaniu...
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 19:59   #261
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Jestem po 1. myciu. Faktycznie strasznie wysusza. Czułam j-uż jak zmywałam szampon-, że strasznie tępo przechodziła mi ręka po wlosach i głowie. Czuję też że ręce mam suche Włosów przy myciu wypadło nawet mało w porównaniu z tym, co działo się ostatnio. Ale mam takie fazy, że czasami wypada mi strasznie dużo włosów, czasami mniej. Na razie siedzę z ręcznikiem na głowie. Zobaczymy co będzie przy czesaniu...
dlatego ja używam OMO i tym szamponem myję tylko skórę głowy a po włosach wpływa tylko piana przy spłukiwaniu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 09:26   #262
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Garnier Neril (??)

Przez dłuzszy czas stosuję szampon i tonik garnier neril. Z moich obserwacji wynika, że włosy faktycznie szybciej rosną, praktycznie nie wypadają, są mocne. Zostało mi pół buteleczki toniku, jak go zużyję powrócę znów do seboradinów, a później ponownie kuracja vichy lub neril.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:45   #263
Alkaran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 54
Dot.: Garnier Neril (??)

Kupiłam kilka dni temu szampon i tonik Neril.
Umyłam włosy dwa razy, potrzymałam kilka minut na głowie tak jak w instrukcji, a potem zastosowałam tonik. Na razie nie zauważyłam wypadania jakoś większego. Pocieszam się , że nie u każdej wizażanki wypadały więc i może i mnie oszczędzi. Bo po p[rzeczytaniu wątku zaczynam się obawiac o swoje pięc włosów na krzyż. Kupując liczyłam na odżywienie cebulek i pobudzenie włosów do wzrostu. Włosy są strasznie tępe po tym toniku. Czego się nie robi dla urody
Alkaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:12   #264
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez Alkaran Pokaż wiadomość
Kupiłam kilka dni temu szampon i tonik Neril.
Umyłam włosy dwa razy, potrzymałam kilka minut na głowie tak jak w instrukcji, a potem zastosowałam tonik. Na razie nie zauważyłam wypadania jakoś większego. Pocieszam się , że nie u każdej wizażanki wypadały więc i może i mnie oszczędzi. Bo po p[rzeczytaniu wątku zaczynam się obawiac o swoje pięc włosów na krzyż. Kupując liczyłam na odżywienie cebulek i pobudzenie włosów do wzrostu. Włosy są strasznie tępe po tym toniku. Czego się nie robi dla urody
Konieczna odżywka! Bez niej ja tego nie stosuje
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:56   #265
Alkaran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 54
Dot.: Garnier Neril (??)

Wczoraj umyłam włosy trzeci raz szamponem Neril i użyłam toniku Neril. Dzisiaj jak poszłam na basen i umyłam innym szamponem włosy, spryskałam odżywką w spray z keratyną to nie mogłam tego siana rozczesac. Może i dobry ten zestaw ale stosowanie go to istny koszmar.
Mimo iż po umyciu nałożyłam na kilka minut maske. Mam nadzieje, że dotrwam do końca opakowania. Po trzecim użyciu nie stwierdzam wypadania ( za wyjątkiem połamamnych dzisiaj i poszarpanych na basenie).
Alkaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 16:31   #266
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Garnier Neril (??)

Stosuję Neril od 29 maja, zostało mi tylko 50 ml. Włosy wypadają, ale w mniejszych ilościach, do tego pięknie przyspieszył mi porost ( załącznik), na pewno kupię jeszcze raz
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 22:44   #267
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Stosuję Neril od 29 maja, zostało mi tylko 50 ml. Włosy wypadają, ale w mniejszych ilościach, do tego pięknie przyspieszył mi porost ( załącznik), na pewno kupię jeszcze raz
Kobieto! Jak ci te włosy urosły! Tyle to mi rosną przez pół roku przy dobrych wiatrach! To zasługa wyłącznie Nerila?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:53   #268
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Stosuję Neril od 29 maja, zostało mi tylko 50 ml. Włosy wypadają, ale w mniejszych ilościach, do tego pięknie przyspieszył mi porost ( załącznik), na pewno kupię jeszcze raz
używałaś go podczas każdego mycia?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:16   #269
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Garnier Neril (??)

Nie ma się co podniecać, nie każdemu rosną w takim tempie po Nerilu u mnie nie było na przykład żadnego przyspieszonego wzrostu
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:40   #270
Earl_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Earl_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 119
Dot.: Garnier Neril (??)

A tak generalnie to lepszy szampon czy tonik na przyspieszenie wzrostu? Bo myślę nad kupnem W sumie pewnie tonik, bo więcej (dłużej) na głowie zostaje...
Earl_Grey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 17:14:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.