Kobietki doradzcie i pomozcie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-02, 14:53   #1
olka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30

Kobietki doradzcie i pomozcie.


zaczne od tego ze mam wlosy do ramion, sa strasznie zniszczone przez ciagle rozjasnianie. Mam do Was prosbe. Doradzcie mi w jakim kolorze i w jakiej fryzurce byloby mi najlepiej. Nie wiem juz sama co mam robic, czy sciac wlosy czy moze zapuszczac.Pomozcie.
Ale mam jeszcze jedna prosbe. Jestem "noga komputerowa" w kazdym tego slowa znaczeniu i nie wiem jak mam wrzucic moje zdjecie do komputera a pozniej zamiescic je tu na forum.
Moze ma ktoras z was telefon z aparatem i moglaby mi wrzucic moje zdjecie na forum ( ja bym je oczywiscie najpierw do kogos wyslala). Z gory bardzooo wam dziekuje i pozdrawiam. Ola
olka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 21:08   #2
olka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: Kobietki doradzcie i pomozcie.

Oj, chyba nie mozecie mi pomoc . Szkoda bo ja sama nie moge sobie poradzic, a bardzo zalezalo mi na waszej opini.
olka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:04   #3
george141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 27
Dot.: Kobietki doradzcie i pomozcie.

hej! nie smuć się! ja postaram sie ci pomoc! Mam taką propozycję. Radziłabym ci je ściąć na takie, ktore nie wymagają wielu zabiegow stylizacyjnych. Ma to tą dobrą stronę, że włosy odpoczną, a ty mowinnaś zaprzestać rozjasniania. Każdy kolor zestaaiwony z fajnym cieciem jest piekny. A wiec zetnij, zaprzestan rozjasniania i stosuj kuracje odnawiajace, ktore dodadzą włosom wigoru. Utrzymaj krotkie wlosy przez ok pol roku(nie jest to az tak dlugo) a potem mozesz z powrotem zapuscic. Dobrze ci radze!!!
george141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 12:43   #4
olka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: Kobietki doradzcie i pomozcie.

Dziekuje za odpowiedz.
Z natury mam bardzo ciemne wlosy, taki ciemnyyy braz. Ale wydaje mi sie ze w tym kolorze wygladam smutno . A moze sprobowac polozyc na wlosy farbe w podobnym odcieniu co moje wlosy albo zrobic jakis ladny balejaz w kolorach brazu. Moze ktos ma zdjecia takiego balejazu???
olka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.