sukienka na duży biust - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 08:13   #31
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: sukienka na duży biust

Witajcie
No juz wklejam zdjątka takich sukienek

Mia22 co do biustonoszy i naszych biustow to ja znalazlam jedno rozwiazanie, w ktorym nawet moj biust (moim zdaniem tragicznie monstrualny i przez to nieestetyczny) trzyma sie bez ramiączek i wygląda nawet nawet.

Jest to Gorset Triumpha (tylko prosze mi nie wykupic w Poznaniu! ; ) Romantic Emotion CRS. Kosztuje ok 120zl- no duzo jak dla mnie, ale jest za co, to caly gorset ladnie (wolalabym bym mogla nazwac go "slicznie" ale przy naszym biuscie jestesmy tak poszkodowane w sklepach z bielizna, ze niestety malo co w moim wymiarze moge nazwac "slicznym" )i solidnie wykonany
Podtrzymal moj biust bez ramiączek, wiec go sobie kupię
Wklejam jego zdjęcie.

Myszolinka, a ty jak bedziesz podtrzymywac biust w swojej sukience? Hmmm ja przeznaczylam na te sukienke max 400zl- w koncu to nei moj slub, na swoj musze odkladac

No dobra, a teraz zdjęcia
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 08:16   #32
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: sukienka na duży biust

i kolejne
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 08:19   #33
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: sukienka na duży biust

niektore pewnie beda sie dublowac, przepraszam
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 08:23   #34
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: sukienka na duży biust

potem juz niektore dluzsze, tak sobie szukalam na wszelki wypadek
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 08:26   #35
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: sukienka na duży biust

baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 08:29   #36
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: sukienka na duży biust

No to juz ostatni "rodzynek"
Pozdrawiam i czekam na Wasze posty!
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 09:28   #37
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: sukienka na duży biust

ostatnio w "olivii" czytalam o tym jakie dekoldy sa najlepsze dla duzych biustow, tak sie skada ze mam ten sam problem z doborem sukienki co wy :P
wklejam link moze sie przyda http://olivia.redakcja.pl/wydania/ar...p?Artykul=1318
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 09:52   #38
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: sukienka na duży biust

Dziewczyny-jesteście wspaniałe, muszę częsciej zaglądać na to forum-nie wiedziałam że mój biust E może jeszcze w jakiejś sukience jako tako wyglądać, bo z sukienek dawno juz zrezygnowalam
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 09:59   #39
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: sukienka na duży biust

Sylwius
Nie jestes sama
Ja mam 85D a w porywach i o ile producent takie posiada, nawet 85DD
Najgorsza jest ta dyskryminacja firm i sklepow.
Nie produkuja, albo nie zamawiaja do sklepow, a nam przwaznie zostaje jakis "pancerniak"

Jakie biustonosze nosicie?
Chodzi mi o firmy i modele
Ja poki co musze naprawde przyznac, iz najczesciej kupuje Triumph.
Samanta jest ladna, ale jak przymierzam, to moj biust kompletnie sie nie uklada.
Ahh no i ostatnio nektore biustonosze z H&M nosze, ale musz sie niezle nabiegac za moim rozmiarem (w Poznaniu sa cztery H&M- z czego bardzo sie ciesze zawsze sie znajdzie)
Jednak prawie zawsze moj biust, wyplywa z niego pod wplywem ruchu
Wiem ze to wina tego, ze nie jest zabudowany, ale ja takich po prostu nie znosze!
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 10:08   #40
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: sukienka na duży biust

Ja przerabiałam już mega drogą Felinę, niemiecki Playtex, nie wspominając o Samancie i innych polskich firmach- i ZAWSZE wracam do Triumpha.
Bardzo odpowiada mi 'trzymanie' i 'ujarzmienie' biustu, z którym Triumph radzi sobie idealnie.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 11:02   #41
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: sukienka na duży biust

Dla mnie Samanta ma za cienkie ramiaczka, choc modele sa ladne. lubie tiule, koroknki i inne takie ;-) Z H&M mam kilka modlei, ale rzeczywiscie trudno dostac po prostu nie zamawiaja do sklepow...ech.. Ja mam najgorzej z obwodem, 75-80-85 to jeszcze jest, 65 nie ma wogole...wiec jestem zmuszona kupowac 70 albo 75 i wtedy juz musze zwezac jesli nie ma odpowiedniej regulacji
baobab pytanie odnosnie tego gorsetu, mierzylas go pod jakas sukienke? ja sie zawsze boje, ze bedzie cos rzeswitywac, odstawac...odznaczac sie..
a jakis biustnosz z wiazaniem na szyje (odpinane ramiaczka odpadaja) albo na plecach takie krzyzujace sie w tej rozmiarowce mozecie mi polecic? szukam juz od dawna takiego...
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 14:22   #42
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: sukienka na duży biust

Powiem Wam, że miałam kiedyś komplet firmy Morgan, którego góra była skrojona dokładnie tak jak w tej sukience:
http://www.allegro.pl/item103460022_...nikat_36_.html

Może to będzie dla kogoś sugestią: tamten komplet był z czarnego elastycznego materiału. Gorsecik był na górze oblamowany cieniutkim paseczkiem z czerwonego aksamitu. Spódnica (oczywiście czarna) asymetrycznie skrojona, jedyną skromną a zarazem bardzo efektowną jej ozdobą była taka sama czerwona, cienka oblamówka z aksamitu, a sam dół (zaraz poniżej oblamówki) obszyty czarnymi frędzlami. (tak jak przyszywa się koronki do ubrań, tak i pas z frędzli można doszyć )

Całość była naprawdę urocza, a dzięki takiemu krojowi gorset na ramiączkach prezentował się estetycznie nawet na dużym biuście (u mnie 70 D). Niewątpliwie duże znaczenie ma tu także rodzaj materiału - ten z którego był uszyty mój komplet, był naprawdę elastyczny, dobrej jakości i wszystko pozostawało na swoim miescu.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 14:35   #43
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: sukienka na duży biust

crumb, dzieki za rade, ja mam tez podobna sukienke czarna, tzn z cienkimi naramkami, tylko dekolt delikatnie wykrojony w literke V i tez sie ladnie komponuje.
Tylko dol jest inny od tyhc moich aktualnie wymarzonych, bo ma 2 skosne falbanki, w mi sie teraz wlasnie podobaja takie rozszerzane

Mia22, Ja poki co przymierzalam do tylko tak normalnie, za to bez ramiączek i wszystko ladnie utrzymywalo sie
Sukienke chcialabym miec ciemna, marzy mi sie braz, dlatego nie boje sie ze bedzie cos przeswitywac, po porstu kupie sobie czarny gorset (drugi kolor do wyboru z tej serii to ecru o ile sie orientuje)
Co do biustonoszy zakladanych naszyje, nie wiem jak to jest w przypadku tych skosnie zakonczonych (mozna sobie kupic zwykly, ktory mialby odpinane naramki i dokupic w pasmanterii te dluzsze naramki do przelozenia na krzyz) ale takie na szyje to raczej w naszym wypadku odpada.
Mam taki jeden sportowy (zakladam do fitnessu) i strasznie mi sie wpija w szyje
Tak samo jest w przypadku jednego z mocih kostiumow kapielowaych. Strasznie mie sie podobal i w koncu zakupilam sobe ten moj jedyny wysniony (dalam za niego cos ok.50euro! po prostu atak szalenstwa! ) ponosilam pare razy i....juz teraz nosze go rzadko, bowiem strasznie wpija sie w szyje, zwlaszcza jak chwyci troche wody
Ehh my biduly
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.