Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 11:32   #391
sasarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

...

Edytowane przez sasarek
Czas edycji: 2009-12-23 o 10:57
sasarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 11:37   #392
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez sasarek Pokaż wiadomość
A ja dodaje zdjecia moich wloskow jak wygladaly w ciagu roku,
Przepraszam za jakosc zdjec...

w lutym:
Załącznik 1881579
w maju:
Załącznik 1881580
we wakacje:
Załącznik 1881581
we wrześniu:
Załącznik 1881582
no i aktualne:
Załącznik 1881583
Masz bardzo ładne włosy - skręt, kolor, długość. Jedyne czego bym się czepiała to samo cięcie. Wydaje mi się, że powinnaś poszukać fryzjera znającego się na kręciołach i lekko je wycieniować, żeby nabrały kształtu i mocniej się skręcały. Grzywa nie jest Ci potrzebna, niepotrzebnie zasłaniasz ładną buźkę A jeśli tak - to krótsza, delikatna i wycieniowana - schodząca na bok. Choć nie mogę się napatrzeć na Twoje zdjęcie z odkrytym czołem, masz bardzo ładną twarz.

Teraz dopiero zauważyłam, że to TY Nie masz fali, masz włosy kręcone, typ 3A. Szkoda, że od razu nie wkleiłaś tych fotek z buzią w całości, byłoby łatwiej doradzić

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-11-27 o 11:44 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:29   #393
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

sasarek też bym takie chciała
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:56   #394
Justynka_xc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 272
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

hej dziewczyny pokazuje jeszcze raz swoje wloski, chyba troszke podrosly od tamtej pory ale glowie poprawily sie zdrowotnie bo odstawilam suszarke i schna mi naturalnie cierpliwosc duzo mnie to kosztuje bo schna pare ladnych godzin ale sie oplaca, nie susze suszarka od sierpnia ps. tylko prosze nie komentowac moich boczkow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo-0025.jpg (23,7 KB, 1187 załadowań)
__________________


Justynka_xc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 21:15   #395
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Justynka ideał! Do takiej długości też dążę.
Co takiego z nimi robisz (jak pielęgnujesz)? Farbujesz je?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 21:19   #396
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

piękne macie włoski ..
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 21:25   #397
Justynka_xc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 272
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

standardowo wax drozdze lykam.. farbuje niestety(probowalam zapuszczac do naturalnego ale skonczylo sie kleska) szapmon z glisskura, odzywka z lozysk po kazdym myciu.. takie tam ale najbardziej to chyba daje to ze nie uzywam ani suszarki ani prostownicy
__________________


Justynka_xc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 22:58   #398
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

To teraz ja pochwalę się Moje blond włosyyy.
Dziewczyny macie bardzo ładne włosy.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-01-20 o 12:36 Powód: coś nie działa
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 00:23   #399
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

uu prawdziwe?:P..sorki ale sa bardzo ladne i az nie mozliwe ze prawdziwe..a jesli tak to powiedz jak doszlas do takiego ich stanu
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 13:35   #400
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
uu prawdziwe?:P..sorki ale sa bardzo ladne i az nie mozliwe ze prawdziwe..a jesli tak to powiedz jak doszlas do takiego ich stanu
Tak to moje prawdziwe włosy
Nie są sztuczne, robawiło mnie to, że można pomyśleć, że są "sztuczne"
jedynie są farbowane, skatowane 4 krotnym farbowaniem na blond, bo cały czas nie podobał mi się odcień. Więc jeśli podoba Wam się odcień, to jest to kładzenie różnych kolorów blond aż czterokrotnie, to kolor się mi znudził, to był za zimny, to za ciepły. Ten jest idealny dla mnie
A jak doszłam do takich włosów- z natury są bardzo bardzo gęste, z natury tak falują, ile ja kiedyś "wściekałam się", aby mieć je proste, jednak takich prostych nie mogę nosić na codzień, bo musiałabym prostować.
Mój naturalny kolor to średnio-jasny blond.
Często ludzie ciągną mnie za włosy, bo myślą chyba, że są sztuczne
Dbam o nie strasznie, szczególnie jak wysuszyłam je 4 krotnym farbowaniem na różne blondy.
Obecnie używam dużo profesjonalnych środków, m.in.: maskę Loreal Absolut Repair, ampułki Alfaparf z dimaentami, Rene Furterer, szampony i odżywki z Vivhego-różne od włosów suchych i zniszczonych z ceramidami, do włosów normalnych z proteinami, do włosów tłustych, koloejne do włosów tłustych, nakładam na nie majonez, płukałam je w mleku, dobrze odżywiam się, produkty Farouka-najróżniejsze, tylko serum z jedwabiem nie podpasowało mi, szampony Vichego do włosów przecie wypadaniu z aminexilemSP94, kolejny szampon z aminexilem tylko już nieczerwony a pomarańczowy. Piankę na oparzenia D-panthenol, zawsze myję je w letniej wodzie, spłukuję zimnicą, kiedyś bawiłam się z octem jabłkowym-łyżeczka octu na jedną szklankę-ładnie zamyka łuskę włosa.
Używam też szamponu z Farouka, ampułek sporadycznie z Vicheho przecie wypadaniu włosów.
Kiedyś brałam tabletki ze skrzypem-jakieś pare lat temu, jem dużo ryb, nabiału, serów a to włosy też lubią
Używam też marketowych odżywek-mam Pantene ProV Intensywna Regeneracja Maseczka Odnawiająca-ona dobrze nawilża dla niezniszczonych włosów jest good, uwielbiam odżywki z farb Loreal Excellence, Loreal Recital Preference i z castinga -same blondy
Używam też mgiełki z Schwarzkopfu-do włosów suchych i zmęczonych - różowa z olejkekim z róży takiej samej maseczki żelowej do włosów, odżywki Loreal=żółta do włosów łamliwych, miałam też taką maseczkę, którą już skończyłam, mam maskę pomarańczową Loreal do włosów niezdyscyplinowanych-bo uwielbiam robić nią sobie aromaterapię.
Wcześniej używałam sprayu żółrego i serum z Schwarzkopfa do włosów długich-seria Gliss Kur-rewelacyjne.
Odżywki Dove granatowej-dobra.
Ale najlepsze są profesjonalne kosmetyki, które łączę z marketowymi
Mam jeszcze maskę Kanebo, ale jeszcze nie użyłam.
Na pukcie włosów mam hopla
Nie suszę suszarką, nie prostuję.

A i dziekuję za miłe słowa
To moje włosy, tylko farbowane

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-28 o 13:37 Powód: dopisane podziękowanie
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 13:41   #401
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Tak to moje prawdziwe włosy
Nie są sztuczne, robawiło mnie to, że można pomyśleć, że są "sztuczne"
jedynie są farbowane, skatowane 4 krotnym farbowaniem na blond, bo cały czas nie podobał mi się odcień. Więc jeśli podoba Wam się odcień, to jest to kładzenie różnych kolorów blond aż czterokrotnie, to kolor się mi znudził, to był za zimny, to za ciepły. Ten jest idealny dla mnie
A jak doszłam do takich włosów- z natury są bardzo bardzo gęste, z natury tak falują, ile ja kiedyś "wściekałam się", aby mieć je proste, jednak takich prostych nie mogę nosić na codzień, bo musiałabym prostować.
Mój naturalny kolor to średnio-jasny blond.
Często ludzie ciągną mnie za włosy, bo myślą chyba, że są sztuczne
Dbam o nie strasznie, szczególnie jak wysuszyłam je 4 krotnym farbowaniem na różne blondy.
Obecnie używam dużo profesjonalnych środków, m.in.: maskę Loreal Absolut Repair, ampułki Alfaparf z dimaentami, Rene Furterer, szampony i odżywki z Vivhego-różne od włosów suchych i zniszczonych z ceramidami, do włosów normalnych z proteinami, do włosów tłustych, koloejne do włosów tłustych, nakładam na nie majonez, płukałam je w mleku, dobrze odżywiam się, produkty Farouka-najróżniejsze, tylko serum z jedwabiem nie podpasowało mi, szampony Vichego do włosów przecie wypadaniu z aminexilemSP94, kolejny szampon z aminexilem tylko już nieczerwony a pomarańczowy. Piankę na oparzenia D-panthenol, zawsze myję je w letniej wodzie, spłukuję zimnicą, kiedyś bawiłam się z octem jabłkowym-łyżeczka octu na jedną szklankę-ładnie zamyka łuskę włosa.
Używam też szamponu z Farouka, ampułek sporadycznie z Vicheho przecie wypadaniu włosów.
Kiedyś brałam tabletki ze skrzypem-jakieś pare lat temu, jem dużo ryb, nabiału, serów a to włosy też lubią
Używam też marketowych odżywek-mam Pantene ProV Intensywna Regeneracja Maseczka Odnawiająca-ona dobrze nawilża dla niezniszczonych włosów jest good, uwielbiam odżywki z farb Loreal Excellence, Loreal Recital Preference i z castinga -same blondy
Używam też mgiełki z Schwarzkopfu-do włosów suchych i zmęczonych - różowa z olejkekim z róży takiej samej maseczki żelowej do włosów, odżywki Loreal=żółta do włosów łamliwych, miałam też taką maseczkę, którą już skończyłam, mam maskę pomarańczową Loreal do włosów niezdyscyplinowanych-bo uwielbiam robić nią sobie aromaterapię.
Wcześniej używałam sprayu żółrego i serum z Schwarzkopfa do włosów długich-seria Gliss Kur-rewelacyjne.
Odżywki Dove granatowej-dobra.
Ale najlepsze są profesjonalne kosmetyki, które łączę z marketowymi
Mam jeszcze maskę Kanebo, ale jeszcze nie użyłam.
Na pukcie włosów mam hopla
Nie suszę suszarką, nie prostuję.

A i dziekuję za miłe słowa
To moje włosy, tylko farbowane
Włosy masz piękne.

A teraz wytłumacz mi, co to znaczy, że ciągną Cię za włosy i w jakich okolicznościach? Pytam, bo od jakiegoś czasu często zdarza się, że siedząc w tramwaju czuję pociągnięcie za włosy. Myślałam, że o coś zahaczam, ale nie. Ciągnięcie kogoś obcego, kto siedzi przed nami w tramwaju wydaje mi się tak paradoksalne, debilne, groteskowe, głupie, bezsensowne, żałosne, że ciężko mi w to uwierzyć. Jakby nie można było po prostu zapytać czy skomplementować
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 13:53   #402
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Włosy masz piękne.

A teraz wytłumacz mi, co to znaczy, że ciągną Cię za włosy i w jakich okolicznościach? Pytam, bo od jakiegoś czasu często zdarza się, że siedząc w tramwaju czuję pociągnięcie za włosy. Myślałam, że o coś zahaczam, ale nie. Ciągnięcie kogoś obcego, kto siedzi przed nami w tramwaju wydaje mi się tak paradoksalne, debilne, groteskowe, głupie, bezsensowne, żałosne, że ciężko mi w to uwierzyć. Jakby nie można było po prostu zapytać czy skomplementować
Witaj
Dziękuję za miłe słowa
Ja też uważam, że to bezsensowne ciągnąć kogoś za włosy. Często tak mam jak idę ulicą, że ludzie delikatnie ciągną mnie za włosy, rozumiałabym jakby to byli koledzy a nie obcy ludzie. Ale wiesz, wiele osób albo nie zapyta się, jak coś mu się spodoba albo są nietaktowni i swoje robią. Dodam tylko, że moją Babcie i moją Mamę w moim wieku również ludzie tak zaczepiają.
Może nie wierzyli, że to mogą być naturalne włosy a jedynie koloryzowane.
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Włosy masz piękne.

A teraz wytłumacz mi, co to znaczy, że ciągną Cię za włosy i w jakich okolicznościach? Pytam, bo od jakiegoś czasu często zdarza się, że siedząc w tramwaju czuję pociągnięcie za włosy. Myślałam, że o coś zahaczam, ale nie. Ciągnięcie kogoś obcego, kto siedzi przed nami w tramwaju wydaje mi się tak paradoksalne, debilne, groteskowe, głupie, bezsensowne, żałosne, że ciężko mi w to uwierzyć. Jakby nie można było po prostu zapytać czy skomplementować
Witaj
Dziękuję za miłe słowa
Nie wiem, dlaczzego, ale mój post ukazał się dwa razy.
Ja też uważam, że to bezsensowne ciągnąć kogoś za włosy. Często tak mam jak idę ulicą, że ludzie delikatnie ciągną mnie za włosy, rozumiałabym jakby to byli koledzy a nie obcy ludzie. Ale wiesz, wiele osób albo nie zapyta się, jak coś mu się spodoba albo są nietaktowni i swoje robią. Dodam tylko, że moją Babcie i moją Mamę w moim wieku również ludzie tak zaczepiali.
Może nie wierzyli, że to mogą być naturalne włosy a jedynie koloryzowane.
Pozdrawiam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-30 o 19:01 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i mulitcytowania
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 13:56   #403
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Witaj
Dziękuję za miłe słowa
Ja też uważam, że to bezsensowne ciągnąć kogoś za włosy. Często tak mam jak idę ulicą, że ludzie delikatnie ciągną mnie za włosy, rozumiałabym jakby to byli koledzy a nie obcy ludzie. Ale wiesz, wiele osób albo nie zapyta się, jak coś mu się spodoba albo są nietaktowni i swoje robią. Dodam tylko, że moją Babcie i moją Mamę w moim wieku również ludzie tak zaczepiali.
Może nie wierzyli, że to mogą być naturalne włosy a jedynie koloryzowane.
Pozdrawiam
A więc jednak Miałam nadzieję, że powiesz mi, że to omamy i powinnam się leczyć albo uważać gdzie je kładę - z tym, że moje są krótkie, więc też nie za bardzo mają o co zahaczać. Straszne buractwo, chamstwo i nie powiem co jeszcze

A Tobie jeszcze raz gratuluję przepięknej czupryny.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 16:29   #404
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A więc jednak Miałam nadzieję, że powiesz mi, że to omamy i powinnam się leczyć albo uważać gdzie je kładę - z tym, że moje są krótkie, więc też nie za bardzo mają o co zahaczać. Straszne buractwo, chamstwo i nie powiem co jeszcze

A Tobie jeszcze raz gratuluję przepięknej czupryny.
Dziękuję, jesteś bardzo miła
Pozdrawiam
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 11:23   #405
Moola_
Raczkowanie
 
Avatar Moola_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

moje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI0051.jpg (117,8 KB, 328 załadowań)
__________________
'strzelam słowami jak morderca, pomędzy myślami przedzieram się do serca!'




PEACE!
Moola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:37   #406
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Johnw57 piękne i zadbane włosy. Uwielbiam blond wlosy i też jestem blondynką. Gratulacje bo sa naprawdę śliczne.
Mam również bardzo podobne fale do Twoich i równiez często ludzie ciągną mnie za włosy bo myślą chyba że są sztuczne. Bardzo mnie kiedyś rozbawilo jak jedna z wizażanek zapytała się jaką metoda przedłużałam włosy.....

Pozdrawiam Cię serdecznie.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 10:18   #407
Promyk1105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 138
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Wiecie Dziewczyny, ciągnięcie za włosy jest oczywiście nietaktowne, głupie, śmieszne etc. ale co byście powiedziały, gdyby ktoś prosto z mostu zapytał Was: "Gdzie Pani kupiła taka fajną perukę?" Zdarzyło mi się to już parokrotnie i nie wiem czy się smiać czy płakać

Edytowane przez Promyk1105
Czas edycji: 2008-11-30 o 10:19
Promyk1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 10:24   #408
kontrowersyjna19
Zadomowienie
 
Avatar kontrowersyjna19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: jest takie miejsce na mapie;)
Wiadomości: 1 868
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Nie wiem czy będzie dobrze tu widać te moje kudły ale dodam zdjęcie i od razu bym zapytała o jakąś dobrą odrzywkę do włosów kręcocnyych? troche może suche i ciut końcówki zniszczone najbardziej mnie denerwują po umyciu czy je bede suszyc uszarka czy same wyschna to na poczatku takie 'napuszone' sa. dopiero po jakims czasie normalnieja i sie bardziej skrecaja prosze o rady

Załącznik 1885528

posze
__________________
intensywnie, prawdziwie
warto

KAROLina

Edytowane przez kontrowersyjna19
Czas edycji: 2011-01-19 o 14:09
kontrowersyjna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 10:35   #409
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kontrowersyjna19 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy będzie dobrze tu widać te moje kudły ale dodam zdjęcie i od razu bym zapytała o jakąś dobrą odrzywkę do włosów kręcocnyych? troche może suche i ciut końcówki zniszczone najbardziej mnie denerwują po umyciu czy je bede suszyc uszarka czy same wyschna to na poczatku takie 'napuszone' sa. dopiero po jakims czasie normalnieja i sie bardziej skrecaja prosze o rady

Załącznik 1885528

posze
Piękne loczki W sprawie pielęgnacji i odżywek zapraszam tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=161343

Polecam też Goldwell Curly Twist. To najlepsza odzywka do kręciołów jaką udało mi się nabyć w Polsce.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 11:09   #410
kontrowersyjna19
Zadomowienie
 
Avatar kontrowersyjna19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: jest takie miejsce na mapie;)
Wiadomości: 1 868
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Piękne loczki W sprawie pielęgnacji i odżywek zapraszam tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=161343

Polecam też Goldwell Curly Twist. To najlepsza odzywka do kręciołów jaką udało mi się nabyć w Polsce.

A moge ejszcze o cene zapytac?
__________________
intensywnie, prawdziwie
warto

KAROLina
kontrowersyjna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:12   #411
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Pytanie nie do mnie, ale odpowiem
Ja kupowałam na allegro za 31zł.+przesyłka 8zł. Odżywka jest b.wydajna,przynajmniej u mnie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:31   #412
kontrowersyjna19
Zadomowienie
 
Avatar kontrowersyjna19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: jest takie miejsce na mapie;)
Wiadomości: 1 868
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

no to trzeba bedzie kase skads skolowac
__________________
intensywnie, prawdziwie
warto

KAROLina
kontrowersyjna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 14:02   #413
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Anekss Pokaż wiadomość
Johnw57 piękne i zadbane włosy. Uwielbiam blond wlosy i też jestem blondynką. Gratulacje bo sa naprawdę śliczne.
Mam również bardzo podobne fale do Twoich i równiez często ludzie ciągną mnie za włosy bo myślą chyba że są sztuczne. Bardzo mnie kiedyś rozbawilo jak jedna z wizażanek zapytała się jaką metoda przedłużałam włosy.....

Pozdrawiam Cię serdecznie.
Aneks, dziękuję
Mnie zaś rozbawiło, jak jedna z Wizażanek napisała,że moje włosy są "sztuczne"
Również pozdrawiam
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:16   #414
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Juz kiedys ( dawno temu) wklejalam tu swoje wloski ale chyba troche urosly wiec dodam cos ponownie. Wersja prosta i pofalowana( dzien wczesniej byly skrecone prostownica na wesele) Zdjecia sa z czerwca wiec juz tez troche podrosly
Ktore bardziej mi pasuja?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1140104.jpg (53,7 KB, 734 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100447.jpg (42,9 KB, 548 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100584.jpg (47,7 KB, 540 załadowań)
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:36   #415
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość
Juz kiedys ( dawno temu) wklejalam tu swoje wloski ale chyba troche urosly wiec dodam cos ponownie. Wersja prosta i pofalowana( dzien wczesniej byly skrecone prostownica na wesele) Zdjecia sa z czerwca wiec juz tez troche podrosly
Ktore bardziej mi pasuja?

Świetna długość włosków też na taka długość zapuszczam oby się udało
Musisz przyznać że mycie ich trochę trwa nie?Ale mimo wszystko super masz te włoski.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:44   #416
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

a ja się dołuję jak ogladam wasze piękne włosy.....
Ja od paru lat nosiłam długie włosy i coś mnie podkusiło zeby ściąć do szyi i zrobić trwała
Myślałam ze umrę jak zeszłam z fotela u fryzjera... Masakra...:/
a teraz doczepiam clipy bo aż wstyd w takich wyjść na ulicę;/
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:52   #417
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
a ja się dołuję jak ogladam wasze piękne włosy.....
Ja od paru lat nosiłam długie włosy i coś mnie podkusiło zeby ściąć do szyi i zrobić trwała
Myślałam ze umrę jak zeszłam z fotela u fryzjera... Masakra...:/
a teraz doczepiam clipy bo aż wstyd w takich wyjść na ulicę;/


Ścięte do szyi masz i trwałą to kobieto nie tragedia wystarczy ładnie zaakcentować loki np. po umyciu wgniataj w nie piankę a zobaczysz że skręt się taki ładny zrobi,chyba nie masz mocnej trwałej?Fajnie jest jak jest taka burza loków na tak krótkich włosach.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:12   #418
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Raczej nie fajnie...
to miały być małe spiralki a wyszło siano....
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 15:38   #419
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
Raczej nie fajnie...
to miały być małe spiralki a wyszło siano....
Pozostaje mocna regeneracja.
Kiedyś też miałam jeden raz trwałą (chciałam podkreślić moje fale) i mocno je regenerowałam, było dobrze
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 06:07   #420
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Przez te wasze opinię to naprawdę strach robić trwałą
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.