Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 17:13   #4711
Marikaso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witam Dziewczyny
Zamówiłam probki Lumiere i zrobiłam test koloru- w załączeniu efekty. Kupiłam kolory, w formule FF:
1-Medium Neutral FF
2-Light Medium Cool
3-Light Medium Beige
4-Medium Beige
Podpowiedzcie proszę jaki kolor jest najlepszy, lub w którą strone kolorystyczną iśc?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0266.jpg (54,0 KB, 137 załadowań)
Marikaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:19   #4712
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

moim zdaniem light medium beige jest idealny.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:24   #4713
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Light Medium Cool i Light Medium Beige mi sie podobaja. Teraz wymaluj polowe twarzy kazdym, i sprawdz ktora polowka Ci sie bardziej podoba. Np w moim przypadku niby beige bardziej sie wtapia, ale warm mnie bardziej ozywia i ukrywa naczynka.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:37   #4714
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Marikaso Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny
Zamówiłam probki Lumiere i zrobiłam test koloru- w załączeniu efekty. Kupiłam kolory, w formule FF:
1-Medium Neutral FF
2-Light Medium Cool
3-Light Medium Beige
4-Medium Beige
Podpowiedzcie proszę jaki kolor jest najlepszy, lub w którą strone kolorystyczną iśc?
3 i 2, na zdjęciu wydaje się, że 3 się najlepiej wtapia, ale widzę, że próbujesz tego beżu koło ucha i jesteś tam bledsza, a bliżej brody zaróżowienia są, więc może okazać się, że na całej twarzy LM Cool będzie lepszy. Medium Beige zdecydowanie za ciemny i za pomarańczowy!
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:22   #4715
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

hej dziewczyny.
mam maly problem z lumiere. zamowilam ostatnio pedzle, bo byla promocja no i przy okazji probki rozy. zaplacilam przelewem, bo mam karte kredytowa i wszystko zawsze bylo okey. dwa dni pozniej dostaje maila od lumiere, ze kazda przesylka z pedzlami musi byc ubezpieczona i musze doplacic 3 dolary przez paypal, ktorego nie posiadam i nie chce posiadac. napisalam do nich, zeby znalezli inne rozwiazanie, no i do dzisiaj nie doczekalam sie zadnej odpowiedzi 27 dolarow, ktore zaplacilam za przesylke jest juz u nich na koncie a ona nie zostala wyslana z powodu tych glupich 3 dolarow...
co mam teraz zrobic...?
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:52   #4716
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Bralas ta przesylke za 6$? , zaloz PP bo to dlugo nie trwa, podepnij tam swoja karte i doplac te 3 $ przeciez to nic strasznego
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:41   #4717
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
3 i 2, na zdjęciu wydaje się, że 3 się najlepiej wtapia, ale widzę, że próbujesz tego beżu koło ucha i jesteś tam bledsza, a bliżej brody zaróżowienia są, więc może okazać się, że na całej twarzy LM Cool będzie lepszy. Medium Beige zdecydowanie za ciemny i za pomarańczowy!
Jeśli są to prześwitujące naczynka to nie należy brać cool! Zrobisz z siebie świnkę, którą wcale nie jesteś. To kwestia tego czy swoje naczynka chcesz ukryć czy wyeksponować. Cool wyeksponujesz. Beige ukryjesz i wyrównasz z resztą twarzy. To moje zdanie. Przy nosie mam właśnie zaróżowioną skórę a używam goldenów dobranych pod względem szyi. Dzięki temu ukrywam swój czerwony nochal a nie go eksponuję.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
mam maly problem z lumiere. zamowilam ostatnio pedzle, bo byla promocja no i przy okazji probki rozy. zaplacilam przelewem, bo mam karte kredytowa i wszystko zawsze bylo okey. dwa dni pozniej dostaje maila od lumiere, ze kazda przesylka z pedzlami musi byc ubezpieczona i musze doplacic 3 dolary przez paypal, ktorego nie posiadam i nie chce posiadac. napisalam do nich, zeby znalezli inne rozwiazanie, no i do dzisiaj nie doczekalam sie zadnej odpowiedzi 27 dolarow, ktore zaplacilam za przesylke jest juz u nich na koncie a ona nie zostala wyslana z powodu tych glupich 3 dolarow...
co mam teraz zrobic...?
Skoro nie chcesz posiadać paypal to chociaż trzeba było czytać bo jest wyraźnie wszędzid napisane, że przesyłka z pędzlami musi być ubezpieczona. Ja również polecam założyć paypal i po prostu zapłacić za to bo wcale im się nie dziwię, że nie chcą wysłać. Po to są regulaminy.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 14:25   #4718
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Jeśli są to prześwitujące naczynka to nie należy brać cool! Zrobisz z siebie świnkę, którą wcale nie jesteś. To kwestia tego czy swoje naczynka chcesz ukryć czy wyeksponować. Cool wyeksponujesz. Beige ukryjesz i wyrównasz z resztą twarzy. To moje zdanie. Przy nosie mam właśnie zaróżowioną skórę a używam goldenów dobranych pod względem szyi. Dzięki temu ukrywam swój czerwony nochal a nie go eksponuję.

To niech zamiast Cool spróbuje Neutral. Ja tak robię, niestety, goldeny, beże i warmy na chłodniejsze miesiące nie pasują mi, zaróżowienia przebijają i nieładnie to wygląda. Nie wiem, czy u autorki posta też by tak było, ale jest to prawdopodobne
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 21:31   #4719
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ocenić czy faktycznie light jest za jasne to 1, 2 jeśli tak to ocenić czy bardzo bo jeśli tylko odrobinę to może zamówić zestaw tych próbek za 0,01$ i wszystkie wziąć light medium jako domieszkę do biga light albo kupić dwa bigi.
Mieszanie wcale straszne nie jest.
Po testach w weekend (pół twarzy w Tinkerbell 1 CDL i pół w Golden Light FF) zdecydowałam się jednak na kupno biga light. Różnica między nimi nie była bardzo widoczna. Wzięłam też próbkę medium light. Ewentualnie później dokupię większą ilość. Dziękuję za pomoc

Wzięłam też duże opakowanie Sugar Berry, świetnie się sprawdza jako delikatny brązer. Wygląda jeszcze bardziej naturalnie niż Nude.

Zupełnie mnie nie przekonują propozycje innych kosmetyków podawane przy odcieniach podkładu. Dla light golden wśród różów są same ciepłe odcienie, a ja jestem chłodnym latem z jasnooliwkową cerą. Za to lubię Sandew

Na przesyłkę chyba długo się czeka, jeśli jest promocja?
Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 22:20   #4720
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

okey... dzieki za odpowiedz dziewczyny. chodzi o to, ze wczesniej kupowalam tylko probki i wybieralam te najtansza przesylke automatycznie. nie zauwazylam, ze to musi byc ubezpieczone przy pedzlach i teraz taki klopot...
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 05:52   #4721
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Po testach w weekend (pół twarzy w Tinkerbell 1 CDL i pół w Golden Light FF) zdecydowałam się jednak na kupno biga light. Różnica między nimi nie była bardzo widoczna. Wzięłam też próbkę medium light. Ewentualnie później dokupię większą ilość. Dziękuję za pomoc

Wzięłam też duże opakowanie Sugar Berry, świetnie się sprawdza jako delikatny brązer. Wygląda jeszcze bardziej naturalnie niż Nude.

Zupełnie mnie nie przekonują propozycje innych kosmetyków podawane przy odcieniach podkładu. Dla light golden wśród różów są same ciepłe odcienie, a ja jestem chłodnym latem z jasnooliwkową cerą. Za to lubię Sandew

Na przesyłkę chyba długo się czeka, jeśli jest promocja?
Pewnie parę dni im zajmie. Mnie jeszcze nie wysłali ale ja zamówiłam dopiero w niedzielę. Przypuszczam, że mają sporo zamówień.
Ja używam tego samego odcienia a ich propozycje bardzo mi pasują. Poznałam dobrodziejstwa różu dopiero wtedy kiedy zobaczyłam na swoich polikach brzoskwiniowy kolor bez grama domieszki różu.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-03-07 o 07:04
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 12:12   #4722
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Pewnie parę dni im zajmie. Mnie jeszcze nie wysłali ale ja zamówiłam dopiero w niedzielę. Przypuszczam, że mają sporo zamówień.
Ja używam tego samego odcienia a ich propozycje bardzo mi pasują. Poznałam dobrodziejstwa różu dopiero wtedy kiedy zobaczyłam na swoich polikach brzoskwiniowy kolor bez grama domieszki różu.
Też w niedzielę zamawiałam. Rano jeszcze kilka razy zmieniałam makijaż, żeby się wreszcie zdecydować na jakąś formułę i kolor Luminesse mnie podszczypywało Myślałam, że przez witaminę e, ale w Nude też jest.

Masz naturalny kolor włosów w awatarze? Ja mam takie myszowate i szarozielone tęczówki z żółtymi akcentami. W ciepłych cieniach do oczu wyglądam źle. Obawiam się, że ciepłe róże też mogłyby mi nie pasować. Jakoś nie mogę się zdecydować na wzięcie próbki.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 13:49   #4723
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, a ja mam pytanie odnosnie predzli,bo widze ze w tym watku rowniez jest szal na nie. Czy mozna zaobserwowac jakies dobrodziejstwa plynace z uzywania pedzla specjalnie przeznaczonego do podkladow mineralnych? Czy jest to raczej traktowne jako gadzet?? I czy ewentualnie pedzel do nakladania rozu mineralnego rowniez nadawalby sie do nakladania podkladow?

I czy polecilybyscie mi roze dla cery dla ktorej odpowiedni jest odcien Light Warm/Light Medium Warm w formule Cashmere. W miare subtelny. Moga byc rozsiwetlajace i matowe byleby nie za bardzo rzucajace sie w oczy;d

A ja od jakiegos poltora tygodnia uzywam podkladu Lumiere odcien Light Warm w formule Cashmere i Luminesse. I jestem zachwycona. Nakladam niewielka warstwe bo nie potrzebuje jakiegos mocnego krycia,ale to co ten podklad robi z moja cera to jakies istne cudo. Nie dosc,ze twarz jest ozywiona i promienna to jeszcze niesamowicie gladka. O widocznych niedoskonalosciach nie ma mowy. Ponad to zaskoczyla mnie trwalosc podkladu. Cashmere trzyma sie naprawde sporo czasu, czasami wychodze rano na uczelnie,wracam wieczorem i twarz nadal wyglada swiezo. Natomiast Luminesse troche slabiej wypada pod tym wzgledem,ale i tak sa swietne.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 14:01   #4724
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam pytanie odnosnie predzli,bo widze ze w tym watku rowniez jest szal na nie. Czy mozna zaobserwowac jakies dobrodziejstwa plynace z uzywania pedzla specjalnie przeznaczonego do podkladow mineralnych? Czy jest to raczej traktowne jako gadzet?? I czy ewentualnie pedzel do nakladania rozu mineralnego rowniez nadawalby sie do nakladania podkladow?
nie, nie gadżet;
poczytaj tu

pędzel do różu jest zwyczajnie za mały, nada się najwyżej do oprószenia twarzy finishem, kompletnie nie nada się do metody stemplowania oraz rozcierania
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:14   #4725
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witam Was wszystkie
Mam do Was ogromną prośbe, jestem zupełną nowicjuszką w minerałach i szczerze mówiąc ogrom wyboru kolorów mnie lekko przeraża, sama nie wiem jaką mam tonacje cery, wydaje mi sie mam cere bardziej różową w porównaniu do szyi która albo jest w tonacji zółtej/ciepłej albo nautralnym:brzy dal:
Stąd moja prośba czy mogłybyście mnie nakierować w którą tonacje uderzać i jaki poziom jasnośći, chciałabym wypróbować formuł FF,VV i Cashmiere
Wstawiam też swoje zdjęcie policzka i kawałek szyi w świetle dziennym
DSC_0101.jpg
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:31   #4726
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

popolka, trudno trafić idealnie radą patrząc na zdjecie, ale myślę, że kolory na poziomie light w formule VV (FF oczywiście wyżej, bo są jaśniejsze). I wcale nie powiedziałabym, że potrzebujesz różowego podkładu, tylko właśnie oliwkowo-żółtawy (light neutral i light golden).
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:22   #4727
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie
Mam do Was ogromną prośbe, jestem zupełną nowicjuszką w minerałach i szczerze mówiąc ogrom wyboru kolorów mnie lekko przeraża, sama nie wiem jaką mam tonacje cery, wydaje mi sie mam cere bardziej różową w porównaniu do szyi która albo jest w tonacji zółtej/ciepłej albo nautralnym:brzy dal:
Stąd moja prośba czy mogłybyście mnie nakierować w którą tonacje uderzać i jaki poziom jasnośći, chciałabym wypróbować formuł FF,VV i Cashmiere
Wstawiam też swoje zdjęcie policzka i kawałek szyi w świetle dziennym
Załącznik 4547040
Moim zdaniem celuj w neutrale
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:00   #4728
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja tez bym radzila neutrale, chociaz goldenow nie zaszkodziloby sprobowac, w zadnym wypadku cool, to dodatkowo podkresli zaczerwienienia na twarzy, a cera widac nie ma rozowego tonu tylko masz poprostu zaczerwienienia albo od krostek albo od tego ze masz wrazliwa lub naczynkowa cere
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 12:04   #4729
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
popolka, trudno trafić idealnie radą patrząc na zdjecie, ale myślę, że kolory na poziomie light w formule VV (FF oczywiście wyżej, bo są jaśniejsze). I wcale nie powiedziałabym, że potrzebujesz różowego podkładu, tylko właśnie oliwkowo-żółtawy (light neutral i light golden).
Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem celuj w neutrale
Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja tez bym radzila neutrale, chociaz goldenow nie zaszkodziloby sprobowac, w zadnym wypadku cool, to dodatkowo podkresli zaczerwienienia na twarzy, a cera widac nie ma rozowego tonu tylko masz poprostu zaczerwienienia albo od krostek albo od tego ze masz wrazliwa lub naczynkowa cere
Dziękuje bardzo za rady
ksenka chyba mam wrażliwą tak mi przynajmniej dermatolog kiedyś powiedział
Właśnie zamówiłam kilka próbek i pierwszy pędzel
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 01:37   #4730
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie
Mam do Was ogromną prośbe, jestem zupełną nowicjuszką w minerałach i szczerze mówiąc ogrom wyboru kolorów mnie lekko przeraża, sama nie wiem jaką mam tonacje cery, wydaje mi sie mam cere bardziej różową w porównaniu do szyi która albo jest w tonacji zółtej/ciepłej albo nautralnym:brzy dal:
Stąd moja prośba czy mogłybyście mnie nakierować w którą tonacje uderzać i jaki poziom jasnośći, chciałabym wypróbować formuł FF,VV i Cashmiere
Wstawiam też swoje zdjęcie policzka i kawałek szyi w świetle dziennym
Załącznik 4547040
Neutral, light lub light medium
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 01:42   #4731
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

swatche kilku podkładów Lumiere
http://blogmoniszona.blogspot.com/20...y-lumiere.html
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 06:50   #4732
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Strasznie sa zółte, nawet teteoretycznie neutralne odcienie. Ten swatch nie zacheca do zakupu.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 10:10   #4733
zelgadia
Raczkowanie
 
Avatar zelgadia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 109
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A czy któraś z Was będzie w najbliższym czasie zamawiać coś ze Stanów? Bo powiem szczerze nie mam Paypala i nie bardzo ogarniam jak mam to zrobić, a tak to zapłaciłabym koszty przesyłki z Polski oraz podział kosztów z USA... Poluję na ten bezbarwny podkład, do rozjaśniania już posiadanych... Najlepiej sztuk 2 pełnometrażowych...
zelgadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:10   #4734
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Strasznie sa zółte, nawet teteoretycznie neutralne odcienie. Ten swatch nie zacheca do zakupu.
Ja bym była milsza. Możesz zapytać czy wszystke są tak żółte to 1. 2. Dobre swatche czy nie, tak czy siak dziewczyna się postarała i zrobiła to dla innych a nie dla siebie. Z takim podejściem niedługo nikt nie będzie robił swatchy bo po co jak tylko usłyszy jakie to złe są.
Czy jestem dziwna i tylko ja tak odebrałam tę wypowiedź?

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez zelgadia Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was będzie w najbliższym czasie zamawiać coś ze Stanów? Bo powiem szczerze nie mam Paypala i nie bardzo ogarniam jak mam to zrobić, a tak to zapłaciłabym koszty przesyłki z Polski oraz podział kosztów z USA... Poluję na ten bezbarwny podkład, do rozjaśniania już posiadanych... Najlepiej sztuk 2 pełnometrażowych...
Możesz spróbować poprosić, którąś organizatorkę żeby złożyła zamówienie dla Ciebie. Albo możesz zamówić w zbiorowym.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-03-11 o 11:03
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 12:15   #4735
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Strasznie sa zółte, nawet teteoretycznie neutralne odcienie. Ten swatch nie zacheca do zakupu.
Oj, nie czytało się o minerałach, nie czytało
A według Ciebie w jakiej tonacji mam używać podkładów, jeśli mam żółtawą karnację? W różowej?

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ja bym była milsza. Możesz zapytać czy wszystke są tak żółte to 1. 2. Dobre swatche czy nie, tak czy siak dziewczyna się postarała i zrobiła to dla innych a nie dla siebie. Z takim podejściem niedługo nikt nie będzie robił swatchy bo po co jak tylko usłyszy jakie to złe są.
Czy jestem dziwna i tylko ja tak odebrałam tę wypowiedź?
Nie nie tylko Ty
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 13:23   #4736
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Masz naturalny kolor włosów w awatarze? Ja mam takie myszowate i szarozielone tęczówki z żółtymi akcentami. W ciepłych cieniach do oczu wyglądam źle. Obawiam się, że ciepłe róże też mogłyby mi nie pasować. Jakoś nie mogę się zdecydować na wzięcie próbki.
O rany, nie zauważyłam pytania. Tęczówki mam chyba podobne do Ciebie, szara baza z oliwkowymi akcentami.
To moje farbowane włosy, naturalny kolor też jest ciepły, taki dość ciemny miodowy ale wpadający w tę szarawą nutę. Nic szczególnego, wolę się w rudym bo zdecydowanie nabieram wyrazistości. Wydaje mi się jednak, że nie umiem dobrze aparatem uchwycić swojej kolorystyki bo jednak idę w żółcie a na zdjęciu znowu różowa jestem, coś ten balans bieli u mnie szwankuje
Żółcie najlepiej się wtapiają i nie widać nawet gdzie je nałożyłam. Chociaż pasują tylko jasne żółcie(frisky angora, light golden lumiere do ew. lm golden lumiere, które jednak jest za ciemne), w ciemniejszych-bardziej nasyconych( szczególnie buff'd light i fair golden) wyglądam jakbym miała żółtaczkę.

Możliwe jednak, że ciepłe odcienie by pasowały do Ciebie, przy następnych jakichś zakupach spróbuj rózu edm bollywood, który dla mnie jest piękny, exposure z meow, które jest dziwnym odcieniem, niby to brzoskwinia a pod światło staje się zimnym różem oraz tych z lumiere, które szczerze mówiąc nie zwalają z nóg ale są bardzo ładne. Ja się bardzo zdziwiłam zachwycając się sobą w ceglastych odcieniach.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość

Nie nie tylko Ty
Uf, kamień spadł mi z serca bo już myślałam, że to jakiś wieczny PMS u mnie
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-03-11 o 13:26
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 13:33   #4737
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------



Uf, kamień spadł mi z serca bo już myślałam, że to jakiś wieczny PMS u mnie
Nie, nie wydaje mi się, żeby to z nami było coś nie tak
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:29   #4738
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
O rany, nie zauważyłam pytania. Tęczówki mam chyba podobne do Ciebie, szara baza z oliwkowymi akcentami.
To moje farbowane włosy, naturalny kolor też jest ciepły, taki dość ciemny miodowy ale wpadający w tę szarawą nutę. Nic szczególnego, wolę się w rudym bo zdecydowanie nabieram wyrazistości. Wydaje mi się jednak, że nie umiem dobrze aparatem uchwycić swojej kolorystyki bo jednak idę w żółcie a na zdjęciu znowu różowa jestem, coś ten balans bieli u mnie szwankuje
Żółcie najlepiej się wtapiają i nie widać nawet gdzie je nałożyłam. Chociaż pasują tylko jasne żółcie(frisky angora, light golden lumiere do ew. lm golden lumiere, które jednak jest za ciemne), w ciemniejszych-bardziej nasyconych( szczególnie buff'd light i fair golden) wyglądam jakbym miała żółtaczkę.

Możliwe jednak, że ciepłe odcienie by pasowały do Ciebie, przy następnych jakichś zakupach spróbuj rózu edm bollywood, który dla mnie jest piękny, exposure z meow, które jest dziwnym odcieniem, niby to brzoskwinia a pod światło staje się zimnym różem oraz tych z lumiere, które szczerze mówiąc nie zwalają z nóg ale są bardzo ładne. Ja się bardzo zdziwiłam zachwycając się sobą w ceglastych odcieniach.
Moje włosy są raczej chłodne, ciepłych refleksów rzadko mogę się w nich dopatrzeć. Angora Frisky wygląda na mnie gorzej niż light golden lumiere, widać taki jasnożółty pył , może powinnam spróbować ciemniejszej Angory. Abyssinian jest z kolei za mało żółty. Pixie likwiduje CDL (używam Tikerbell 1), stąd moje poszukiwania w Lumiere.

Dziękuję za polecenie róży Z EDM się nie lubimy, podrażnia mnie. Wolę też matowe lub niemal matowe, więc ten z Meow niezbyt mi odpowiada. Zastanawiam się za to nad Lumiere, a konkretnie nad Adobe Sunset i Terra Cotta. Podoba mi się też Wild Rose, ale czy faktycznie błysk jest niewielki? A czy próbowałaś może California Gold? Mógłby ładnie latem wyglądać.

Z róży najbardziej lubię Silk Naturals i Lumiere. Z Meow miałam kilka, ale zawsze w porównaniach wypadają gorzej
Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:49   #4739
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ja bym była milsza. Możesz zapytać czy wszystke są tak żółte to 1. 2. Dobre swatche czy nie, tak czy siak dziewczyna się postarała i zrobiła to dla innych a nie dla siebie. Z takim podejściem niedługo nikt nie będzie robił swatchy bo po co jak tylko usłyszy jakie to złe są.
Nie napisałam, a przynajmniej nie chciałam napisać ze żle że robione sa swatche lub że te sa złe, ale że pokazane tam produkty sa bardzo żółte. Nie są bezowe, nie są neutralne ale właśnie żółte. A swatche robione przez blogerki są podstawą wyboru koloru, bo dziewczyny pokazują jak wygladają poszczególne kolory i porównuja je.
Naprawde nie sadziłam, że można moja wypowiedz odebrac nie jako krytykę koloru ale swatchy samych w sobie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:02   #4740
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Moje włosy są raczej chłodne, ciepłych refleksów rzadko mogę się w nich dopatrzeć. Angora Frisky wygląda na mnie gorzej niż light golden lumiere, widać taki jasnożółty pył , może powinnam spróbować ciemniejszej Angory. Abyssinian jest z kolei za mało żółty. Pixie likwiduje CDL (używam Tikerbell 1), stąd moje poszukiwania w Lumiere.

Dziękuję za polecenie róży Z EDM się nie lubimy, podrażnia mnie. Wolę też matowe lub niemal matowe, więc ten z Meow niezbyt mi odpowiada. Zastanawiam się za to nad Lumiere, a konkretnie nad Adobe Sunset i Terra Cotta. Podoba mi się też Wild Rose, ale czy faktycznie błysk jest niewielki? A czy próbowałaś może California Gold? Mógłby ładnie latem wyglądać.

Z róży najbardziej lubię Silk Naturals i Lumiere. Z Meow miałam kilka, ale zawsze w porównaniach wypadają gorzej
Do mnie angora 2 idealnie pasuje(tak samo jak light golden cashmere i vv) a angora 3 to totalny kurczak choć nieźle wtapiający się. Abyssinian 3 jest totalnie za ciemne, jakbym była brudna. Podobny efekt uzyskuję Light medium golden Lumiere FF. Za to buffd ciemniejsze żółcie powodują u mnie efekt żółtaczki, tylko pale golden ujdzie i jest czymś pomiędzy light golden cashmere i angorą 2.
California gold nie próbowałam. W wild rose zaświeci się czasem iskierka ale to raczej mat z drobinkami niż perła jak exposure Meow. Terra cotta jest bardzo podobna do Clay ale z większą dozą różu. Nie mogę się zdecydować, który ładniejszy. Bollywood, którego nie możesz używać jest czymś pomiędzy Terra cottą i Clay ale zdecydowanie lepiej wtapiające się w skórę. Nie jest to połysk ale nie jest to też taki tępy mat jak Lumiere. Mnie meow właśnie bardziej przypadły do gustu, są bardzo napigmentowane, lepiej się trzymają, niby się świecą a ślicznie ożywiają policzki i wcale nie wyglądam jak choinka a tego się obawiałam.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-03-11 o 19:05
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.