roczek syna-pomóżcie mi się ubrać!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-01, 21:11   #1
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Arrow

roczek syna-pomóżcie mi się ubrać!!


Witajcie kochane!
pod koniec sierpnia organizuję roczek mojego synka, msza w kościele, potem rodzinny obiad i małe przyjęcie, chciałabym ładnie wyglądać ale nie mam koncepcji, w co sie ubrać, pomóżcie!!

Mam 165 cm wzrostu, , typ raczej gruszka, rozmiar M, biust nieduży-warto podkreślić go jakoś, uda mam zdecydowanie za grube, więc jakies mini mini odpadają, myślałąm o czymś przed kolanko odcinanym pod biustem, w kształcie litery A, moze jakies bolerko na to??

szukałąm na allegro ale zdecydować się nie mogę dlatego wdzięczna będę za pomoc

kolorki jakie preferuję to czarny, brązowy, zielony,

oczy mam niebieskie, włosy obecnie kasztanowo-lisie

w razie potrzeby wkleję jakąś fotkę jaką mam figurę czy coś..


szpilek nie noszę bo nie umiem ale moze koturny??

z góry dzięki za pomoc:
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 23:32   #2
123maja123
Raczkowanie
 
Avatar 123maja123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: roczek syna-pomóżcie mi się ubrać!!

Postaram się pomóc.

Proponuję czarne lub brązowe długie, elegancie, luźne spodnie do tego bluzkę z bolerkiem do kompletu o jakimś metalicznym połysku mi tu się widzi coś przełamane złotym jednak do twojego typu urodu chyba bardziej pasuje srebro. Buty w kolorze spodni i jednak proponuję założyć jakiś obcasik, ew jakąś elegantszą koturenkę (odpada słomka i "niby" korek), Całość uzupełni wyrazistrzy wisior w pasującym kolorze i/lub małe skromne kolczyki, włosy w koczek. Makijaż rozświetlający, naturalne oko, usta podkreślone mocniej (przy złocie koral przy srebrze zgaszona czerwień), bardziej eleganckie perfumiki

Druga propozycja
Fioletowa, ciemna raczej wpadająca w oberżynę sukienka, odcinana w pasie i przewiązywana szarfą na kokardę, układająca się w literkę A do kolanka. Trochę większy dekold. Jeśli ramionka będą odkryte to jakiś zwiewny metaliczno-srebrny szal. Jeśli wybierzesz wersje z szalem to ubierz bardziej wyraziste kolczyki, jeśli jednak nie to proponuję srebrny naszyjnik, bardziej w stylu kolii. Do tego srebrne, matowe buty i znowu byłabym przy obcasiku (czego one nie robią dla naszych nóg). Skromna fryzurka. Makijarz fijołkowo-fioletowy, usta podkreślone błyszczykim, odpowiednie wiosenne perfumy
123maja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:47   #3
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: roczek syna-pomóżcie mi się ubrać!!

dziękuję
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.