Jak pozbyc sie nalogu obryzania paznokci-sposoby? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 15:53   #1
magdarotterdam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 60

Jak pozbyc sie nalogu obryzania paznokci-sposoby?


Obgryzam moje paznokcie od jakis 8 lat,probowalam uzywac preparatow,ktore maja gorzki smak jak sie chce obgryzc i nic.Teraz robie tipsy i jak jakis odpadnie to musze obgryzc moj paznokiec.Chce wkoncu je odchodowac,bo to nie ma sensu ,zeby cale zycie miec tipsy.Czy ktos ma jakis dobry sposob na ten nalog?Jak udalo wam sie odchodowac paznokcie?
magdarotterdam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 18:47   #2
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Jak pozbyc sie nalogu obryzania paznokci-sposoby?

Z własnego doświadczenia napiszę, że nie ma na to dobrego sposobu... Ja męczyłam się z tym nałogiem przez długie lata Z nałogiem zerwałam dokładnie 1 czerwca 2013r. : wycięłam skórki i pomalowałam odzywką tą odrobinę paznokci która mi pozostała i obiecałam sobie, że już nigdy - i tak jest do dziś nie obgryzam paznokci. Jedyne co mogę polecić to : dużo samozaparcia i wzmacnianie odrastających pazurków odżywką - ja używałam Evelinne Maksymalny wzrost paznokcia co dobrze wpływało na moje ,,morale" w walce z obgryzaniem. Powodzenia
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 13:55   #3
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Jak pozbyc sie nalogu obryzania paznokci-sposoby?

obgryzalam paznokcie od kiedy pamiętam, przestałam w okolicach studiów, bo wstydziłam się ich. zaczęło się od zrobienia żeli, nosiłam je 3 miesiące. po ich zdjęciu zaczęłam stosować odżywki, dbałam o skórki i kiedy trochę stwardniały i urosły, szkoda było mi je znowu obgryźć.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.