geste wlosy szopa problem z ukladaniem help ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 15:14   #1
Edi1165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Unhappy

geste wlosy szopa problem z ukladaniem help !


wiem wiem ze sa juz takie tematy ale mam pare pytan a nie chce odswiezac starych tematow bo po co a moj problem jest raczej troche inny niz wszystkie tak wiec zacznijmy

chodzi o to ze jestem facio ;p i jest sprawa tego rodzaju ze strasznie mi sie pusza wlosy po kapieli ;/ nie wiem moze to wina tego jak je susze ? ( reczniczek nie uzywam suszarki tylko je tarmosze ;p ) no i kurcze strasznie ciezko je potem wygladzic uzywam szamponu Garnier Fructis Nutri-Gladki, wiem ze jest pelno roznych odzywek itd. ale nie uzywam ich z prostego wzgledu na to ze chyba wszystkie takie preparaty sa dla kobiet ... troche dziwnie by bylo jakbym po wyjsciu z domu na impreze czy do pubu pachnial kobiecymi kosmetykami ... ;/ czy znacie jakies alternatywne sposoby wygladzania wlosow wlasnie dla facetow ?

nie wiem moze inne sposoby suszenia czy zmiana szamponu na jakis specyficzny czy no nie wiem sam ...

i druga sprawa to ukladanie ... zel odpada bo nawet najmocniejszy jest za slaby ... guma do wlosow mnie przeraza bo slyszalem ze strasznie po niej wlosy wylatuja ale z kolei i tak bym jej nie uzywal bo raczej z byt mocno skleja wlosy i wyglada sie potem jakby mnie krowa ulizala ... myslalem ze dobrym rozwiazaniem bedzie brylantyna w wosku Soraya ale okazalo sie ze jest ona strasznie tlusta i po nalozeniu na wlosy wcale nie wygladaja one jak polyskujace tylko poprostu tluste jakbym sie kurde kilka dni nie myl ... az w koncu dopadlem taft wax creative look calkiem fajny nie skleja za mocno wlosow ale jest znow za slaby ... i jak juz po ciezkiej bitwie z wlosami nadam im zamierzany wyglad .. to po 20-30 minutach opada i to co stalo mi na glowie potem lezy ... i wyglada to beznadziejnie ...

naprawde bylbym wdzieczny za jakakolwiek pomoc i sugestie
__________________
Alea Iacta Est
Edi1165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 22:53   #2
Edi1165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Dot.: geste wlosy szopa problem z ukladaniem help !

UP !

sorki ze robie post za postem ale chcialem zeby moj topic wskoczyl wyzej czy nitk nie moze mi pomoc ;/ ?
__________________
Alea Iacta Est
Edi1165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:07   #3
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: geste wlosy szopa problem z ukladaniem help !

długie masz te włoski? pocieniowane? zniszczone (jakieś rozjaśnianie, farbowanie)?

i jakiego konkretnie efektu oczekujesz?? chcesz żeby włosy się mniej puszyły (czyli nie było takich radosnych, odstających kosmyków) czy żeby miały mniejszą objętość, żeby były gładkie, proste czy całkiem przylizane??

trochę za mało informacji mamy

edit: ale już teraz mogę Ci napisać, że bez odżywki się raczej nie obejdzie wierz mi, są takie, które mają całkiem męski zapach, i wbrew temu co Ci się wydaje, niewielki procent odżywek pozostawia na włosach zapach na dłuższy czas długo pachną dove i to tak raczej mydłem, jeśli nie przeszkadzałby Ci unoszący się wokół Ciebie zapach mydła to może spróbuj??

na razie to tyle, czekam na więcej informacji
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 13:29   #4
Edi1165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Dot.: geste wlosy szopa problem z ukladaniem help !

nom generalnie a wlosy mam dosyc krotkie na dzien dzisiejszy okolo 6-7 cm i fyzurka nie musi byc calkowicie gladka zebym nie wygladal jakbym dopiero co z wanny z mokra glowa wyszedl ;p tylko najbardziej mi chodzi o te pojedyncze odstajace wloski bo to naprawde dobija mnie ;/ wyglada to tak jakby mnie prad porazil

aha no i wlosy mam pocieniowane nigdy w zyciu nie farbowalem i raczej nie mam zamiaru hyhyhy i sa w dosyc dobrej kondycji tak mi sie przynajmniej wydaje
__________________
Alea Iacta Est
Edi1165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:41   #5
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: geste wlosy szopa problem z ukladaniem help !

a nie lepiej ściąć i mieć probelm z głowy ? :P
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 19:04   #6
Edi1165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Dot.: geste wlosy szopa problem z ukladaniem help !

mam nadzieje ze to byl zart ;D nigdy w zyciu nie obetne sie na krociutenko
__________________
Alea Iacta Est
Edi1165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 10:53   #7
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: geste wlosy szopa problem z ukladaniem help !

Cytat:
Napisane przez Edi1165 Pokaż wiadomość
wiem wiem ze sa juz takie tematy ale mam pare pytan a nie chce odswiezac starych tematow bo po co a moj problem jest raczej troche inny niz wszystkie tak wiec zacznijmy

chodzi o to ze jestem facio ;p i jest sprawa tego rodzaju ze strasznie mi sie pusza wlosy po kapieli ;/ nie wiem moze to wina tego jak je susze ? ( reczniczek nie uzywam suszarki tylko je tarmosze ;p ) no i kurcze strasznie ciezko je potem wygladzic uzywam szamponu Garnier Fructis Nutri-Gladki, wiem ze jest pelno roznych odzywek itd. ale nie uzywam ich z prostego wzgledu na to ze chyba wszystkie takie preparaty sa dla kobiet ... troche dziwnie by bylo jakbym po wyjsciu z domu na impreze czy do pubu pachnial kobiecymi kosmetykami ... ;/ czy znacie jakies alternatywne sposoby wygladzania wlosow wlasnie dla facetow ?

nie wiem moze inne sposoby suszenia czy zmiana szamponu na jakis specyficzny czy no nie wiem sam ...

i druga sprawa to ukladanie ... zel odpada bo nawet najmocniejszy jest za slaby ... guma do wlosow mnie przeraza bo slyszalem ze strasznie po niej wlosy wylatuja ale z kolei i tak bym jej nie uzywal bo raczej z byt mocno skleja wlosy i wyglada sie potem jakby mnie krowa ulizala ... myslalem ze dobrym rozwiazaniem bedzie brylantyna w wosku Soraya ale okazalo sie ze jest ona strasznie tlusta i po nalozeniu na wlosy wcale nie wygladaja one jak polyskujace tylko poprostu tluste jakbym sie kurde kilka dni nie myl ... az w koncu dopadlem taft wax creative look calkiem fajny nie skleja za mocno wlosow ale jest znow za slaby ... i jak juz po ciezkiej bitwie z wlosami nadam im zamierzany wyglad .. to po 20-30 minutach opada i to co stalo mi na glowie potem lezy ... i wyglada to beznadziejnie ...

naprawde bylbym wdzieczny za jakakolwiek pomoc i sugestie
Na puszace sie wlosy, krecone, trudne do ulozenia polecam tylko i wylacznie odzywke GARNIER FRUCTIS NUTRI-GLADKI. Jest totalnie cudowna. Mam ja teraz na wlosach i czuje sie naprawde sweitnie.Moje wlosy coprawda nigdy nie byly takie hmm puszyste jak u baranka ale mam loki, wlosy mam suche (od prostownicy i tapirowania) .Po nalozeniu oidzywaki wloski sa bardza gladkie, miekkie mile w dotyku . naprawde serdeczniep olecacm
__________________
Zapuszczam wlosy
Jest - 42 cm
Bedzie - 59 cm
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.