Mam problem,który trwa już 5lat... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 10:44   #1
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166

Mam problem,który trwa już 5lat...


prosze o zamknięcie wątku...
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci




Edytowane przez qathe
Czas edycji: 2008-10-16 o 12:53
qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:53   #2
charmiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 26
GG do charmiss
Dot.: Mam problem,który trwa już 5lat...

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Zaczełam dostawać kształtów,gdy miałam 13 lat tzn. zaczeła mi rosnąć pupa i uda i tak przez całe 5lat urosła do wielkich rozmiarów gdy miałam 17 lat do tego dołączył brzuch teraz mam "ładną" oponke na nim dzisiaj spojrzałam w lustro stojąc w samej bieliźnie z profilu wyglądam okropnie mam tyłek jak kaczka i do tego żeby było proporcjonalnie mam wypięty,duży brzuch .Od zawsze pojawiały się komentarze na temat mojego tyłka.W gimnazjum było najgorzej.Na ulicy też pojawiały się komentarze od takich chamów w stylu "ale dupa" albo wyśiewanie się z mojego tyłka heh.Wstydze się go nawet przed moim Tż nigdy w pełni go nie widział jakoś udawało mi się go ukrywać ,a do tego ten okropny celulit...Nie jestem osobą otyłą,ale mam wielkie kompleksy.Oczywiście za wszelką cenę staram się tuszować ten mankament.Nosze wszelkiego rodzaju tuniki wszystko dłuższe co zakrywa pupe.Do tego rurki,lub ciemne spodnie,które optycznie wyszczuplają.Chciałam bym schudnąć.Próbowałam już diety,chodzenia na siłowni,głodówek i po góra dwóc tydodniach traciłam motywacje...Potrzebuje pomocy,aby schudnąć z 10-20 kilo.Przy wzroście 175 waże 74kilo mam 18 lat.Dziewczyny poradźcie mi coś,pomóżcie schudnąć i podajcie jakieś sposoby,aby podnieść swoją motywacje jesteście moją cyba już jednyą deską ratunku.Marzy mi się szczupła sylwetka i pragne być wreszcie pewna siebie.

Przepraszam za długość i nie składność postu,ale pisałam go "z kopyta"

Pozdrawiam

hej hej..
jak już wspomniałaś nie jesteś gruba i wagowo jesteś okej. Twoje BMI wynosi 24 i ogólnie jesteś w "sam raz" nie sądzę by 10-20kg mniej było dla Ciebie wskazane:/ jeśli mam być szczera
Słuchaj są pewne partie ciała, z których schudnąć jest bardzo trudno.. zatem wydaje mi się że wszelkie głodówki czy diety najpierw "dobiorą" się Tobie np. za ramiona czy twarz.. To nie jest powiedziane ale niestety do takich partii trzeba dużo roboty w to włożyć..
osobiście polecam ćwiczenia, są zestawy na prawdę krótkie po 10-15 minut dziennie np wieczorkiem. Znajdziesz je nawet w internecie.. są kategorie zestawów np na pośladki czy uda czy brzuszek.. Troszku diety i na pewno będzie dobrze
Pozdrawiam serdecznie
charmiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.