Mamy wrześniowe 2018 ❤ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-04, 18:49   #31
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ode mnie dostanie robiony album z "wieściami", a na koncu beda skarpetki, bo usg niebede miała, niestety do lekarza ide dopiero 17. Ale dzwonie co drugi dzien po ginach pytajac czy twrmin sie nie zwolnil
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 19:30   #32
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Hej
Życzę Wam zdrowych, bezproblemowych, nudnych ciąż i wspaniałych dzieciaczków
wrzesniówka 2017
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 21:38   #33
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Dziewczyny, czy w pierwszych tygodniach ciązy jesteście aktywne fizycznie? Przed ciążą ćwiczyłam, ale raczej byly to cwiczenia kilkunastominutowe na partie posladkow i ramion, teraz mam wrazenie ze wszystko mam sflaczałe a brzuch wydęty i zle mi z tym. Nawet dzis spodnie juz kupilam o rozmiar wiekszy, bo w moj nie wchodziłam...

Jutro idę na drugą betę. Nadal nie wierzę, że będę mamusią :niedowiarek:
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 22:21   #34
Malgosia9101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja dzisiaj pocwiczylam chwilkę z Ania Dziedzic, ale bardzo zachowawczo. Tak tylko sprawdziłam delikatnie co mogę i wiem że wyroki puki co nie dla mnie. Poczułam ucisk w podbrzuszu i teraz nadal taki zmęczony ten brzuch czuję... Trochę się nawet wystraszyłam. Nie ma co się forsować, to nadal bardzo wczesna ciąża i trzeba myśleć przede wszystkim o bezpieczeństwie maluszków. Mimo że byłam bardzo aktywna przed ciążą, miałam teraz 3 tyg. przerwy i czuję zmęczenie. Może za kilka dni spróbuję lżejszy zestaw ćwiczeń. A Ty Kurdello masz jakiś fajny zestaw na pierwszy trymestr?
Malgosia9101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 23:36   #35
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja to myslalam o cw na posladki od fitlovers, robilam je przed ciaza i byly super. Ale troche sie boje, moze po wizycie u lekarza bede pewniejsza. Poki co dieta, czyli staram sie bez slodyczy, a zdrowo. Na szczescie nie msm jeszcze dziwnych kompozycji jedzeniowych od wrzesnia do listopada bylam na diecie i zrzucilam 7 kg.teraz przybralam 1,5 ale to glownie po swietach i pracy z 12godzinnymi zmianami.
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 02:01   #36
kropka_u
Przyczajenie
 
Avatar kropka_u
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kanada
Wiadomości: 17
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Czesc dziewczyny! tp na 19 wrzesnia, jesli wszystko dobrze pojdzie Drudie dziecko, staralismy sie prawie rok, po drodze bylo poronienie. Super, ze juz jest grupa na facebooki, wyslalam prosbe o dodanie


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
www.pmiska.pl
kropka_u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 08:32   #37
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Ode mnie dostanie robiony album z "wieściami", a na koncu beda skarpetki, bo usg niebede miała, niestety do lekarza ide dopiero 17. Ale dzwonie co drugi dzien po ginach pytajac czy twrmin sie nie zwolnil
To mega slodko hihi, na pewno bedzie wzruszony

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Hej
Życzę Wam zdrowych, bezproblemowych, nudnych ciąż i wspaniałych dzieciaczków
wrzesniówka 2017
Dziekujemy

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w pierwszych tygodniach ciązy jesteście aktywne fizycznie? Przed ciążą ćwiczyłam, ale raczej byly to cwiczenia kilkunastominutowe na partie posladkow i ramion, teraz mam wrazenie ze wszystko mam sflaczałe a brzuch wydęty i zle mi z tym. Nawet dzis spodnie juz kupilam o rozmiar wiekszy, bo w moj nie wchodziłam...

Jutro idę na drugą betę. Nadal nie wierzę, że będę mamusią :niedowiarek:
Ja przestalam robic swoje cwiczenia. Robilam tez na brzuch, nogi, posladki. Ale przestalam, bo teraz mnie brzuch boli i pachy, wiec nie dam rady robic tych cwiczen. Moze za kilka dni/tygodni bede sie lepiej czula, zeby do nich wrocic.

Cytat:
Napisane przez kropka_u Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! tp na 19 wrzesnia, jesli wszystko dobrze pojdzie Drudie dziecko, staralismy sie prawie rok, po drodze bylo poronienie. Super, ze juz jest grupa na facebooki, wyslalam prosbe o dodanie
Gratulacje! i witamy z nami. Dobrze, ze sie udalo
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 15:20   #38
owocoweLove
Raczkowanie
 
Avatar owocoweLove
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 69
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kropka_u Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! tp na 19 wrzesnia, jesli wszystko dobrze pojdzie Drudie dziecko, staralismy sie prawie rok, po drodze bylo poronienie. Super, ze juz jest grupa na facebooki, wyslalam prosbe o dodanie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gratulacje
W jakim wieku masz dziecko?
Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Hej
Życzę Wam zdrowych, bezproblemowych, nudnych ciąż i wspaniałych dzieciaczków
wrzesniówka 2017
Dziękujemy

Co do aktywności to ja teraz nie ćwiczyłam, wiosną chodziłam na fitness i w domu trochę ćwiczyłam , zrzucilam kilka kg ale po lecie znów zaczęłam przybierać na wadze no nic po tej ciąży wezmę się za siebie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocoweLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:00   #39
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
hej mam nadzieje do Was dołączyć, okres spóźnia mi się 4 dni, jutro albo pojutrze zrobię test
I jak test?
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 00:35   #40
kropka_u
Przyczajenie
 
Avatar kropka_u
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kanada
Wiadomości: 17
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez owocoweLove Pokaż wiadomość
Gratulacje
W jakim wieku masz dziecko?

Dziękujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Synek 17 miesiecy moje oczko w glowie najkochansze, i musze przyznac, ze jak zobaczylam kreski na tescie to razem z ogromna radoscia dopadl mnie taki troche... nie wiem jak to nazwac, smutek, zaduma, ze to juz ostatnie nasze miesiace tylko we trojeczke i ze mu bedzie bardzo ciezko na poczatku przyzwyczaic sie do nowej sytuacji. Przestawimy mu z mezem swiat do gory nogami za pare miesiecy, a on nawet jeszcze nie wie o tym. Takie dziwne refleksje mnie naszly :p

Natomiast tak realnie to wiem, ze te zmiany trudne dla niego zaczynaja sie duzo wczesniej, w lutym wracam do pracy po roku macierzynskiego + pol roku bezplatnego urlopu i bede musiala pracowac minimum do konca lipca. Nagle z mamy non stop w domu i piersi na zadanie musi sie przestawic na nianie, a potem na nowa dzidzie. Ciezki rok bedzie dla niego.



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
www.pmiska.pl
kropka_u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 20:46   #41
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
I jak test?
hej, dzięki że pytasz, jakoś boję się...? kupić ... może jutro? okresu nadal brak
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-06, 20:56   #42
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kropka_u Pokaż wiadomość
Synek 17 miesiecy moje oczko w glowie najkochansze, i musze przyznac, ze jak zobaczylam kreski na tescie to razem z ogromna radoscia dopadl mnie taki troche... nie wiem jak to nazwac, smutek, zaduma, ze to juz ostatnie nasze miesiace tylko we trojeczke i ze mu bedzie bardzo ciezko na poczatku przyzwyczaic sie do nowej sytuacji. Przestawimy mu z mezem swiat do gory nogami za pare miesiecy, a on nawet jeszcze nie wie o tym. Takie dziwne refleksje mnie naszly :p

Natomiast tak realnie to wiem, ze te zmiany trudne dla niego zaczynaja sie duzo wczesniej, w lutym wracam do pracy po roku macierzynskiego + pol roku bezplatnego urlopu i bede musiala pracowac minimum do konca lipca. Nagle z mamy non stop w domu i piersi na zadanie musi sie przestawic na nianie, a potem na nowa dzidzie. Ciezki rok bedzie dla niego.
Twoj synek da sobie rade, chociaz rozumiem Twoje refleksje, bo mialam podobne w tym sensie, ze teraz wszystko sie zmieni i juz nic nie bedzie takie jak wczesniej, bo wlasciwie bylismy we dwojke bardzo szczesliwi i mimo, ze bardzo sie cieszymy (a zajsc w ciaze nie bylo latwo z powodu moich problemow hormonalnych), to w pierwszym momencie tez pomyslalam cos w stylu "no i koniec swietego spokoju, koniec romantycznych wieczorow we dwoje, koniec spontanicznosci".

Ale zobaczysz, ze maly sie przyzwyczai, a jak braciszek albo siostrzyczka podrosnie to beda sie mogli razem bawic i wtedy bedzie jeszcze szczesliwszy .

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
hej, dzięki że pytasz, jakoś boję się...? kupić ... może jutro? okresu nadal brak
Ojej... rozumiem Cie
Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki!!
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 21:57   #43
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Beata, mialam to samo, ale wolalam wiedziecna czym stoję.

Dzis zaczal mi sie 6 tydzien wg kalkulatora... w ciagu 2 h tak na pecherz mnie cislo z 3,4 razy...to takie uciazliwe!

Przez dwa tyg bede miala mozliwosc korzystania z silowni: bieznia, rowerek, orbitrek... mysle ze jakis lekki ruch sie przyda, a jak poczuje sie zle to przestane.

Patrze na niespodzianke dla Tzta i chce mi sie plakac, trzymajcie kciuki, bo jutro wybija godzina zero!
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 22:25   #44
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Witam się z Wami dziewczyny U mnie 5 tydzień

Jesteśmy z mężem 7 miesięcy po ślubie, baardzo chcieliśmy dzidziusia... ale nie staraliśmy się jakoś specjalnie, mówiliśmy - co ma być to będzie. No i jest Mega się cieszymy, mężowi aż się oczy świecą jak rozmawiamy o dziecku

Zrobiłam pierwszy test w Boże Narodzenie - pokazała się jedna kreska, więc ciąży brak. Ale po nowym roku coś mnie tchnęło, aby test zrobić po raz drugi. No i tym razem test pokazał dwie kreski. Jeszcze jeden test dla pewności - znowu dwie kreski!
Następnego dnia poleciałam na badanie beta hCG, potwierdziła się wysoka zawartość hormonu

Powiedzcie dziewczyny jak dalej powinno wyglądać prowadzenie ciąży? Najpierw zgłosić się do swojego ginekologa, czy od razu do lekarza który miałby prowadzić ciążę?
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 22:29   #45
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ciemnowlosa gratki!! Ja w Sylwestra robilam test, a 2 stycznia betę. Mialam 360, a Ty?

Ja mam problem umiwic sie z moja gin, aco dopiero z jakimkolwiek... ja ide do innego tylko potwierdzic, zbadac czy wszystko ok i posluchac serduszka za 10 dni , do 10 tyg musisz sie stawic u lekarza, aby pozniej starac sie o becikowe. Kolejna wizyte odbede juz u mojej gin
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 22:38   #46
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Ciemnowlosa gratki!! Ja w Sylwestra robilam test, a 2 stycznia betę. Mialam 360, a Ty?

Ja mam problem umiwic sie z moja gin, aco dopiero z jakimkolwiek... ja ide do innego tylko potwierdzic, zbadac czy wszystko ok i posluchac serduszka za 10 dni , do 10 tyg musisz sie stawic u lekarza, aby pozniej starac sie o becikowe. Kolejna wizyte odbede juz u mojej gin
dziękuję i również gratuluję U mnie było 5670 ale to jakas inna skala

Do gina chcesz iść prywatnie czy na nfz? Ja w mieście, w ktorym mieszkam od niedawna nie mam swojego ginekologa... I nie wiem czy jest sens iść do kogoś, kto zobaczy mnie po raz pierwszy i nic w sumie nie wie o mojej przeszłości ginekologicznej A lekarza prowadzącego ciąże już mam wybranego, prywatnie nie potrzebuje skierowania, prawda?
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018

Edytowane przez ciemnowlosa
Czas edycji: 2018-01-06 o 22:41
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 05:36   #47
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja bede chodzic prywatnie, tak jak zawsze chodze. Aby potwuerdsic ciaze I czy jest ok mozesz isc do kazdego gin, ale jak masz nozliwosc to idz juz do tego wybranego. Ja bym tak zrobila, gdyby moj gin mial wolny termin. Ja zapisywalam sie przed swietami na rutynowa kontrole (nie wiedzac, ze jestem w ciazy) I termin byl wolny na polowe lutego dopiero..takze no..

A co do bety, kazde laboratorium ma swoja skale
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 06:38   #48
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

cześć. test zrobiłam 25.12, więc niezły prezent nam wyszedł. Tp wychodzi na 02.09.

Mam już synka z 10.2015, któremu już zaczynam mówić że będzie starszym bratem

Co do gina to nie ma potrzeby iść do pierwszego lepszego. Myślę też że ten 10 tydz nie jest taki sztywny. Mi w szpitalu wypisali zaświadczenie, że byłam pod opieką od 10 tyg.

Edytowane przez rita_k
Czas edycji: 2018-01-07 o 06:41
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 07:02   #49
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
cześć. test zrobiłam 25.12, więc niezły prezent nam wyszedł. Tp wychodzi na 02.09.

Mam już synka z 10.2015, któremu już zaczynam mówić że będzie starszym bratem

Co do gina to nie ma potrzeby iść do pierwszego lepszego. Myślę też że ten 10 tydz nie jest taki sztywny. Mi w szpitalu wypisali zaświadczenie, że byłam pod opieką od 10 tyg.
Witaj gratulacje dla całej rodzinki
Ja słyszałam że obowiązkowo trzeba stawić się u lekarza do 10 tygodnia - kolezanka poszła dopiero w 13 tc i powiedzieli jej że to już za późno i becikowego nie dostanie...
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-07, 07:35   #50
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Mi tak samo mowili przez telefon, ze do 10 trzeba. A co jak nikt mnie przyjac nie moze bo nie ma wolnych terminow? Nawet z nfz byl problem
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 07:40   #51
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Mi tak samo mowili przez telefon, ze do 10 trzeba. A co jak nikt mnie przyjac nie moze bo nie ma wolnych terminow? Nawet z nfz byl problem
a mówisz, że jesteś w ciąży? bo mają przeważnie dodatkowe terminy dla ciężarnych. Jak się do mojej gin kiedyś chcialam zapisac to 3 miesiące. Teraz powiedziałam że jestem w ciąży to tydz. Dała mi skierowanie na usg i powiedziala że na kolejnej wizycie założy kartę.

Przyszło mi do głowy idź do przychodni i powiedz żeby dały Ci na piśmie że Cie nie przyjmą. Często to działa jak pod czymś muszą się podpisać

Edytowane przez rita_k
Czas edycji: 2018-01-07 o 07:41
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 07:59   #52
owocoweLove
Raczkowanie
 
Avatar owocoweLove
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 69
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
hej, dzięki że pytasz, jakoś boję się...? kupić ... może jutro? okresu nadal brak
Trzymamy kciuki za test
Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Twoj synek da sobie rade, chociaz rozumiem Twoje refleksje, bo mialam podobne w tym sensie, ze teraz wszystko sie zmieni i juz nic nie bedzie takie jak wczesniej, bo wlasciwie bylismy we dwojke bardzo szczesliwi i mimo, ze bardzo sie cieszymy (a zajsc w ciaze nie bylo latwo z powodu moich problemow hormonalnych), to w pierwszym momencie tez pomyslalam cos w stylu "no i koniec swietego spokoju, koniec romantycznych wieczorow we dwoje, koniec spontanicznosci".

Ale zobaczysz, ze maly sie przyzwyczai, a jak braciszek albo siostrzyczka podrosnie to beda sie mogli razem bawic i wtedy bedzie jeszcze szczesliwszy .



Ojej... rozumiem Cie
Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki!!
Też tak miałam, przy pierwszej ciąży myślałam sobie że dużo się zmieni, taką odpowiedzialność na nas spadnie.. No i się zmieniło ale córcia jest moim skarbem i mimo że różnie bywa to nie chciałabym innego życia.
Teraz też mam takie myśli że jak to będzie jak pojawi się drugie dziecko, jak córka zareaguje na rodzeństwo, jak to ogarnąć? No ale trzeba być dobrej myśli
Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Witam się z Wami dziewczyny U mnie 5 tydzień

Jesteśmy z mężem 7 miesięcy po ślubie, baardzo chcieliśmy dzidziusia... ale nie staraliśmy się jakoś specjalnie, mówiliśmy - co ma być to będzie. No i jest Mega się cieszymy, mężowi aż się oczy świecą jak rozmawiamy o dziecku

Zrobiłam pierwszy test w Boże Narodzenie - pokazała się jedna kreska, więc ciąży brak. Ale po nowym roku coś mnie tchnęło, aby test zrobić po raz drugi. No i tym razem test pokazał dwie kreski. Jeszcze jeden test dla pewności - znowu dwie kreski!
Następnego dnia poleciałam na badanie beta hCG, potwierdziła się wysoka zawartość hormonu

Powiedzcie dziewczyny jak dalej powinno wyglądać prowadzenie ciąży? Najpierw zgłosić się do swojego ginekologa, czy od razu do lekarza który miałby prowadzić ciążę?
Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
cześć. test zrobiłam 25.12, więc niezły prezent nam wyszedł. Tp wychodzi na 02.09.

Mam już synka z 10.2015, któremu już zaczynam mówić że będzie starszym bratem

Co do gina to nie ma potrzeby iść do pierwszego lepszego. Myślę też że ten 10 tydz nie jest taki sztywny. Mi w szpitalu wypisali zaświadczenie, że byłam pod opieką od 10 tyg.
Witajcie, gratulacje

Jak się czujecie? Mnie dopadły już mdłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocoweLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 08:59   #53
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja do tego tygodnia czułam się całkiem ok, raz zakręciło mi się w głowie i miałam "mroczki" przed oczami, ale wtedy nie wiedziałam że jestem w ciąży więc myślałam że to zwykle ciśnienie, czasem tak mam. W tym tygodniu zaczął mnie boleć brzuch (w sumie dlatego zrobiłam drugi test ciążowy) trochę jak przed okresem, wydaje mi się że brzuch urósł chociaż wiem że to niemożliwe, po prostu nie mogę go wciągnąć no i dwa razy zbierało mi się na wymioty. Ale generalnie czuję się ok
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 11:05   #54
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrześniowe 2018

Hej, podczytuje was, mam sentyment do wrzesniowych mam, sama nia bylam w 2015 chociaz corcia urodzila sie finalnie w sierpniu Ciuchutko mam nadzieje ze i tym razem sie uda do was dostac na koncowke miesiaca, ale ja testuje najwczesniej za jakis tydzien do terminu @ mam 1.5 tygodnia takze jeszcze sporo czekania przede mna chociaz zbytnio sie nie nastawiam bo starania byly mozna powiedziec jednorazowe, ale dzien przed owu Nadzieja jest.
Zycze wam spokojnych 9 miesiecy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 12:25   #55
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy wrześniowe 2018

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Witam się z Wami dziewczyny U mnie 5 tydzień

Jesteśmy z mężem 7 miesięcy po ślubie, baardzo chcieliśmy dzidziusia... ale nie staraliśmy się jakoś specjalnie, mówiliśmy - co ma być to będzie. No i jest Mega się cieszymy, mężowi aż się oczy świecą jak rozmawiamy o dziecku

Zrobiłam pierwszy test w Boże Narodzenie - pokazała się jedna kreska, więc ciąży brak. Ale po nowym roku coś mnie tchnęło, aby test zrobić po raz drugi. No i tym razem test pokazał dwie kreski. Jeszcze jeden test dla pewności - znowu dwie kreski!
Następnego dnia poleciałam na badanie beta hCG, potwierdziła się wysoka zawartość hormonu

Powiedzcie dziewczyny jak dalej powinno wyglądać prowadzenie ciąży? Najpierw zgłosić się do swojego ginekologa, czy od razu do lekarza który miałby prowadzić ciążę?
Gratulacje! i witaj na watku na kiedy masz oficjalny albo samodzielnie wyliczony termin porodu?

Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
cześć. test zrobiłam 25.12, więc niezły prezent nam wyszedł. Tp wychodzi na 02.09.

Mam już synka z 10.2015, któremu już zaczynam mówić że będzie starszym bratem

Co do gina to nie ma potrzeby iść do pierwszego lepszego. Myślę też że ten 10 tydz nie jest taki sztywny. Mi w szpitalu wypisali zaświadczenie, że byłam pod opieką od 10 tyg.
O tez gratulacje!
Zrobilas test dzien po mnie hihi, ja 24 grudnia nie ma to jak prezent na swieta

Cytat:
Napisane przez owocoweLove Pokaż wiadomość
Jak się czujecie? Mnie dopadły już mdłości
Oo tak szybko? Ja musze przyznac, ze objawow nie mam zadnych. Mdlosci zero, nawet bole brzucha od wczoraj ustaly, tylko koszmarnie mnie boli glowa...

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Hej, podczytuje was, mam sentyment do wrzesniowych mam, sama nia bylam w 2015 chociaz corcia urodzila sie finalnie w sierpniu Ciuchutko mam nadzieje ze i tym razem sie uda do was dostac na koncowke miesiaca, ale ja testuje najwczesniej za jakis tydzien do terminu @ mam 1.5 tygodnia takze jeszcze sporo czekania przede mna chociaz zbytnio sie nie nastawiam bo starania byly mozna powiedziec jednorazowe, ale dzien przed owu Nadzieja jest.
Zycze wam spokojnych 9 miesiecy
Dziekujemy i trzymam kciuki, zebys znowu do nas dolaczyla
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 12:52   #56
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Gratulacje! i witaj na watku na kiedy masz oficjalny albo samodzielnie wyliczony termin porodu?:
Podam oficjalnie termin jak wrócę od lekarza póki co z moich wyliczeń tp wypada na 1 września
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 23:12   #57
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Moj tz sie dzis dowiedzial. Bylo mega wzruszajaco.....

A pol h temu zauwazylam 4 malenkie brazowe plamki, na papierze tez takie bardzo baardzo bladziutkie brazowe/bezowe... jestem sama w domu I sie probuhe uspokoic, bo brzuch nie boli ani nic, ale jutro dzwinie czy gdzies mnie przyjma sprawdzuc cxy wszystko ok. Martwie sie
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 07:41   #58
Malgosia9101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Super😊 to zrobiłaś mu niespodzianke😊 takie wspomnienia zostają na zawsze😍

A plamieniem kochana się nie przejmuj😘nie ma co martwić się na zapas, ja sama się wystraszyłam widząc przez 2 dni takie właśnie plamienie. Okazało się, że było to plamienie implantacyjne. Stres w żaden sposób nie pomoże😘
Malgosia9101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:23   #59
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ciezko sie nie stresowac jak sie powtorzylo. Na szczescie udalo mi sie znalezc gin, gdzie decyduje kolejnosc przyjscia, bez zapisow wiec teraz czekam. Jestem 3 w kolejce. Oby z Malenstwem wszystko dobrze
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 16:13   #60
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Kruella, 3mam kciuki i daj znać czym prędzej jak wrażenia po wizycie

Ja już po pracy, miałam taki moment że myślałam że zwymiotuje jak siedzę... :/ Na szczęście nudności szybko minęły, oby jak najrzadziej takich niespodzianek.

Przyszłe mamy pracujące, kiedy oznajmiacie w pracy ze jesteście w ciąży?
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-29 14:54:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.