Mało estetyczny problem u stopy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-08, 19:06   #1
ogrod_roz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2

Mało estetyczny problem u stopy.


Witam. Mam 15 lat i od miesiąca borykam się z problemem jakim jest narośl na prawej stopie. Wygląda to na halluks - objawy są podobne. Narośl ta jest bolesna przy dotyku. Kłopot pojawił się, kiedy zakupiłam nowe buty. Od około tygodnia noszę gumowy glin firmy scholl. Nie jestem pewna czy koryguje tą narośl (jakkolwiek można to nazwać), jednak teraz nie sprawia mi ona takiego bólu przy dotyku. Dodam iż moja babcia zarówno jak i mama posiadają koślawość palucha. Dziewczyny co robić? Czekać, nosząc gumowy klin i obserwując stopę, czy udać się do ortopedy?
ogrod_roz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 20:26   #2
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Mało estetyczny problem u stopy.

Cytat:
Napisane przez ogrod_roz Pokaż wiadomość
Witam. Mam 15 lat i od miesiąca borykam się z problemem jakim jest narośl na prawej stopie. Wygląda to na halluks - objawy są podobne. Narośl ta jest bolesna przy dotyku. Kłopot pojawił się, kiedy zakupiłam nowe buty. Od około tygodnia noszę gumowy glin firmy scholl. Nie jestem pewna czy koryguje tą narośl (jakkolwiek można to nazwać), jednak teraz nie sprawia mi ona takiego bólu przy dotyku. Dodam iż moja babcia zarówno jak i mama posiadają koślawość palucha. Dziewczyny co robić? Czekać, nosząc gumowy klin i obserwując stopę, czy udać się do ortopedy?
myślę że do ortopedy i to szybko , nie ma na co czekać trzymam kciuki
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.