Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-17, 18:45   #721
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez miumiu29 Pokaż wiadomość
Wstrzymaj sie🙂 po operacji dostałam anite w rozmiarze 75C , po 3 tygodniach opuchlizna zeszła i biustonosz zaczął być luźny i tak dokładnie to po 5tyg kupiłam taka sama anite w rozmiarze 70E i tak już został mi ten rozmiar🙂także ja bym się wstrzymala rozmiarowka anity mi się zgadzała z wymiarami moimi a podanymi na ich stronie więc i z wymiarami ismenki😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy ktoś jeszcze się wypowie? Bo ja mam znajomą, która kupiła dwa i do dzisiaj je nosi, a jest już 5 lat po op. A w Niemczech mam 120 zł za jedną Anitę w klinice... I teraz nie wiem..
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 19:51   #722
lotiel
Raczkowanie
 
Avatar lotiel
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 396
GG do lotiel
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć Dziewczyny! Można się dołączyć do Waszego wątku? W ubiegłym tygodniu podjęłam ostateczną decyzję o operacji, poszłam na konsultacje, termin mam na 27.10. Odliczam dni, nie mogę się doczekać!
__________________
12.09.2017 konsultacja J.K. Wrocław
27.10.2017 operacja 285cc Alergan Natrelle Inspira TRX )))
lotiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 20:03   #723
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

[QUOTE=Toskania2000;772125 76]
Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
A duś!
Byłam przed chwilą w albumie. Naprawdę masz piękne piersi, ale rozumiem, o co Ci chodzi i że to może przeszkadzać. Jestem w podobnym wieku i też mówiłam sobie - teraz albo nigdy!
No ale u mnie to była inna historia, bo wyjściówka fatalna.
Przyjęłam zaproszenie. Możesz zobaczyć (na własną odpowiedzialność).
Wyjdą Ci przepiękne piersi!


Boszeee czy Ty chcesz żebym ja do operacji nie zeszła z bieżni ??? masz takie ciało, że nie trzeba lepszej motywacji i idę zaraz poruszać nogą cudo !! I Ty jesteś w podobnym wieku do mnie ? niemożliwe ... rodziłaś kiedyś ? bo Twój brzuch na to nie wskazuje ...
Piersi masz idealne ! Jaki to implant i kto go robił ? nie zasnę chyba dzisiaj z wrażenia
Już widzę tylko nie wiem kto to T.D. ?

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------



Dopiero obejrzałam wyjściówki Sonki
Faktycznie piękny biust i spory ale czy faktycznie taki wyjdzie u mnie ? wydaje mi się, że mam szerszą pierś własną i efekt może być inny.
Ale nie znam się, aż tak dobrze ...
Dobry wieczór
Czy ktoś mnie tu obgaduje ?! hehe Dziękuję Kochana Ty masz większą wejściówkę więc z tym rozmiarem będziesz miała większe Ja przed op nosiłam 70B/65C także za wiele nie miałam ... a teraz 65 G Masz tak ładne piersi że nie wiem czy bym ruszała ... a przeszczep tłuszczu ??? Wiem wiem tu dziewczyny sceptycznie do tego tematu podchodziły ale może warto się rozeznać ?



Dziewczyny ja z info do Was może któraś potrzebuje stanik sportowy Schock Absorber ?! Na stronie up8.com świetne promocje a za newsletter -10%

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez lotiel Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Można się dołączyć do Waszego wątku? W ubiegłym tygodniu podjęłam ostateczną decyzję o operacji, poszłam na konsultacje, termin mam na 27.10. Odliczam dni, nie mogę się doczekać!
Jasne, że można witamy serdecznie . Gdzie będziesz operowana i jaki implant dobrał lekarz ?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze się wypowie? Bo ja mam znajomą, która kupiła dwa i do dzisiaj je nosi, a jest już 5 lat po op. A w Niemczech mam 120 zł za jedną Anitę w klinice... I teraz nie wiem..
Cena kusząca choć ja bym się wstrzymała ... po operacji dostałam Anitę 70D czy 75D-pamięć mnie zawodzi ( 200 zl ) a teraz nosze 70F lub 65G tamten zrobił się dużo za luźny porozciągał się strasznie :/

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Drogi panie - jest udowodnione naukowo ze tylko ludzie z komplesami i z niskim poczuciem własnej wartości są prowodyrami hejtu...
Mały człowieczku z jeszcze mniejszym peniskiem - spierd..aj stad bo nikt Cie tu nie zapraszał i nikt nie chce Cię tu gościć a chirurgia plastyczna jest dla ludzi jak wszystko inne! I kogo stać ten korzysta!
Dziękuje i życzę miłego dnia!


A ja zajrzałam do owego pana i akurat przeglądał inny wątek -lepiej nie pisać jaki żal mi człowieka
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 20:23   #724
lotiel
Raczkowanie
 
Avatar lotiel
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 396
GG do lotiel
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Sonka29, operacja będzie we Wrocławiu u JK, implanty Allegran 275 okrągłe
__________________
12.09.2017 konsultacja J.K. Wrocław
27.10.2017 operacja 285cc Alergan Natrelle Inspira TRX )))
lotiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 20:24   #725
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Sonka - myślisz, że będę miała większe od Ciebie przy założeniu ze A.B. wsadzi mi 425 ??
Kurczę to muszę mocno przemyśleć temat ... mówiłam dr czego oczekuje. Nie chciałabym zgubić proporcji ... Hmm może bezpieczniej będzie zostać przy 370cc
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 20:24   #726
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

[QUOTE=kinia00sokp;7720531 1]Uwierzcie że przy tej metodzie pod powięź gdybym tylko leżała i się nie ruszała za mocno to prawie bez bólu by się obyło.
Najbardziej uciążliwe jest ciągnięcie i ucisk, zwłaszcza podczas leżenia na początku. Mam problem codziennie żeby się wygodnie ułożyć ale cierpliwa ja i mój TŻ = kilka prób i w końcu się udaje.
W wielkim skrócie dzień po dniu:
PONIEDZIAŁEK po operacji czułam się dobrze, mocny ucisk na klacie ale nie bolało prawie nic (leki z kroplówki działały). W poniedziałek też wieczorem wstałam do łazienki i było całkiem dobrze.
WTOREK, wyjęcie drenów, założenie stanika pooperacyjnego, pierwszy raz je zobaczyłam
Ciężka była droga do domu, potem w domu bolało dość mocno, ale Ketonal i Antidol pomógł. Ciągłe czułam mega mocny ucisk choć po wyjęciu drenów i zmianie na stanik było luźniej.
Tak czy siak we wtorek najbardziej bolało - pewnie po podróży bo około godzinę po minął ból intensywny.
W klinice sama się ubrałam, sama wstałam z łóżka, sama się poczesałam
ŚRODA to był najgorszy dzień bo opuchlizna narosła do granic możliwości, ważyłam najwięcej, przybyło mi 10 cm w cyckach ale i brzuchu Niestety brzuch odczuwał wzdęcia a ja czułam się jak napuchnięta bania. Tego dnia ważyłam też 4kg więcej niż w dniu operacji. Wieczorem straszny ucisk czułam, nie mogłam sobie miejsca znaleźć i miałam dość. Ale też we wtorek z pomocą partnera umyłam się, ON mi umył włosy i wysuszył - miałam śmiechu co nie miara
Ale bólu nie było mocnego. Największy ucisk i dyskomfort był tego dnia
CZWARTEK - wszystko zaczęło puszczać. Ruchomość rąk zwiększyła się dość mocno, sama sobie radziłam z przygotowaniem jedzenia, picia i sięganiem w różne miejsca o których wcześniej nie pomyślałabym że będą problematyczne.
Ból prawie znikomy, czasem coś kłuło, paliło, piekło ale bardzo krótko. I tego dnia zaczęły swędzieć szwy i czułam rany.
Tego dnia też zeszłam z ilości leków.
W środę rano miałam ketonal, we wtorek po powrocie do domu i wieczorem. A pomiędzy na zmianę Antidol i Pyralginę (polecam bardzo ten lek - lepiej na mnie działał niż Ketonal)
PIĄTEK tak jak w czwartek ale oczywiście lepiej bo lepsza ruchomość rąk i ogólnie byłam bez leków, tylko raz rano wzięłam lekki APAP przeciwgorączkowy bo miałam gorączkę (codziennie była)
SOBOTA wyszłam na spacer do swoich ukochanych koni, przejechałam samochodem około 100km (jako pasażer) i normalnie sama się wymyłam - plecki mi pomógł partner bo nadal mam problem z rękami do tyłu. Byłam u rodzinki TŻ i nikt tam nie wie i nic nie zauważył - nawet z 4 letnią dziewczynką na spacer poszłam.
Ciągle musiałam poprawiać biustonosz i nadal co raz mnie ciągnęły szwy ale to już taki lekki dyskomfort.
A i założyłam bluzkę przez głowę - oczywiście z pomocą.
NIEDZIELA - dziś też bez leków, nie boli i nie bolało nic. Gorączka nadal jest, waga jest taka jak w dniu operacji, w brzuchu zniknęło 5 cm ale nadal 5 za dużo jest. Dalej rąk do tyłu nie mogę wychylić za mocno, wstawać pomaga mi z leżenia partner ale nie leże w dzień tylko po nocy. Ale sama sobie kucyka zrobiłam, robię większość rzeczy przy sobie, mogę podnieść ręce do góry bez bólu - ale powoli i generalnie ciągle swędzą szwy
We wtorek ściągają mi wreszcie.
A moje (.)(.) generalnie mało się zmieniają ale może zrobię fotę

PS. Mi AB wskazywał myć całe piersi, ale uważać z wycieraniem blizn, lekko i delikatnie, bez tarcia.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość

Justynka a Ty u kogo robisz?
Bo pod powięź to ten ból jest na prawdę niewielki.
Mnie bardziej boli wszystko podczas okresu.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------



Dziwna, mi doktor dał możliwość pełnego wyboru.
Ja i tak planuje za 10-15 lat wymienić implanty bo po porodzie i karmieniu pewnie się zmienią. Więc zobaczymy wtedy.

Jak dla mnie ta metoda ma takie plusy jak pod mięsień a i mniej minusów np animacja albo ograniczenia w wysiłku siłowym.
Bałam się tylko o opadanie ale AB upiera się że tak samo trzyma jak mięsień, efekt bardziej naturalny i większy.
No i po operacji powiedział że mam bardzo silną powięź i dobrze trzymać będzie

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------




Ale masz i tak bardzo fajne, kształtne sporawe piersi
Mi się podobają.
Ile bym dała za takie naturalki...

PS. chyba się jednak troszkę zmieniają Są bliżej sobie troszkę. Zaraz fotki wstawię :P
Kinia ja Robie u A.Z w Krk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 20:37   #727
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Hej
Pogoda w Krakowie dramat
Mąż ma jelitowke wiec umiera :/
U mnie niestety mama panikuje
Ociera sie o wydziedziczenie i zerwanie kontaktow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------


Ostra babka
Golaski poprosimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------


Kochana opiszesz swoja rekonwalescencje dzień po dniu.
Boje sie bo jestem mega delikatne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas pogodowo podobnie :/ katar nas wszystkich dopadł oby nie rozwinęło się dalej ... Zdrówka dla Was zwłaszcza dla męża Mama złagodnieje w końcu jej córką jestes i za pewne chce Cię odwieść od tej decyzji ...
Co do mojej rekonwalestencji ... hmm nie chcę Cię teraz skłamać bo trochę czasu minęło i pamięć zawodzi by dokładnie opisać ... musiałabym zajrzeć do 29 części wątku -27 grudnia byłam operowana ... Nie znosiłam tego okresu aż tak źle bo od razu ręce podnosiłam i myłam głowę w szpitalu zaraz drugiego dnia a może i tego samego hmmm ale ja przez ok 7 dni faszerowałam się przeciwbólowymi ( tramal w kroplach ) i czasem nasennie i uspokajająco hydroxyzynę... Bardziej od bólu czułam ucisk na klacie -ciężko się oddychało i mówiło -oj męczyłam się. Ból czułam spory dopiero gdy chciałam się podnieść do pozycji siedzącej i wstać z łóżka -czasem 1h się zbierałam bojąc się tego bólu ... no i z racji spania w jednej pozycji na plecach kręgosłup mi nawalał. Nie fajna też była niemoc w rękach gdy chciałam otworzyć drzwi by psa wypuścić i w wielu innych sytuacjach . Z każdym dniem było coraz lepiej , po 2 tyg już było prawie normalnie -wsiadłam do auta by zawieść dzieci do przedszkola i na zakupy ... jednak przeholowałam bo poczułam się za dobrze i potem rwało mnie w klacie i ciekł mi płyn surowiczy z blizn :-( na szczęście wszystko dobrze się skończyło .to tak w skrócie . Dziewczyny także ostrożnie i małymi kroczkami do wszystkiego dojdziecie

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Sonka - myślisz, że będę miała większe od Ciebie przy założeniu ze A.B. wsadzi mi 425 ??
Kurczę to muszę mocno przemyśleć temat ... mówiłam dr czego oczekuje. Nie chciałabym zgubić proporcji ... Hmm może bezpieczniej będzie zostać przy 370cc
Najlepiej zaufaj dr dokładnie go wypytaj co o tym sądzi ... Tak na prawdę między 370 a 425 Cc nie wielka różnica w ml . Przypomnij mi wymiary implantu i projekcji przy 425?
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-17, 20:51   #728
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
Wstawiłam :P
No to lece ogladac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Kinia - super!!! Pięknie wyglądają!!!
Jesteś moją super hero ze tak dzielnie to znosisz ja pewnie będę wyła z bólu do księżyca...
To powyjemy razem bo ja tez panikara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
Hmm no ja mialam 100km. Może dadza Ci lepsze leki przeciwbolowe? Albo coś AB poradzi? Podobno ta poduszka pomaga, a wczoraj na rondach trzymałam piersi w rekach żeby się nie ruszaly ale już nie bolało.
Tak czy siak uwazam ze jak będziesz miala pod powiez to bol bedzie podobnie umiarkowany jeszcze zalezy jaka masz drogę. Mnie najbardziej wymeczyla WarsZawa, potem juz lepiej na trasie bylo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kinia jaka poduszka?????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
To może na wszelki spytaj męża co uważa za wielkie, żeby potem Ci nie truł. Z tym 425 to rozmiar Sonki, wyjściówki podobne, więc takie Sonkowe powinny Ci wyjść. Dla mnie np. są one o wiele za duże. Chociaż, o ile dobrze pamiętam, to Ty pisałaś, że te Sonki Ci się strasznie podobają? Bo któraś z nowszych dziewczyna tak pisała.
To mi się podobaja ale moj mąż za nimi nie jest. ... ale ja BARDZO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 20:56   #729
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
No to lece ogladac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------


To powyjemy razem bo ja tez panikara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------


Kinia jaka poduszka?????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------


To mi się podobaja ale moj mąż za nimi nie jest. ... ale ja BARDZO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mi wspominala Zainteresowana że ktoś polecal poduszke normalną na piersi polozyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 21:50   #730
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

A skąd macie poduszki podróżne? Bo nie moge znaleźć mojej, nie pamiętam skąd była, i szukam jakiejś sprawdzonej.
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 22:17   #731
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Sonka29 Pokaż wiadomość
U nas pogodowo podobnie :/ katar nas wszystkich dopadł oby nie rozwinęło się dalej ... Zdrówka dla Was zwłaszcza dla męża Mama złagodnieje w końcu jej córką jestes i za pewne chce Cię odwieść od tej decyzji ...
Co do mojej rekonwalestencji ... hmm nie chcę Cię teraz skłamać bo trochę czasu minęło i pamięć zawodzi by dokładnie opisać ... musiałabym zajrzeć do 29 części wątku -27 grudnia byłam operowana ... Nie znosiłam tego okresu aż tak źle bo od razu ręce podnosiłam i myłam głowę w szpitalu zaraz drugiego dnia a może i tego samego hmmm ale ja przez ok 7 dni faszerowałam się przeciwbólowymi ( tramal w kroplach ) i czasem nasennie i uspokajająco hydroxyzynę... Bardziej od bólu czułam ucisk na klacie -ciężko się oddychało i mówiło -oj męczyłam się. Ból czułam spory dopiero gdy chciałam się podnieść do pozycji siedzącej i wstać z łóżka -czasem 1h się zbierałam bojąc się tego bólu ... no i z racji spania w jednej pozycji na plecach kręgosłup mi nawalał. Nie fajna też była niemoc w rękach gdy chciałam otworzyć drzwi by psa wypuścić i w wielu innych sytuacjach . Z każdym dniem było coraz lepiej , po 2 tyg już było prawie normalnie -wsiadłam do auta by zawieść dzieci do przedszkola i na zakupy ... jednak przeholowałam bo poczułam się za dobrze i potem rwało mnie w klacie i ciekł mi płyn surowiczy z blizn :-( na szczęście wszystko dobrze się skończyło .to tak w skrócie . Dziewczyny także ostrożnie i małymi kroczkami do wszystkiego dojdziecie

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------



Najlepiej zaufaj dr dokładnie go wypytaj co o tym sądzi ... Tak na prawdę między 370 a 425 Cc nie wielka różnica w ml . Przypomnij mi wymiary implantu i projekcji przy 425?
Silimed natural 425 HI ma wymiary 12,5x12,5 proj. 5,9

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Wracając z kliniki warto zaopatrzyć się w poduszkę - zwykły Jasiek... Trzymać go należy na piersiach, dociskając rękami. Podobno dużo mniej boli - minimalizuje wstrząsy.
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-17, 22:20   #732
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Wracając z kliniki warto zaopatrzyć się w poduszkę - zwykły Jasiek... Trzymać go należy na piersiach, dociskając rękami. Podobno dużo mniej boli - minimalizuje wstrząsy.
Zapamiętam, dzięki <3
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 00:09   #733
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Toscania, dzięki za miłe słowa!!!
Tak, mam dzieci, oboje w gimnazjum.

Eleanorx, dobra cena tej Anity. Lepiej się wstrzymać z kupnem, ale gdybyś się jednak zdecydowała, to pod biustem bierz tyle, ile nosisz teraz. W klinice dają szerszy ze wzgl. na opuchliznę.
Ja dostałam 75c. Noszę 70d.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 04:35   #734
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Komti, dziękuję

Dziewczyny, któraś pisała o figurze Komtesy. To nie photoshop na zdjęciach, ona tak bajeczne wygląda

Miumiu, co słychać?

Gdzie Nita zniknęła???????????
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 05:29   #735
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Toscania, dzięki za miłe słowa!!!
Tak, mam dzieci, oboje w gimnazjum.

Eleanorx, dobra cena tej Anity. Lepiej się wstrzymać z kupnem, ale gdybyś się jednak zdecydowała, to pod biustem bierz tyle, ile nosisz teraz. W klinice dają szerszy ze wzgl. na opuchliznę.
Ja dostałam 75c. Noszę 70d.
Dwoje dzieci ??? Na bank bocian Ci je podrzucił
Moje smoki ważyły 4100 i 4900 brzuch miałam jak bęben Rolling Stone's i niestety mogę ćwiczyć przez 24h a skóra nigdy nie wróci do stanu przed ciąży. Cud, że rozstępów nie mam.
Wyglądasz obłędnie !
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 06:11   #736
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dzień dobry



Wyliczanka :

Ona31Waw - 21.09 - 3

Toskania2000- 21.09 - 3

Eleanorx - 25.09 - 7

Luka_ja - 25.09 - 7

lena_ka80 - 02.10 - 14

Zaintersowana2 - 05.10 - 17

Szalonajaa - 5.10 - 17

demona1979 - 06.12 - 82

JustynkaWe - 11.12 - 84

Nati0702 - 07.03 - 170
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 06:31   #737
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Komtesa czy przyjmiesz moje zaproszenie?
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 07:06   #738
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dodałam zdjęcia - wyjściówkę, niestety w ostatnim czasie trochę schudłam zwłaszcza w górnych partiach i wyglądam... patrząc na zdjęcia nawet na troche chorą. Dzisiaj mam konsultację (poprzednią miałam w maju i stanęło na niczym), boję się, że doktor zaproponuje jeszcze mniejsze implanty skoro obwód klatki się zmniejszył. Bardzo się denerwuję.. Z drugiej strony nie chciałabym przechodzić przez to wszystko jeśli efekt będzie niewielki. Liczę na takie... C
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 08:11   #739
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witaj lotiel Jesteś z Wrocławia? mogłabyś mi napisać nazwisko Twojego dr na priv? nie kojarzę inicjałów.

Zainteresowana coś mi się wydaje, że z Twoją wyjściówką i implantem powyżej 400 wyjdą piersi rozmiarowo podobne do moich.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 09:05   #740
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Witaj lotiel Jesteś z Wrocławia? mogłabyś mi napisać nazwisko Twojego dr na priv? nie kojarzę inicjałów.

Zainteresowana coś mi się wydaje, że z Twoją wyjściówką i implantem powyżej 400 wyjdą piersi rozmiarowo podobne do moich.
Cotton pokazuj te twoje 600- setki - już dawno nowych zdjęć nie było

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lotiel Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Można się dołączyć do Waszego wątku? W ubiegłym tygodniu podjęłam ostateczną decyzję o operacji, poszłam na konsultacje, termin mam na 27.10. Odliczam dni, nie mogę się doczekać!
Lotiel witaj 👋
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 09:15   #741
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Witaj lotiel Jesteś z Wrocławia? mogłabyś mi napisać nazwisko Twojego dr na priv? nie kojarzę inicjałów.

Zainteresowana coś mi się wydaje, że z Twoją wyjściówką i implantem powyżej 400 wyjdą piersi rozmiarowo podobne do moich.
Nie chciałabym dużych... Takie proporcjonalne do sylwetki liczę na oko Bromy niech on zadecyduje.
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 09:47   #742
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ona wstawię może jutro, bo akurat minie mi 3 miesiące.

Zainteresowana, no moje są dość duże, ale ja mam wzrostu 167 cm i waga 50-51 kg. Jakkolwiek obwód w biuście wychodzi mi podobny do Kinii np, chociaż ona ma np dużo mniejszy implant od mojego. Sonka miała też sporo swojego gruczołu i piersi ma wizualnie chyba nawet większe od moich, mimo mniejszego implantu. Chociaż kurcze nie wiem, musiałybyśmy stanąć koło siebie. Sonka ile masz właściwie w tej chwili w biuście w cm? Szann ma z kolei podobny implant do mnie, miała również sporo swojej wyjściówki i jej piersi są już dużo większe niż moje.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 10:42   #743
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Toskania czy M.Ch. zwrócił Ci zaliczkę? Bo mi nie a już z 10 dni minęło od mojej rezygnacji z operacji u niego
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 11:07   #744
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Komti!!! Ja pierdziele!!! Nie mogę się napatrzeć na Twoje zdjęcia... i Ty jesteś po urodzeniu dwójki dzieci? Wooow
Cudnie wyglądasz i piersi tez piękne
Tez chciałabym w przyszłości tak wyglądać po ciąży jak Ty

Toskania - jak nastroje? Ja na chwile obecna zjadłam dwa paznokcie i mam nieprzespana noc za sobą...

Kinia - dzięki za opis dzień po dniu, tylko ze Ty jesteś hardcorem a ja będę miała pod mięsień wiec będzie mi klatę rozrywać... jezuuuuu jak ja się boje tego bólu...

Ona33ch - jak Twoje zdrowie? Jak pępek? Sytuacja opanowana?
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 11:10   #745
szalonajaa
Raczkowanie
 
Avatar szalonajaa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 136
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym dużych... Takie proporcjonalne do sylwetki liczę na oko Bromy niech on zadecyduje.

Lepiej niech nasz termin już nadchodzi bo zaraz całkiem zrezygnujesz Na początku było - jak już robić to robić duże, teraz, że nie duże a zaraz, że może wcale ;-)

Komtesa - ja również wysłałam zaproszenie. No muszę zobaczyć tą piękną figurę
__________________
05.10.2017 - dr A.B. Warszawa - Silimed Natural 320HI

Edytowane przez szalonajaa
Czas edycji: 2017-09-18 o 11:13
szalonajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 11:26   #746
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Komti!!! Ja pierdziele!!! Nie mogę się napatrzeć na Twoje zdjęcia... i Ty jesteś po urodzeniu dwójki dzieci? Wooow
Cudnie wyglądasz i piersi tez piękne
Tez chciałabym w przyszłości tak wyglądać po ciąży jak Ty

Toskania - jak nastroje? Ja na chwile obecna zjadłam dwa paznokcie i mam nieprzespana noc za sobą...

Kinia - dzięki za opis dzień po dniu, tylko ze Ty jesteś hardcorem a ja będę miała pod mięsień wiec będzie mi klatę rozrywać... jezuuuuu jak ja się boje tego bólu...

Ona33ch - jak Twoje zdrowie? Jak pępek? Sytuacja opanowana?
Ona, jestem jakaś spokojniejsza nie wiem o co kaman ... pewnie puści w czwartek jak mąż mnie zostawi tam samą.
Będę rozmawiać z A.B. o 370 cc bo mam wrażenia, że 425 cc zaburzy mi proporcje ... choć różnica między nimi nie jest jakaś duża. Zobaczymy co mi powie. Mają być wysoko, blisko siebie i nie ogromne ot takie malutkie wymagania
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 11:37   #747
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Ona, jestem jakaś spokojniejsza nie wiem o co kaman ... pewnie puści w czwartek jak mąż mnie zostawi tam samą.
Będę rozmawiać z A.B. o 370 cc bo mam wrażenia, że 425 cc zaburzy mi proporcje ... choć różnica między nimi nie jest jakaś duża. Zobaczymy co mi powie. Mają być wysoko, blisko siebie i nie ogromne ot takie malutkie wymagania
No to podziwiam ze jesteś spokojna... moje dziewczyny w pracy już maja mnie powoli dość bo przez ostatnie tygodnie jest jeden temat i tylko co rusz to nowe zdjęcia cycków im wysyłam
A wkladalas sobie żelki na konsultacji żeby ocenic rozmiar?? Bo ja miałam 290ml i 325ml do wyboru i od razu wybrałam większe
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 11:48   #748
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Komti!!! Ja pierdziele!!! Nie mogę się napatrzeć na Twoje zdjęcia... i Ty jesteś po urodzeniu dwójki dzieci? Wooow
Cudnie wyglądasz i piersi tez piękne
Tez chciałabym w przyszłości tak wyglądać po ciąży jak Ty

Toskania - jak nastroje? Ja na chwile obecna zjadłam dwa paznokcie i mam nieprzespana noc za sobą...

Kinia - dzięki za opis dzień po dniu, tylko ze Ty jesteś hardcorem a ja będę miała pod mięsień wiec będzie mi klatę rozrywać... jezuuuuu jak ja się boje tego bólu...

Ona33ch - jak Twoje zdrowie? Jak pępek? Sytuacja opanowana?
Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Toskania czy M.Ch. zwrócił Ci zaliczkę? Bo mi nie a już z 10 dni minęło od mojej rezygnacji z operacji u niego
Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
No to podziwiam ze jesteś spokojna... moje dziewczyny w pracy już maja mnie powoli dość bo przez ostatnie tygodnie jest jeden temat i tylko co rusz to nowe zdjęcia cycków im wysyłam
A wkladalas sobie żelki na konsultacji żeby ocenic rozmiar?? Bo ja miałam 290ml i 325ml do wyboru i od razu wybrałam większe
Nie wkładałam u A.B.
Natomiast wkładałam u M.Ch.
Poza mężem nie mam z kim pogadać na ten temat a ON jakby już średnio zainteresowany pozostajecie więc Wy moje forumowe koleżanki
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 12:00   #749
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez szalonajaa Pokaż wiadomość
Lepiej niech nasz termin już nadchodzi bo zaraz całkiem zrezygnujesz Na początku było - jak już robić to robić duże, teraz, że nie duże a zaraz, że może wcale ;-)

Komtesa - ja również wysłałam zaproszenie. No muszę zobaczyć tą piękną figurę
Nie chcę małych ale nie chcę też dużych... Wolę czuć mały niedosyt niż płakać i wstydzić się ich, że są za duże.
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 12:16   #750
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Nie chcę małych ale nie chcę też dużych... Wolę czuć mały niedosyt niż płakać i wstydzić się ich, że są za duże.
Pod ubraniem nawet te 425 się gubią na prawdę dzisiaj chciałam sobie stanik push up zakupić taki do zadań specjalnych bo na codzień tylko miękkie ... ekspedientka pyta o rozmiar , więc jej powiedziałam , a ona na to -nie powiedziałabym że taki pani nosi oczywiście niczego w rozmiarze 65 G nie znalazła :-( nawet 70 F nie było -tylko że ja mieszkam na peryferiach ...w centrach handlowych znajdzie się kilka egzemplarzy
Z dziewczynami zauważyłyśmy że różnica w implantach min 100 ml to jeden rozmiar także czy 370 czy 425 będzie podobnie wzięłabym jednak większe ;-) zresztą niech lekarz decyduje .
Ja jestem drobna górą pod biustem 67 cm ale biodra dosyć szerokie 92 cm jak na wzrost 158 także biust mi zrównoważył proporcje

Cotton w biuście mam 89 cm
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg

Edytowane przez Sonka29
Czas edycji: 2017-09-18 o 12:17
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.