Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 20:14   #2671
Bea69
Raczkowanie
 
Avatar Bea69
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlochy
Wiadomości: 32
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez ciachochichotka Pokaż wiadomość
Hej, Skalpelik dzisiejszy zaliczony ! Cholernie dał mi w kość !
Dziś mija moje 3 tygodnie z Ewką. Pochwale się moimi wynikami, nie ma jakichś spektakularnych sukcesów, ale powoli, systematycznie dążę do mojego ideału.
Przepraszam za jakość zdjęć ale cóż... pierwsze robione było od niechcenia bo nie wierzyłam ze wytrzymam tak długo.
Roznica naprawde imponujaca

Pupcia na zdjeciu prezentowanym wczesniej jest zachwycajaca, naprawde piekna

Edytowane przez Bea69
Czas edycji: 2012-11-27 o 20:16
Bea69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:19   #2672
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez ciachochichotka Pokaż wiadomość
Hej, Skalpelik dzisiejszy zaliczony ! Cholernie dał mi w kość !
Dziś mija moje 3 tygodnie z Ewką. Pochwale się moimi wynikami, nie ma jakichś spektakularnych sukcesów, ale powoli, systematycznie dążę do mojego ideału.
Przepraszam za jakość zdjęć ale cóż... pierwsze robione było od niechcenia bo nie wierzyłam ze wytrzymam tak długo.
Super,róznica kolosalna i to w tak krótkim czasie
Mam nadzieję, że ja niedługo też będę mogła się pochwalić jakimiś wynikami. Tylko mi bardziej zależy na pupci niz na brzuchu, bo brzuch juz mam ok (zdjęcie w avatarze to mój brzuchol)
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:23   #2673
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Dziewczyny... Totalnie nie mogę się zebrać do ćwiczeń Nie wiem co się ze mną dzieje, ale już chyba 2 tydzień nie robię NIC! Źle się z tym czuje ale nie moge nic z tym zrobić...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:27   #2674
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
Hahaha ojeej



Uderzam jutro do rossmanna

Ja się tak zastanawiam... Robiąc killera czuję jak mi łydki pracują. Boję się, że mi się rozbudują właśnie mięśnie łydek, jest to możliwe? Nie chciałabym tego Mój TZ zwraca na to uwagę i mówi "żeby tylko ci się łydki nie rozbudowały od tego" Powiedzcie co mam robić żeby temu zapobiec

Nie ma takiej opcji ;-) widziałaś jakie łydki maja fitnesski raczej szczupłe więc bez obaw ;-)
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:31   #2675
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez ciachochichotka Pokaż wiadomość
Hej, Skalpelik dzisiejszy zaliczony ! Cholernie dał mi w kość !
Dziś mija moje 3 tygodnie z Ewką. Pochwale się moimi wynikami, nie ma jakichś spektakularnych sukcesów, ale powoli, systematycznie dążę do mojego ideału.
Przepraszam za jakość zdjęć ale cóż... pierwsze robione było od niechcenia bo nie wierzyłam ze wytrzymam tak długo.

__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:32   #2676
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Wczoraj skalpel wykonany... już nie mam zamiaru sobie odpuszczać, aż do wypełnienia 3 miesięcy mojej metamorfozy czyli przez najbliższe 2 tygodnie... Do tego jeszcze uczę się kręcenia hula więc najbliższe 2 tygodnie będą intensywne Dziś powtórka z rozrywki, koniecznie...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:38   #2677
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez ciachochichotka Pokaż wiadomość
Hej, Skalpelik dzisiejszy zaliczony ! Cholernie dał mi w kość !
Dziś mija moje 3 tygodnie z Ewką. Pochwale się moimi wynikami, nie ma jakichś spektakularnych sukcesów, ale powoli, systematycznie dążę do mojego ideału.
Przepraszam za jakość zdjęć ale cóż... pierwsze robione było od niechcenia bo nie wierzyłam ze wytrzymam tak długo.
Brawo widac efekty i to bardzo jak dla mnie
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 20:48   #2678
aisy
Raczkowanie
 
Avatar aisy
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 64
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez ciachochichotka Pokaż wiadomość
Hej, Skalpelik dzisiejszy zaliczony ! Cholernie dał mi w kość !
Dziś mija moje 3 tygodnie z Ewką. Pochwale się moimi wynikami, nie ma jakichś spektakularnych sukcesów, ale powoli, systematycznie dążę do mojego ideału.
Przepraszam za jakość zdjęć ale cóż... pierwsze robione było od niechcenia bo nie wierzyłam ze wytrzymam tak długo.
O tak, widać bardzo



Ja po skalpelu
Stwierdzam, iż jest dużo łatwiejszy do zniesienia podczas oglądania serialu przyjemne z pożytecznym.
Idę wziąć relaksującą kąpiel i zacznę konkretnie walczyć z cellulitem
__________________

A i D walczą o nowe ciałko blog
Obswerwuj nasze poczynania lub najlepiej zacznij już teraz razem z nami.

Start: 7.11.2012r.
aisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:06   #2679
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Ciachochichotka WOWw!! gratki ! jestem pod wrazeniem !!!!

Nie jestem w stanie dzis Was.nadrobic ale zrobie to jutro !

melduje za to kolejny skalpel, tiffoczki i bieganie na biezni

okey jednak Was nadrobilam dzisiaj :P bo jak pomyslalam ile bede miala stron jutro to za głowę złapałam się i postanowiłam jednak poczytać Was dzisiaj plotkareczki :P jeszcze pisE z Telefonu i strasznie mi się niewygodnie pisze.

W każdym razie YES - Twoja PUPA jest MEGA !!!!! zazdrosCzę Ci jej BARDZO!!!!!!
__________________


Edytowane przez wiewioreczka
Czas edycji: 2012-11-27 o 21:22
wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:15   #2680
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Nie ma takiej opcji ;-) widziałaś jakie łydki maja fitnesski raczej szczupłe więc bez obaw ;-)
Alee na pewnooo? Jakoś mi się wydaje to nieprawdopodobne
Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
bo brzuch juz mam ok (zdjęcie w avatarze to mój brzuchol)
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:20   #2681
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
Alee na pewnooo? Jakoś mi się wydaje to nieprawdopodobne

Tak wiesz powiem Ci że prędzej biceps zrobisz niż łydki ;-)
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 21:22   #2682
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Super,róznica kolosalna i to w tak krótkim czasie
Mam nadzieję, że ja niedługo też będę mogła się pochwalić jakimiś wynikami. Tylko mi bardziej zależy na pupci niz na brzuchu, bo brzuch juz mam ok (zdjęcie w avatarze to mój brzuchol)
A właśnie chciałam pytać czy to Twój brzuch też chce taki ;-D ile pracowałaś nad nim poprostu rewelacja
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:23   #2683
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Super,róznica kolosalna i to w tak krótkim czasie
Mam nadzieję, że ja niedługo też będę mogła się pochwalić jakimiś wynikami. Tylko mi bardziej zależy na pupci niz na brzuchu, bo brzuch juz mam ok (zdjęcie w avatarze to mój brzuchol)

Wow no to faktycznie teraz tylko zostala ci pupa bo brzuchol masz super
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:15   #2684
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez karolinasto Pokaż wiadomość
hoho chwilke mnie nie bylo a tu tyle stron Super dziewczyny ze cwiczycie! Ja przez 3 dni mialam przerwe bo bolał mnie jajnik i troszke sie martwilam. I do tego od okolo 3 tygodni objadam sie jak świnka. Jestem aktualnie w Szwajcarii no i nie moge nie jeść tych serów, deserów czy pysznych bagietek...
Na szczęście wczoraj gdy juz poczulam sie lepiej poszedl skalpel i jak nowonarodzona
@ Dinulka ile juz ćwiczysz na ten piękny tyłeczek? Ja swój masakruje ile sie da, podniósł się ale jeszcze jak go napnę to widze ze jakby byl wyzej to bylby bardziej wypukły)))
chyba pytanko do yes było

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
zgadza się




rosnąć nie było co, bo za co złapać zawsze było, ale ujędrnił się, jest uniesiony, bardziej kształtny, twardy ! celulitu prawie ni ma jak chcecie to mogę Wam foto pokazać
ja tyłek niby mam, ale w porównaniu do ud to jednak słabo mam masywne nogi. a jak już pisałam szybciej spada mi dupcia niż nogi przy odchudzaniu, więc chce jakoś zachować tyły to chyba jedyna część mojego ciała, która kręci facetów ;p

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Miałam Wam zdać relacje moje kochane z koktailu proteinowego ;-)
Pije koktail codziennie po treningu i zauważyłam większą wytrzymałość mięśni i faktycznie szubsząregenerację nie odczuwam już takiego zmęczenia po wyczerpującym treningu ;-)
Jestem zadowolona zobaczę jak bedzie dalej bo to dopiero początek

PS zapomnialam dodać że mięśnie na brzuchu zaczynają powolutku być widoczne :-D a nigdy tak nie miałam hihi

Załącznik 4997829
masz na mysli białko po prostu? Też piję, ale przed snem. Właśnie nie wiem co powinnam jeść po albo przed ćwiczeniami. Zreszta ja jem strasznie monotonnie i z bialkiem mam problem, bo nie jem miesa. Więc jadę rano z jajecznicą, a do obiadu dodaję tunczyka (jedyna ryba, którą jem), a na kolację wiejski i białko przed snem. mam już dość. Ale nie bardzo mam pomysł na zmianę.

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
no co Ty! to jest najszybsze śniadanie świata! :P jem dzień w dzień od jakiś 6/7lat

ja kupuję płatki owsiane górskie; zalewam je gorącą wodą, czekam dosłownie minutę aż napęcznieją, dodaję pół łyżki miodu, wkrawam jabłko lub banana, dodaję maliny, wlewam zimne mleko i wcinam jak jestem gdzieś na wakacjach to ogarnia mnie złość, że nie mam możliwości przygotowania sobie ulubionej owsianki
dziś zamiast miodu dodałam łyżkę masła orzechowego i zjadłam to z bananem. pycha!

moje też są gęste, daję niewiele mleka taka papka

nienawidze tego

stałaś i napinałaś pośladki czy co? xD ostatnio na przystanku widziałam, laska autentycznie coś ćwiczyła xD nie dało się nie zauważyć jak napina i rozluźnia pośladki. Wszyscy patrzyli się na jej tyłek

poooka, ale tu! a nie w klubie

ja w sumie też mam niezły tyłek, TZ strasznie się nim jara, ale niestety cellu na nim jest wg mnie okropny, mimo że znikomy :P


a ja mam już za sobą rozgrzewkę w formie biegania, zaraz biorę się za skalpel i za jakieś porządki (nie wiem co będzie bardziej męczące :P)
a taka owsianka to nie ma dużo kcal przypadkiem?
Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
łączą się wewnętrzna strona jest straszna. i o ile nad kolanami fajnie mi wyszczuplały, zbiły się to ich wew. strona to jakiś mały koszmarek
nic nie mów ;p jak wcześniej regularnie ćwiczyłam to z przodu nogi mi się powoli, ale zmieniały, a od wewnątrz zero

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
To ja wam pokaze sie w Lutym tego roku jak cwiczylam ABS przez 4 tyg mialam takie efekty niestety zaprzepascilam to przestalam cwiczyc i znowu wygladam jak na zdjeciu przed.
a ja myślałam, że na spalenie brzucha tylko aeroby i dieta - chyba też spróbuję
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:19   #2685
valentine205
Raczkowanie
 
Avatar valentine205
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 138
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Pamięta mnie ktoś jeszcze? Wracam z podkulonym ogonem... po miesiącu bez ćwiczeń Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Należą mi się baty, ale jest mocne postanowienie poprawy. Dziś był skalpel Do konca tygodnia nadrobie wątek
__________________
Ćwiczę od: 02.07.2014
Speed effect: 3
Super kardio: 1
valentine205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:29   #2686
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:


masz na mysli białko po prostu? Też piję, ale przed snem. Właśnie nie wiem co powinnam jeść po albo przed ćwiczeniami. Zreszta ja jem strasznie monotonnie i z bialkiem mam problem, bo nie jem miesa. Więc jadę rano z jajecznicą, a do obiadu dodaję tunczyka (jedyna ryba, którą jem), a na kolację wiejski i białko przed snem. mam już dość. Ale nie bardzo mam pomysł na zmianę.
Wiesz generalnie białko zawsze po treningu ;-) ja pije tak pól godzinki po treningu u mnie się sprawdza ja jem mięso ale chcę wyrzeźbić mięśnie a bez białka ani rusz ;-)
Śniadanie możesz mieć na maksa kaloryczne bo i tak spalisz posiłek przed treningiem nie powinien byc zbyt ciężki bo źle się ćwiczy ale nigdy na pusty żołądek ale to pewnie wiesz dobry jest też smażony boczek zawiera białko.
Mam pytanie wogóle nie jesz mięsa czy zdarza Ci się ?
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:29   #2687
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

hej,,,

u mnie nieciekawie... jak tylko dotarłysmy z mama do pracy to telefony zaczeły się urywac dziadka zabrali nieprzytomnego do szpitala...
teraz niby troche lepiej... zobaczymy co to będzie...

a więc nici ze skalpela.. nie jestem w stanie.. tak więc dzień przerwy... piątek skalpel, sb był basen, nd skalpel, pn skalpel, dziś wolne jutro skalpel

spróbuje usnąc. dobranoc spamerki
__________________
-mam TŻ
-mam dowód osobisty
-mam maturę
-mam prawo jazdy
-mam ambicję
AMEN!



Kocham Grzesia!


razem: 24.08.2008r.
zaręczyny: 21.08.2011r.

Już na zawsze razem!






Studentka
Ćwiczę z Ewą Ch. od 7.11.2012
Skalpel 17
Turbo 1 (MASAKRA)
TzG
1

aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:33   #2688
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez aresztovana Pokaż wiadomość
hej,,,

u mnie nieciekawie... jak tylko dotarłysmy z mama do pracy to telefony zaczeły się urywac dziadka zabrali nieprzytomnego do szpitala...
teraz niby troche lepiej... zobaczymy co to będzie...

a więc nici ze skalpela.. nie jestem w stanie.. tak więc dzień przerwy... piątek skalpel, sb był basen, nd skalpel, pn skalpel, dziś wolne jutro skalpel

spróbuje usnąc. dobranoc spamerki
Życzę zdrowia dziadkowi ;-*
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:35   #2689
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez valentine205 Pokaż wiadomość
Pamięta mnie ktoś jeszcze? Wracam z podkulonym ogonem... po miesiącu bez ćwiczeń Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Należą mi się baty, ale jest mocne postanowienie poprawy. Dziś był skalpel Do konca tygodnia nadrobie wątek
Ja tu od niedawna jestem więc nie pamiętam ale witam ;-) życzę wytrwałości tym razem
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 22:38   #2690
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Wiesz generalnie białko zawsze po treningu ;-) ja pije tak pól godzinki po treningu u mnie się sprawdza ja jem mięso ale chcę wyrzeźbić mięśnie a bez białka ani rusz ;-)
dobrze wiedzieć, ja gdzies wyczytałam, ze dobrze jest pić na noc
z tym, że u mnie po siłowni nie da rady, bo idę od razu z sali na godzinny stretching. Potem zanim dojadę do domu to mija półtorej godziny i jest pora kolacji

Dzisiaj zrobiłam na siłowni wszystko w jakieś 15-20 min :| i dodałam sobie więcej powtórzeń, żeby nie wyjść po takim czasie. Ale czuję, że coś jest nie tak z moim treningiem, niby oblatuje wszystkie maszyny prócz 2 (jedna na talię z obciążeniem i jedno na nogi w czym kolana mnie bolą), ale efektów brak i zmęczenia też jednak zwiększając obciążenie nie dokończę serii. Nie wiem o co chodzi. Z rozciąganiem też lipa, niby często się rozciągam, a tak samo mało elastyczna jestem.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:45   #2691
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
A właśnie chciałam pytać czy to Twój brzuch też chce taki ;-D ile pracowałaś nad nim poprostu rewelacja
Dziekuje za mile slowa. Zaczelam cwiczyc na poczatku maja, cwiczylam Turbo Jam( nie cale), biegalam co drugi dzien 10 km i jescze robilam 8 min ABS. Cwiczylam tak do sierpnia, a poxniej juz troche mniej systematycznie, ale brzuch taki jak na zdjeciu mialam juz pod koniec lipca.
Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
Wow no to faktycznie teraz tylko zostala ci pupa bo brzuchol masz super
Teraz biore sie ostro za nogi i pupe, moze za jakis czas wstawie zdjecia jak bede widziec efekty Dobranoc
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7

Edytowane przez Iskierka23kHGJ84
Czas edycji: 2012-11-27 o 22:48
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:48   #2692
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć, ja gdzies wyczytałam, ze dobrze jest pić na noc
z tym, że u mnie po siłowni nie da rady, bo idę od razu z sali na godzinny stretching. Potem zanim dojadę do domu to mija półtorej godziny i jest pora kolacji

Dzisiaj zrobiłam na siłowni wszystko w jakieś 15-20 min :| i dodałam sobie więcej powtórzeń, żeby nie wyjść po takim czasie. Ale czuję, że coś jest nie tak z moim treningiem, niby oblatuje wszystkie maszyny prócz 2 (jedna na talię z obciążeniem i jedno na nogi w czym kolana mnie bolą), ale efektów brak i zmęczenia też jednak zwiększając obciążenie nie dokończę serii. Nie wiem o co chodzi. Z rozciąganiem też lipa, niby często się rozciągam, a tak samo mało elastyczna jestem.
Możesz sobie koktail zrobić w shaker a co do ćwiczeń to spróbuj wykonywać je powoli mi kiedyś trenerka mówiła żeby ćwiczyć powoli i dokładnie 4x15 z mniejszym obciążeniem ;-)
Trochę cierpliwości z tym rozciŕgsniem a jest u Ciebie joga? Genialnie rozciąga mięśnie ;-)
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:52   #2693
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Dziekuje za mile slowa. Zaczelam cwiczyc na poczatku maja, cwiczylam Turbo Jam( nie cale), biegalam co drugi dzien 10 km i jescze robilam 8 min ABS. Cwiczylam tak do sierpnia, a poxniej juz troche mniej systematycznie, ale brzuch taki jak na zdjeciu mialam juz pod koniec lipca.
Bardzo szybkie efekty u mnie trochę więcej roboty ;-) lubię biegać ale mój TŻ pracuje całe dnie i nie mam z kin malucha zostawić ABS chyba od dziś zacznę regularnie ;-) eidzę mały zarys mięśni ale u Ciebie jest idealnie ;-**
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 23:07   #2694
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Wiesz generalnie białko zawsze po treningu ;-) ja pije tak pól godzinki po treningu u mnie się sprawdza ja jem mięso ale chcę wyrzeźbić mięśnie a bez białka ani rusz ;-)
Śniadanie możesz mieć na maksa kaloryczne bo i tak spalisz posiłek przed treningiem nie powinien byc zbyt ciężki bo źle się ćwiczy ale nigdy na pusty żołądek ale to pewnie wiesz dobry jest też smażony boczek zawiera białko.
Mam pytanie wogóle nie jesz mięsa czy zdarza Ci się ?
nie jem w ogóle nic prócz tuńczyka. I to też zmieszanego z czymś

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Możesz sobie koktail zrobić w shaker a co do ćwiczeń to spróbuj wykonywać je powoli mi kiedyś trenerka mówiła żeby ćwiczyć powoli i dokładnie 4x15 z mniejszym obciążeniem ;-)
Trochę cierpliwości z tym rozciŕgsniem a jest u Ciebie joga? Genialnie rozciąga mięśnie ;-)
nie mam shakera ja po prostu mam takie białko zalewane wodą i mieszane łyżeczką
chodzę na stretchingi regularnie, na jogę rzadziej, bo już czasu brakuje. Poza tym strasznie mnie boli siedzenie na piętach, moje stopy jakby nie chcą się wygiąć w 2 str i mnie to zniechęca
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 23:24   #2695
mija_n
Rozeznanie
 
Avatar mija_n
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 535
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
To ja wam pokaze sie w Lutym tego roku jak cwiczylam ABS przez 4 tyg mialam takie efekty niestety zaprzepascilam to przestalam cwiczyc i znowu wygladam jak na zdjeciu przed.
eee wystarczy wytrwalość a efekty będą jeszcze większe

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sofi0902 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! Witam Was po 4dniowej przerwie.. niestety brak czasu, pewne problemy osobiste i nie miałam czasu na forum. Przez 3 dni nie ćwiczyłam z Ewką, ale dziś już wróciłam do życia i zaliczyłam turbo właśnie a wcześniej 40 min hh.

muszę się Wam pochwalić, że przez 2 tyg zrzuciłam 2 kg(o czym już wspominałam) ale też wizualne spadki są zauważalne!! Nawet współlokatorki mi mówią, że schudłam
No i mama przez weekend stwierdziła, że moje spodnie- wcześniej rurki(moje levisy kochane) teraz wiszą niczym bojówki!!
Także z nową siła i motywacją wracam do Was i do gry!

pozdrawiam
pięknie

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ciachochichotka Pokaż wiadomość
Hej, Skalpelik dzisiejszy zaliczony ! Cholernie dał mi w kość !
Dziś mija moje 3 tygodnie z Ewką. Pochwale się moimi wynikami, nie ma jakichś spektakularnych sukcesów, ale powoli, systematycznie dążę do mojego ideału.
Przepraszam za jakość zdjęć ale cóż... pierwsze robione było od niechcenia bo nie wierzyłam ze wytrzymam tak długo.
pieknie) naprawdę widać różnice, trzymaj tak dalej i będzie rewelacja

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Dziekuje za mile slowa. Zaczelam cwiczyc na poczatku maja, cwiczylam Turbo Jam( nie cale), biegalam co drugi dzien 10 km i jescze robilam 8 min ABS. Cwiczylam tak do sierpnia, a poxniej juz troche mniej systematycznie, ale brzuch taki jak na zdjeciu mialam juz pod koniec lipca.

Teraz biore sie ostro za nogi i pupe, moze za jakis czas wstawie zdjecia jak bede widziec efekty Dobranoc
ale rozumiem, ze brałaś odżywki jakieś albo wcześniej jeszcze trenowałaś, bo nie ma bata, żebyś przez 2,3 miesiące wyrobiła tak mięśnie
__________________
Ćwiczę z Ewą od 23.09.2012r.

Skalpel: 24

Killer: 5
Turbo: 24
TzG: 5

Insanity od 18.01.2013r.:
Workout day: 62


"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni"
mija_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 23:24   #2696
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez sytja Pokaż wiadomość
Ogólnie w rossmannach jest teraz promocja -40% na całą kolorówkę
O niee....znowu będę musiała wydać $ a tu zaraz święta :P

Cytat:
Napisane przez mija_n Pokaż wiadomość
Po pierwsze 4,5x w ciągu dnia jedz. Jeżeli czujesz głód to coś jest nie tak ja w ciągu 1,2-2 miesięcy ćwiczyeń przytyłam 1,5kg ale pomału coś sie ruszyło i tych przytytych niecały kilo zeszło, i mimo że mam lekko wiecej niż jak zaczynałam to wyglądam dużo lepiej ,bo systematyczne ćwiczenia zmieniają sylwetkę więc czas...czas i wytrwałość pamiętaj, żeby po ćwiczeniach skubnąć białko, wtedy mięsnie mają co jeść a ty nie jesteś głodna głowa do góry
U mnie też problemem jest to, że ja nie bardzo mam pomysł co mogę zjeść...a do tego mało rzeczy lubię ;/szczególnie tych co zawierają białko...ostatnio nauczyłam się jedynie jeść jogurt naturalny i powoli przekonuje się do twarogu chudego...ale bardziej takie posiłki jem, bo wiem, że są dobre na redukcji...natomiast nie odczuwam kompletnie żadnej radości ze spożywania tych produktów...

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny teraz mam podwojna motywacje bo wiem ze jednak cwiczenia dzialaja a ja cwiczylam z tym Panem na YT
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY
Dzięki za linka

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
Ja się tak zastanawiam... Robiąc killera czuję jak mi łydki pracują. Boję się, że mi się rozbudują właśnie mięśnie łydek, jest to możliwe? Nie chciałabym tego Mój TZ zwraca na to uwagę i mówi "żeby tylko ci się łydki nie rozbudowały od tego" Powiedzcie co mam robić żeby temu zapobiec
Ja też mam z tym problem...nienawidzę rozbudowanych łydek, a sama mam dość masywne, bo mają o ile dobrze pamiętam 35cm w obwodzie ;/ nawet 1cm więcej by mnie przeraził...a po killerze to miałam przez 3 dni zakwasy w łydkach i się zraziłam, bo stwierdziłam że killer na pewno powiększy mi łydki skoro tak mocno one pracują ;/ chybaże o aeroby to trochę się zmniejszą...ale nie sądzę, żebym w łydkach miała tłuszcz...
Tak samo jak jest skalpel a tam te ćwiczenia, że np.trzeba odrywać pięty od podłogi będąc w pozycji sumo squat (czy jakoś tak), bo boję sie że to też mi łydki rozbuduje ;/

Cytat:
Napisane przez aresztovana Pokaż wiadomość
hej,,,

u mnie nieciekawie... jak tylko dotarłysmy z mama do pracy to telefony zaczeły się urywac dziadka zabrali nieprzytomnego do szpitala...
teraz niby troche lepiej... zobaczymy co to będzie...

a więc nici ze skalpela.. nie jestem w stanie.. tak więc dzień przerwy... piątek skalpel, sb był basen, nd skalpel, pn skalpel, dziś wolne jutro skalpel

spróbuje usnąc. dobranoc spamerki
oj...oby z dziadkiem było wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość

Dzisiaj zrobiłam na siłowni wszystko w jakieś 15-20 min :| i dodałam sobie więcej powtórzeń, żeby nie wyjść po takim czasie. Ale czuję, że coś jest nie tak z moim treningiem, niby oblatuje wszystkie maszyny prócz 2 (jedna na talię z obciążeniem i jedno na nogi w czym kolana mnie bolą), ale efektów brak i zmęczenia też jednak zwiększając obciążenie nie dokończę serii. Nie wiem o co chodzi. Z rozciąganiem też lipa, niby często się rozciągam, a tak samo mało elastyczna jestem.
Ja też tak miałam na silowni po jakimś czasie, że po 15min. miałam wszystko z głowy i mogłam wracać do domu i potem zazwyczaj przestawałam chodzić na siłownię...w sumie to nie wiem czy jeszcze kiedyś pójdę...już lepsze są ćwiczenia w domu albo takie grupowe.
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 23:26   #2697
mija_n
Rozeznanie
 
Avatar mija_n
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 535
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

no i melduje skalpel i dobranoc
__________________
Ćwiczę z Ewą od 23.09.2012r.

Skalpel: 24

Killer: 5
Turbo: 24
TzG: 5

Insanity od 18.01.2013r.:
Workout day: 62


"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni"
mija_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 23:27   #2698
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
nie jem w ogóle nic prócz tuńczyka. I to też zmieszanego z czymś



nie mam shakera ja po prostu mam takie białko zalewane wodą i mieszane łyżeczką
chodzę na stretchingi regularnie, na jogę rzadziej, bo już czasu brakuje. Poza tym strasznie mnie boli siedzenie na piętach, moje stopy jakby nie chcą się wygiąć w 2 str i mnie to zniechęca
Ja też mam takie białko
Może Ci ten ból minie po jakimś czasie
Nie zniechęcają się tak szybko będzie dobrze ;-)
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 23:51   #2699
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Ja też mam z tym problem...nienawidzę rozbudowanych łydek, a sama mam dość masywne, bo mają o ile dobrze pamiętam 35cm w obwodzie ;/ nawet 1cm więcej by mnie przeraził...a po killerze to miałam przez 3 dni zakwasy w łydkach i się zraziłam, bo stwierdziłam że killer na pewno powiększy mi łydki skoro tak mocno one pracują ;/ chybaże o aeroby to trochę się zmniejszą...ale nie sądzę, żebym w łydkach miała tłuszcz...
Tak samo jak jest skalpel a tam te ćwiczenia, że np.trzeba odrywać pięty od podłogi będąc w pozycji sumo squat (czy jakoś tak), bo boję sie że to też mi łydki rozbuduje ;/
Błagam Was dziewczyny nie ma możliwości rozbudowana łydek aerobami
Spójrz na biegaczy nie mają masywnych a przecież cały czas pracują ;-)
Wbrew pozorom na łydkach jest trochę tłuszczu ;-) a nawet więcej niż trochę
ImageUploadedByTapatalk1354060203.867843.jpg
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 00:03   #2700
Bea69
Raczkowanie
 
Avatar Bea69
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlochy
Wiadomości: 32
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Błagam Was dziewczyny nie ma możliwości rozbudowana łydek aerobami
Spójrz na biegaczy nie mają masywnych a przecież cały czas pracują ;-)
Wbrew pozorom na łydkach jest trochę tłuszczu ;-) a nawet więcej niż trochę
Załącznik 4998181
Brzuszek ladny, ale nogi nie podobaja mi sie
Bea69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.