Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 11:29   #4981
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Melduje wykonanie PETARDY, zrobiłam Jeszcze Balance Trening z 1 cz TzG a na końcu na YouTube włączyłam stretching z Mel B
Ładnie, ładnie przebieram sie w krótkie spodenki i biorę sie za tzg i toffoczki
__________________

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:34   #4982
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez karolinasto Pokaż wiadomość
Dziewczyny
bylam wczoraj z moim mezem u kolegi, wypilam 3 kieliszki wodki i troche soku, zjadlam troche chipsow i dzisiaj tak mnie brzuch boli ze nie moge. Bylam juz w toalecie i mi lepiej. Ale wczoraj przed snem pilam zielona herbate zeby jakos sie oczyscic. Moj organizm juz chipsow nie jest w stanie przyjac ani kolorowych sokow lub napojow... Troche mnie to zaskoczylo Od dawna nie pije takich rzeczy a chipsy jadlam ostatnio z 2 miesiace temu przy jakiejs okazji a wczesniej to juz nawet nie pamietam. Myslalam ze to kwestia tego ze probuje sie opanowac i nie jesc a tu sie okazuje ze moj organizm sam sie przed tym broni.
Cola mi nawet śmierdzi chemią. Słodycze typu czekolada owszem jem. Mam ochote tez na lekkie ciasta z owocami lub takie torciki kawowe. Ale typowo domowe. Za to świeze bagietki rządzą i dobre masło Ale jak wroce do Polski bede jesc pieczywo pelnoziarniste... Powiem szczerze ze w Polsce jest latwiej go dostac
Kiedys potrafilam zjesc cała paczke duzych chipsow 2 razy w tygodniu a cole popijalam ze smakiem... Uwielbialam KFC... Zaliczam to co sie dzieje do duzego sukcesu Wiekszego niz te kilogramy ktore zrzucilam)))
Ja tak ostatnio miałam jak zjadłam domową pizze.. mega skurcze brzucha. widac żołądek odzwyczaił się od trawienia świństw
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:48   #4983
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Witam sie
Uczylam sie do 3, dalej nic nie umiem. Zjadlam sniadanie i znowu siadam do notatek... Nienawidze studiow...
ja też... co studiujesz??

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

niedługo dobijemy do 5000 postu, kto zakłada nową część?
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:56   #4984
Natus25
Raczkowanie
 
Avatar Natus25
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 94
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

no to jestem kolejna dopadlo mnie chorobsko.. dzis nie cwiczylam i pewnie nastepne dni tez nie dam rady ((
__________________
Męcz swoje ciało albo ono zacznie męczyc Ciebie


nic się samo nie wydarzy


Skalpel- 6
Killer- 2
Szok trening- 2
Mel B- 3
Duety - 1
Brzuszki- 1200
PODSUMOWANIE = 26 dni z Ewką
Natus25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:12   #4985
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez karolinasto Pokaż wiadomość
Dziewczyny
bylam wczoraj z moim mezem u kolegi, wypilam 3 kieliszki wodki i troche soku, zjadlam troche chipsow i dzisiaj tak mnie brzuch boli ze nie moge. Bylam juz w toalecie i mi lepiej. Ale wczoraj przed snem pilam zielona herbate zeby jakos sie oczyscic. Moj organizm juz chipsow nie jest w stanie przyjac ani kolorowych sokow lub napojow... Troche mnie to zaskoczylo Od dawna nie pije takich rzeczy a chipsy jadlam ostatnio z 2 miesiace temu przy jakiejs okazji a wczesniej to juz nawet nie pamietam. Myslalam ze to kwestia tego ze probuje sie opanowac i nie jesc a tu sie okazuje ze moj organizm sam sie przed tym broni.
Cola mi nawet śmierdzi chemią. Słodycze typu czekolada owszem jem. Mam ochote tez na lekkie ciasta z owocami lub takie torciki kawowe. Ale typowo domowe. Za to świeze bagietki rządzą i dobre masło Ale jak wroce do Polski bede jesc pieczywo pelnoziarniste... Powiem szczerze ze w Polsce jest latwiej go dostac
Kiedys potrafilam zjesc cała paczke duzych chipsow 2 razy w tygodniu a cole popijalam ze smakiem... Uwielbialam KFC... Zaliczam to co sie dzieje do duzego sukcesu Wiekszego niz te kilogramy ktore zrzucilam)))

Wow, mam to samo "Świństw" nie jem od początku listopada, a już czuję się z nich oczyszczona. Pierwsze dwa tygodnie dosłownie drżałam na widok slodyczy, dostawałam ślinotoku na myśl o fast foodach, pizzy...A teraz, to mnie w ogóle nie rusza. Można jeść przy mnie chipsy, czekoladę, a ja nawet nie spojrzę. Była ostatnio paczka chipsów w domu, to zjadłam garść i więcej mnie nie kusiło. A kiedyś musiałabym zjeśc do końca najwiekszą paczkę i jeszcze zagryźć czekoladą. W dodatku mój pot przestał śmierdzieć. Wcześniej miałam bardzo intensywny, myłam się przed spaniem a rano paszki pachniały gorzej niż teraz po treningu! Nie musze używać antyperspirantu i dziwnie się z tym czuję Soki, słodką herbatę zastąpiłam wodą i olbrzymią ilością zielonej herbaty. I też się z tego bardzo cieszę, że fajnie się odżywiam. Myślę, że do wakacji moja zdrowa dieta i ćwiczenia sprawią, że będę z dumą prezentować się w bikini
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:16   #4986
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Qrcze ... a mnie jakoś odrzuciło od jaj >> dzisiaj rano chciałam sobie zrobic na miękko i chyba zbyt krótko gotowałałAM i z bardzo rozlazłe było, bleeee
niecierpie jak gotuję jajko na miękko i się białko nie ścina do końca i jest takie właśnie rozlazłe... bleeeee

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
a ja się spiełam przed sylwestrem, ćwiczę codziennie (oprócz niedzieli), w szoku jestem aż, że daję radę, zobaczymy jak długo... hahha
ja właśnie mam plana żeby do wigilii ćwiczyć tylko killera, potem zobaczymy

Cytat:
Napisane przez aresztovana Pokaż wiadomość
jestem przed okresem mam gorsze dni zla jestem na siebie[COLOR="Silver"]
z tego co widzę to większość z nas albo ma okres albo jest przed okresem nie masz co być na siebie zła, to te wredne hormony

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


Nie odzywałam się wczoraj bo się nieco podłamałam...

Mija mi 1,5 miesiaca treningów z Ewą, a spodnie, które były obcisłe, są nadal tak samo obcisłe
Nie wiem jak to tłumaczyć: dlatego że jestem 3 dni przed @, czy tym że jestem gruszką i tracę tłuszczyk od góry, czy po prostu na mnie ćwiczenia nie działają

Ale dziś machnęłam już TzG
jejku nawet mnie nie dobijaj

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

co kupiłaś TZ?
ja dziś zamówiłam mu sweter TH, chyba dokupię jeszcze golarkę, nie mam innego pomysłu
czyżby sweter z groupona albo citeam mój sobie zamówił ale oczywiście nie posłuchał mądrzejszego i wziął sobie za duży rozmiar i musi wymieniać



Cytat:
Napisane przez karolinasto Pokaż wiadomość
Wodą????? bleeeeee ja od dzisiaj z alkoholu tylko bede pila wino bo jest najmniej kaloryczne a czerwone wytrwane dobre dla serca ide 26 na wesele i sie zastanawiam co ja tam bede pila... czy wypada pić co innego niz inni? I jak to zrobic? Zamowic w barze i po prostu za to zaplacic? Nie chce narobic obory ale wodki nie dam rady pic
myślę, że państwo młodzi powinni zadbać o to żeby było coś więcej niż tylko wódka a w ogóle zawsze jak spoglądam na Twojego nicka to mi się kojarzy "karolina ciasto" nie wiem dlaczego
__________________




k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:16   #4987
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

dziewczyny 2 dni moje mięśnie odpoczywały (ah ogromne zakwasy! ) po tzg, dzisiaj machnę kolejne tzg albo skalpela, nie ma opierdzielania się proszę mnie przypilnować!
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 12:23   #4988
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
To pewnie przez @, przed @ zbiera się w nas woda i w ogóle jesteśmy napuchnięte, nienawidzę być przed @.... już wolę być w trakcie ;/
Ja też
Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że u mnie nic się nie ruszyło... A mierzenie zrobię w poniedziałek
Ja mierze się w przyszły piątek
Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Melduje wykonanie PETARDY, zrobiłam Jeszcze Balance Trening z 1 cz TzG a na końcu na YouTube włączyłam stretching z Mel B
Pięknie
Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
jejku nawet mnie nie dobijaj
Nie no, zobaczymy na mierzeniu za tydzien Ale po wczoraj widze to słabo... Ale się nie poddaje
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:38   #4989
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja cały czas walczę ze sprzątaniem mieszkania Dzisiaj łazienka mnie czeka
Kochana ja juz łazienkę ogarnełam, dla mnie to jest najgorsze, więc Ci szczerze współczuje
Cytat:
Napisane przez xsyskax Pokaż wiadomość
Zalety małego mieszkania podłogi juz umyte tylko scieranie kurzu zostało
Jeszcze trochę podłoga podeschnie i biorę sie za tzg, juz nie moge sie doczekać!

Pewnie temat butów był juz walkowany ale zapytam. Macie jakies specjalne buty jak np nike free Ewki czy jakies zwykle adidasy? Ja na razie trenuje w zwykłych nike (nie chce kolan rozwalić, rzepka mi wyskakiwala) ale planuje zakupić cos w decatlonie, bo te Ewki to około 100 euro kosztują a chciałbym dwie pary (jedne do ćwiczeń w domu, drugie do biegania)
Ja tez się zastanawiam nad butami, trenuje w nike running, ale już są dośc stare i nie wiem dla czego ale wcale mi się w nich lepiej nie ćwiczy, kolano jak bolało tak boli
Cytat:
Napisane przez xsyskax Pokaż wiadomość
Łazienkę zostawiłam na jutro, muszę kupic cos fajnego do czyszczenia kafelek, w szczególności pomiędzy
Ja zawsze czyszczę płytki roztworem wody z octem, płytki super się błyszcza i schodzi osad z mydła, tak więc polecam
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:40   #4990
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Juz po tzg i tiffoczkach za drugim razem o wiele lepiej poszło mi cardio z Beata, tylko raz zwolnilam
__________________

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:42   #4991
karolinasto
Raczkowanie
 
Avatar karolinasto
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 180
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
niecierpie jak gotuję jajko na miękko i się białko nie ścina do końca i jest takie właśnie rozlazłe... bleeeee


ja właśnie mam plana żeby do wigilii ćwiczyć tylko killera, potem zobaczymy


z tego co widzę to większość z nas albo ma okres albo jest przed okresem nie masz co być na siebie zła, to te wredne hormony


jejku nawet mnie nie dobijaj


czyżby sweter z groupona albo citeam mój sobie zamówił ale oczywiście nie posłuchał mądrzejszego i wziął sobie za duży rozmiar i musi wymieniać




myślę, że państwo młodzi powinni zadbać o to żeby było coś więcej niż tylko wódka a w ogóle zawsze jak spoglądam na Twojego nicka to mi się kojarzy "karolina ciasto" nie wiem dlaczego
Bo za juz niedługo bede sexy ciasteczkiem
__________________
k
karolinasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 12:47   #4992
pureinsanity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

przeziębienie nie jest dla mnie wymówką. melduję: rozgrzewka - 4min szybkiego szok treningu z pytania na śniadanie, potem skalpel i na koniec tzg z Karoliną. a to wszystko po 3h sprzątania.

mówcie co chcecie o skalpelu, ja go lubię. podczas ćwiczeń chcę czuć ból mięśni, a nie ogólne zmęczenie. zestawy wytrzymałościowe nie są dla mnie. może to też dlatego, że startowałam od 43kg w górę, a nie w dół dlatego rzadziej robię killera. za to podoba mi się no more trouble zones Jillian Michaels, ręce odpadają
wczoraj próbowałam Mel B na brzuch, ale jedyne, co mnie rozbolało, to kark. tak samo mam przy pierwszych ćwiczeniach na brzuch ze skalpela. jak temu zaradzić?

Edytowane przez pureinsanity
Czas edycji: 2012-12-14 o 12:50
pureinsanity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:48   #4993
karolinasto
Raczkowanie
 
Avatar karolinasto
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 180
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

http://gmonieprzejdzie.pl Dziewczyny glosujcie przeciz GMO w Polsce. Wystarczy wpisac imie, nazwisko i maila!
__________________
k
karolinasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:48   #4994
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Kochana ja juz łazienkę ogarnełam, dla mnie to jest najgorsze, więc Ci szczerze współczuje
Oj zgadzam się Łazienka jest zdecydowanie najgorsza
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:53   #4995
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez pureinsanity Pokaż wiadomość
wczoraj próbowałam Mel B na brzuch, ale jedyne, co mnie rozbolało, to kark. tak samo mam przy pierwszych ćwiczeniach na brzuch ze skalpela. jak temu zaradzić?
Trzymać brodę bardzo blisko klatki piersiowej i nie kręcić nią na boki coby na Ewkę spojrzeć (sama tak robiłam i tez mnie kark bolal)
__________________

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:55   #4996
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Karolinasto ja też sie zastanawiam nad kupnem tutaj winka bo UK to kraj gdzie wino sie pije trochę jak sok czy wodę hehe i jest tu naprawde tanie a jakie Ty wina kupujesz bo ja to sie nie znam zbytnio na tym :-(
A tak wogóle to mój tata robi swoje wina Niedługo sie napije

A co do sukienek to mój TŻ tez mi mówił żebym coś zaczęła robić pomyśle nad tym wszystkim;-))
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:58   #4997
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Ja tez się zastanawiam nad butami, trenuje w nike running, ale już są dośc stare i nie wiem dla czego ale wcale mi się w nich lepiej nie ćwiczy, kolano jak bolało tak boli

Ja zawsze czyszczę płytki roztworem wody z octem, płytki super się błyszcza i schodzi osad z mydła, tak więc polecam
A co masz nie tak z kolanem? Zrobili mi zdjecie i doszli do wniosku, ze mam chodzić na fijoterapie a jak nie pomoże, to bedą mnie ciąć. Byłam na kilku treningach, dostałam kartkę z ćwiczeniami i tak machalam nogami kilka minut dziennie. W sumie tak sie zaczęła moja przygoda z Ewa, pomyślałam, ze jak juz macham nogami, to czemu o resztę nie zadbać

Ile octu dajesz na litr wody?
__________________

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:58   #4998
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez karolinasto Pokaż wiadomość
http://gmonieprzejdzie.pl Dziewczyny glosujcie przeciz GMO w Polsce. Wystarczy wpisac imie, nazwisko i maila!
Zagłosowałam za TŻ też
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:58   #4999
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Wow, mam to samo "Świństw" nie jem od początku listopada, a już czuję się z nich oczyszczona. Pierwsze dwa tygodnie dosłownie drżałam na widok slodyczy, dostawałam ślinotoku na myśl o fast foodach, pizzy...A teraz, to mnie w ogóle nie rusza. Można jeść przy mnie chipsy, czekoladę, a ja nawet nie spojrzę. Była ostatnio paczka chipsów w domu, to zjadłam garść i więcej mnie nie kusiło. A kiedyś musiałabym zjeśc do końca najwiekszą paczkę i jeszcze zagryźć czekoladą. W dodatku mój pot przestał śmierdzieć. Wcześniej miałam bardzo intensywny, myłam się przed spaniem a rano paszki pachniały gorzej niż teraz po treningu! Nie musze używać antyperspirantu i dziwnie się z tym czuję Soki, słodką herbatę zastąpiłam wodą i olbrzymią ilością zielonej herbaty. I też się z tego bardzo cieszę, że fajnie się odżywiam. Myślę, że do wakacji moja zdrowa dieta i ćwiczenia sprawią, że będę z dumą prezentować się w bikini
Jak fajnie takie rzeczy czytać. Jak ja jestem z TZ to nie ma bata, żebym czegoś zabronionego nie zjadła... Najbardziej mnie kuszą fast foody Może przez takie właśnie moje podjadanie nic nie chudnę... Dziś np. jadłam naleśniki

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
a w ogóle zawsze jak spoglądam na Twojego nicka to mi się kojarzy "karolina ciasto" nie wiem dlaczego
Bo pewnie masz ochotę na ciasto, a tu zostaje tylko jogurt naturalny

Cytat:
Napisane przez karolinasto Pokaż wiadomość
http://gmonieprzejdzie.pl Dziewczyny glosujcie przeciz GMO w Polsce. Wystarczy wpisac imie, nazwisko i maila!
Ja już
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 12:59   #5000
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Karolinasto ja też sie zastanawiam nad kupnem tutaj winka bo UK to kraj gdzie wino sie pije trochę jak sok czy wodę hehe i jest tu naprawde tanie a jakie Ty wina kupujesz bo ja to sie nie znam zbytnio na tym :-(
A tak wogóle to mój tata robi swoje wina Niedługo sie napije

A co do sukienek to mój TŻ tez mi mówił żebym coś zaczęła robić pomyśle nad tym wszystkim;-))
Uwielbiam domowe wina, nalewki tez moja babcia jest mistrzem, az sie świat doczekać nie moge
__________________

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:06   #5001
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
UWAGA UWAGA nowe zdjecia w klubie
Widziałam wszystkie i się ślinie
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:12   #5002
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
No dziewczyny dobiłyśmy do 5tys czas na nowy wątek
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:16   #5003
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

internet mi muli i nie mogę dziś zrobić skalpela, bo ćwiczę z youtube
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:19   #5004
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
No dziewczyny dobiłyśmy do 5tys czas na nowy wątek
Kto zakłada? Ja nie umiem
__________________

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:22   #5005
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez xsyskax Pokaż wiadomość
A co masz nie tak z kolanem? Zrobili mi zdjecie i doszli do wniosku, ze mam chodzić na fijoterapie a jak nie pomoże, to bedą mnie ciąć. Byłam na kilku treningach, dostałam kartkę z ćwiczeniami i tak machalam nogami kilka minut dziennie. W sumie tak sie zaczęła moja przygoda z Ewa, pomyślałam, ze jak juz macham nogami, to czemu o resztę nie zadbać

Ile octu dajesz na litr wody?
NIe wiem co ja mam z tym kolanem, kiedyś jak byłam w liceum to miałam małą kontuzję, miałam bardzo stłuczone i coś tam z rzepką. Później miałam spokój do póki nie zaczęłam intensywnie biegać. Teraz za każdym razem jak skaczę, biegam to mnie boli. Początkowo myślałam że mam złę buty, ale zmiana obuwia tez nic nie pomogła

Ja na litr wody daję około 100 ml octu, przecieram lustro i płytki tym roztworem i wycieram do sucha.
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:23   #5006
mademoisellekier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 112
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez karolinasto Pokaż wiadomość
Dołóz do tego 5 min rozgrzewke z MEl a na koniec cwiczenia rozluźniajace tez z Nia, wszystko do znalezienia na youtubie
dzięki za rade

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Własnie wczoraj robilam tiffany na boczki to dzis ledwo z lozka wstalam, takie zakwasy mialam, ale to i radosc jaka mnie przez to ogarnela ale mimo to nie poddalam sie i cwiczylam kardio 15 min, 10 min brzuch i 10 boczki
u mnie to samo i chyba dziś nie będę nic ćwiczyć, jeden dzień przerwy się należy
mademoisellekier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:26   #5007
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
NIe wiem co ja mam z tym kolanem, kiedyś jak byłam w liceum to miałam małą kontuzję, miałam bardzo stłuczone i coś tam z rzepką. Później miałam spokój do póki nie zaczęłam intensywnie biegać. Teraz za każdym razem jak skaczę, biegam to mnie boli. Początkowo myślałam że mam złę buty, ale zmiana obuwia tez nic nie pomogła

Ja na litr wody daję około 100 ml octu, przecieram lustro i płytki tym roztworem i wycieram do sucha.
Dla bezpieczeństwa moze przejdź sie do lekarza na zdjecie
Spróbuje z tym octem
__________________

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:40   #5008
karolinasto
Raczkowanie
 
Avatar karolinasto
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 180
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
No dziewczyny dobiłyśmy do 5tys czas na nowy wątek
Mi kupuje mąż ja sie nie znam francuskie jako ze we Francji/Szwajcarii jestem
__________________
k
karolinasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:44   #5009
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Hejo! Długo mnie tu nie było. Przyznaje, leniuchowałam, ale i byłam chora, już na skraju. Wracam i melduję odrobienie skalpela, z jadłospisem jeszcze cienko, ale staram się!
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:09   #5010
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 6

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

i wszędzie mam brokat koty się w tym wytarzały i caaaly dom świeci na różowo czad.

a masz TZa? jeśli masz, to zdradź, co mu kupiłaś? ja też prezenty w miarę ogarnęłam, teraz liczę na to, że poczta polska przed świętami dziala super preżnie :P
haha dobre z tym brokatem
Tżowi kupiłam taki 'dizajnerski' kubek rodem z PRLu, on lubi takie klimaty :P do tego taką dobrą herbatę sypaną i dość elegancki szalik z reserved. umówiliśmy się żeby to nie było nic wielkiego więc myślę ze będzie ok


ej dziewczyny zauważyłam ostatnio, że po killerze bolą mnie żebra przez kilka dni. jak biorę głęboki oddech to po bokach mnie boli. któraś z was tez tak ma? mam wrażenie, że to nie zakwasy, chociaż moze....
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.