Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 11:45   #2881
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

miałam Wam pisać, że nie chce mi się ćwiczyć ale się zawzięłam i skalpel za mną porobię sobie jeszcze brzuszki zaraz a potem kąpiel i obiad. muszę jeszcze pranie zrobić, odpajęczyć mieszkanie (stare budownictwo i usuwam 2 razy w tygodniu lokatorów ), pozmywać gary, zrobić obiado-kolację, poczytać, bla bla bla to zmykam!
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:54   #2882
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
Hej
a ja mialam wczoraj kryzys zdrowotny
jak po dopadla mnie temperatuta i straszny ból glowy to trzyma do dzisiaj ... aż wyć się chce ...


ja tez nie liczę na kaloryfer ... nigdy, a nie tylko do wakacji
i też rano jeszcze jako tako jest (choć skóra wisi ), ale wieczór to katastrofa
Kochana zdrówka życzę. A ja myślę, że kaloryfer jest jak najbardziej realny, tylko trzeba dac sobie czas i systematycznie cwiczyć.. Ja po ciązy miałam/ mam bardz wiotką skórę, ale cwiczenia dały jej rade i choć jeszcze jest nad pępkiem nadmiar skóry to mam jednak nadzieję, że w końcu zniknie.

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
właśnie... jak długo gotować owsiankę, żeby taka straszna papa nie wyszła? mam płatki błyskawiczne i płatki górske...

ilove,
u mnie wszystkie dzieciaki kaszlą :(
siedzimy w domu i popijamy syropki
Kochana zdrówka dla dzieciaczków

Cytat:
Napisane przez maczi Pokaż wiadomość
Jejku człowieka jeden dzień nie było a tu tyle stron do nadrabianiadziewczyny za wczorajszą aktywność ćwiczeniowąja miałam wczoraj rest day gdyż uczelnia pochłonęła mnie całkowicie;D ale dziś od rana nadrabiam i melduje Skalpel z obciążnikami (na nogach), 15 minut TzG(część z Beatą) i 2 Szok Treningi(chyba w sumie trwało to max 8minut) a wieczorkiem planuje zrobić Jogę z Jillian albo 1 dzień Shreda;D jak szaleć to szaleć
Wielkie brawa za ćwiczenia i trzymam za wieczorny plan.
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Ja tak narzekałam, że nie czuję nic po boczkach, jednak wczoraj zrobiłam je CHYBA dobrze i nie mogę się zginać nie wiedziałam, że w tym miejscu może mnie coś boleć
Tak Was czytam i stwierdziłam, że zanim przejdę na wyższy etap - turbo/kiler zacznę ćwiczyć ramiona z Mel B, może wtedy uda mi się zrobić całe ćwiczenia ;P
Ja tez tak miałam po pierwszych boczkach, normalnie nie wiedziałam, że w tym miejscu może boleć aż tak
Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam drugi raz tiffoczki i tym razem nie mam zakwasów
Po południu jadę do rodziców na jeden dzień, odbiorę nowy dowód osobisty i mam nadzieję zdam mój nieszczęsny egzamin

Porobię dziś jeszcze boczki i brzuszki, bo na coś ambitniejszego nie mam siły.
Trzymam kciuki za egzamin. Powodzenia

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Podziwiam, że z samego rana robicie killery, turbo


Owsianka zjedzona, teraz popijam zieloną herbatę Myślicie, że plasterki ziemniaków z przyprawami zapiekane w piekarniku byłyby wielką katastrofą? Chodzą za mną już tydzień czasu
Uwielbiam takie ziemniaki, a tak apropo ziemniaki bez tłuszczu nie są tuczące więc możesz śmiało je zjeść raz na jakis czas.

A ja się zastanawiam co zjeśc na obiad
Aha i dzisiaj robiłam sobie zdjęcie brzucha, nad którym pracuje, ale nie wiedze zbytnio efektów od listopada. Spadł mi tylko 1 cm no i wydaje mi się ze mieśnie zrobiły się bardziej wypukłe.
Wstawiam zdjęcia 1 jest z 20 listopada a 2 z dzisiaj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rzuch.jpg (19,8 KB, 143 załadowań)
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:58   #2883
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie...czy jak będę systematycznie rozciągać łydki to czy mają szansę się wyszczuplić?zaczynam się nimi martwić jak patrzę na te wszystkie piękne smukłe nóżki na zdjęciach motywujących...wtedy mnie dołują
też mnie to ciekawi, moje łydy są okropne

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość

Owsianka zjedzona, teraz popijam zieloną herbatę Myślicie, że plasterki ziemniaków z przyprawami zapiekane w piekarniku byłyby wielką katastrofą? Chodzą za mną już tydzień czasu
ziemniaki wcale nie są tak kaloryczne jakby się mogło wydawać oczywiście jeśli są bez żadnego tłuszczu

zamówiłam sobie orbitrek
__________________




k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:00   #2884
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Zrobilam TZg, z malymi przerwami, zaczelam od treningu z Beata bo myslalam ze tak bedzie lepiej, ale i tak zrobilam wiecej niz polowe jej treningu, pozniej zaczelo mi sie krecic w glowie i bylo mi nie dobrze, co za tym idzie gorzej wykonowalo mi sie cwiczenia z Ola i tez musialam usiasc na chwile .. trening z Karolina poszedl gladko, to moje drugie podejscie i mysle, iz lepiej robic to po kolei .. Ole, Beata, Karolina, calosci z Beata jeszcze sie wdroze .. nadal sie dziwnie czuje, niedobrze mi, moze dlatego ze zjadlam banana przed


Iskierka23kHGJ84 Ty juz masz kaloryfer .. wow to jak wygladal twoj brzuch zaraz po ciazy ?? masz zdjecia ?? ten teraz to moje marzenie !! skalpel, turno, dieta
__________________
"Everyday is a step closer"

Edytowane przez La_Mezcla
Czas edycji: 2013-01-11 o 12:08
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:00   #2885
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Kochana zdrówka życzę. A ja myślę, że kaloryfer jest jak najbardziej realny, tylko trzeba dac sobie czas i systematycznie cwiczyć.. Ja po ciązy miałam/ mam bardz wiotką skórę, ale cwiczenia dały jej rade i choć jeszcze jest nad pępkiem nadmiar skóry to mam jednak nadzieję, że w końcu zniknie.


Kochana zdrówka dla dzieciaczków


Wielkie brawa za ćwiczenia i trzymam za wieczorny plan.


Aha i dzisiaj robiłam sobie zdjęcie brzucha, nad którym pracuje, ale nie wiedze zbytnio efektów od listopada. Spadł mi tylko 1 cm no i wydaje mi się ze mieśnie zrobiły się bardziej wypukłe.
Wstawiam zdjęcia 1 jest z 20 listopada a 2 z dzisiaj.
syropki dają radę

po 1 ciąży, nawet po 2 brzuch jeszcze wracał do formy bez problemu, ale teraz... po 4 ciąży znacznie gorzej. Najbrzydziej wygląda właśnie ta wisząca skóra, zarówno nad pępkiem, jak i pod nim... pod to mam jej sporo, bo cięcia cesarskie jednak nie sprzyjają płaskiemu brzuszkowi

o matko jaki brzuch
to można taki mieć ? ... podziwiam, przepięknie zarysowane mięśnie
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:04   #2886
duska20
Zadomowienie
 
Avatar duska20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Iskierka23kHGJ84 gratulacje piękny brzuszek ani grama tłuszczu
__________________
Skalpel 51/Killer 2/turbo 39/TZG 4
Mel B 44
Zuzka Light Zwow 19
Jilian Michaels Body Revolution
AB Ripper 2
Riiped in 30 Jilian Michaels
Ćwiczę od 29.05.2012
duska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:11   #2887
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
syropki dają radę

po 1 ciąży, nawet po 2 brzuch jeszcze wracał do formy bez problemu, ale teraz... po 4 ciąży znacznie gorzej. Najbrzydziej wygląda właśnie ta wisząca skóra, zarówno nad pępkiem, jak i pod nim... pod to mam jej sporo, bo cięcia cesarskie jednak nie sprzyjają płaskiemu brzuszkowi

o matko jaki brzuch
to można taki mieć ? ... podziwiam, przepięknie zarysowane mięśnie
Ja też miałam cięcie bo mój synek był kolosem, wiem że ta skóra jest masakryczna nad blizną. Ja miałam ponad 120 cm w pasie do porodu a teraz 61 cm więc wiem z autopsji że można coś z nią zrobić. I tego Ci zyczę i powodzenia. A tak wogóle gratuluje 4reczki dzieciaczków i podziwiam że masz jeszcze siłe na ćwiczenia przy takiej gromadce. Wielki szacunek dla Ciebie.
Cytat:
Napisane przez duska20 Pokaż wiadomość
Iskierka23kHGJ84 gratulacje piękny brzuszek ani grama tłuszczu
Dziekuję
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 12:15   #2888
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Aha i dzisiaj robiłam sobie zdjęcie brzucha, nad którym pracuje, ale nie wiedze zbytnio efektów od listopada. Spadł mi tylko 1 cm no i wydaje mi się ze mieśnie zrobiły się bardziej wypukłe.
Wstawiam zdjęcia 1 jest z 20 listopada a 2 z dzisiaj.
Wow, jestem pod wrażeniem


Ja do kaloryferka nie dążę, bo mojemu facetowi się on u kobiet niestety nie podoba. Wystarczy mi zgubienie fałdki z tłuszczykiem i lekki zarys mięśni.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Za tydzień robię fotkę i podzielę się efektami, bo minie miesiąc od poprzedniego mierzenia i obfocenia
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:21   #2889
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość

Iskierka23kHGJ84 Ty juz masz kaloryfer .. wow to jak wygladal twoj brzuch zaraz po ciazy ?? masz zdjecia ?? ten teraz to moje marzenie !! skalpel, turno, dieta
Kochana poszukam zdjęć po ciąży, jak znajdę to wrzucę. Ja robię Killera i skaczę na skakance, a od paru dni dołączyłam programy Tiffany. A wczesniej robiłam Turbo Jam i biegałam. Dietę staram się trzymac, staram się jeśc zdrowo, węglowodany złożone, białko wartościowe, zielona herbata, dużo wody i takie tam. ja mam tylko problem z ilością jedzenia bo ogólnie jem bardzo mało mam słaby apetyt. I dla mnie problematyczne jest zjedzenie 5 posiłków w ciągu dnia, ale staram się jak mogę.
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:21   #2890
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Ja też miałam cięcie bo mój synek był kolosem, wiem że ta skóra jest masakryczna nad blizną. Ja miałam ponad 120 cm w pasie do porodu a teraz 61 cm więc wiem z autopsji że można coś z nią zrobić. I tego Ci zyczę i powodzenia. A tak wogóle gratuluje 4reczki dzieciaczków i podziwiam że masz jeszcze siłe na ćwiczenia przy takiej gromadce. Wielki szacunek dla Ciebie.

Dziekuję
no, moje małe, ale wszystkie 4 urodzone przez cięcie
więc wiesz jaki mam problem z "obwisłościami"
a 61 cm w pasie to nigdy nie miałam a... chcialabym
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:40   #2891
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Iskierka23kHGJ84 :OO!!! ALE BRZUSIO, moge wiedziec ile pracowalas nad nim i jakie konkretnie cwiczenia wykonujesz?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Zawsze myslalam, ze takie ziemniaki sa meeega tuczące, ale dobrze wiedzieć, że nie
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 12:42   #2892
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Kochana poszukam zdjęć po ciąży, jak znajdę to wrzucę. Ja robię Killera i skaczę na skakance, a od paru dni dołączyłam programy Tiffany. A wczesniej robiłam Turbo Jam i biegałam. Dietę staram się trzymac, staram się jeśc zdrowo, węglowodany złożone, białko wartościowe, zielona herbata, dużo wody i takie tam. ja mam tylko problem z ilością jedzenia bo ogólnie jem bardzo mało mam słaby apetyt. I dla mnie problematyczne jest zjedzenie 5 posiłków w ciągu dnia, ale staram się jak mogę.
Jak długo ćwiczyłaś, by dojść do takich efektów?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Zawsze myslalam, ze takie ziemniaki sa meeega tuczące, ale dobrze wiedzieć, że nie
Ja też i jak będę miała ochotę zjeść coś ze smażonych ziemniaków to takie zrobię. Puki co mnie nie ciągnie
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:56   #2893
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Hej ;-)
Tak dużo tu skrobiecie, że nie sposób za wami nadążyć!
Wcześniej nie czułam potrzeby sportowych zakupów, ale jak podejrzalam linki które wstawiałyście, i już mam listę rzeczy do kupienia
To, że tutaj tak dużo piszecie jest świetne, mialam dwa dni 'wolnego' i takich wyrzutów sumienia nie miałam dawno. A przecież jestem dopiero na początku drogi do wymarzonego ciałka
Wczoraj zrobiłam 5 skalpel, średnio się na nim męczę, po zakończeniu mam ochotę na więcej, jednak wczoraj był też pierwszy dzień @ więc sobie odpuściłam. Dziś nic nie boli, więc mam ambitny plan: skalpel+ tiffany[pierwszy raz] i jeśli mi siły wystarczy coś dorzucę. Chce mieć zakwasy!
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:06   #2894
maczi
Raczkowanie
 
Avatar maczi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jakaś Nibylandia, czy coś
Wiadomości: 45
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Iskierka23kHGJ84 wooow!!!czy obrazisz się jeżeli wydrukuje sobie twoje zdjęcie i powieszę na lodówce?
__________________
My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać czas, który nam dano.
The Lord of the Rings

Ćwiczę od 05.01.13:
Skalpel/Killer/Turbo/TzG: 10/3/8/4
Mel B:7
maczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:08   #2895
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Iskierka23kHGJ84 :OO!!! ALE BRZUSIO, moge wiedziec ile pracowalas nad nim i jakie konkretnie cwiczenia wykonujesz?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Zawsze myslalam, ze takie ziemniaki sa meeega tuczące, ale dobrze wiedzieć, że nie
Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Jak długo ćwiczyłaś, by dojść do takich efektów?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------


Ja też i jak będę miała ochotę zjeść coś ze smażonych ziemniaków to takie zrobię. Puki co mnie nie ciągnie

Tak jak pisałam wcześniej wykonywałam program Turbo Jam, ale nie cały chyba tylko 4 tygodnie i biegałam codziennie ok 7-10 km i tak od maja do wrzesnia, a później przerwa do 20 listopada kiedy to zaczełam Killera i skakankę no i od paru dni Tiffany. I to by było na tyle
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:14   #2896
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wcześniej wykonywałam program Turbo Jam, ale nie cały chyba tylko 4 tygodnie i biegałam codziennie ok 7-10 km i tak od maja do wrzesnia, a później przerwa do 20 listopada kiedy to zaczełam Killera i skakankę no i od paru dni Tiffany. I to by było na tyle
Pozwolisz, że skopiuję Twoje zdjęcie i wrzucę na inny wątek, by zmotywować koleżankę, która prawie miesiąc temu urodziła?
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:27   #2897
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Pozwolisz, że skopiuję Twoje zdjęcie i wrzucę na inny wątek, by zmotywować koleżankę, która prawie miesiąc temu urodziła?
Wrzucaj śmiało
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:28   #2898
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Aha i dzisiaj robiłam sobie zdjęcie brzucha, nad którym pracuje, ale nie wiedze zbytnio efektów od listopada. Spadł mi tylko 1 cm no i wydaje mi się ze mieśnie zrobiły się bardziej wypukłe.
Wstawiam zdjęcia 1 jest z 20 listopada a 2 z dzisiaj.
Wow!
No to jest pełnowymiarowy kaloryferek, nawet Ewa takiego nie ma
A co chcesz jeszcze z tym brzuszkiem wypracować?
__________________
Ćwiczę od 26.12.2012
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:35   #2899
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez maczi Pokaż wiadomość
Iskierka23kHGJ84 wooow!!!czy obrazisz się jeżeli wydrukuje sobie twoje zdjęcie i powieszę na lodówce?
Kochana będę dumna jeśli w jakiś sposób Ci pomogę

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Wow!
No to jest pełnowymiarowy kaloryferek, nawet Ewa takiego nie ma
A co chcesz jeszcze z tym brzuszkiem wypracować?
Chciałabym jeszcze trochę poprawić mięśnie skośne i jeszcze trochę napiąc skórę nad pępkiem, bo tak jak już pisałam po ciąży została mi taka mała pamiątka w postaci mało jędrnej skóry
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 14:02   #2900
Natus25
Raczkowanie
 
Avatar Natus25
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 94
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

hej ja dzis i wczoraj tylko brzuszki bo nie mam jeszcze zbyt sily na 40 min cwiczen po chorobie i na dodatek moj maluszek tez sie rozchorowal wczoraj...38 stopni goraczki dostal

ale od poniedzialku zaczynam ostro trenowac dalej z Ewunia
__________________
Męcz swoje ciało albo ono zacznie męczyc Ciebie


nic się samo nie wydarzy


Skalpel- 6
Killer- 2
Szok trening- 2
Mel B- 3
Duety - 1
Brzuszki- 1200
PODSUMOWANIE = 26 dni z Ewką
Natus25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:05   #2901
duska20
Zadomowienie
 
Avatar duska20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Kochana będę dumna jeśli w jakiś sposób Ci pomogę

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------



Chciałabym jeszcze trochę poprawić mięśnie skośne i jeszcze trochę napiąc skórę nad pępkiem, bo tak jak już pisałam po ciąży została mi taka mała pamiątka w postaci mało jędrnej skóry
A jaką masz budowę ciała? Chyba masz ogólnie mało tłuszczyku na ciele? Jesteś szczuplutka.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Natus25 Pokaż wiadomość
hej ja dzis i wczoraj tylko brzuszki bo nie mam jeszcze zbyt sily na 40 min cwiczen po chorobie i na dodatek moj maluszek tez sie rozchorowal wczoraj...38 stopni goraczki dostal

ale od poniedzialku zaczynam ostro trenowac dalej z Ewunia
Współczuję. Najgorzej jak się dziecko rozchoruje
Moja od poniedziałku prawie 39 i dzisiaj była u lekarza, zapalenie krtani i antybiotyk
Trzymaj się , zdrówka
__________________
Skalpel 51/Killer 2/turbo 39/TZG 4
Mel B 44
Zuzka Light Zwow 19
Jilian Michaels Body Revolution
AB Ripper 2
Riiped in 30 Jilian Michaels
Ćwiczę od 29.05.2012
duska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:22   #2902
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
miałam Wam pisać, że nie chce mi się ćwiczyć ale się zawzięłam i skalpel za mną porobię sobie jeszcze brzuszki zaraz a potem kąpiel i obiad. muszę jeszcze pranie zrobić, odpajęczyć mieszkanie (stare budownictwo i usuwam 2 razy w tygodniu lokatorów ), pozmywać gary, zrobić obiado-kolację, poczytać, bla bla bla to zmykam!
oesu, pająki

Iskierka, o kurde
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:37   #2903
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

dziewczyny pisałyście wcześniej o strojach że chcecie sobie kupić, a nigdzie nie ma. Dziś przechodziłam koło CUBUSA i oczopląs od kolorowych dresów, bluzek, topów itp itd idealnych do ćwiczeń
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:41   #2904
Monisia86
Zadomowienie
 
Avatar Monisia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 039
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
oesu, pająki

Stace, specjalnie dla Ciebie mały, zdjęciowy off topik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pajaku.jpg (24,6 KB, 11 załadowań)
Monisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:43   #2905
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Aha i dzisiaj robiłam sobie zdjęcie brzucha, nad którym pracuje, ale nie wiedze zbytnio efektów od listopada. Spadł mi tylko 1 cm no i wydaje mi się ze mieśnie zrobiły się bardziej wypukłe.
Wstawiam zdjęcia 1 jest z 20 listopada a 2 z dzisiaj.
Wow!!!! Gratulacje!!!!
Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
dziewczyny pisałyście wcześniej o strojach że chcecie sobie kupić, a nigdzie nie ma. Dziś przechodziłam koło CUBUSA i oczopląs od kolorowych dresów, bluzek, topów itp itd idealnych do ćwiczeń
O dzięki, dobrze wiedzieć

EDIT: Rzeczywiście Całkiem fajne rzeczy KLIK
Tył tej bluzki mi się podoba KLIK
__________________
F. Herbert Diuna

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2013-01-11 o 14:47
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:50   #2906
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Monisia86 Pokaż wiadomość
Stace, specjalnie dla Ciebie mały, zdjęciowy off topik
Hahahaha, właśnie tak to zawsze wygląda
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 15:02   #2907
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez duska20 Pokaż wiadomość
A jaką masz budowę ciała? Chyba masz ogólnie mało tłuszczyku na ciele? Jesteś szczuplutka.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



Współczuję. Najgorzej jak się dziecko rozchoruje
Moja od poniedziałku prawie 39 i dzisiaj była u lekarza, zapalenie krtani i antybiotyk
Trzymaj się , zdrówka
Kochana ogólnie to jestem szczupła, mam 166 i coś koło 50 kg. Góre mam raczej drobną no a dół to taki sobie, chciałabym sobie troszkę pośladki podnieść.
Kochana zdrówka dla córci. Mój na szczęscie jeszcze zdrowy i oby tak zostało.
Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
dziewczyny pisałyście wcześniej o strojach że chcecie sobie kupić, a nigdzie nie ma. Dziś przechodziłam koło CUBUSA i oczopląs od kolorowych dresów, bluzek, topów itp itd idealnych do ćwiczeń
Szkoda, że u mnie nie ma CUBUSA
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 15:02   #2908
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia 1 jest z 20 listopada a 2 z dzisiaj.
boszzz jaki brzuszek gdzie Ty tu jeszcze masz wiszącą skórę brawo
Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
też mnie to ciekawi, moje łydy są okropne
dziewczyny,czy rozciąganie łydek pomoże im być bardziej smukłymi?

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
no, moje małe, ale wszystkie 4 urodzone przez cięcie
więc wiesz jaki mam problem z "obwisłościami"
a 61 cm w pasie to nigdy nie miałam a... chcialabym
horo, u Ciebie w avku widać kawałek brzuszka, to jest jakiś taki wytrenowany cała jesteś piękna i takie ciało po ciąży to każda chciałaby mieć
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 15:03   #2909
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

wreszcie pocwiczylam polecialo TzG i toffoki myslicie ze cwiczenie w tygodnziu tylko w piatek sobote i niedziele ma sens?
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 15:10   #2910
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Iskierka ! a ja to chyba wydrukuje Twoj brzuszek i przykleje... na mojego bebzola cuuudowny!!! moje marzenie

Ja mam mega zakwasy na brzuchu (po zwowach) i lapie mnie chorobsko, wiec kaszel jest dla mnie mega wyzwaniem. Az mnie zgina przy kazdym kaszlnieciu

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Iskierka23kHGJ84 Pokaż wiadomość
Kochana ogólnie to jestem szczupła, mam 166 i coś koło 50 kg. Góre mam raczej drobną no a dół to taki sobie, chciałabym sobie troszkę pośladki podnieść.
Kochana zdrówka dla córci. Mój na szczęscie jeszcze zdrowy i oby tak zostało.

Szkoda, że u mnie nie ma CUBUSA
To mierzymy tyle samo, ale... ja waze ok 15 kg wiecej
I wiekszosc skumulowane w dolnej polowie
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.