Intraceuticals - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 15:25   #1
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4

Intraceuticals


Witam,
mam pytanie-czy ktoś robił zabieg INTRACEUTICALS ?To nowość,do tego sporo kosztuje,więc zastanawiam się czy warto i efekty są tak spektakularne ?
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 20:32   #2
nesi1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Intraceuticals

Witam,mialam wykonywany zabieg Intraceuticals jakies 2 miesiace temu,faktycznie efekt byl od razu po zabiegu,przyznam ze bylam bardzo zaskoczona ze po 1 zabiegi jest taka różnica(skóra mialam napięta i bardzo nawilżona)efekt utrzymywal mi sie kilka dni,fakt zabieg jest drogi ale uwazam ze warty tej ceny.W razie jakichkolwiek pytan sluże pomocą.
nesi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 09:26   #3
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Intraceuticals

Miałam zrobiony ten zabieg na twarz i okolicę oczu, efekty widoczne od razu a po kilku dniach stwierdziłam ze zmarszczki od nosa do ust zmniejszyły mi się dość wyraznie. Napewno jest świetny przed imprezą bo makijaż swietnie sie trzyma. Kupiłam ten zabieg mamie w prezencie i też jest zachwycona tylko ze u niej efekt jest jeszcze lepszy. fajny zabieg
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 22:39   #4
iskra111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Intraceuticals

Witaj ja osobiście zabiegu robionego nie miałam, ale widziałam efekty u innych i faktycznie jest różnica w wyglądzie skóry twarzy. Ważne jest jednak, aby zabieg był wykonywany w profesjonalnym gabinecie najlepiej polecanym przez „producenta”. Zresztą jak każdy taki zabieg. Sugeruję zapoznać się z lista polecanych gabinetów pod adresem:

http://www.intraceuticals.com/countries/poland.html
poniżej jest załączam tez film promujący ten zabieg w Hollywood – sama ocen czy warto J

www.youtube.com/watch
iskra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 18:01   #5
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Intraceuticals

Ja robiłam ten zabieg dwa tygodnie temu, przed spotkaniem z chłopakiem (związek na duuużą odległość i jeśli już widzimy się raz na miesiąc czy dwa, trzeba jakoś wyglądać :P). Zapłaciłam 400zł po negocjacji ceny. Efekt całkiem przyjemny, ale nie za takie pieniądze! Moja cera podobnie reaguje na maskę kolagenową, którą mogę zrobić sobie dwa razy taniej albo kupić na grosze w hurtowni kosmetycznej. Do tej pory żałuję, że wywaliłam tyle kasy, ale efekt był - przyznaję. Skóra była bardzo ładna i rozjaśniona. Dodam, że mam 26 lat i jeszcze wciąż względnie nawodnioną cerę, więc może u starszych osób rezultat jest bardziej spektakularny, bo u mnie piorunujący nie był. Lepiej znaleźć za tę cenę grupera na mezoterapię bezigłową.
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 21:02   #6
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Intraceuticals

Dziewczyny nie za bardzo wiem za co tu placic 500 zl,jezeli zabieg dziala na tej samej zasadziec o oxybrazja ktora mozna zrobic za 250 zl...jesli sie myle niech ktos wyrowadzi mnie roszę z błędu.
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 14:16   #7
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Intraceuticals

No właśnie ta cena... Podbijam pytanie,jeśli ktoś ma porównanie z innymi zabiegami ,jak to wygląda jeśli chodzi o efekt końcowy i jak długo się on utrzymuje?
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 13:08   #8
Lotte27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Intraceuticals

Cytat:
Napisane przez screamowsky Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie za bardzo wiem za co tu placic 500 zl,jezeli zabieg dziala na tej samej zasadziec o oxybrazja ktora mozna zrobic za 250 zl...jesli sie myle niech ktos wyrowadzi mnie roszę z błędu.
Nie jestem kosmetyczką, ale miałam robione oba zabiegi i to NA PEWNO nie jest to samo. Intraceuticals jest o niebo lepszy. Intraceuticals ma 5 typów zabiegów. Ja mam 30 lat i robię regularnie Intraceuticals Clarity na trądzik (niestety dopadł mnie) + Atoxelen (na zmarszczki mimiczne) albo Rejuvenate - ten jest najbardziej popularny i w większości o nim piszą Wizażanki.

Efekty zabiegu utrzymują się do 2 tygodni, więc polecam przed ważnymi imprezami i okazjami. Na początku robiłam zabiegi w Kosmedice, teraz chodzę do Terra Spa na Mokotowskiej, robią dobry peeling przed zabiegiem i w ogóle jakoś tam milej.
Lotte27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 10:07   #9
Jessica1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Intraceuticals

Witam,
Byłam na zabiegu z Intraceuticals 2, kilka dni temu w salonie Piękność Dnia na Wilanowie. Do końca miesiąca mają tam zabiegi w promocyjnej cenie, a mianowicie 1 zabieg kosztuje 399 zł także znacznie taniej, a w pakiecie 6 zabiegów dołączone są kosmetyki i mikrodermabrazja, uważam, że warto. Rzeczywiście efekt widoczny od razu, skóra super rozświetlona i napięta. Polecam przed wyjściem bądź dla osób z poszarzałą cerą, przebarwieniami i trądzikiem. Podobnie jak u was konsultacja jest darmowa Najfajniejsze, że kosmetolog rzeczywiście dobiera odpowiednie serum, wszystko w sterylnych i czystych warunkach.
Pozdrawiam, Jess
Jessica1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:07   #10
katrin35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Intraceuticals

Super zabieg Intraceuticals jestem po serii 4 zabiegów i jestem zachwycona wyglądem swojej skóry. Kosmetyczka wykonała mi na przemian dwa rodzaje tych ampułek jeden zabieg na przebarwienia, a drugi nawilżający, przeciwzmarszczkowy z kwasem hialuronowym' Widzę ogromną poprawę w nawilżeniu a po intensywnym opalaniu bardzo mi się to przydało, drobne przebarwienia praktycznie zniknęły. Trochę drogo, ale warto. Myślę, że przed sylwestrem znowu sobie go wykonam bo efekt jest natychmiastowy, moje koleżanki myślały, że zrobiłam sobie botox ha, ha. Polecam teraz będę polować na jakieś promocje ja płaciłam 450zł w Warszawie, ale moja koleżanka zrobiła go dużo taniej. Polecam wszystkim szczególnie przed ważną imprezą.
katrin35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 13:37   #11
Aleksanderka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Intraceuticals

Zabieg rewelacyjny efekt widoczny od razu!i makijaż super się trzyma!Robiłam we Wrocławiu w Centrum Relaksu Grota Solna mają najtaniej w mieście normalnie koszt to 450zł , a teraz dodatkowo przed świętami za 400zł z peelingem kawitacyjnym.Polecam!
Aleksanderka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 09:46   #12
KaskaPacka70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 109
Dot.: Intraceuticals

w mojej rodzinnej Częstochowie robią Intraceuticals w Spa Elegance - moja siostra sobie zafundowała ten zabieg na święta i jest zadowolona - wg niej skóra się poprawiła i jest lepiej odzywiona. Poza tym sam zabieg całkiem przyjemny i nieinwazyjny. Mnie tez kusi troche właśnie przez to, że na efekt nie trzeba długo czekać
KaskaPacka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 11:37   #13
smakoszzycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Intraceuticals

Hej korzystałam z serii zabiegów-wtedy wychodzą taniejRobiłam 6 w odstępach co 2 tygodnie. Najlepszy zabieg na jakim byłam ,mam 36 lat i zaczynam przeciwdziałać starzeniu Zabieg wykonałam z polecenia mojej Pani kosmetolog. Moim problemem jest wieczna alergia atopowa,skóra sucha,mega wrażliwa i zaczerwieniona. Po tym zabiegu wreszcie zjaśniałmskóra jest jasna ,gładka napięta-bez złuszczania ,kwasów i innych bajerów. Tlen zadziałal na mnie kojąco, dodatkowo miałam problem z zajadami, przy każdym zabiegu Pani kosmetolog skupiał się chwilkę na tym miejscu i zajad został zlikwidowany. Polecam!!! wszystkim alergikom ,którzy maja problem z zabiegami i doborem kosmetyków.
POLECAM
Dodatkowo nabyłam tam bardzo fajną rzecz jak monoderma z wit e -superr!!!

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2015-02-19 o 23:38 Powód: usunięcie linka
smakoszzycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 10:58   #14
Jolanta75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Intraceuticals

Przed ślubem córki namówiła mnie ona na wizyte w klinice medycyny estetycznej xxxx Nie korzystałam nigdy wcześniej z takich zabiegów itd więc nie byłam zbytnio przekonana do tego pomysłu. Wybrałyśmy się do kliniki xxx Bardzo serdeczna pani kosmetolog Ilona doradziła nam żeby na taką okazje skorzystać z tlenowej terapii intraceuticals na twarz. Już po pierwszym zabiegu zauważyłam naprawde świetne efekty i odrazu po weselu córki postanowiłam wykupić kolejne zabiegi Dziś jestem w trakcie wykonywania serii 6 zabiegów i powiem co można odrazu poczuć i zauważyć to to, że moja skóra stała się nawilżona, wygładzonai bardzo promienna także polecam paniom, które przygotowują sie do ważnych uroczystości.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-06-01 o 11:52 Powód: reklama
Jolanta75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 00:05   #15
ariel2038
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Intraceuticals

Witajcie dziewczyny. Zdecydowałam się na zabieg po naczytaniu sie o niesamowitych efektach i muszę Wam powiedzieć że jestem bardzo rozczarowana. U mnie efektów brak. Nie zauważyłam nawet rozświetlenia twarzy. Zapłaciłam 450 zł i zastanawiam się czy to tylko u mnie czy zwyczajnie zabieg jest mocno przereklamowany. Myślę cały czas czy spróbować jeszcze raz ale 450 zł nie jest mało.
ariel2038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 18:21   #16
Lirien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 65
Dot.: Intraceuticals

podbijam, dziewczyny, jak wrazenia, jaki efekt i czy to prawda, ze tylko kilka dni sie utrzymuje? chcialabym poprawic cere ogolem, ale nie tylko na kilka dni
Lirien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 16:41   #17
vizir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Intraceuticals

Cena trochę odstraszająca, tym bardziej, że uczciwi kosmetolodzy i kosmetyczki mówią wprost, że cząsteczki np. kwasu hialuronowego nie przedostaną się do skóry właściwej, zostaną w naskórku. Dlatego efekt pewnie jest krótkotrwały, bo naskórek się złuszcza i znika jego napięcie czy nawilżenie.
vizir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 22:29   #18
Lirien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 65
Dot.: Intraceuticals

dziekuje a jesli chodzi o geneo - porownywalne wrazenia czy rownie slabiutkie? bo mysle nad jakims zabiegiem latem, gdzie wiadomo, mocniejsze kwasy odpadaja
Lirien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 10:23   #19
Milenka898
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 27
Dot.: Intraceuticals

Cena to około 300 złotych, ale mozna zrobic razme z innym zabiegiem i wtedy jest taniej w krakowie
Milenka898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 11:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.