DIY czyli domowe przerobki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 08:09   #61
grzega
Wtajemniczenie
 
Avatar grzega
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 114
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
oo SUPER WĄTEK!!!!!!!!!
To ja pokaze co ja zrobiłam
Buty szpilki były uwaga- białe :P były okropne . Miały klamerki srebne co było tandetne. Teraz maja gumeczki zeby łatwo sie wciągało. sa czarne bez środka zeby stop nie brudziły. No i nacwiekowałam je i nakleiłam dzety

spodnie- znane juz ozdabianie kieszeni ale mi sie podoba

a te spodnie z długich na krótkie super pomysł!!! Sama cos podobnego zrobie może

i nad tym mysle ciagle
http://lula.pl/lula/1,94041,6928319,...lancuchow.html
Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
moje spodnie podarte i przerobione na skiny Plus kieszeń od wewnątrz dla Iwonki sorry za guzik ale mi własnie gdzieś odleciał i nie wiem gdzie jest. Wyskakuje nieraz bo za słabo sie trzyma muszę scisnąć kombinerkami chyba.

Super wątek ! Ja często mam jakiś pomysł, chcę coś przerobić (zwłaszcza po tym jak oglądam czary-mary Goka ale potem brakuje mi odwagi.

Do dziewczyn które mają styczność z maszyną do szycia, czy trudno jest się nią obsługiwać? bo dawno temu babcia mnie uczyła, ale zupelnie nie miałam wyczucia do tego pedała...


Aneta super Twoje przeróbki, powiedz tylko widze że ćwieki na spodniach nie dałaś na spód kieszeni tylko na materiał bezpośredniom połączony z ciałem, nie gryzą Cię te ćwieki w pupę?
__________________
grzega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:12   #62
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cwieki nie gryza bo je tak zagiełam maksymalnie do środka. Myslalam zeby podszyć materiałem. Ale kompletnie ich nie czuje
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 11:05   #63
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Już pisałam na zakupowym, że zazdrościłam Ci tego sweterka wkładanego przez głowę.. W końcu jak zdecydowałam się go kupić (mimo ceny prawie 250 zł.. ) to już ich oczywiście nie było
Więc zabrałam się do przeróbki i koniec końców jestem nawet bardziej zadowolona niż z pierwowzoru U mnie te kuleczki są przyprasowane a nie przyszyte, co bardziej mi odpowiada no i zrobiłam sobie zamiast krótkiej wersji, tunikę do legginsów
Wklejam zdjęcie dla ogólnego poglądu, mało widać, ale niestety póki co mam tylko takie

Nie wiem, czy widziałaś, ale ostatnio pojawiła się też jasna wersja tych sweterków w Top Shopie - beżowe ze złotymi kuleczkami, znów krótsze wkładane przez głowę i dłuższe kardigany. Znowu mnie kusiły, ale podobnie jak wcześniej wydaje mi się, że nie są warte tych pieniędzy I teraz szukam jakiegoś jasnego pudrowego sweterka do przeróbki
Ten sweterek stal sie jednym z moich ulubionych (mimo, ze jest bardzo krotki). Ja za moj zaplacilam polowe ceny sklepowej (ostatecznie z roznych przyczyn ebayowych mam go za darmo ). Moja mama dostala pod choinke taki kardigan i jest nim zachwycona. Mojego rozmiaru oczywiscie nie bylo, a ze mialam koraliki (brakowalo kilku w sweterku i dokupilam), to zaczelam przyszywac. Przyszylam moze 30 i rzucialam robote w kat. Straaaasznie dlugo to trwa. Ja jestem zbyt niecierpliwa na takie robotki. Ty masz "przyzelazkowane" dzety i super to wyglada, a na pewno poszlo szybciej (i jak rowno!). Musze rozwazyc takie rozwiazanie .

Widzialam bezowe. Oj... tez mnie kusi ta wersja. Jezeli znajde w odpowiedniej cenie, pewnie zakupie. Te sweterki niby takie nic, a maja imo duzy urok.
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 11:49   #64
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
Cwieki nie gryza bo je tak zagiełam maksymalnie do środka. Myslalam zeby podszyć materiałem. Ale kompletnie ich nie czuje
Anetko mogłabyś mi wytłumaczyć jak robisz te dziury nożyczkami? Wbijasz je i po prostu targasz? Czy przecinasz?

Jeśli dobrze pamiętam to też "zmarmurkowałaś" sobie jeansy? Jak to zrobiłaś?

I jeśli masz może fotki czegoś co potraktowałaś pumeksem to wstawisz?

Normalnie chyba staniesz się DIY-owym guru tego wątku
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 14:05   #65
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Anetko mogłabyś mi wytłumaczyć jak robisz te dziury nożyczkami? Wbijasz je i po prostu targasz? Czy przecinasz?

Jeśli dobrze pamiętam to też "zmarmurkowałaś" sobie jeansy? Jak to zrobiłaś?

I jeśli masz może fotki czegoś co potraktowałaś pumeksem to wstawisz?

Normalnie chyba staniesz się DIY-owym guru tego wątku
hahaha dobre :P
Pumeks rozjasnia. Na pierwszej stronce widac na spodenkach jak rozjasnia jeans na krotkich spodenkach Na zywo to oczywiscie lepiej wyglada ciezko cokolwiek uchwycić moim tragicznym aparatem a tata zabrał lustrzane :/ Dziury jak masz taki nożyk wiesz taki wysłówany to nim sie bosko robi dziury kładziesz go pod małym kontem do materiału i w jedna strone zdecydowane ruchu jeans bedzię się przecierał i będzię widać te białe grubsze niteczki. Nożyczkami da rade ale na prawdę ostrymi.

I tak zmarmurkowałam sobie jenasy :P Wlałam wybielacza 2 h i trzymałam 12 H trochę za długo bo nie taki efekt chciałam osiągnąć ...
chciałam żeby wyglądały jak te leggi z H&M a wyglądaja tak... i jakoś mi się nie podobają :P
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses





Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-03-30 o 06:35
AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 14:13   #66
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
hahaha dobre :P
Pumeks rozjasnia. Na pierwszej stronce widac na spodenkach jak rozjasnia jeans na krotkich spodenkach Na zywo to oczywiscie lepiej wyglada ciezko cokolwiek uchwycić moim tragicznym aparatem a tata zabrał lustrzane :/ Dziury jak masz taki nożyk wiesz taki wysłówany to nim sie bosko robi dziury kładziesz go pod małym kontem do materiału i w jedna strone zdecydowane ruchu jeans bedzię się przecierał i będzię widać te białe grubsze niteczki. Nożyczkami da rade ale na prawdę ostrymi.

I tak zmarmurkowałam sobie jenasy :P Wlałam wybielacza 2 h i trzymałam 12 H trochę za długo bo nie taki efekt chciałam osiągnąć ...
chciałam żeby wyglądały jak te leggi z H&M a wyglądaja tak... i jakoś mi się nie podobają :P
wystarczy po prostu całe zanurzyć w wybielaczu na ileś godzin i wyjdą takie plamiste? bo boje sie ze beda cale jasne

A nożyk mam taki wysuwany, taki do tapet
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 14:27   #67
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Dziewczyny nie wime czy to pytanie do tego wątku, ale chyba tak

Czy zwężałyście kiedyś spodnie tak by stały się obcisłymi rurkami?

Mam mase spodni z lumpa, w większości nie chodze bo maja za szerokie nogawki i tak sobie myśle, czy da się domowo zwęzić je tak żeby to jakoś wyglądało...

Oczywiście chodzi mi o robienie tego w domu, bo krawcowe wiem, że robią ale jak ja chciałabym tak z 5 par zorbić to wydałabym ze 100zł na krawcową
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 14:44   #68
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
wystarczy po prostu całe zanurzyć w wybielaczu na ileś godzin i wyjdą takie plamiste? bo boje sie ze beda cale jasne

A nożyk mam taki wysuwany, taki do tapet
Idelany masz nozyk Ja je jeszcze wiazałam co 5 cm tasiekna biała. Żeby wyszły plamki. Najlepiej sprawdzac co godzinke



Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wime czy to pytanie do tego wątku, ale chyba tak

Czy zwężałyście kiedyś spodnie tak by stały się obcisłymi rurkami?

Mam mase spodni z lumpa, w większości nie chodze bo maja za szerokie nogawki i tak sobie myśle, czy da się domowo zwęzić je tak żeby to jakoś wyglądało...

Oczywiście chodzi mi o robienie tego w domu, bo krawcowe wiem, że robią ale jak ja chciałabym tak z 5 par zorbić to wydałabym ze 100zł na krawcową
Ja zwerzałam anwet wklejałam fote na poprzedniej stronie ale maszynowo. Mysle ze inaczej sie nie da :P
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:00   #69
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
Idelany masz nozyk Ja je jeszcze wiazałam co 5 cm tasiekna biała. Żeby wyszły plamki. Najlepiej sprawdzac co godzinke





Ja zwerzałam anwet wklejałam fote na poprzedniej stronie ale maszynowo. Mysle ze inaczej sie nie da :P
Acha, skinny to znaczy rurki, ale wstyd nie wiedziałam

Mam maszynę, ale jeszcze nie umiem jej uzywać
Jak się nauczę coś tam to spóbuje, może wyjdzie choć w połowie tak super jak Tobie

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Acha, skinny to znaczy rurki, ale wstyd nie wiedziałam

Mam maszynę, ale jeszcze nie umiem jej uzywać
Jak się nauczę coś tam to spóbuje, może wyjdzie choć w połowie tak super jak Tobie
A mogłabys jak będziesz miała wolną chwilę pokazać jak to wygląda z boku z zewnątrz i wewnątrz?
Tzn szwy same...
(nie wiem czy dobrze się wyraziłam)


__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:16   #70
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez Nika0503 Pokaż wiadomość
iwona200 trzeba wbijać - ja w swoje szorty też wbijałam - bolą trochę ręce potem ale dla końcowego efektu , myślę, że warto


Papiszynka piękne !!! Ta druga szczególnie mi się podoba


juhaska kropelka się nie nadaje, masz może jakieś propozycje, czym przyklejać?


foty szortów - obcięte, podrapane i wyćwiekowane - z tyłu jeszcze planuję coś dodać
Naprawdę świetnie Ci wyszły

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
h
I tak zmarmurkowałam sobie jenasy :P Wlałam wybielacza 2 h i trzymałam 12 H trochę za długo bo nie taki efekt chciałam osiągnąć ...
chciałam żeby wyglądały jak te leggi z H&M a wyglądaja tak... i jakoś mi się nie podobają :P
Baaardzo fajne wyszły ale w ogóle to zazdroszczę samego fasonu - szukam takich i szukam i nic nie mogę znaleźć
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:20   #71
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Ja je zwężałam z jednej strony. Z zewnętrznej pownieważ mi leciały z tyłka. Musiałam je wypruć całe . Nie bawiłam się w stebnówkę tylko przeleciałam na owerloku i już
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 15:41   #72
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
Ja zwerzałam anwet wklejałam fote na poprzedniej stronie ale maszynowo. Mysle ze inaczej sie nie da :P
ja prawie wszystkie moje rurki zwężałam.. ręcznie
nie mam maszyny u siebie w mieszkaniu (tylko u rodziców), więc igła, nitka i do dzieła

ja zwężam zawsze po zewnętrznej stronie
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:45   #73
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

[QUOTE=AnetaK20;16429944]Dziury ostrymi nożyczkami. Bardzo łatwo wychodzą. teraz robie na szarych spodniach i czekam na ćwieki i pokaże .


do mnie teraz leca te płaskie ćwieki
[QUOTE=eyo;16422605]aaa cudeńka

Anetka - przysięga ja cię gdzieś jeszcze zobaczę i orientacje zmienię.. dziz dziewczyno ty jesteś po prostu chdozący ideał !!! dla mnie mogliby te twoje fotki z wizażu z powodzeniem na okładki magazynów dawać i i tak było lepiej niż z jakimiś spotoshopowanymi modeleczkami

a spodnie super ci wyszły

Cytat:
Eyo ja Cie zamorduje Przestan takie głupoty pisac :P



Tak jak pisałam nożyczkami ja robie. Bardzio łatwo mi to wychodzi. Co do figury dziękuję a wysoka nie jestem az taka bardzo mam 171
a kto by ci tu tak nie napisał to szczera prawda

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
hahaha dobre :P
Pumeks rozjasnia. Na pierwszej stronce widac na spodenkach jak rozjasnia jeans na krotkich spodenkach Na zywo to oczywiscie lepiej wyglada ciezko cokolwiek uchwycić moim tragicznym aparatem a tata zabrał lustrzane :/ Dziury jak masz taki nożyk wiesz taki wysłówany to nim sie bosko robi dziury kładziesz go pod małym kontem do materiału i w jedna strone zdecydowane ruchu jeans bedzię się przecierał i będzię widać te białe grubsze niteczki. Nożyczkami da rade ale na prawdę ostrymi.

I tak zmarmurkowałam sobie jenasy :P Wlałam wybielacza 2 h i trzymałam 12 H trochę za długo bo nie taki efekt chciałam osiągnąć ...
chciałam żeby wyglądały jak te leggi z H&M a wyglądaja tak... i jakoś mi się nie podobają :P
fakt mało marmurkowe wyszły ale w sumie bardzoo lubię taki jasny jeans

musze jakieś spodnie dorwać to sobie zrobię jedne marmurki a drugie takie jasne - bo taki jasne jasne jeansy trudno w sklepach dorwać

iwona :
a co do marmurków - żeby zrobić wzorki to trzeba jeszcze sznureczkiem powiązać to wyjdą w ciapki - czyli bierzesz w łapkę kawałek materiały spodni i obowiązujesz sznurkiem i tak dalej po całych nogawkach jak ci się podoba

====

mam gdzieś czarne jeansy które zwężałam od zewnętrznej z szerokichh dzownów na rurki i z boku wszyłam ekspresy do wysokości kolan
tylko, że mówiąc "gdzieś" mam na myśli, że nie wiem gdzie bo dałam mamie do przeszycia na maszynie ( ja obszyłam ręcznie na wzór) i zgubiła gdzieś w domu 2 miesiac ich szukam
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-01-13 o 15:46
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:37   #74
roza1234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 569
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez grzega Pokaż wiadomość
Super wątek ! Ja często mam jakiś pomysł, chcę coś przerobić (zwłaszcza po tym jak oglądam czary-mary Goka ale potem brakuje mi odwagi.

Do dziewczyn które mają styczność z maszyną do szycia, czy trudno jest się nią obsługiwać? bo dawno temu babcia mnie uczyła, ale zupelnie nie miałam wyczucia do tego pedała...
Ja niedawno wyciągnęłam starego łucznika mamy i tak się wciągnęłam, że teraz szyje bez przerwy, więc polecam spróbować Początki bywają trudne, ale z czasem "wyczujesz" pedał.

A co do zwężania ja zwęzałam od zewnętrznej strony

Edytowane przez roza1234
Czas edycji: 2010-01-13 o 16:47
roza1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:04   #75
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Bardzo przydatny wątek
Wrzucę swoje "dzieła"
1. skórzana spódnica - łup z lumpa, pierwotnie za kolana, skeróciłąm, nabiłam okrągłe ćwieki tylko z przodu (mam jeszcze skórzaną czarną i na niej nabiłam też okrągłe ćwieki miedziane ale także z tyłu)
2. torebka - wyrzuciłam pasek, dodałam łańcuch, na klapie nabiłam ćwieki
3. buty z Hous'a - gumę nabiłam ćwiekami

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-03-30 o 06:35
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:39   #76
roza1234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 569
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Bardzo przydatny wątek
Wrzucę swoje "dzieła"
1. skórzana spódnica - łup z lumpa, pierwotnie za kolana, skeróciłąm, nabiłam okrągłe ćwieki tylko z przodu (mam jeszcze skórzaną czarną i na niej nabiłam też okrągłe ćwieki miedziane ale także z tyłu)
2. torebka - wyrzuciłam pasek, dodałam łańcuch, na klapie nabiłam ćwieki
3. buty z Hous'a - gumę nabiłam ćwiekami
świetna torebka skąd masz ćwieki ze spódnicy??

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Bardzo przydatny wątek
Wrzucę swoje "dzieła"
1. skórzana spódnica - łup z lumpa, pierwotnie za kolana, skeróciłąm, nabiłam okrągłe ćwieki tylko z przodu (mam jeszcze skórzaną czarną i na niej nabiłam też okrągłe ćwieki miedziane ale także z tyłu)
2. torebka - wyrzuciłam pasek, dodałam łańcuch, na klapie nabiłam ćwieki
3. buty z Hous'a - gumę nabiłam ćwiekami
świetna torebka skąd masz ćwieki ze spódnicy??

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Bardzo przydatny wątek
Wrzucę swoje "dzieła"
1. skórzana spódnica - łup z lumpa, pierwotnie za kolana, skeróciłąm, nabiłam okrągłe ćwieki tylko z przodu (mam jeszcze skórzaną czarną i na niej nabiłam też okrągłe ćwieki miedziane ale także z tyłu)
2. torebka - wyrzuciłam pasek, dodałam łańcuch, na klapie nabiłam ćwieki
3. buty z Hous'a - gumę nabiłam ćwiekami
świetna torebka skąd masz ćwieki ze spódnicy??
roza1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:05   #77
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Bardzo przydatny wątek
Wrzucę swoje "dzieła"
1. skórzana spódnica - łup z lumpa, pierwotnie za kolana, skeróciłąm, nabiłam okrągłe ćwieki tylko z przodu (mam jeszcze skórzaną czarną i na niej nabiłam też okrągłe ćwieki miedziane ale także z tyłu)
2. torebka - wyrzuciłam pasek, dodałam łańcuch, na klapie nabiłam ćwieki
3. buty z Hous'a - gumę nabiłam ćwiekami
Torebka i buty świetne! Gdzie kupiłaś łańcuszek do torebki?
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:19   #78
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Bardzo przydatny wątek
Wrzucę swoje "dzieła"
1. skórzana spódnica - łup z lumpa, pierwotnie za kolana, skeróciłąm, nabiłam okrągłe ćwieki tylko z przodu (mam jeszcze skórzaną czarną i na niej nabiłam też okrągłe ćwieki miedziane ale także z tyłu)
2. torebka - wyrzuciłam pasek, dodałam łańcuch, na klapie nabiłam ćwieki
3. buty z Hous'a - gumę nabiłam ćwiekami
Woow super ta spódniczka..Też mam czarną ale za duża się okazała...Może też pokombinuje cos ta niej, tylko pierw muszę zwęzić....
No i torebka i buty oczywiście tez pierwsza klasa
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 04:47   #79
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
Ja je zwężałam z jednej strony. Z zewnętrznej pownieważ mi leciały z tyłka. Musiałam je wypruć całe . Nie bawiłam się w stebnówkę tylko przeleciałam na owerloku i już
ten overlok to jest jakaś maszyna?
Czy igła specjalna czy coś co mozna zamontować w maszynie?

Bo wiem, że moja mama jak chciała coś zorbić overlockiem to zanosiła do krawcowej....

I czy do dżinsów tzreba jakas specjalna igłe, bo też pamietam, jak byłam nastolatka mama mówiła mi, że mi nie skróci spodni, bo nie ma igly jakiejs tam...Ale nie wiem czy mówiła tak tylko bo jej się nie chciało skracać czy serio
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 07:38   #80
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Overlock to maszyna my may 2 jakies 20 letnie :P stare ale jare :P I tak do jeansó sa grubsze igły bo takie zwykłe Ci popękaja od razu.

Gabi super torebka i buty!!!
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 10:31   #81
Bjarke
Raczkowanie
 
Avatar Bjarke
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Tychy/Katowice!
Wiadomości: 269
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Dziewczyny, znacie jakiś sposób, by pozbyć się nadruku z koszulki?
__________________

Bjarke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 11:19   #82
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

dzięki dziewczyny
cwieki - najtaniej wychodzi kupic pasek z takimi cwiekami (mozna kupic juz za 5 zl!!!) a cwiekow po wyjeciu jest od 80 do 120 (zalezy od paska)
lancuch do torebki znalazlam gdzies w szafie ale wiem ze mozna nabyc w OBI np.
znalazłam jeszcze zdjęcie tej drugiej spódnicy (zainspirowałam się anies)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-03-30 o 06:35
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 12:26   #83
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ale rowniutko, super
Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
W życiu bym nie powiedziała, że to DIY, tak równo...
Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość

wow, jak równiówtko, super!
Dzięki dziewczyny Troszkę się z nimi namęczyłam, bo układałam je po kawałku na planie trójkąta w ostępach 4 cm z każdej strony ale pod tym względem jestem straszną pedantką więc musiałam mieć idealne rozmieszczenie

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ten sweterek stal sie jednym z moich ulubionych (mimo, ze jest bardzo krotki). Ja za moj zaplacilam polowe ceny sklepowej (ostatecznie z roznych przyczyn ebayowych mam go za darmo ). Moja mama dostala pod choinke taki kardigan i jest nim zachwycona. Mojego rozmiaru oczywiscie nie bylo, a ze mialam koraliki (brakowalo kilku w sweterku i dokupilam), to zaczelam przyszywac. Przyszylam moze 30 i rzucialam robote w kat. Straaaasznie dlugo to trwa. Ja jestem zbyt niecierpliwa na takie robotki. Ty masz "przyzelazkowane" dzety i super to wyglada, a na pewno poszlo szybciej (i jak rowno!). Musze rozwazyc takie rozwiazanie .

Widzialam bezowe. Oj... tez mnie kusi ta wersja. Jezeli znajde w odpowiedniej cenie, pewnie zakupie. Te sweterki niby takie nic, a maja imo duzy urok.
A widzisz, to zmienia troszkę postać rzeczy, bo nie wiem, czy mimo wszystko dałabym za niego aż tyle (były jeszcze podobne z kuleczkami w Zarze, nawet ostatnio przymierzałam je przecenione na 79 zł z 159 zł ale one miały fason tego mojego, tylko były strasznie krótkie.. więc akurat ta szerokość nadająca fason oversized dłuższym swetrom-tunikom nie wyglądała w tym wypadku zbyt korzystnie )

Ale fakt, są naprawdę urocze Akurat szycie to nie moja bajka więc podziwiam, ja osobiście szybko bym zrezygnowała
Fakt z termo jest łatwiej i na szczęście (odpukać!) dobrze się trzymają więc na przyszłość też będę szukać tylko takich

Ja tak jak napisałam chciałabym też zrobić sobie jasną wersję (tym razem krótszą właśnie ), tylko może zamiast złotych kuleczek z perełkami Szkoda tylko, że tak trudno znaleźć mi odpowiedni sweterek do przeróbki..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:04   #84
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

jeanne - przegapiłam twój sweterek :/ - wyszło świetnie!! nigdy bym nie powiedziała że to diy
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:29   #85
maalinkaa8
Rozeznanie
 
Avatar maalinkaa8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 924
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Tak sobie czytam o tych kombinacjach waszych () i aż mnie ochota naszła żeby też coś "upiększyć"

Zgapię co się da !
maalinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:50   #86
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
jeanne - przegapiłam twój sweterek :/ - wyszło świetnie!! nigdy bym nie powiedziała że to diy
Dziękuję Ja już Ci kiedyś pisałam na stylio, że bardzo podobają mi się obydwie spódniczki więc nie będę się powtarzać Powiem tyle: obydwie śliczne!
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:32   #87
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Bardzo przydatny wątek
Wrzucę swoje "dzieła"
1. skórzana spódnica - łup z lumpa, pierwotnie za kolana, skeróciłąm, nabiłam okrągłe ćwieki tylko z przodu (mam jeszcze skórzaną czarną i na niej nabiłam też okrągłe ćwieki miedziane ale także z tyłu)
2. torebka - wyrzuciłam pasek, dodałam łańcuch, na klapie nabiłam ćwieki
3. buty z Hous'a - gumę nabiłam ćwiekami
super Ci wyszla ta spodniczka Skąd miałaś takie ćwieki? One są zupełnie gładkie czy takie jakby prążkowane? I czy łatwo się je wbija w skórę?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:54   #88
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

A ja chyba sobie cała jedna nogawke tyn udo obcwiekuje z przodu bo na asosie widziałam i mega to wzgladalo
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:57   #89
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Ja ma zamiar kupić małe perełki i zrobić sobie sweterek na wzó tego z H&M tyle, że nie mam odpowiedniego kardiganu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-03-30 o 06:35
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:59   #90
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: DIY czyli domowe przerobki

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Ja ma zamiar kupić małe perełki i zrobić sobie sweterek na wzó tego z H&M tyle, że nie mam odpowiedniego kardiganu
tez o tym myślałam ale tez własnie brak sweterka :/
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.