Prosba do mam i pozostalych wizazanek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 00:49   #1
725056212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3

Prosba do mam i pozostalych wizazanek


Witam
Nie lubie o cos prosic, ale teraz jestem zmuszona. Przedstawie wam sytuacje w jakiej jestem. Jestem w 6 miesiacu ciazy. Tatus dzidziusia zostawil nas bez slowa 3tyg temu. Powiedzial ze nie kocha nas i jednak dziecka nie chce. Ja niestety nie mam zasilku. Jak bylismy razem to nie moglam pracowac bo byl zazdrosny, a ja glupia posluchalam. I teraz mam za swoje. Wiem ze glupio tak sie zalic obcym osoba... Teraz mieszkam u rodzicow ale latwo tez nie jest, tylko mama pracuje. Jako ciezarnej nie przysluguje mi zaden zasilek, wiadomo jak urodze i zaniose papiery odczekam jakisc czas to dostane becikowe i zasilek. Ale pieniedzy na lozeczko i wozek potrzebuje teraz. Jesli bedziecie mialy ochote przeslijcie co kolwiek, bo kazda zlotowka sie liczy dla mnie. ja za 3 miesiace rodze dlatego mam mala prosbe jesli mozecie i macie pampersy, kocyki, posciel, ciuszki, zabawki itp przeslijcie mi. Bardzo bede wdzieczna za to.
Wysylajcie maile do mnie misio6782@wp.pl ja odpisze i przesle adres i numer konta. Za wszystko bede bardzo wdzieczna i z gory dziekuje.

Kurcze ale naprawde mi glupio ze prosze was o to...
725056212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 01:24   #2
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

Cytat:
Napisane przez 725056212 Pokaż wiadomość
Witam
Nie lubie o cos prosic, ale teraz jestem zmuszona. Przedstawie wam sytuacje w jakiej jestem. Jestem w 6 miesiacu ciazy. Tatus dzidziusia zostawil nas bez slowa 3tyg temu. Powiedzial ze nie kocha nas i jednak dziecka nie chce. Ja niestety nie mam zasilku. Jak bylismy razem to nie moglam pracowac bo byl zazdrosny, a ja glupia posluchalam. I teraz mam za swoje. Wiem ze glupio tak sie zalic obcym osoba... Teraz mieszkam u rodzicow ale latwo tez nie jest, tylko mama pracuje. Jako ciezarnej nie przysluguje mi zaden zasilek, wiadomo jak urodze i zaniose papiery odczekam jakisc czas to dostane becikowe i zasilek. Ale pieniedzy na lozeczko i wozek potrzebuje teraz. Jesli bedziecie mialy ochote przeslijcie co kolwiek, bo kazda zlotowka sie liczy dla mnie. ja za 3 miesiace rodze dlatego mam mala prosbe jesli mozecie i macie pampersy, kocyki, posciel, ciuszki, zabawki itp przeslijcie mi. Bardzo bede wdzieczna za to.
Wysylajcie maile do mnie misio6782@wp.pl ja odpisze i przesle adres i numer konta. Za wszystko bede bardzo wdzieczna i z gory dziekuje.

Kurcze ale naprawde mi glupio ze prosze was o to...
A ja mam nadzieje,że zanim wizazanki mamusie pomoga sprawdzą czy aby ten apel jest prawdziwy.
Jesli apel wizażanki w potrzebie jest prawdziwy,to oczywiście że współczuje sytuacji.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:23   #3
izabellita
Raczkowanie
 
Avatar izabellita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: domek :)
Wiadomości: 33
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

Do autorki: chętnie pomogę, ale rzeczywiście potrzebne jest potwierdzenie twojego apelu. Niestety w internecie nie brakuje naciągaczy...
Może jakaś fotka (usg, karta ciąży). Sama nie wiem ...
__________________
lato, ach to Ty...
izabellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:36   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

Izabelito, ależ co ci da usg czy karta ciąży? To może być przecież czyjakolwiek karta
Szczerze? Na forum nieraz padały takie apele, dla mnie to niewiarygodne. Nie masz na rzeczy dla dziecka, ale na Internet jest?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:14   #5
anulkaczarna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 724
GG do anulkaczarna
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

Ja polecam zajrzeć na www.gartyzchaty.pl - tam ludzie oddają za darmo masę rzeczy więc jeśli czegoś potrzebujesz, to zaloguj się tam i wpisuj pod rzeczami, których potrzebujesz
anulkaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:55   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

Złóz pozew o uznanie dziecka i alimenty i nie unos sie duma ,że nie bedziesz go o nic prosić bo to kasa nie dla ciebie ale dziecka.
Potem osrodek pomocy spolecznej.
A rzeczy szukaj na forum lokalnym ,bedzie prosciej z dowozem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:35   #7
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

Cytat:
Napisane przez 725056212 Pokaż wiadomość
Witam
Nie lubie o cos prosic, ale teraz jestem zmuszona. Przedstawie wam sytuacje w jakiej jestem. Jestem w 6 miesiacu ciazy. Tatus dzidziusia zostawil nas bez slowa 3tyg temu. Powiedzial ze nie kocha nas i jednak dziecka nie chce. Ja niestety nie mam zasilku. Jak bylismy razem to nie moglam pracowac bo byl zazdrosny, a ja glupia posluchalam. I teraz mam za swoje. Wiem ze glupio tak sie zalic obcym osoba... Teraz mieszkam u rodzicow ale latwo tez nie jest, tylko mama pracuje. Jako ciezarnej nie przysluguje mi zaden zasilek, wiadomo jak urodze i zaniose papiery odczekam jakisc czas to dostane becikowe i zasilek. Ale pieniedzy na lozeczko i wozek potrzebuje teraz. Jesli bedziecie mialy ochote przeslijcie co kolwiek, bo kazda zlotowka sie liczy dla mnie. ja za 3 miesiace rodze dlatego mam mala prosbe jesli mozecie i macie pampersy, kocyki, posciel, ciuszki, zabawki itp przeslijcie mi. Bardzo bede wdzieczna za to.
Wysylajcie maile do mnie misio6782@wp.pl ja odpisze i przesle adres i numer konta. Za wszystko bede bardzo wdzieczna i z gory dziekuje.

Kurcze ale naprawde mi glupio ze prosze was o to...
Jeśli jesteś sama i w ciąży to czy nie należy ci się zasiłek z opieki społecznej? Dowiadywałaś się coś w tej kwestii? Plus do tego powinnaś facetowi założyć sprawę o uznanie ojcostwa i alimenty, będzie ci także musiał zwrócić koszty poniesione "na ciążę".
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 23:36   #8
725056212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

Dziekuje wam za rady. ale czy w tej chwili moge go rowniez pozwac? bo mi sie wydaje ze dopiero po urodzeniu dzidzi.
z gory dziekuje jestescie kochane.



A jesli chodzi o internet to z telefonu mam darmowy a jak kazda mama napewno potwierdzi dziecko to ogromny wydatek w dzisiejszych czasach niestety. :-(
725056212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 00:27   #9
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

Zwroc sie do Miejskiego Domu Opieki Spolecznej i popros o wywiad srodowiskowy.Babka przeliczy wasze dochodu tzn.wszystkich,ktorzy tam mieszkaja i moze dostaniecie zasilek na jedzenie,opał.Jezeli masz złe warunki mozesz złozyc wniosek o przydzielenie Ci mieszkania socjalnego. Idz do ciucholandu,tam mozna naprawde fajne ubranka wygrzebac za grosze.Popytaj kolezanek,znajomych moze one maja łózeczko itp... Poszukaj w necie na ogloszenia z twojego miasta moze tam jest ktos kto odda rzeczy za darmo albo za niewielka oplata... Naprawde pomogłabym,ale ja juz daawno rozdałam rzeczy i ubranka niestety
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 09:57   #10
725056212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

i tak zrobie. W sumie macie racje trzeba wziac sie w garsc. Tylko najgorzej z lozeczkiem... ale cos sie wymysli.
725056212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:19   #11
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

hmm powiem szczeże że nikomu nie życze takiej sytuacji... jedyne co możesz zrobić to zacznij walczyć o Coś cokolwiek nie może tak być że nic nie można zrobić... i nie trać nadziei.. nie jesteś sama. jest wiele kobiet w twojej sytuacji..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 10:24   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

Zajmij sie sprawa teraz ,poszukaj w swoi miescie darmowych porad prawnych ,przy sadach organizuja takie poradnie ,tam cie pokieruja co i jak.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:10   #13
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: Prosba do mam i pozostalych wizazanek

Jeśli ojciec dziecka jest Twoim mężem, masz prawo uzyskać od niego alimenty na siebie w trakcie trwania ciąży. Nie wiem jak sytuacja się przedstawia kiedy nie jesteście małżeństwem. Zgłoś się do MOPSu oraz Centrum Pomocy Rodzinie - tam możesz dostać wsparcie w postaci darmowych porad prawnych, pomocy psychologicznej. Popytaj koleżanki, rodzinę, może ktoś ma ubranka po dzieciach. Jeśli jesteś z pomorza to chętnie się z Tobą spotkam i w razie czego postaram pomóc. Trzymaj się i dbaj o maleństwo
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.