Gotowe pesto - jakie najlepsze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-30, 22:49   #1
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229

Gotowe pesto - jakie najlepsze?


Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre pesto (najchętniej bazyliowe lub inne zielone) w słoiku? Dobre mam na myśli dobrej jakości i o dobrym smaku, fajnie gdyby było robione na oliwie z oliwek a nie oleju itd .

Proszę o nazwy, gdzie można kupić i ile orientacyjnie kosztuje.

Z góry dzięki .
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 08:08   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez Testujemy Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre pesto (najchętniej bazyliowe lub inne zielone) w słoiku? Dobre mam na myśli dobrej jakości i o dobrym smaku, fajnie gdyby było robione na oliwie z oliwek a nie oleju itd .

Proszę o nazwy, gdzie można kupić i ile orientacyjnie kosztuje.

Z góry dzięki .
Polecam pesto firm Monini (jeszcze nie próbowałam, ale moja siostra była zachwycona), Grand Italia, Barilla to jedne z lepszych (i wszystkie powiedzmy, że w rozsądnej cenie, ale musisz się nastawić na kilkanaście zł za słoiczek, ale wiadomo: każdy ma swój smak i komuś może podejść smak tańszego, a droższe uzna za "fuj"). Z budżetowych: z Lidla jest jak najbardziej jadalne (5 zł), chociaż wiadomo: tu cena ma znaczenie. Pesto z Almy (ich marka) również jest bardzo zjadliwe (9 zł). Jadłam również raz z Tesco, niedrogie było (też coś koło 5 zł / słoik), ale nie pamiętam, czy mi smakowało. Z Kauflanda takie sobie, trochę mu brakuje charakteru. Acha i ktoś mi mówił, że kupuje pesto w Rossmannie, więc chyba też warto spróbować, ale nie wiem jaka cena. Podobno niezły wybór ma również Auchan.

Ps. widzę, że Auchan ma świeże, chłodzone pesto z krótką datą ważności. Jeżeli na takie trafisz, to myślę, że warto spróbować:
http://www.auchandirect.pl/sklep/art...o-Auchan-140-g

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2014-07-01 o 09:21
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 09:18   #3
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Podobno pesto z Lidla jest pyszne. Ale nigdy nie zdążyłam go kupić, bo bazyliowe bardzo szybko znika
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 09:21   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Podobno pesto z Lidla jest pyszne. Ale nigdy nie zdążyłam go kupić, bo bazyliowe bardzo szybko znika
Poluj, poluj, bo warto. Tylko ono czasami jest lepsze, czasami gorsze. W niektórych partiach przesadzają z ilością oleju. Ale generalnie tylko to pesto kupuję regularnie, bo cena jest niska, a ilość duża.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 11:03   #5
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Podobno pesto z Lidla jest pyszne. Ale nigdy nie zdążyłam go kupić, bo bazyliowe bardzo szybko znika
Pesto z Lidla znam i kupuję regularnie (choć mam wrażenie, że jeszcze 2-3 lata temu był wyższej jakości), jego stosunek cena/jakość jest bardzo dobry bo słoiczek to tylko 4,99 ale jednak nie jest robiony na oliwie z oliwek i ma jeszcze kilka mniejszych wad i szukam właśnie czegoś z wyższej półki dla porównania.

Doris dzięki za te propozycje, wypróbuję kilka z nich w najbliższym czasie. Pesto z krótką datą przydatności wygląda fajnie, spróbuję je gdzieś dostać.

Edytowane przez Testujemy
Czas edycji: 2014-07-01 o 11:56
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 19:24   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Czytac skład bo czesto w gotowych jest byle co, zbedne dodatki i polepszacze- musze upolowac to z lidla
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 22:21   #7
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Czytac skład bo czesto w gotowych jest byle co, zbedne dodatki i polepszacze- musze upolowac to z lidla
U mnie w Lidlu jeszcze nie spotkałem by go nie było, także chyba nie jest tak trudno upolować.

Skład oczywiście sprawdzam, ale to z lidla ma naprawdę niezły. 38% bazylii, 11% oliwy to nie jest źle jak na pesto za piątaka .


Ok, będę sprawdzał dalej, pewnie w stosunku cena/jakość nic nie przebije tego Lidlowskiego ale dam znać jak znajdę coś naprawdę najwyższej jakości bez względu na cenę .

PS: Robicie w domu sami pesto? Bo właściwie nie jest to nic trudnego, trochę orzechów, dobrego sera, bazylia, oliwa i mielimy .
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 05:29   #8
Morena5555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 48
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Siostra zawsze przywoziła z Włoch Być może to marka Monini Ale pewna nie jestem Ostatnio kupiłam w Tesco (tescowe) i jest w miarę dobre ale jednak nie to samo co jadłam wcześniej
Morena5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 07:08   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez Testujemy Pokaż wiadomość
(...)
PS: Robicie w domu sami pesto? Bo właściwie nie jest to nic trudnego, trochę orzechów, dobrego sera, bazylia, oliwa i mielimy .
Nigdy nie robiłam, bo jak skalkulować cenę wszystkich składników, to jednak jest to droga impreza. Poza tym leń ze mnie i jeżeli mogę kupić coś gotowego (a nieprzeładowanego chemią i zjadliwego), to kupuję. Na tej samej zasadzie nie robię sama makaronu etc.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 07:30   #10
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nigdy nie robiłam, bo jak skalkulować cenę wszystkich składników, to jednak jest to droga impreza. Poza tym leń ze mnie i jeżeli mogę kupić coś gotowego (a nieprzeładowanego chemią i zjadliwego), to kupuję. Na tej samej zasadzie nie robię sama makaronu etc.
No właściwie to mam podobne podejście. Jeszcze jak coś jest mega przeładowane dziwnymi chemicznymi skłądnikami to zrobię wersję "homemade" ale w tym przypadku chyba nie warto się bawić, choć pewnie spróbuję sił z innymi smakami pesto, których w słoiku kupić się (chyba?) nie da, np pesto szpinakowe .

Morena5555 Monini do mnie coś nie przemawia jeśli chodzi o skład (za tą cenę, bo słoiczek ponad 10zł) nie ma tam nawet grama oliwy z oliwek (paradoksalnie firmy produkującej znanej z oliwy właśnie ) za to 5% stanowią... płatki ziemniaczane. Nie bardzo wiem co o tym myśleć.

Edytowane przez Testujemy
Czas edycji: 2014-07-02 o 07:34
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 07:43   #11
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

A u mnie w Lidlu jeszcze nie było dnia żebym nie kupiła zielonego pesto Zawsze gdy mam je na liście zakupów to jest dostępne. Czy to w słoiczku, czy to z lodówki.

Sama pesto też robię. Rzadko, ale się zdarza Dodaję mielone orzechy włoskie lub migdały, bo wychodzi taniej i zawsze mam je w domu.
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 00:49   #12
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Mi najbardziej smakuje pesto firmy Sacla Italia (takie malutkie słoiczki), koszt ok. 7-7,50zł/szt. (ale można trafić na zestawy trzech słoiczków w cenie dwóch).
Wiem, że koszt nieadekwatny do ilości, ale najbardziej mi odpowiada, a do tego ma dość mocny aromat, więc używam mniej, niż w przypadku pesto innych firm.

Pesto z Lidla mi kompletnie nie smakuje - nie ta nuta, ponadto nie jest drobno starte, tylko ma spore "badylki". ;-) Poza tym chyba przyzwyczaiłam się do smaku tego Sacla.
Ostatnio wypróbowałam pesto Barilla. Jest OK, choć szału nie robi.

Takie świeże pesto z krótką datą są dostępne także w Almie.
Tylko: 1) mi nie podeszło w smaku; 2) nie jestem w stanie zużyć słoiczka w krótkim terminie (lubię zmienność w gotowaniu, poza tym makarony często na moim stole nie lądują). Po kilku dniach w lodówce, wierzchnia warstwa tego świeżego pesto zmieniła nieco kolor, co mnie skutecznie zniechęciło do jego dalszej konsumpcji. ;-)

Pochyliłam się swego czasu nad pestoo smaku innym, niż bazylii, lecz też szału nie robiły i finalnie wykorzystywałam je mieszając z pesto alla genovese. ;-)

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2014-07-03 o 00:53
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 06:20   #13
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Z Lidla lubię to świeże pesto z lodówki w plastikowym kubeczku
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 12:40   #14
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Mi najbardziej smakuje pesto firmy Sacla Italia (takie malutkie słoiczki), koszt ok. 7-7,50zł/szt. (ale można trafić na zestawy trzech słoiczków w cenie dwóch).
Wiem, że koszt nieadekwatny do ilości, ale najbardziej mi odpowiada, a do tego ma dość mocny aromat, więc używam mniej, niż w przypadku pesto innych firm.
Nie próbowałem ale na pewno przetestuję w najbliższym czasie. Dzięki za polecenie.

W gazetce selgrossa widziałem też dzisiaj pesto (niestety nie pamiętam firmy) które prócz standardowych z bazylii i pomidorów miało w ofercie także pest z papryki i oliwek. Brzmi ciekawie .
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 14:17   #15
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

ja uwielbiam pesto genovese firmy Agnesi
jest z oliwą z oliwek, a nie olejem słonecznikowym
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 09:48   #16
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Mnie bardzo smakuje pesto z Grand'Italia, szczególnie pomidorowe do spaghetti jest pyszne
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 19:03   #17
tur3cka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 461
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Najpyszniejsze jest to, jadłam kilka i inne mi nie smakują. Genovese w ogóle.
tur3cka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 20:56   #18
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez tur3cka Pokaż wiadomość
Najpyszniejsze jest to, jadłam kilka i inne mi nie smakują. Genovese w ogóle.
Hmm, jadłem to pesto w wersji pomidorowej i totalnie nie przypadło mi do gustu, ale spróbuję bazyliowego .

shonyen: dzięki za polecenie, bo okazuje się, że znalezienie na naszym rynku pesto produkowanego z oliwy graniczy z cudem. Na pewno wypróbuję .
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 21:27   #19
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez Testujemy Pokaż wiadomość
Hmm, jadłem to pesto w wersji pomidorowej i totalnie nie przypadło mi do gustu, ale spróbuję bazyliowego .

shonyen: dzięki za polecenie, bo okazuje się, że znalezienie na naszym rynku pesto produkowanego z oliwy graniczy z cudem. Na pewno wypróbuję .
Ja jadłam obie wersje z tej firmy i żadna mi nie smakowała
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 21:48   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

ja nie przepadam za pesto, bo jest dla mnie za tluste, a juz na pewno za tluste jako sos glowny do makaronu, jesli juz to jako dodatek do kanapki a nie jako glowny skladnik.

Dla mnie najlepsze sa takie w ktorych dobrze czuc smak orzeszkow pinii (ale ja ogolnie bardzo orzechowa jestem), ten dodatek sera powoduje ze sos jest jeszcze ciezszy, ale smakowo na pewno poprawia. No i nie lubie jak sos tak plywa w oliwie.

I chyba wloska sacla jest najbardziej ok, jesli chodzi o orzechowosc. Z lidlem bym powiedziala ze loteria jak w kazdej sieciowce, ale jadlam kiedys i byl dobry, on byl taki bardziej serowy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 08:27   #21
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Pesto u mnie nigdy nie jest głównym składnikiem obiadu. Głównym jest makaron, pesto ma tylko delikatnie go oblepic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 12:48   #22
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Podobno pesto z Lidla jest pyszne. Ale nigdy nie zdążyłam go kupić, bo bazyliowe bardzo szybko znika
Tak, właśnie miałam pisać, że pesto z lidla jest pyszne. Kosztuje 5 zł za słoiczek i jest najlepsze ze wszystkich jakie próbowałam. A każde inne jest droższe. I w sumie czerwone też mi smakuje

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Polecam pesto firm Monini (jeszcze nie próbowałam, ale moja siostra była zachwycona), Grand Italia, Barilla to jedne z lepszych (i wszystkie powiedzmy, że w rozsądnej cenie, ale musisz się nastawić na kilkanaście zł za słoiczek, ale wiadomo: każdy ma swój smak i komuś może podejść smak tańszego, a droższe uzna za "fuj"). Z budżetowych: z Lidla jest jak najbardziej jadalne (5 zł), chociaż wiadomo: tu cena ma znaczenie. Pesto z Almy (ich marka) również jest bardzo zjadliwe (9 zł). Jadłam również raz z Tesco, niedrogie było (też coś koło 5 zł / słoik), ale nie pamiętam, czy mi smakowało. Z Kauflanda takie sobie, trochę mu brakuje charakteru. Acha i ktoś mi mówił, że kupuje pesto w Rossmannie, więc chyba też warto spróbować, ale nie wiem jaka cena. Podobno niezły wybór ma również Auchan.

Ps. widzę, że Auchan ma świeże, chłodzone pesto z krótką datą ważności. Jeżeli na takie trafisz, to myślę, że warto spróbować:
http://www.auchandirect.pl/sklep/art...o-Auchan-140-g
Tescowego komplenie nie polecam. Poza olejem to tam chyba nic nie było A pesto czerwone na bazie koncentratu pomidorowego.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 14:34   #23
Asiczkaa
Rozeznanie
 
Avatar Asiczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 979
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Z tańszych Lidlowe w słoiczku jest bardzo smaczne i ma dobry skład. Z droższych jak dla mnie wygrywają Agnesi (ok. 16zł) i Arrighi (ok. 10zł)- przepyszne, pojemność jak lidlowego. Obydwa dość dobrze dostępne - Piotr i Paweł, Alma, Leclerc, Tesco, Carrefour.
Robione samemu bardzo fajne i pyszne, ale cenowo sie nie opłaca bo sam koszt orzeszków piniowych to ponad 15zł na raz.
Asiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 13:54   #24
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

ma może któraś z Was gdzieś pod ręką skład tego wychwalanego pesto z Lidla?
Gugiel mnie jakoś dziś nie lubi albo nie umiem szukać
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 14:24   #25
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
ma może któraś z Was gdzieś pod ręką skład tego wychwalanego pesto z Lidla?
Gugiel mnie jakoś dziś nie lubi albo nie umiem szukać
skład czerwonego:

Składniki: olej słonecznikowy, miazga pomidorowa 33%, suszone pomidory 12%, orzechy nerkowca 5%, ser żółty 3% (mleko krowie, sól, podpuszczka, substancja konserwująca: lizozym z jaja), bazylia 3%, sól 2%, czosnek 1%, ser Pecorino Romano 1%, papryka Pepperoni, regulator kwasowości: lakton kwasu glukonowego
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 14:35   #26
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
skład czerwonego:

Składniki: olej słonecznikowy, miazga pomidorowa 33%, suszone pomidory 12%, orzechy nerkowca 5%, ser żółty 3% (mleko krowie, sól, podpuszczka, substancja konserwująca: lizozym z jaja), bazylia 3%, sól 2%, czosnek 1%, ser Pecorino Romano 1%, papryka Pepperoni, regulator kwasowości: lakton kwasu glukonowego
dziękuję!
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 14:05   #27
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Uwielbiam świeże zielone pesto z Lidla z lodówki, chyba 2,99 zł kosztuje
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 14:24   #28
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
dziękuję!
Zielone testowałem jakiś czas temu na blogu, jest tam zdjęcie składu. Nie jest on jakiś zły, ale jednak brakuje mi tam oliwy z oliwek .

Klementyna, już kilka osób mi poleciło te pesto z lodówki z Lidla. Kupię przy najbliższej okazji .

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Nie wiem kiedy ja to wszystko zjem, ale będę próbował co jakiś czas propozycji jakie tu padały. Jak znajdę coś zbliżonego do ideału to dam znać .

Edytowane przez Testujemy
Czas edycji: 2014-07-14 o 14:25
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 15:36   #29
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Ostatnio nie widuję tego świeżego pesto w Lidlu
Wczoraj jak robiłam zakupy z tygodnia włoskiego specjalnie szukałam i nie było
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 15:48   #30
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Gotowe pesto - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie widuję tego świeżego pesto w Lidlu
Wczoraj jak robiłam zakupy z tygodnia włoskiego specjalnie szukałam i nie było
Ja dziś właśnie jadłam Kupiłam w zeszłym tygodniu, było mnóstwo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-25 09:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.