Mała miss - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 18:44   #1
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074

Mała miss


Oglądałam dzisiaj program o dzieciach uczestniczących w konkursach piękności w USA. I tak z przerażeniem patrzyłam jak te małe dzieci są "przerabiane" i ubierane. Jestem ciekawa co sądzicie o ich strojach?

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:52   #2
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Mała miss

Jak dla mnie te stroje, makijaże, fryzury są po prostu okropne.... Zakazałabym postarzania dzieci w celach konkursowych....
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:56   #3
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Mała miss

moja siostra to ogląda na okrągło. dziś też na to zerknęłam, to szczerze mówiąc szkoda dziewczynek. są młodziutkie a mają tyle tapety i lakieru na włosach, że w wieku 15 lat będą wyglądać jak stare babcie. owszem, wyglądają piękna, ale jaki będzie tego skutek w niedalekiej przyszłości.

żal mi ich głupich matek, "moja córka jest najlepsza, musi wygrać" bardziej to przeżywają niż dzieci.

ps. ta dziewczynka z przed ostatniego zdjęcia jest na każdych wyborach ;/
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:59   #4
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
moja siostra to ogląda na okrągło. dziś też na to zerknęłam, to szczerze mówiąc szkoda dziewczynek. są młodziutkie a mają tyle tapety i lakieru na włosach, że w wieku 15 lat będą wyglądać jak stare babcie. owszem, wyglądają piękna, ale jaki będzie tego skutek w niedalekiej przyszłości.

żal mi ich głupich matek, "moja córka jest najlepsza, musi wygrać" bardziej to przeżywają niż dzieci.

ps. ta dziewczynka z przed ostatniego zdjęcia jest na każdych wyborach ;/
dokładnie chore ambicje, a kiecki okropne tandetne nie wiem czym się oni tak zachwycają i aż się zdenerwowałam jak ten program oglądałam
__________________


indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:03   #5
JaDora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Mała miss

Rodziców i organizatorów wysłałabym na terapie, a te małe pod prysznic i w bawełnianych majtkach na podwórko, żeby zakosztowały trochę dzieciństwa.
JaDora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:04   #6
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Mała miss

Na szczescie mam synow ale w zyciu nie zrobilabym tego swojej corce (gdybym ja posiadala ) po co zabierac dziecku dziecinstwo w koncu ten okres tak krotko trwa a te ``wyrodne matki`` kalecza swoje dzieci w pewien sposob,moim zdaniem takie konkursy z udzialem dodatkow w postaci makijazu czy stylisty POWINNY BYC KATEGORCZNIE ZABRONIONE
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:04   #7
isell
Rozeznanie
 
Avatar isell
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: pń/sl
Wiadomości: 658
Dot.: Mała miss

Co za pedofilski wymysł. Małe dziewczynki mają marnowane dzieciństwo na przebieranie się w wydekotlowane, wyzywające (!) sukienki, uczone uwodzicielskich póz i malowane... właściwie po co? Bo boję sie użyć analogii do dorosłych kobiet, które malują się, aby ładnie wyglądać i podobać się mężczyznom. Nie zrozumiem nigdy rodziców, którzy chcą, by inni widzieli w ich malutkich córeczkach obiekty seksualne.
isell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 19:32   #8
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Mała miss

Jak poubierane, to pół biedy, ale jaki misz masz w głowach mają zrobiony? szok!
I te ruchy, gesty- jak stare wyjadaczki scenowe...

Żal.
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:38   #9
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Mała miss

Masakra biedne dzieci, głupi rodzice
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:43   #10
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Mała miss

chore.. no i zgadzam sie z wypowiedzia ponizej ze to podchodzi pod pedofilstwo..
jeszcze co innego jakies wybory miss w podstawowce, czy malym miasteczku, takie normalne, DZIECIECE i na luzie - frajda dla tych dziewczynek.
ale tutaj.. nawet jak im sie podoba, to tymi ciuchami, makijazem i POZAMI plus te miny robia z dzieci obiekty seksualne, masakra..
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:43   #11
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Mała miss

stare maleńkie
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 20:53   #12
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez isell Pokaż wiadomość
Co za pedofilski wymysł. Małe dziewczynki mają marnowane dzieciństwo na przebieranie się w wydekotlowane, wyzywające (!) sukienki, uczone uwodzicielskich póz i malowane... właściwie po co? Bo boję sie użyć analogii do dorosłych kobiet, które malują się, aby ładnie wyglądać i podobać się mężczyznom. Nie zrozumiem nigdy rodziców, którzy chcą, by inni widzieli w ich malutkich córeczkach obiekty seksualne.
na zdjęciach zamieszczonych przez autorke wieszka nie ma tego typu sukienek wieć nie wiem skad to wziełaś
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:56   #13
isell
Rozeznanie
 
Avatar isell
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: pń/sl
Wiadomości: 658
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
na zdjęciach zamieszczonych przez autorke wieszka nie ma tego typu sukienek wieć nie wiem skad to wziełaś
Może na przykład... z pierwszego zdjęcia?
isell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:58   #14
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: Mała miss

Według Ciebie to jest dekolt? Bo według mnie normalne wycięcie które do żadnych skojarzeń nie prowadzi.
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:03   #15
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez isell Pokaż wiadomość
Może na przykład... z pierwszego zdjęcia?
szczególnie ta w pomarańczowej sukience
polecam obejrzeć ten program, zobaczycie jakie one miny i pozy przybierają (np. muszą przesyłać całusy, puszczać oczka (dzieci po 6 lat??!))
w zupełności się zgadzam, że chcą z tych dzieci zrobić seksowne cizie, tylko to raczej nie ten wiek.

z tego, jak oglądam ten program, wnioskuję, że to głupota bogatych ludzi.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:04   #16
isell
Rozeznanie
 
Avatar isell
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: pń/sl
Wiadomości: 658
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
Według Ciebie to jest dekolt? Bo według mnie normalne wycięcie które do żadnych skojarzeń nie prowadzi.
No rzeczywiście, stylizowane na stroje do tańca latynoamerykańskiego dla dorosłych kobiet sukienki, są wzorem skromności i niewinności.
isell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:10   #17
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Mała miss

Dla mnie te dzieci wyglają koszmarnie , nie moge na to patrzeć, I jeszcze zachowanie tych matek , Jakby dziećmi chciały swoje jakieś kompleksy nadrobić,robią z nich jakies przedmioty na wystawe, ciagają po fryzjerach makijażystakch ,solariach (czy jak to nazwać bo są chociaż na tyle madrzy że sie korzystająz opalania natryskowego ) Ale jak można małej dziewczyce robić ostrzejszy makijaz niż niejedna gwiazda ma na gali ?? Z tego co czytłam to te konkursy na początku były normlane ,nie można było używac makijazu i w ogóle a potem sie przekształciło w biznes -dla niekórych jest to regularne źródło utrzymania więc jest ostra konkurencja ,stąd teraz taka przesada.
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:10   #18
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Mała miss

No coz, matki lecza swoje kompleksy i przenosza niespelnione marzenia na niczego winne dzieci...

Drugie zdjecie jest wg mnie OK - wyglada jak przebranie wrozki na bal, zabawe.
Reszta - to patologia...
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:14   #19
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Mała miss

o, przypomniało mi się coś: ta z przed ostatniego zdjęcia dziś mówiła, że jak to ona nie wygra, to tą dziewczynkę, która zdobędzie koronę, uderzy w twarz patologia.
a i tak nie wygrała, to tupała nogami i zaciskała pięści
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 21:23   #20
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
o, przypomniało mi się coś: ta z przed ostatniego zdjęcia dziś mówiła, że jak to ona nie wygra, to tą dziewczynkę, która zdobędzie koronę, uderzy w twarz patologia.
a i tak nie wygrała, to tupała nogami i zaciskała pięści
O rany to aż strach pomyśleć, co z takiej malej wyrośnie...
__________________


indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:24   #21
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Mała miss

Straszne. Niedawno widziałam odcinek, w którym matka zaprowadziła córeczkę do kosmetyczki na regulację brwi. Dziecko się wyrywało i płakało, a matka powiedziała że jak będzie grzeczna to dostanie cukierki, i położyła przed nią słodycze
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:27   #22
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Straszne. Niedawno widziałam odcinek, w którym matka zaprowadziła córeczkę do kosmetyczki na regulację brwi. Dziecko się wyrywało i płakało, a matka powiedziała że jak będzie grzeczna to dostanie cukierki, i położyła przed nią słodycze
Ja w ogole nie rozumiem sposobu wychowania niektorych rodzicow - ostatnio w restauracji moze 4 letnia dziewczyna dostala lody, ale zjadla moze 2 lyzki, zostawila i juz do nich nie wrocila. Pobawila sie troche w kaciku dla dzieci, a gdy przyszla, mama spytala czy chce bita smietane i zamowila u kelnera taka z polewa czekoladowa. Polowe oczywiscie zostalo niezjedzone.
I potem rosna takie rozpieszczone paroweczki.
Ale to juz nie temat na wieszak
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:46   #23
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: Mała miss

Tragedia!!!!!!! Moja corcia w zyciu by tego nie ubrala,\ nie dala sie tak uczesac itp. Jak oni przekonuja te dzieciaczki?????????? Pewnie w piaskownicy nigdy im nie bylo wolno sie bawic, tylko wybieraja lakier do paznokci!!! CHORE!!!!!!
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:52   #24
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Straszne. Niedawno widziałam odcinek, w którym matka zaprowadziła córeczkę do kosmetyczki na regulację brwi. Dziecko się wyrywało i płakało, a matka powiedziała że jak będzie grzeczna to dostanie cukierki, i położyła przed nią słodycze

Nawet nie chcę tego wiedzieć!!!!
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 23:24   #25
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie rozumiem sposobu wychowania niektorych rodzicow - ostatnio w restauracji moze 4 letnia dziewczyna dostala lody, ale zjadla moze 2 lyzki, zostawila i juz do nich nie wrocila. Pobawila sie troche w kaciku dla dzieci, a gdy przyszla, mama spytala czy chce bita smietane i zamowila u kelnera taka z polewa czekoladowa. Polowe oczywiscie zostalo niezjedzone.
I potem rosna takie rozpieszczone paroweczki.
Ale to juz nie temat na wieszak
To sa po prostu dzieci,male dzieci wszystko jedza oczami a rodzice chcieliby im wszystko dac,to akurat nie jest rozpieszczanie bo tutaj chodzi o jedzenie a nie o zabawki lub inne przyjemnosci.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 23:35   #26
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To sa po prostu dzieci,male dzieci wszystko jedza oczami a rodzice chcieliby im wszystko dac,to akurat nie jest rozpieszczanie bo tutaj chodzi o jedzenie a nie o zabawki lub inne przyjemnosci.
Lody i bita smietana to nie sa przyjemnosci? Wg mnie rzeczy gorsze niz zabawki, bo potem rosnie pokolenie nienasyconych grubaskow. Wg mnie rodzice jako osoby dorosle i inteligentniejsze od dziecka powinni wiedziec kiedy dziecku odmowic (a w tym przypadku dzieciatko nawet nie poprosilo o bita smietane, mama sama zaproponowala, pomimo zostawionych pelnych lodow)
Ale niestety to nie miejsce na taka dyskusje.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 23:42   #27
chevaugne
Zadomowienie
 
Avatar chevaugne
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 053
Dot.: Mała miss

Straszne to jest i że też nie jest w żaden sposób karane jak to przecież sama krzywda dla takiego dziecka. No ale jak słyszy się o wstrzykiwaniu botoksu i nauce tańca na rurze dla bodajże 7/8 latki to taki wymalowany i wystylizowany pokaz piękności jest niczym w porównaniu z resztą i tym co jacyś chorzy ludzie potrafią wymyślić.
chevaugne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 23:48   #28
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
Według Ciebie to jest dekolt? Bo według mnie normalne wycięcie które do żadnych skojarzeń nie prowadzi.
Bo jesteś zdrowo myślącą kobietą, a nie pedofilem.

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Cytat:
Napisane przez indja2 Pokaż wiadomość
O rany to aż strach pomyśleć, co z takiej malej wyrośnie...
Kiedyś oglądałam program z taką już kobietą, której dzieciństwo dzięki jej mamie właśnie wyglądało tak, jak na zdjęciach prezentowanych w tym wieszaku. To był emocjonalny wrak człowieka... Zupełnie nie może się odnaleźć, co ciekawe - ma awersję do mężczyzn oraz w ogóle o siebie nie dba w sensie fizycznym. Przerażające jest to, że skoro ja oglądałam program o dorosłej osobie, to zjawisko to nie jest nowością w USA. Strasznie mi żal tych dziewczynek. Mają skradzione dzieciństwo. Ja się pytam - gdzie jest UNICEF? Jak widać problemem są też USA, nie tylko Afryka...
__________________


Edytowane przez imma
Czas edycji: 2011-05-25 o 23:50
imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 00:05   #29
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Mała miss

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Bo jesteś zdrowo myślącą kobietą, a nie pedofilem.

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Kiedyś oglądałam program z taką już kobietą, której dzieciństwo dzięki jej mamie właśnie wyglądało tak, jak na zdjęciach prezentowanych w tym wieszaku. To był emocjonalny wrak człowieka... Zupełnie nie może się odnaleźć, co ciekawe - ma awersję do mężczyzn oraz w ogóle o siebie nie dba w sensie fizycznym. Przerażające jest to, że skoro ja oglądałam program o dorosłej osobie, to zjawisko to nie jest nowością w USA. Strasznie mi żal tych dziewczynek. Mają skradzione dzieciństwo. Ja się pytam - gdzie jest UNICEF? Jak widać problemem są też USA, nie tylko Afryka...
Zastanawiałam się jak to wpływa na psychikę takiego dziecka i w sumie myślę, że opcje są dwie albo tak jak napisałaś - przestaje o siebie dbać, bo całe dzieciństwo musiała się męczyć z przesadnym strojeniem, makijażami, treskami itd. albo wręcz przeciwnie zaczyna przesadnie dbać o siebie i wyrasta z takiej dziewuszki próżna lala, która myśli tylko o aspektach fizycznych swojego wyglądu. Tak czy siak obie opcje na pewno szkodliwe i przykre...
__________________


indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 07:39   #30
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mała miss

też oglądam czasem ten program i wydaje mi się, że jest on specjalnie tak zrobiony żeby szokować i oburzać, w programie nie ma żadnego komentarza, są wyłącznie sceny i wywiady. Często pokazują jak zepsute są te dzieci i jak rodzice wychowują je na małe tresowane zwierzątka, a wszelkie wybuchy im wybaczają natychmiast. Niektóre matki bały się wręcz swoich córeczek. Patologia oczywiście, ale mam wciąż nadzieję, że to rzadkość i ostrzeżenie dla innych matek.

Co do ich strojów to ja nie widzę tam żadnej seksualności, a raczej robienie żywych lalek - zabawek z tych dziewczynek. Wizerunek jest absolutnie przesłodzony, cukierkowy, sukienki są prawie zawsze zabudowane, wręcz przesadnie! Większość wygląda jak zbroja niż jak sukienka. Miny wcale nie są wyzywające, wręcz przytulanie się do policzka i machanie rączką sugeruje właśnie dziecięcość.
Także ja się nie zgadzam z sugerowaniem pedofilii gdyż pedofilia jest pociągiem do niewinności i aseksualności dzieci, a te dziewczynki są robione absolutnie na wizerunek kobiety.

Dla tych co nie oglądają kilka ciekawostek: makijaż i strój to jeszcze nic! Uczestniczki mają poprzypinane treski, a nawet całe peruki, wytapirowane maksymalnie włosy, na zębach sztuczne nakładki, przed konkursem chodzą na opalanie natryskowe, maseczki nawilżające, manicure, pedicure itp. Często w trakcie płaczą wniebogłosy. Zgroza.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.