Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 20:49   #121
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Czy to może być ciąża?

Black jest mamą, więc wie
Ja w 3 tyg ciąży miałam jeszcze normalny okres, a objawy jakie byś mogła w tym tygodniu mieć, to jedynie wymioty, senność itp. Dziecko nie rośnie po 5cm na dzień i nie rusza się jak kulka, po 3 tyg. jest małym ziarnkiem, którego byś nawet na usg nie zobaczyła
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 20:54   #122
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Czy to może być ciąża?

Hje, najwyraźniej mój podpis "Żona i Mama" jest niejasny.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:03   #123
notperfectperson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy to może być ciąża?

owszem, mam problemy z jajnikiem
notperfectperson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:35   #124
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Czy to może być ciąża?

Ja też nie miałam zaokrąglonego podbrzusza (przez pierwsze trzy miesiące przynajmniej) w żadnej z moich trzech ciąż.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:49   #125
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Czy to może być ciąża?

autorko, a było niezabezpieczone, wątpliwe współżycie?
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 13:20   #126
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czy to może być ciąża?

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ja też nie miałam zaokrąglonego podbrzusza (przez pierwsze trzy miesiące przynajmniej) w żadnej z moich trzech ciąż.
tak samo...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:51   #127
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Czy to może być ciąża?

Taaaa,ciąża wątpie,że w niej jesteś. Tak odrazu brzuch nie rośnie.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 14:57   #128
paulinka2571
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Objaw ciąży?

Witam, nigdzie nie mogłam znaleźć podobnej sytuacji do mojej, wiec zdecydowałam się założyć nowy wątek ; )
Tak wiec wygląda to tak: mój okres trwa ok 6 dni, a 5 dniu okresu kochałam się z moim mężczyzną ( dodam, że to mój jedyny partner seksualny). Pech chciał, że pękła nam prezerwatywa, i partner doszedł we mnie.. Następnego dnia wieczorem (6 dzień okresu-koniec) postanowiłam juz odstawić tampony, ale dzień później chłopak pieścił mnie "ręką" po czym poszłam do łazienki a na majtkach zauważyłam ciemnożółte/ brązowe plamy. Wiec moje pytanie brzmi o co chodzi? czy tak wczesniej może być objaw ciąży?! Myśle, że nie..
Z góry serdecznie dziękuje za pomoc ; ))
paulinka2571 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 15:20   #129
mamasierpniowa
Zadomowienie
 
Avatar mamasierpniowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Objaw ciąży?

jak dla mnie to te plamy to były jakieś niedobitki po okresie. Poza tym to byłby bardzo dziwny objaw dzień po zapłodnieniu co oczywiście nie musi oznaczać ze w ciąży nie jesteś
mamasierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 16:02   #130
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Objaw ciąży?

Ale że jak? Na drugi dzień po seksie objaw ciąży?
Poczytaj o zagnieżdżeniu zarodka, kiedy wydzielają się hormony odpowiedzialne za objawy i ogólnie taka mała powtórka z biologii by się przydała
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 19:44   #131
tweety93
Raczkowanie
 
Avatar tweety93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Northampton,Anglia
Wiadomości: 311
GG do tweety93
Exclamation Czy to ciąża? :)

Witam

Mam dość regularne cykle, tzn. zawsze co 28 dni jak w zegarku. Przez ostatnie 3 miesiące trwały 29, 27 i 29 dni. W tym miesiącu mniej więcej 10 dni przed spodziewaną miesiączką czułam mocne kłucie, co mogło być spowodowane jajeczkowaniem, brak plamienia. Okres dostałam 18.09 a skończył się już 20.09, przy czym tego dnia to już było bardziej plamienie niż okres. Zazwyczaj trwa od 5 do góra 7 dni. Testowałam 23.09 i wynik był negatywny. Jednak ten krótki okres mnie strasznie dziwi. Od kilku dni męczy mnie spacer w umiarkowanym tempie, dosłownie czuję jakby mi miało serce wyskoczyć, przy wstawaniu gwiazdki przed oczami i słabo i co raz mam nudności. Co jakiś czas kłucie w jajniku. Ogółem energii tyle ile miałam, dzisiaj ogromna zachcianka na ptysie... Wczoraj biegunka a dzisiaj zaparcia, brak bólu piersi i duża ilość białego gęstego śluzu (normalnie po miesiączce cisza).

Pragnę także wspomnieć, że dokładnie rok temu poroniłam, tzn. była to ciąża biochemiczna. Wówczas też mi się robiło ciemno przed oczami, jajnik co raz pobolewał, piersi nie mogłam dotknąć, schodząc po schodach musiałam je trzymać bo miałam wrażenie że upadną na ziemię
Zrobiłam test z rana w dniu spodziewanej miesiączki i były dwie kreseczki, jednak kilka godzin później silne krwawienie, w ciągu dwóch dni na powtarzanych testach kreseczki bladły. Strasznie to przeżyłam i nie ma dnia żebym o tym nie pomyślała.

Wraz z chłopakiem stosujemy metodę przerywaną - tak wiem to nie jest wiarygodna metoda antykoncepcji ale nie stresujemy się tym bo obojgu ewentualna ciąża nie sprawiła by problemu, nie staramy się jednak o nią.

Wiem, że to zgaduj zgadula i różne objawy są u ludzi, ale chciałam się Was poradzić czy możliwa jest jednak ciąża z moimi objawami. Testować powtórnie będę za kilka dni, do tego dnia żyję jednak małą nadzieją.. Choć się nie nakręcam, tylko obserwuję.

Z góry dziękuję i przepraszam za taki wywód
__________________
Była aparatka
góra: 08/01/2011 - 07/06/2012
dół: 30/06/2011 - 07/06/2012
tweety93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 20:43   #132
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Czy to ciąża? :)

owszem jest prawdopodobieństwo ale pewność da ci tylko ponownie wykonany test - najlepiej za 2-3 dni, ewentualnie jak masz możliwość to badanie z krwi
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 22:51   #133
tweety93
Raczkowanie
 
Avatar tweety93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Northampton,Anglia
Wiadomości: 311
GG do tweety93
Dot.: Czy to ciąża? :)

Tak właśnie zrobię, ale jak to każda kobieta w niepewności, muszę się poradzić. Niestety nie mam możliwości zrobienia bety bo mieszkam w Anglii a tutaj trzeba dostać skierowanie. Musiałoby nie wiem co mi się dziać aby zrobiono takie badanie...
__________________
Była aparatka
góra: 08/01/2011 - 07/06/2012
dół: 30/06/2011 - 07/06/2012
tweety93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 16:08   #134
nie _wiem
Raczkowanie
 
Avatar nie _wiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 196
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

cześć....
słuchajcie temet wałkowany w kółko ale budzący wiele emocji :P
pomóżcie proszę...
oststnia miesiączke miałam 8 września (mam regularne miesiączki co 28 dni, choć ostatnia przyszła po 26 dniach), stosunek bez zabezpieczenia miał miejsce z 19 na 20 września..... dziś zrobiłam test (wiem że za wcześnie ale chciałam wiedzieć) wynik był negatywny (nie był to poranny mocz). od 4 dni czuję ciągnięcie w sutkach i to bardzo mocne, i boli mnie podbrzysze to że jestem cały czas "wydęta" już pominę :P
jak myslicie czy pomimo dzisiejszego negatywnego wyniku mogę być w ciąży?
błagam o odpowiedź, czuję się troszkę rozczarowana
nie _wiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 16:28   #135
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nie _wiem Pokaż wiadomość
cześć....
słuchajcie temet wałkowany w kółko ale budzący wiele emocji :P
pomóżcie proszę...
oststnia miesiączke miałam 8 września (mam regularne miesiączki co 28 dni, choć ostatnia przyszła po 26 dniach), stosunek bez zabezpieczenia miał miejsce z 19 na 20 września..... dziś zrobiłam test (wiem że za wcześnie ale chciałam wiedzieć) wynik był negatywny (nie był to poranny mocz). od 4 dni czuję ciągnięcie w sutkach i to bardzo mocne, i boli mnie podbrzysze to że jestem cały czas "wydęta" już pominę :P
jak myslicie czy pomimo dzisiejszego negatywnego wyniku mogę być w ciąży?
błagam o odpowiedź, czuję się troszkę rozczarowana
Wg mnie trochę za wcześnie test zrobiłaś. Zrób w dniu spodziewanej miesiączki i z porannego moczu.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 16:33   #136
nie _wiem
Raczkowanie
 
Avatar nie _wiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 196
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

dzięki za odpowiedź
wiem że za wcześnie..... ale liczyłąm chociaż na cień kreseczki.... :P a tak dalej nie wiem na czym stoję, a nigdy mnie aż tak nie bolały sutki i napewno nie zaczynały tak wcześnie i często, bardzo często boli mnie podbrzusze i jajniki raz jeden raz drugi....
nie _wiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 08:22   #137
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

no to jestesmy dwie... dla mnie tez jeszcze wczesnie na test, ale...

ostatnia miesiaczke mialam 15 wrzesnia, cykle mam regularne co 28 dni. bylam juz w ciazy rok temu, niestety poronilam. od kilku dni, dokladnie jak rok temu, mam nabrzmiale piersi i obolale sutki. normalnie mi sie to nie zdarza. rok temu bylo tak samo - od polowy cyklu piersi nabrzmialy i byly obolale... jak myslicie, trzeba czekac na test do dnia spodziewanej miesiaczki, prawda? nie moge sie doczekac za tydzien mamy rocznice slubu, dowiedziec sie o ciazy dokladnie w ten dzien to by bylo takie romantyczne heheh, wiem, to glupie...
swoja droga, jesli organizm juz ma takie odczuwalne objawy w kilkudniowej ciazy, to szkoda, ze test nie jest w stanie jej potwierdzic...
jak myslicie, ma sens robic test 5 pazdziernika? (spodziewana miesiaczka 12-13 pazdziernika).

Edytowane przez poldzik
Czas edycji: 2014-09-30 o 08:23 Powód: literowki
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 08:59   #138
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
no to jestesmy dwie... dla mnie tez jeszcze wczesnie na test, ale...

ostatnia miesiaczke mialam 15 wrzesnia, cykle mam regularne co 28 dni. bylam juz w ciazy rok temu, niestety poronilam. od kilku dni, dokladnie jak rok temu, mam nabrzmiale piersi i obolale sutki. normalnie mi sie to nie zdarza. rok temu bylo tak samo - od polowy cyklu piersi nabrzmialy i byly obolale... jak myslicie, trzeba czekac na test do dnia spodziewanej miesiaczki, prawda? nie moge sie doczekac za tydzien mamy rocznice slubu, dowiedziec sie o ciazy dokladnie w ten dzien to by bylo takie romantyczne heheh, wiem, to glupie...
swoja droga, jesli organizm juz ma takie odczuwalne objawy w kilkudniowej ciazy, to szkoda, ze test nie jest w stanie jej potwierdzic...
jak myslicie, ma sens robic test 5 pazdziernika? (spodziewana miesiaczka 12-13 pazdziernika).
Nie ma sensu, za wcześnie.

Ja wprawdzie zobaczyłam dwie kreseczki na teście przed terminem spodziewanej miesiączki, ale to był 25. dzień cyklu, więc nie aż tak wcześnie.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 13:36   #139
Martuska230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
czy jestem w ciązy ? co o tym sądzicie ?

Hej . Mam 23 lata. Staramy się z mężem o dzidziusia , to nasze pierwsze starania .Cykle mam dośc nie regularne , chociaż z moich obserwacji i obliczeń ostatnio miałam dni płodne i mogło dojść do zapłodnienia .( cykl 13sierpien a okres dostalam 16wrzesnia , czyli 34cykl)Dodam jeszcze ze cały czas boli mnie podbrzusze . piersi mam nabrzmiałe . ostatni okres miałam 16 września .Minął już tydzień od starań. Wczoraj zrobiłam z samego rana pierwszy test i wyszła druga kreska ale taka delikatna mało intensywna Dziś zrobiłam inny test tez rano i negatywny nic nie widać
1)

co o tym myślicie .? Mogę mieć nadzieję ? test oczywiscie jeszcze bedę powtarzać
Martuska230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 13:47   #140
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: czy jestem w ciązy ? co o tym sądzicie ?

Kup może innej firmy test. Ja miałam 2 rodzaje testów, na tym droższym kreska była słabo widoczna, i dla pewności kupiłam jakiś tańszy i na tym już kreska była mocna.
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 15:15   #141
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: czy jestem w ciązy ? co o tym sądzicie ?

dzis jest dopiero 22 dc wiec według mnie troszkę za wcześnie na test... poczekaj do dnia planowanej @ i dopiero testuj - szkoda kasy na robienie testu co 2 dni sporo przed terminem @
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 20:42   #142
Martuska230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

no tak tylko ten co zrobilam i byla blada kreska to był ten droższy na tym tanszym nic nie wykazało wlasnie no nic poczekam jeszcze. ale czy to moze być fałszywy alarm .. bardzo chciałabym już.
Martuska230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 08:16   #143
Martuska230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

robilam ten sam test i tez mam słabą bladziutka kreseczke . teraz nastepny zrobie za kilka dobrych dni .jest nadzieja
Martuska230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 18:57   #144
kurczaczek1988
Przyczajenie
 
Avatar kurczaczek1988
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

Witajcie
Ja o pierwsza ciaze staralam sie 1, 5 roku niestety ciaza zasniadowa (zasniad groniasty) w czerwcu pół roku po zabiegu zaczelismy nowe starania i nic. Ostatni okres był dziwny pierwszy raz dostalam okres na sam wieczor wogole nic mnie nie bolało nie wysypalo mialam tylko nabrzmiale piersi juz myslalam ze sie udalo ale niestety. Co mnie zmartwilo jskies dwa dni po okresie dostalam brazowych plamien (pisalam o tym w innym poscie). Moze ktoras z was tak miala? Nie wiem co to resztki po okresie czy jakas infekcja dodam jeszcze ze pobolewaja mnie jajniki a zaczely w dzien kiedy pojawilo sie plamienie czyli po okresie.
kurczaczek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 22:33   #145
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kurczaczek1988 Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja o pierwsza ciaze staralam sie 1, 5 roku niestety ciaza zasniadowa (zasniad groniasty) w czerwcu pół roku po zabiegu zaczelismy nowe starania i nic. Ostatni okres był dziwny pierwszy raz dostalam okres na sam wieczor wogole nic mnie nie bolało nie wysypalo mialam tylko nabrzmiale piersi juz myslalam ze sie udalo ale niestety. Co mnie zmartwilo jskies dwa dni po okresie dostalam brazowych plamien (pisalam o tym w innym poscie). Moze ktoras z was tak miala? Nie wiem co to resztki po okresie czy jakas infekcja dodam jeszcze ze pobolewaja mnie jajniki a zaczely w dzien kiedy pojawilo sie plamienie czyli po okresie.
Czytając o tym, co to jest zaśniad, już dawno byłabym u lekarza.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 15:51   #146
kurczaczek1988
Przyczajenie
 
Avatar kurczaczek1988
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Czytając o tym, co to jest zaśniad, już dawno byłabym u lekarza.
Zasniad byl w zeszlym roku w grudniu . Od grudnia do maja bylam badana raz w tygodniu (badania krwi). W maju juz bylo wszystko ok wiec pani doktor powiedziala ze nie ma nic na przeszkodzie by zaczac starania. Od czerwca probujemy ale nic z tego . Do teraz mialam wszysko ok jesli chodzi o okres to jest dopiero pierwszy raz gdy po okresie dostalam plamien . Wracajac do zasniadu rzadko się zdarza drugi raz . No a u mnie zostal wyleczony do konca
kurczaczek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 21:32   #147
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - zbiorczy

Zrozumialam, ze zasniad byl w tym roku.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-21 22:32:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.