Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 20:33   #361
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy waszym malenstwom tez czasami drza usteczka i np jedna nózka?Ja dzis zauwazyłam u Małej ze drgała jej nózka jak sie wybudzała.Wyczytałam ze to niedojrzałosc ukł nerwowego.Ale sama nigdy sie jakos z tym nie spotkałam.
mojej Hani drga jedna nóżka czasem,ale jakoś to bagatelizowałam.Napisz co się dowiedziałaś na ten temat?

BASIULA- nie mogę z tą teściową

ŚLICZNE DZIECIAKI MACIE
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:35   #362
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz ja.

UWAGA WAŻNE PYTANIE!!!


Wogle to ciekawe kiedy te oczka kolor zmieniają, tzn w którym miesiącu
nie mam pojecia kiedy nasza dluuugo miala "noworodkowe" takie ciemne grafitowe/atramentowe?? Ciezko ten kolor nazwac, teraz sie rozjasniaja, ale nadal dosc ciemne....
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:37   #363
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

a pochwale wam się- od rana uczyłam małą smoczka cycać i chyba się wciągnełateraz łatwiej będzie mi ją uspokoić niz cyca zawsze wyciągać
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:41   #364
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez dreamnes Pokaż wiadomość
moja rusza warga zaraz jak ją wezmę od piersi ssa wtedy jeszcze mimo że cynia już nie ma
.
moja tak samo rusza zawsze mnie to bawi
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:48   #365
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz ja.

Fatal mojemu często drżą usteczka, myślałam że to z głodu.

UWAGA WAŻNE PYTANIE!!!

Dziewczyny jakiego koloru są oczęta waszych pociech? Chodzi mi o to czy zmieniły się z niebieskich na brązowe, bo ja czekam i czekam, chcę żeby miał takie jak ja, bo pierwszy ma niebieskie po mężu a teraz chcę żeby były moje.
Wogle to ciekawe kiedy te oczka kolor zmieniają, tzn w którym miesiącu.

Spadam już

Elu ja tez na to czekam czytalam na necie, ze jak ma dziecko miec brazowe oczy to sie z nimi urodzi, ale jakos pierwsze slysze jak narazie ma jakies szaroniebieskie

truskafko boskie ma te wloski

dreamnes cudne te oczeta, bedziecie chlopakow opedzac od niej

princesko jaka cudna twoja mala

a to moj paczek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_5242.jpg (58,4 KB, 62 załadowań)
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 22:17   #366
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

moja trojka sie urodzila z granatowymi oczkami a teraz maja czarne wegielki- taki ciemny braz ze w czarny az wpada

Chlopcom tez drza nozki czasem- na szczescie JUZ w marcu mamy wizyte w poradni rehabilitacyjnej ( dzis rejwstrowalam)

Sliczne sa wasze maluszki dziewczyny
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 22:47   #367
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Hej na odchowalni...
jestem zmasakrowana przez kolki malucha - przedwczoraj od 2 w nocy do 6 rano darcie sie - potem nie mogl zasnac ze zmeczenia do 11...
a dzisiaj od 12 w poludnie do 18, a zasnął o 21
ledwo chodzę ...
esputicon nie dziala
espumissan - lepszy ale niestety tez zmieniamy
od dzisiaj jedziemy na infacolu -
mam pytanie do tych ktore podawaly infacol maluchom - Na ulotce jest napisane żeby dawać przed każdym karmieniem 0, 5 ml. Ja karmię piersią na żądanie i czasami wychodzi 8 karmien, a czasami 10 i więcej ...
w porównaniu do espumissanu o identycznym skladzie to przy 8 karmieniach i tak podaje się 2 razy wiecej substancji czynnej na dobę, niż gdyby pozostać przy espumissanie ......
myślicie że to ok
podawać przed kazdym karmieniem nawet jak wychodzi wiecej niz 8 karmień?

bylismy w szpistalu na kontroli prawa nerka ok, lewej nadal brak .
Nie fajnie jest spać na podłodze w szpitalu - Glam nie wiem jak wytzrymalas duzo dluzej ze swoimi szkrabami...

Za tydzień na kontrolę do poradni nefrologicznej - i tam juz bedziemy pod opieką tejże...

Młody waży 4500g 6 tyg ( urodzeniowa 3450g) na samym cycku. Myślicie że to jest ok?. Bo Wasze szkraby tak spektakularnie przybierają? i zaczynam się martwić

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Witam!
Kończymy dzis miesiac.Wow ale ten czas leci.Niestety kolki nie mineły.Odstawiłam wczoraj małej debridat i w nocy tragedia niestety wiec znowu bierze.
fatal działa u Was ten debridat?, bo mam wykupiony, ale pediatra, zalecił stosować, dopiero jak leki na bazie symetykonu nie będą działać (dostalam listę i lecę po kolei).

sorry ze jak się już odzywam to tylko pytania zadaję - ale jestem skonana.
Mąż cały dzień w pracy a ja ze szkrabem wrzeszczacym . Dzisiaj dopiero o 19 udalo mi się wykąpać i przebrac z pidżamy....
Ale są też dni bezkolkowe (np wczoraj) i wtedy Was nadrabiam ...
Więc jestem z Wami duchem
Buziaki
Lecę spać bo maluch spi od 30 minut, więc mi może z godzinka skapnie
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 06:48   #368
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

asiol- współczuje Ci i mam nadzieje,że te kolki wreszcie się skończą
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:10   #369
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

asiol życzę Ci dużo siły!!
kolki wkrótce powinny ustąpić, dzieciatko z nich wyrosnie i będziecie wszyscy spać spokojnie!


Witam w piątek 13go

maluszek spał od 11.30 i obudził się pół godzinki temu , nakarmiony i dalej kima widać że ma tak ciężkie powieczki że nie daje rady ich podnieść

dziś na 10 do pracy mam małe okienko ale muszę jechać załatwić becikowe i do skrabówki brrrr
kurcze od wczoraj bardzo mnie boli w klatce piersiowej w jednym punkcie po prawej stronie mostka..... to chyba jakis nerwoból.... myślałam ze przejdzie a tu dalej to samo.... :/

Mam dylemat....
Mam troszkę rzeczy z których mały już wyrósł i będę mieć jeszcze takich sporo... teraz się zastanawiam czy z tych rzeczy które nie zaliczają się do bielizny niemowlęcej zrobić mega pakę i wystawić na allegro.... mam na myśli jakieś ogrodniczki jeansowe, kurteczki polarkowe itd.
Jesteśmy zdecydowani na drugie dzieciątko za około 3 lata, ale nie wiem czy trzymać to czy sprzedać... Bieliznę całą sobię zosatwie dla drugiego maluszka tj śpioszki kaftaniki, pajacyki, ale nie wiem co z tym.....
Wszystko miałam nowe. I dla drugiego dzieciątka również chcę mieć ze tak powiem frajdę z zakupów..... po drugie jesli będzie dziewczynka to większość rzeczy typowych dla chłopaka nie będzie pasowała....
Pieniążki z ciuchów przydałyby się na jakieś bieżące sprawy ....
Nieeee wieeeem......

Chyba po prostu wciągnął mnie handel na allegro bo już 4 swoje sukienki sprzedałam w zeszłym tygodniu w których byłam 1 raz a leżały w szafie 100 lat
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:33   #370
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Mola odświerz sobie pamięć z tym farbowaniem podczas karmienia, bo sama jestem ciekawa....jeśli chodzi o mnie jestem już po 2ch farbowaniach i jest ok, ze mną i z małym

A te kaszki robisz sobie same czy kupujesz gotowe - jak tak to jakie ?
Bo ja czasami podjadam sobię na podwieczorek Mleczny start bananowy, czy tj to samo...


Co do jajek, jem jajecznicę, zwykłą ja mi się nie cce kombinować, czasami tz zrobi ale taką na bogato z cebulą, szynką, pieczarkami, jem i jest OK.
Tosty z pieczarkami również Michaś toleruje, wczoraj i dzisiaj zupa pieczarkowa, akurat tak sę złożyło
Kotlety smażone na oleju jem od początku, przywykł chyba bo nic się nie dzieje.
Jem wszystko bez patrzenia czy szkodzi czy nie, niech się przyzwyczaja, żeby później nie był jakimś anemikiem.
Po pomarańczu też zero reakcji.
Nie pije alkoholu, gazowanego, ale to chyba normalne.
Oj i przyznam się jeszcze, że wczoraj zgrzeszyłam na maxa. Zjadłam Lays-y zieloną cebulkę, nie całą pakę, ale tak kilka pociągięć do paczki miałam, ale tez synciowi nic nie było ufff

My byliśmy na spacerze 30 min i to tylko na podwórku,bo jak wyjehałam z przejazdówki to tak zawiało jak by mi wózek chciało porwać ....
podbijam pytanie Bahamadi- czy mleczny start też może być?czy jaka to ma być kaszka???myslałam że nie będę mieć problemu z laktacja ale od wczoraj mleczko znika ale mam wyrzuty sumienia bo narzekałam że to karmienie mnie męczy a teraz nie chce stracić mlekamiałam głupie myślenie bo byłam zła że moja waga stoi w miejscu i w sumie moja dieta jest bardzo monotonna,a tu mam za swoje ani kilogramy nie spadają a i mleko uciekaoj ja głupia
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:39   #371
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
podbijam pytanie Bahamadi- czy mleczny start też może być?czy jaka to ma być kaszka???myslałam że nie będę mieć problemu z laktacja ale od wczoraj mleczko znika ale mam wyrzuty sumienia bo narzekałam że to karmienie mnie męczy a teraz nie chce stracić mlekamiałam głupie myślenie bo byłam zła że moja waga stoi w miejscu i w sumie moja dieta jest bardzo monotonna,a tu mam za swoje ani kilogramy nie spadają a i mleko uciekaoj ja głupia

dziewczyny ja nie matka karmiąca, ale jak kocham mleko i przetwory mleczne tak po mlecznym starcie miewam zawsze bóle brzucha i wycieczki do WC....
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:43   #372
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Fallen mi mleczny start nie smakuje, za to jem kaszke nesle mleczno-ryzowa.
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:48   #373
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Hejo.

Nocka rewelacyjna, spaliśmy od 20 do 5 rano, oczywiście karmienia były ale wstawanie mi już nie przeszkadza, to nic skoro zaraz zasypiamy.

Cudowne macie dzieciaki, po prostu cudowne.
Muffinko wój siedzi w tej wanience? Jakoś tak mi wygląda.
Dreamnes Alusia cudne oczęta.
Truskafko kocham takie włosiska.

Aniolina To Twoja niunia ma ciemne oczy, wow, ja też chcę u swojego te piwne oczęta. Ciekawe czy się doczekam.

Słyszałam że dziecko kolor oczu zawsze ma po mamie, zawsze, i nie ważne że np mama ma niebieskie a maluch brązowe, widocznie dziedziczy po dziadkach, ale zawsze po mamie.
Matik mój ma niebieskie , tż też ja piwne, i widocznie kolor oczu syna po mnie.
Skomplikowane to, ale tak słyszałam.

Pogońcie mnie żebym w końcu wstawiła jakieś zdjęcia bo mam już kabel i aparat czyli wszystko co potrzeba a weny jakoś brak.

Basiula Gratulacje z okazji obrazy teściowej.
Odetchniesz, ale się przyczepila, jak rzep psiego ogona, moja też do Matika mówiła ze jest jej syńciem i że rodzice go krzywdzą- ziałam ogniem wtedy wrrrr grrrrr.
Nie daj się, bo na łeb Ci wlezie.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:48   #374
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

no mi też to nie smakujeale mam to w domu bo mąż je uwielbia hehe zjadłam ją ale nie wiem czy ona na laktacje może działać

to kupie sobie tez taką mleczno-ryżową
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:57   #375
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Witam mamuśki

Dziewczyny ostatnio się zastanawiałam co u ggory nie wiecie nie odzywała się chyba od porodu

Moje kochanie zrobiło mi pobudkę dzisiaj o 6 i nie ma zamiaru spać no ale spała od 7 wieczorem
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 08:07   #376
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

asiol infacol mozesz podawac i wiecej niz 8 razy na dobe

padam. wczoraj wyslalismy nasz dobytek do Polski. 70+ pudel, pudeleczek i 100 kilowa bieznia. Rece odpadaja od noszenia. na szczescie Mlody pieknie wspolpracowal i spal na ten czs, dziwnie tak pusto teraz. Adas spi w szufladzie bo jego koszyk tez pojechal. chyba nawet mu sie to podoba
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 08:10   #377
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz ja.

Fatal mojemu często drżą usteczka, myślałam że to z głodu.

UWAGA WAŻNE PYTANIE!!!

Dziewczyny jakiego koloru są oczęta waszych pociech? Chodzi mi o to czy zmieniły się z niebieskich na brązowe, bo ja czekam i czekam, chcę żeby miał takie jak ja, bo pierwszy ma niebieskie po mężu a teraz chcę żeby były moje.
Wogle to ciekawe kiedy te oczka kolor zmieniają, tzn w którym miesiącu.

Spadam już
no wlasnie i mojemu drza po kapieli,wiec chyba z zimna dogrzewacie pokoj w ktorym kapiecie? ile stpni ma woda a ile w pokoju stopni?????????? my tylko sprawdzamy lokciem i raz jest cieplejsza a raz chlodniejsza--> mlody nie placze jak sie go wklada do wanienki, tylko jak wyjmuje i kladzie na przewijak i zaczyna ubierac

jak to robicie, ze dzieciaczki pozwalaja wam na masaz po kapieli???? mój tak wrzeszczy jak go osusze, ze ledwo wyrabiam go ubrac... fakt faktem, ze kapiemy przed karmieniem ale wczoraj dalam mu z 40ml przed kapiela w nadzieji ze bedzie spokojny a tu gucio ta sama aria...
chcialabym go wysmarowac po kapieli oliwka czy balsamem ale przeciez chyba przepuklina by mu wyszla z placzu

a te oczy to i mnie zastanawiaja kiedy bedzie mial juz kolor ustabilizowany narazie ma szaro-niebieskawo-lekko piwne...

czaje sie na mate i lezaczek z fp--> nie za wczesnie kupie? czy tak za m-c?

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-01-13 o 08:13
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 08:15   #378
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

hej hej

Truscafka masz genialnego avka!!

Fallen moje wyobrazenie o podrozy z dzieckiem nie sprawdzilo sie ufff... Olek przespal cala droge

Mola wspolczuje takiego kupska Mi synek wczoraj na uczelni zasadzil takie kupsko, ze bodziak do wymiany. A ja nie mialam ciuszkow na przebranie!!! Wiec szybko pojechalismy do mothercare i kupilam paczke bodziakow i od razu go przebieralam oczywiscie zostawilam w sklepie 200zl a mialam nie kupowac za duzo...

Piszecie o owsiance. A zwykle platki owsiane z mlekiem to to samo?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Owieczko ja skusilam sie na gulasz ktory nie jest przeciez jakos mocno smazony, bardziej dusi sie w brytwance i niestety zaszkodzil synkowi. Najpierw nie mogl kupki zrobic, walna taka jak plastelina do tego mega cuchnace baczki... a wczoraj wlasnie strzelil tez smierdzaca juz lejaca kupe ktora wyplynela z pampersa.
Ale od wczoraj juz nie ma problemow z brzyszkiem uff
dlatego ja nie ruszam smazonego!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 08:16   #379
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
asiol infacol mozesz podawac i wiecej niz 8 razy na dobe

padam. wczoraj wyslalismy nasz dobytek do Polski. 70+ pudel, pudeleczek i 100 kilowa bieznia. Rece odpadaja od noszenia. na szczescie Mlody pieknie wspolpracowal i spal na ten czs, dziwnie tak pusto teraz. Adas spi w szufladzie bo jego koszyk tez pojechal. chyba nawet mu sie to podoba
daliscie rade z przeprowadzka. Fajnie to brzmi Adas spi w szufladzie. Od razu przypomina mi sie babcia, która opowiadała jak polowa wsi zaplatała koszyk dla jej dziecka (mojej mamy) a ona i tak nie chciała w nim spac, to babcia ja kladła do szuflady, poki dziadek kolyski nie zrobił
Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
no wlasnie i mojemu drza po kapieli,wiec chyba z zimna

jak to robicie, ze dzieciaczki pozwalaja wam na masaz po kapieli???? mój tak wrzeszczy jak go osusze, ze ledwo wyrabiam go ubrac... fakt faktem, ze kapiemy przed karmieniem ale wczoraj dalam mu z 40ml przed kapiela w nadzieji ze bedzie spokojny a tu gucio ta sama aria...
chcialabym go wysmarowac po kapieli oliwka czy balsamem ale przeciez chyba przepuklina by mu wyszla z placzu

a te oczy to i mnie zastanawiaja kiedy bedzie mial juz kolor ustabilizowany narazie ma szaro-niebieskawo-lekko piwne...

czaje sie na mate i lezaczek z fp--> nie za wczesnie kupie? czy tak za m-c?
U nas jest to samo, tzn po kapieli ryk po jest bardzo bardzo głodny, a w wodzie to mogłby siedziec i godzine - uwielbia moczyc głowke
mamy lezaczek i mate od samego poczatku, Piter w lezaczku siedziec nie chciał, teraz posiedzi moze z pol godzinki i trzeba go wyciagnac bo jest ryk, a na macie swiruje, guga, turla sie na boki, traca zabawki i ... i najczesciej na macie robi kupe
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 08:28   #380
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja mam włosy w 3 kolorach-naturalne,siwe i farbowane juz nie mogę na sbie patrzeć,ale nie mam kiedy i gdzie sie ufarbować

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------


jeszcze nie jadłam smażonego

a ja nnie wiem kiedy chrzciny zrobimy ani kto zostanie chrzesnymi..

maty edukacyjnej nie mamy jeszcz
leżaczek jakiś z fuscher price mamy,ale nie wzgudza on wiekszego zainteresowania u niuńki-wszystko w swoim czasie,zresztą pediatra mi powiedziała,że lepiej kłaść w nie małą jak skończy 3 miesiące
ja juz sie farbowalam ale nierowno mi pokryla. Farbuje sie sama w domu bo szkoda mi 200zl na fryzjera bo mam dlugie wlosy :/

Olek tez srednio przepada za lezaczkiem. Mate woli

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Doskonale Cię rozumiem. Ja miałam do wyboru albo zapraszam ojca, albo siostry mamy... bo ten z kolei się na nie obraził.
Zaprosiłam dziadka Michałka, co zrobić
eeeh u mnie moi rodzice nie przepadaja za soba, sa w separacji. i glupio bedzie bo 80%
gosci to rodzina ze strony matki i oni tez nie darza go sympatia.

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
Ja włosy farbowałam jak Mikołaj miał 3 tygodnie a smażone kotlety w panierce (pierwsze wogóle chyba smażone coś) zjadłam jak miał 5 tygdoni a teraz to jak pisałam wcześniej jem praktycznie wszystko............jak czytam jka wy uważacie na jedzenie to czuje sie jak wyrodna matka jakaś świnia co nie potrafi dla dziecka sie pilnować ale jemu nic nie jest po takim jedzeniu to sama już nie wiem
co Ty! jak mu nie szkodzi to po co sie ograniczac!!! ja sie ciesze, ze musze sie ograniczac bo wyjdzie mi to na dobre. wiec nie ubolewam nad swoim losem

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość


Dziewczyny chyba padnę położyłam małą na leżaczku i zaczepiłam zabawki ta zamiast rączką je próbować chwycić to nogą próbuje a ręką się trzyma leżaczka
agentka moj Olek chwyta mnie palcami od nog za wlosy i ciagnie

Princessko sliczna corcia

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz ja.

Fatal mojemu często drżą usteczka, myślałam że to z głodu.

UWAGA WAŻNE PYTANIE!!!

Dziewczyny jakiego koloru są oczęta waszych pociech? Chodzi mi o to czy zmieniły się z niebieskich na brązowe, bo ja czekam i czekam, chcę żeby miał takie jak ja, bo pierwszy ma niebieskie po mężu a teraz chcę żeby były moje.
Wogle to ciekawe kiedy te oczka kolor zmieniają, tzn w którym miesiącu.

Spadam już
Olek ma takie grafitowe oczka obecniej. Tz upiera sie, ze beda niebieskie po nim, a ja wole zielone po mnie

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
ja sie raz wieczorem napiłam lampke wina (oczywiście mleka do rana nie dawałam a to co sie zebrało rano też ściągnełam i wylałam) to sranie mnie przez pół nocy ścigało i stwierdziłam, że pier***e nie pije hehe

UWAGA !!!UWAGA !!!UWAGA!!! UWAGA

moja teściowa sie chyba na nas obraziładzisiah cały dzień nie przylazła na góre a jak jechaliśmy do lekarza to oczywiście ciekawość wzieła góre i sie pytała gdzie jedziemy to powiedziałam, że uciekamy hehe tż mówi że do doktora to zaraz do jakiego tz powiedział to sie znowu pyta czy jest dr to mówie że dzwoniłam i jest.......normalnie jak byśmy jakimiś downami byli z tż i nie potrafili sie zajmować ani podejmować decyzji związanych z dzieckiem masakra jakaś ............no ale tż stwierdził, że teraz bedziemy mieli spokój jak sie obraziła bo nawet nie pytała co lekarz powiedział a ja sie nie spowiadałam...........no bo szczerze to sie jej w łeb coś zrobiło i sie zaczeła czuć jak by to jej dziecko było.....
sory ale rozbawilo mnie to i zycze w takim razie aby tesciowa dlugo byla obrazona

Mola to nis trasznego z tym farbowaniem na boje sie natomiast kremowac rak, robie to tylko na noc bo w ciagu dnia za duzo grzebie przy malym.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:17   #381
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

dziękuję dziękuję za gratulacje

wczoraj byliśmy u dr zbadał dokładnie małego z jego gadki zrozumiałam, że skoro mały niemiał temp tylko katar i lekki kaszel to nie potzrebnie go faszerowałam antybiotykami już nie pójde do tgeo dr co mu przepisał ich.................a pozatym Mikuś zdrowiutki dr wszystko mi sprawdzał nawet uszka.........pytał o szczepienia dodatkowe czy myśleliśmy i ocenił kolejność ważność jak już sie chce to : pneumo, moningo, rota. Powiedział, że pneumo gorąco poleca bo właśnie wczoraj wypisał z oddziało dzieciątko właśnie po pneumo i przykry widok tej choroby...........aaaa i mój chłopizo waży 5800 g a długi nie wiem ile jest ale ciuszki na 62 są przymaławe i w 68 już wskakujemy a wczoraj skończył 9 tygodni no i jedziemy praktycznie na cycusiu i 1xdziennie 120 ml mleka na noc...........jest kawał byka a takie maleństwo było jak sie urodził 3300 g i 56 cm

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

a co do teściowej nie wiem o co jej chodzi pewnie juz coś uradziły na dole i sie je**e w dyni albo ma okres bo też ma fazy wtedy heheehheh

mi waga nawet spada powoli bo powoli ale leci już doszłam do wagi sprzed ciąży najgorsze były ostatnie 2 kg nie wiem może po tabskach spada tak bo na szczęście nie tyje po nich a tak sie panicznie tego bałam.....
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:21   #382
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Wczorajsze szczepienie zakończyło się SZPITALEM !!! NIE POTRZEBNIE
Mówię Wam tyle strachu się najadłam. Poszliśmy do ośrodka zdr. doktor ogląda mała mówi ładnie na wadze przybiera rośnie itd. itp. WAŻY 5150g
i zagląda do wyników badań sprzed miesiąca 22.12 i mówi do jakiego stanu państwo dziecko doprowadziliście dziecko ma anemię i zapalenie dróg moczowych jedziecie państwo natychmiast do szpitala !!! My zestresowani w samochód i na Niekłańską a tam : Jaki lekarz na podstawie badań sprzed miesiąca kieruje do szpitala najpierw się powtarza badania i jak są takie same kieruje do szpitala. W szpitalu pobrali małej krew. Przy okazji pękła żyłka krzyczała strasznie uspokoiła się badania wyszły dobrze przepisali leki i do domu. Mamy powtórzyć krew na 4tyg. i mocz zrobić na dniach bo dziś robiliśmy ale zamiast moczu do pojemniczka kupę zrobiła

Mówię Wam zmieniamy lekarza bo do niej tylko pójdziemy i ja z☠☠☠....

A to moja księżniczka w huśtawce - chyba jej się spodobała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130340.jpg (46,7 KB, 42 załadowań)
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:29   #383
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Dziewczyny a dlaczego robicie dzieciom badania krwi i moczu??? to tak normalnie trzeba czy wam ktoś kazał czy jakie są ku temu wskazania...bo ja nie robiłam nic takiego....
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:41   #384
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez asiol Pokaż wiadomość
Hej na odchowalni...
jestem zmasakrowana przez kolki malucha - przedwczoraj od 2 w nocy do 6 rano darcie sie - potem nie mogl zasnac ze zmeczenia do 11...
a dzisiaj od 12 w poludnie do 18, a zasnął o 21
ledwo chodzę ...
esputicon nie dziala
espumissan - lepszy ale niestety tez zmieniamy
od dzisiaj jedziemy na infacolu -
mam pytanie do tych ktore podawaly infacol maluchom - Na ulotce jest napisane żeby dawać przed każdym karmieniem 0, 5 ml. Ja karmię piersią na żądanie i czasami wychodzi 8 karmien, a czasami 10 i więcej ...
w porównaniu do espumissanu o identycznym skladzie to przy 8 karmieniach i tak podaje się 2 razy wiecej substancji czynnej na dobę, niż gdyby pozostać przy espumissanie ......
myślicie że to ok
podawać przed kazdym karmieniem nawet jak wychodzi wiecej niz 8 karmień?


Młody waży 4500g 6 tyg ( urodzeniowa 3450g) na samym cycku. Myślicie że to jest ok?. Bo Wasze szkraby tak spektakularnie przybierają? i zaczynam się martwić

wspolczuje kolek!!!!

co do dawkowania polecam 2xdziennie 3 krople- nam zalecano tak stosowac...

a przybiera OK min powinno byc 150g tygodniowo, wiec jest OK ..

nie martw sie, wpadaj czesciej i pytaj

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
no mi też to nie smakujeale mam to w domu bo mąż je uwielbia hehe zjadłam ją ale nie wiem czy ona na laktacje może działać

to kupie sobie tez taką mleczno-ryżową

polecam jeszcze owsianke z nestle... pycha z porzeczka czy jablko/cynamon
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:42   #385
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

super fotki bobaskow. Juz coraz bardziej sie zaczynaja od siebie roznic - przypominac ludzi
Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
Elu ja tez na to czekam czytalam na necie, ze jak ma dziecko miec brazowe oczy to sie z nimi urodzi, ale jakos pierwsze slysze jak narazie ma jakies szaroniebieskie
On tak sie trzyma w kapieli fajnie na raczkach?
to jest tak, ze jesli urodzi z brazowymi to juz na pewno zostana brazowe, a jak sie urodzi z granatowymi to sie zmienia- moga w brazowe.

Dlaczego noworodki mają niebieskie oczy?
Większość noworodków przychodzi na świat z niebieskimi oczami. Dzieje się tak ponieważ w ich tęczówkach brakuje melaniny, pigmentu, którego stężenie określa barwę oczu. Wraz z dorastaniem dziecka przy jednoczesnej ekspozycji na światło słoneczne w przestrzeni jego tęczówek dojrzewają komórki zwane melanocytami, które rozpoczynają produkcję oraz wydzielanie melaniny. Im więcej pigmentu wyprodukują komórki tym ciemniejszą barwę przybiorą oczy dziecka. Kolor oczu zakodowany w genach ustala się nawet do 6-8 roku życia.



Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość

Aniolina To Twoja niunia ma ciemne oczy, wow, ja też chcę u swojego te piwne oczęta. Ciekawe czy się doczekam.

Słyszałam że dziecko kolor oczu zawsze ma po mamie, zawsze, i nie ważne że np mama ma niebieskie a maluch brązowe, widocznie dziedziczy po dziadkach, ale zawsze po mamie.
Matik mój ma niebieskie , tż też ja piwne, i widocznie kolor oczu syna po mnie.
Skomplikowane to, ale tak słyszałam.

Pogońcie mnie żebym w końcu wstawiła jakieś zdjęcia bo mam już kabel i aparat czyli wszystko co potrzeba a weny jakoś brak.
.
Poganiam Ja i jedna z moich siostr mamy oczy po tacie, a 2 ma po mamie http://koloroczudziecka.pl/ u nas wg statystyk 95 % szans na brazowe

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
no wlasnie i mojemu drza po kapieli,wiec chyba z zimna dogrzewacie pokoj w ktorym kapiecie? ile stpni ma woda a ile w pokoju stopni?????????? my tylko sprawdzamy lokciem i raz jest cieplejsza a raz chlodniejsza--> mlody nie placze jak sie go wklada do wanienki, tylko jak wyjmuje i kladzie na przewijak i zaczyna ubierac

jak to robicie, ze dzieciaczki pozwalaja wam na masaz po kapieli???? mój tak wrzeszczy jak go osusze, ze ledwo wyrabiam go ubrac... fakt faktem, ze kapiemy przed karmieniem ale wczoraj dalam mu z 40ml przed kapiela w nadzieji ze bedzie spokojny a tu gucio ta sama aria...
chcialabym go wysmarowac po kapieli oliwka czy balsamem ale przeciez chyba przepuklina by mu wyszla z placzu

a te oczy to i mnie zastanawiaja kiedy bedzie mial juz kolor ustabilizowany narazie ma szaro-niebieskawo-lekko piwne...

czaje sie na mate i lezaczek z fp--> nie za wczesnie kupie? czy tak za m-c?
U nas mata zaczela sie sprawdzac po 7 tyg, a lezaczek uzywam sporadycznie jak ide do innego pokoju wieszac pranie, a Mala nie chce sama lezec. Troszke sie uspokaja.
U nas tez frgala brodka po kapieli do jakiegos czasu, na wyscigi ja ubieralismy bo sie trzesla, ale juz jej przeszlo. Musiala chyba dorosnac. Ale masowac i tak sie jeszcze boje, bo ona mimo wszytsko lubi ciepelko. Myjemy w lazience tam jest troche cieplej. Na poczatku mierzylismy temp i kapalismy w ok 38 stopniach chyba, teraz juz na czuja.

Edytowane przez Aniolina
Czas edycji: 2012-01-13 o 09:45
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:44   #386
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
Elu ja tez na to czekam czytalam na necie, ze jak ma dziecko miec brazowe oczy to sie z nimi urodzi, ale jakos pierwsze slysze jak narazie ma jakies szaroniebieskie

truskafko boskie ma te wloski

dreamnes cudne te oczeta, bedziecie chlopakow opedzac od niej

princesko jaka cudna twoja mala

a to moj paczek

Mufinnko nie prawada z tym ze jak ma miec brązowe oczy to sie z nimi urodzi
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:48   #387
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
no wlasnie i mojemu drza po kapieli,wiec chyba z zimna dogrzewacie pokoj w ktorym kapiecie? ile stpni ma woda a ile w pokoju stopni?????????? my tylko sprawdzamy lokciem i raz jest cieplejsza a raz chlodniejsza--> mlody nie placze jak sie go wklada do wanienki, tylko jak wyjmuje i kladzie na przewijak i zaczyna ubierac

jak to robicie, ze dzieciaczki pozwalaja wam na masaz po kapieli???? mój tak wrzeszczy jak go osusze, ze ledwo wyrabiam go ubrac... fakt faktem, ze kapiemy przed karmieniem ale wczoraj dalam mu z 40ml przed kapiela w nadzieji ze bedzie spokojny a tu gucio ta sama aria...
chcialabym go wysmarowac po kapieli oliwka czy balsamem ale przeciez chyba przepuklina by mu wyszla z placzu

a te oczy to i mnie zastanawiaja kiedy bedzie mial juz kolor ustabilizowany narazie ma szaro-niebieskawo-lekko piwne...

czaje sie na mate i lezaczek z fp--> nie za wczesnie kupie? czy tak za m-c?

my do kapieli mamy temp w pokoju 24, a wode mloda lubi tak 38-38,5

ja karmie mala tak na 60%, czekam 15-20 min , czyli przygotowuje wsio i dogrzewam pokoj, kapiel 10 min okolo... przy wyciaganiu ryk bo Maja kocha kapiele.. potem tule ja w reczniku az sie uspokoi, zakladam pampka i pozwala sie masowac spiewam jej, tancze z nia a ona ma z mamy ubaw :P
a potem ryyyyyyyyyyyk... bo nie chce sie ubrac :P potem gasze swiatlo, zawijam w koc, karmie, ona usypia i tadam
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:52   #388
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a dlaczego robicie dzieciom badania krwi i moczu??? to tak normalnie trzeba czy wam ktoś kazał czy jakie są ku temu wskazania...bo ja nie robiłam nic takiego....
My mielismy wskazanie po tym, ze w szpitalu jak jej pobierali to wychodzilo, ze hemoglobina spada.
Na szczescie wyszlo, z ejest ok

joamic wspolczuje no bez sensu was straszyla lekarka

U nas dzis taka pogoda, ze rezygnuje ze spaceru, ale Mala wyjdzie na balkon na jakies pol godzinki- a co- na balkonie nie pada.
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:54   #389
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez asiol Pokaż wiadomość
Hej na odchowalni...
jestem zmasakrowana przez kolki malucha - przedwczoraj od 2 w nocy do 6 rano darcie sie - potem nie mogl zasnac ze zmeczenia do 11...
a dzisiaj od 12 w poludnie do 18, a zasnął o 21
ledwo chodzę ...
esputicon nie dziala
espumissan - lepszy ale niestety tez zmieniamy
od dzisiaj jedziemy na infacolu -
mam pytanie do tych ktore podawaly infacol maluchom - Na ulotce jest napisane żeby dawać przed każdym karmieniem 0, 5 ml. Ja karmię piersią na żądanie i czasami wychodzi 8 karmien, a czasami 10 i więcej ...
w porównaniu do espumissanu o identycznym skladzie to przy 8 karmieniach i tak podaje się 2 razy wiecej substancji czynnej na dobę, niż gdyby pozostać przy espumissanie ......
myślicie że to ok
podawać przed kazdym karmieniem nawet jak wychodzi wiecej niz 8 karmień?

bylismy w szpistalu na kontroli prawa nerka ok, lewej nadal brak .
Nie fajnie jest spać na podłodze w szpitalu - Glam nie wiem jak wytzrymalas duzo dluzej ze swoimi szkrabami...

Za tydzień na kontrolę do poradni nefrologicznej - i tam juz bedziemy pod opieką tejże...

Młody waży 4500g 6 tyg ( urodzeniowa 3450g) na samym cycku. Myślicie że to jest ok?. Bo Wasze szkraby tak spektakularnie przybierają? i zaczynam się martwić


fatal działa u Was ten debridat?, bo mam wykupiony, ale pediatra, zalecił stosować, dopiero jak leki na bazie symetykonu nie będą działać (dostalam listę i lecę po kolei).

sorry ze jak się już odzywam to tylko pytania zadaję - ale jestem skonana.
Mąż cały dzień w pracy a ja ze szkrabem wrzeszczacym . Dzisiaj dopiero o 19 udalo mi się wykąpać i przebrac z pidżamy....
Ale są też dni bezkolkowe (np wczoraj) i wtedy Was nadrabiam ...
Więc jestem z Wami duchem
Buziaki
Lecę spać bo maluch spi od 30 minut, więc mi może z godzinka skapnie


asiol współczuje

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a dlaczego robicie dzieciom badania krwi i moczu??? to tak normalnie trzeba czy wam ktoś kazał czy jakie są ku temu wskazania...bo ja nie robiłam nic takiego....

Ja zapewne też będe robic badanie bo Ja miałąm słabą krew i np Jula z tego powodu wpadłą mi w anemie około 3 miesiąca i teraz moze być powtórka. Moczu Ja nie robiłam.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:55   #390
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a dlaczego robicie dzieciom badania krwi i moczu??? to tak normalnie trzeba czy wam ktoś kazał czy jakie są ku temu wskazania...bo ja nie robiłam nic takiego....

przylaczam sie do pytania


joamic wspolczuje stresow! co za lekarz
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.