French idealny - wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 08:51   #541
daryjek55
Przyczajenie
 
Avatar daryjek55
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Dzięki za podpowiedź. Mam nadzieję, że uda mi się ją szybko znaleźć.
daryjek55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 20:17   #542
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

A ja ćwiczę metodę podpatrzoną kosmetyczki na czystym paznokciu malujemy białą końcówkę w taki sposób jakbyśmy malowały cały paznokieć tyko na końcu nadając kształt uśmiechu, granicę między pomalowanym a nie pomalowanym poprawiamy dążąc do ideału korektorem do lakieru, na to blady róż polecam z rimela sa super, wzorek własnoręcznie zrobiony i nabłyszczacz i oto efekt
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 20:19   #543
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

A ja ćwiczę metodę podpatrzoną kosmetyczki na czystym paznokciu malujemy białą końcówkę w taki sposób jakbyśmy malowały cały paznokieć tyko na końcu nadając kształt uśmiechu, granicę między pomalowanym a nie pomalowanym poprawiamy dążąc do ideału korektorem do lakieru, na to blady róż polecam z rimela są super, wzorek własnoręcznie zrobiony i nabłyszczacz i oto efekt
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:19   #544
sensuaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 95
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
A ja ćwiczę metodę podpatrzoną kosmetyczki na czystym paznokciu malujemy białą końcówkę w taki sposób jakbyśmy malowały cały paznokieć tyko na końcu nadając kształt uśmiechu, granicę między pomalowanym a nie pomalowanym poprawiamy dążąc do ideału korektorem do lakieru, na to blady róż polecam z rimela sa super, wzorek własnoręcznie zrobiony i nabłyszczacz i oto efekt

chyba żartujesz że zrobiłaś je sama zawsze chciałam samodzielnie zrobić takie cudo ale nie poddam się ; D
sensuaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:32   #545
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

Isenia zatkało mnie ! Naprawdę nie masz wykształcenia kosmetycznego ?Bosko ! Przepięknie ! To Twoje naturalne pazurki ?
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:50   #546
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

właśnie sama, na moje naturalne pazurki i okazało się, że to wcale nie takie trudne z tą końcówką, jak będę malowała następnym razem za parę dni to zrobię fotki poklei z etapu malowania białej końcówki cały sekret w tej sztuczce zawsze ciągnęłam pędzelkiem od prawej do lewej a to się okazało, ze na odwrót od dołu do góry
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 12:11   #547
Agulekk
Raczkowanie
 
Avatar Agulekk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 169
GG do Agulekk
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

Dziewczynki,
a jaki lakier do french-a polecacie??
__________________
Agusia
Agulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 14:44   #548
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

Cytat:
Napisane przez Agulekk Pokaż wiadomość
Dziewczynki,
a jaki lakier do french-a polecacie??
ale biały do końcówek czy mleczną bazę?

Ja ostatnio robię metodą podpatrzoną na blogu u Kattie. Mianowicie malujemy biały pasek nie starając się zbytnio, ważne aby lakier pokrył białą końcówkę. Następnie płaski mały pędzelek moczymy w zmywaczu i gdy lakier już całkiem wyschnie korygujemy niedoskonałości.
Tutaj świetnie jest to opisane:
http://kattiepl.blogspot.com/search/...%20naturalnych
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 22:02   #549
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

moja metoda jest taka - białym linerem wyznaczam linię uśmiechu, a później nakładam od dołu do góry, albo od jednej strony do drugiej jednym ruchem biały lakier nie wychodząc poza linię i efekty są chyba niezłe - 1. pół księżyc, 2. z brokatem 3. z brokatem i naklejkami (lekki niewypał, bo za grubo wyszły )

Edytowane przez Kotkaja
Czas edycji: 2009-09-24 o 22:07
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 15:56   #550
sensuaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 95
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

boskie ale jak ja mam takie paznokcie zapuścić ? : o wyglądają jak tipsy sąą cudowne ; ) , a mi nie chcą rosną paznokcie wgle .. : // rosną ciut większe chyba w miesiąc
sensuaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 08:42   #551
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

Cytat:
Napisane przez sensuaal Pokaż wiadomość
boskie ale jak ja mam takie paznokcie zapuścić ? : o wyglądają jak tipsy sąą cudowne ; ) , a mi nie chcą rosną paznokcie wgle .. : // rosną ciut większe chyba w miesiąc
w sumie to odzyskały siłę po odżywce z Avonu (niestety nie pamiętam jak się nazywała), rosnąć zaczęły szybciej po odżywce Milo Express growth, no i jem dużo żelków- dzięki temu są twarde
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 10:00   #552
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

Cytat:
Napisane przez sensuaal Pokaż wiadomość
boskie ale jak ja mam takie paznokcie zapuścić ? : o wyglądają jak tipsy sąą cudowne ; ) , a mi nie chcą rosną paznokcie wgle .. : // rosną ciut większe chyba w miesiąc
Gdzies już pisałam - polecam złotą Sally Hansen. Mam długie pazurki, nie łamią się. Poleciłam kilku klientkom i widzę efekty

Stosuję podobną metodę jak Isenia. Korektor z wymiennymi końcówkami jest idealnym rozwiązaniem. Jeśli macie problem z "uśmiechem" to zawsze dobrze mieć pod ręką liner brokatowy - zamaskuje niedoskonałości.

Verdina - wystarczy kupić rozcieńczacz do lakieru i po sprawie

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
A ja ćwiczę metodę podpatrzoną kosmetyczki na czystym paznokciu malujemy białą końcówkę w taki sposób jakbyśmy malowały cały paznokieć tyko na końcu nadając kształt uśmiechu, granicę między pomalowanym a nie pomalowanym poprawiamy dążąc do ideału korektorem do lakieru, na to blady róż polecam z rimela sa super, wzorek własnoręcznie zrobiony i nabłyszczacz i oto efekt
Isenia jakiej firmy liner masz ten fioletowy? Śliczny odcień
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2009-09-26 o 09:18
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 08:11   #553
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
ale biały do końcówek czy mleczną bazę?

Ja ostatnio robię metodą podpatrzoną na blogu u Kattie. Mianowicie malujemy biały pasek nie starając się zbytnio, ważne aby lakier pokrył białą końcówkę. Następnie płaski mały pędzelek moczymy w zmywaczu i gdy lakier już całkiem wyschnie korygujemy niedoskonałości.
Tutaj świetnie jest to opisane:
http://kattiepl.blogspot.com/search/...%20naturalnych
MoniaK wielkie dzieki za tego linka , sposob z tego bloga to najlatwiejszy pomysl na super paznokcie ! Kiedy tylko sprobowalam , bylam wrecz zszokowana ze wykonanie frencha moze byc takie latwe i przyjemne ! bez wielokrotnego zmywania nierownych bialych lini , bez zmarnowanego czasu ! Wow ! Polecam wszystkim
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 11:16   #554
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Ładnie wykonany `French` ?

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Gdzies już pisałam - polecam złotą Sally Hansen. Mam długie pazurki, nie łamią się. Poleciłam kilku klientkom i widzę efekty

Stosuję podobną metodę jak Isenia. Korektor z wymiennymi końcówkami jest idealnym rozwiązaniem. Jeśli macie problem z "uśmiechem" to zawsze dobrze mieć pod ręką liner brokatowy - zamaskuje niedoskonałości.

Verdina - wystarczy kupić rozcieńczacz do lakieru i po sprawie

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



Isenia jakiej firmy liner masz ten fioletowy? Śliczny odcień
INGRID kolor 131a
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 14:38   #555
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Dziękuję
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 08:35   #556
Agulekk
Raczkowanie
 
Avatar Agulekk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 169
GG do Agulekk
Wink Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Ja również dziękuję Miałam na myśli biały lakier do końcówek
__________________
Agusia
Agulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:37   #557
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
MoniaK wielkie dzieki za tego linka , sposob z tego bloga to najlatwiejszy pomysl na super paznokcie ! Kiedy tylko sprobowalam , bylam wrecz zszokowana ze wykonanie frencha moze byc takie latwe i przyjemne ! bez wielokrotnego zmywania nierownych bialych lini , bez zmarnowanego czasu ! Wow ! Polecam wszystkim
Prawda że łatwiej? Trzeba mieć tylko odpowiedni pędzelek - nie za duży
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 08:58   #558
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
Ana to blady róż polecam z rimela są super
Super to wyglada mozesz podac numer tego rozu z rimmela? dokaldnie czegos takiego szukam.
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:57   #559
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

wypróbowałam sposób z pędzelkiem podany przez MoniaK i muszę przyznać, że ta metoda jest absolutnie rewelacyjna. Paznokcie wychodzą idealne, na prawdę bardzo się zdziwiłam, że tak łatwo można zrobić takie cuda. Wypróbowałam już białe i kolorowe końcówki... rewelacja
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 10:40   #560
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
wypróbowałam sposób z pędzelkiem podany przez MoniaK i muszę przyznać, że ta metoda jest absolutnie rewelacyjna. Paznokcie wychodzą idealne, na prawdę bardzo się zdziwiłam, że tak łatwo można zrobić takie cuda. Wypróbowałam już białe i kolorowe końcówki... rewelacja
no proszę, kolejna zadowolona
Ja też będę dozgonnie wdzięczna KattiePL za ten patent
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 07:10   #561
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

To i ja pokazę mojego frencza
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1912
zdjęcia nieostre trochę, ale efekt widać
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 17:16   #562
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Domowy french

Mam tak, że jak robię "frencza" na paznokciach, to często pod koniec dnia zauważam, że na brzegach paznokci lakier się starł lub odprysnął. Co na to poradzić? Powoli zaczyna mnie to irytować, bo wtedy pazurki już nie są takie świetne jak na początku
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 18:05   #563
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Hej, jakiego pedzelka uzywacie do "czyszczenia" bialego lakieru?
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 18:49   #564
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CAR0LKA Pokaż wiadomość
Hej, jakiego pedzelka uzywacie do "czyszczenia" bialego lakieru?

ja kiedyś kupiłam sobie taki zestaw pędzelków:
http://allegro.pl/item778203779_slay...akier_zel.html

do tej pory ten z białą, szeroką końcówką (nr 1) leżał bezużytecznie i okazało się, że idealnie nadaje się do zmywania nadmiaru białego lakieru
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 20:40   #565
katarzynka415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 170
GG do katarzynka415
Dot.: Domowy french

Ja w takich sytuacjach biorę biały lakier na gąbeczkę (tak jak przy cieniowaniu) i przytykam do miejsc gdzie się starł/odprysnął i jakoś nie rzuca się to w oczy, nic nie widać wręcz
__________________
Zapraszam na mojego bloga

http://dontmind.blog.onet.pl
katarzynka415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 18:08   #566
JustynaSmOnline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Re: francuski manicure

Cytat:
Napisane przez Jadja Pokaż wiadomość
Witajcie! Cieszę się ,że taki temat został poruszony na forum! Ja bardzo lubię francuski manicure, ale żeby go zrobić potrzebuję ogromnie dużo czasu i siostry! Mam malutkie dłonie a co za tym idzie i paznokcie, i nigdzie nie mogę kupić w miarę małych paseczków do naklejania na paznokcie. Kiedys nawet cięłam przez pół , ale to i tak nic nie dawało. Czy znacie może firmę, która produkowałaby takie małe paseczki? Czy raczej zostaje mi ręczna robota? I to w dodatku z pomocą siostry, bo mnie się ręce trzęsą. Firma Vibo (chyba) wprowadziła na rynek juz dosyć dawno lakiery z bardzo cieniutkim pędzelkiem, do zdobienia paznokci. Kupiłam kolor biały, ale i tak jedna ręka(lewa) zrobiona jest super , za to prawa - koszmar! I zawsze mója walka z manicurem francuskim kończy sie tak samo- zmywaczem Jak sobie pomóc??
DLugosc paseczkow nie ma zadnego znaczenia, naklejasz sie takie jakie sa. To nic ze odstaja CI po bokach przeciez i tak je pozniej sciagasz! Jesli Mimo paseczkow czesc lakieru dostanie sie pod spod i wychodzi brzydka poszarpana linia, zawsze uzywam zmywacza w pisaku Ktory bez zadnych trudnosci sciera defekt. Troszke przeschnie i jedziesz np bezbarwnym. Pozdrawiam
JustynaSmOnline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 19:36   #567
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Domowy french

Cytat:
Napisane przez katarzynka415 Pokaż wiadomość
Ja w takich sytuacjach biorę biały lakier na gąbeczkę (tak jak przy cieniowaniu) i przytykam do miejsc gdzie się starł/odprysnął i jakoś nie rzuca się to w oczy, nic nie widać wręcz
mi się wydaje, że CARoLKA pytała o pędzelek, który można użyć przy tej metodzie:

http://kattiepl.blogspot.com/search/...%20naturalnych

a do tego chyba trudno byłoby używać gąbki (no chyba, że źle zrozumiałam pytanie)
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 06:56   #568
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Domowy french

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Mam tak, że jak robię "frencza" na paznokciach, to często pod koniec dnia zauważam, że na brzegach paznokci lakier się starł lub odprysnął. Co na to poradzić? Powoli zaczyna mnie to irytować, bo wtedy pazurki już nie są takie świetne jak na początku
jak masz zdrowe pazurki to lakier nie powinien odpadać, przed nałożeniem pierwszej warstwy przetrzyj paznokcie zmywaczem(tylko nie jakims natłuszczajacym ) aby usunąć tłuszcz z pazurków powinno trochę pomóc, też może być to wina lakieru u mnie dobrze się trzymają na pazurkach lakiery rimela nawet tydzień czasu i na końcach po 7 dniach lakier zaczyna się ścierać, anie odpryskiwać i zauważyłm, ze w miejscu dzie paznokiec jest rozdwojony choc minimalnie to zawsze odpryśnie
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 07:28   #569
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Domowy french

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Mam tak, że jak robię "frencza" na paznokciach, to często pod koniec dnia zauważam, że na brzegach paznokci lakier się starł lub odprysnął. Co na to poradzić? Powoli zaczyna mnie to irytować, bo wtedy pazurki już nie są takie świetne jak na początku
Ja dotychczas miałam dokładnie ten sam problem, że french już następnego dnia po pomalowaniu (paznokcie maluję wieczorem, przed spaniem zawsze) około południa wyglądały źle, więc french zwykle równał się u mnie jeden dzień, aż odkryłam genialny zestaw dla moich paznokci, który pozwala mi trzymac frencha nawet 5 dni ( malowany w poniedziałek zmywałam w sobotę, bo jeden paznokcieć mi odprysnął...

Przed malowaniem jadę paznokcie zmywaczem, maluję jedną cieniutką (u mnie to kluczowa kwestia!) warstwę białym (maybelline colorama), czekam ok 15-20 minut, maluje drugą cieniutką warstwę, zeby było w pelni kryjące, czekam ok. 20 minut, robię uśmiechy, czekam kolejne 20 minut i nakładam na tej samej zasadzie 1warstwę bazy, 20 minut, dwuga warstwa, 20 minut i na koniec nabłyszczaczo-wysuszacz sally hansen I paznokcie mam idealne przynajmniej 4-5dni, czego w życiu bym się wczesniej nie spodizewała
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 09:26   #570
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Domowy french

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że CARoLKA pytała o pędzelek, który można użyć przy tej metodzie:

http://kattiepl.blogspot.com/search/...%20naturalnych

a do tego chyba trudno byłoby używać gąbki (no chyba, że źle zrozumiałam pytanie)
Heja
Motley - dokładnie o to mi chodziło - inne metody robienia frencha mnie zdecydowanie przerastają, a i z tą mam spore problemy (ale jestem dopiero początkująca, więc liczę na to, że praktyka czyni mistrza )
Wypróbuje też pomysł Katarzynki415 jak mi następnym razem coś odpryśnie
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.