Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-20, 11:57   #1501
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
No w żadnym laboratorium raczej wymazu Ci nie pobiorą,to robi gin albo położna. Albo sama sobie możesz pobrać, ja tak zrobiłam. Wymazówke -tzn tą pałeczkę dostałam od ginekologa ale w aptece pewnie każdej też dostaniesz za grosze.
Pobierają w laboratorium tylko nie w każdym. Musi być taki gabinet do badań mikrobiologicznych.

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Problemy z krążeniem. Serce jest obciążone dużym dzidziusiem. Czas dać sobie na luz po prostu

Jestem po usg. Mały ma 2700 g i jest gotowy do przyjścia na świat, gdyby został do tego zmuszony. Wyprzedza o kilka dni swój tydzień ciąży. Uspokoiło mnie bardzo. Zatrucie ciążowe się cofa

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Same dobre wieści
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:00   #1502
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
(...)


Ja sie chwale kombinezonem,wychaczylam uzywke za 25 zl,w super stanie ze smyka,jeszcze dostalam gratis czapeczke najwyzej drugi wiekszy kupimy jej nowy
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:03   #1503
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Pewnie Kasiula ze damy rade ale ponarzekać trzeba

Mmmm kawka a sobie taka kaloryczną zrobiłam ze śmietanką 36 % A CO ! :p kto cięzarnej zabroni haha

Ekstra kombinezon !
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]

Edytowane przez maartucha
Czas edycji: 2015-10-20 o 12:04
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:16   #1504
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Moja mała się dziś przemieściła z prawej strony brzucha na lewą, ale masakra...

lexie poważnie pobierają w laboratorium? Nie spotkałam się z tym.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:16   #1505
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzieki dziewczyny tez mi sie podoba

Martucha oj narzekam to ja prawie 24na dobe chociaz wczoraj wieczorem nawet ok sie czulam,najpierw mezus zabawial sie z Niunia wiercila sie brzuchu jak szalona a potem sobie zrobilismy z tz wieczorek romantico,troche powspominalismy i nawet male conieco bylo


Mmm pewnie kawka pyszna masz racje nie odmawiaj sobie,kiedy jak nie teraz;-)
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:18   #1506
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Ja sie chwale kombinezonem,wychaczylam uzywke za 25 zl,w super stanie ze smyka,jeszcze dostalam gratis czapeczke najwyzej drugi wiekszy kupimy jej nowy
Śliczny


Wyprałam dziś resztę ciuszków małej (głównie sweterki), kombinezon, kocyki, okrycia kąpielowe, pieluszki kolorowe. Jak wieszałam pranie to tak sapałam jakbym co najmniej maraton przebiegła... Dziś jakoś ciężko mi się oddycha, szybko się męczę...
W ogóle bardzo kiepsko się czuję

Zaraz wychodzę z psem, a potem jadę do okulisty. Trzymajcie kciuki za wizytę
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:21   #1507
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Moja mała się dziś przemieściła z prawej strony brzucha na lewą, ale masakra...
.
Mój czort to sie przemieścil chyba ze trzy dni temu z prawicy na lewice :O a dzis od rana czuje go znowu po prawej stronie Ciekawe chociaz czy raczyl sie przekrecic glowka w dol - pewnie nie ma czasu na takie pierdoły :P

Wam tez już tak twardnieja brzuchy?

poznanianka1990
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]

Edytowane przez maartucha
Czas edycji: 2015-10-20 o 12:23
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 12:32   #1508
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Mój czort to sie przemieścil chyba ze trzy dni temu z prawicy na lewice :O a dzis od rana czuje go znowu po prawej stronie Ciekawe chociaz czy raczyl sie przekrecic glowka w dol - pewnie nie ma czasu na takie pierdoły :P

Wam tez już tak twardnieja brzuchy?
Mój mały też się ostatnio przemieścił z prawej na lewą, za miłe to to nie było :P I tak mi też twardnieje momentami brzuch, ale tak konkretnie..
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:38   #1509
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Śliczny


Wyprałam dziś resztę ciuszków małej (głównie sweterki), kombinezon, kocyki, okrycia kąpielowe, pieluszki kolorowe. Jak wieszałam pranie to tak sapałam jakbym co najmniej maraton przebiegła... Dziś jakoś ciężko mi się oddycha, szybko się męczę...
W ogóle bardzo kiepsko się czuję

Zaraz wychodzę z psem, a potem jadę do okulisty. Trzymajcie kciuki za wizytę


Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Mój czort to sie przemieścil chyba ze trzy dni temu z prawicy na lewice :O a dzis od rana czuje go znowu po prawej stronie Ciekawe chociaz czy raczyl sie przekrecic glowka w dol - pewnie nie ma czasu na takie pierdoły :P

Wam tez już tak twardnieja brzuchy?

[/COLOR]
Tak, też i wtedy ciężko oddychać... to te "przepowiadacze"

Moja też kilka razy się umieściła po jednej stronie, niemiłe uczucie dotknęłam "pustej" strony to taka mięciutka, bez zawartości ha ha
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:42   #1510
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Zwariuję… Tu pięknie, a za moment lekarz mnie wzywa na rozmowę. Jakieś zastrzyki chcą małemu wdrożyć. Niedługo się odezwę, jeśli będę w stanie.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:43   #1511
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość

Witam się w deszczowy dzień. U mnie pogoda typowo jesienna - zimno, ponuro i mokro Na dodatek prace remontowe dalej trwają, i aktualnie leżę pomiędzy komputerem męża a dokumentami przez ten cały bałagan dziś ciężko mi się w nocy spało. Nie lubię bałaganu, no ale nie można go uniknąć przy remoncie Dziś już raczej chłopaki wszystko skończą, więc będzie można zacząć sprzątać
u nas też pogoda dupna, pada deszcz, zimno, ponuro. ale przynajmniej nie musze nic robić
nas czeka remont kibelka w zimie, jak Tż bedzie miał chwile sie za niego zabrać a sasiadka ostatnio mówi że potem już nic nie wyremontujemy bo że przy dziecku się nie da że niby czemu? ja tam nie widze problemu.

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość

Ja się właśnie dowiedziałam, że moja znajoma z pracy jeszcze z czasów studiów urodziła córeczkę. Nie byłoby w tym nic wow, ale jej do końca ciąży mówili, że będzie chłopak, i były dowody i w ogóle, a ona na stole się dowiedziała "prosze zobaczyć jaka śliczna córeczka" Chyba na jej miejscu bym zgłupiała
nie strasz kobito! u nas miał być syn, teraz mówią córa ..
już wszystko na kobietę przygotowane, jak urodze syna to będzie w sukienkach śmigał a najgorsze w tym wszystkim jest to że wszyscy mówią że wyglądam jakbym miała mieć syna

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
A do tego wszyscy w koło: nie chodz, odpoczywaj, leż, nie sprzataj, nie stoj dlugo, nie siedz dlugo, niech wychodz na zakupy - przywieziemy Ci, nie wychodz z psem - przyjedziemy i wyjdziemy czyt. rodzice i teściowie. Mój mąż to już się smieję jak to słyszy :P
u mnie całkiem przeciwnie, posprzataj, umyj, zetrzyj, przynieś, podaj, idź, jedź, kup. ale ja tam wolę robić niż leżeć , bo z leżenia można sfiksować, a pozatym nie dałabym rady wyleżeć bo jak śpię nawet to rano mnie budzi to, że mnie boli bok z leżenia i jeden i drugi

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
A u mnie na odwrót... mama codziennie przychodzi i mówi, że nie można tak leżeć i nic nie robić że ona w ciąży ze mną dwójkę dzieci już miała a do tego do końca zakupy nosiła, sprzątała, a ja to tylko leżę i że będę miała ciężki poród jak się ruszać nie będę [COLOR="Silver"]
pjona, u mnie podobnie i o tym porodzie mi babcie mówiły obie.
że dobrze że coś robię i się ruszam, to bedzie lżejszy. no ciekawe

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Ja sie chwale kombinezonem,wychaczylam uzywke za 25 zl,w super stanie ze smyka,jeszcze dostalam gratis czapeczke najwyzej drugi wiekszy kupimy jej nowy
bardzo ładny
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 12:46   #1512
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Zwariuję… Tu pięknie, a za moment lekarz mnie wzywa na rozmowę. Jakieś zastrzyki chcą małemu wdrożyć. Niedługo się odezwę, jeśli będę w stanie.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Limonko nie denerwuj sie, pewnie chca podać małemu sterydy na rozwój płucek w razie szybszego rozwiązania. Ja leżałam 7 dni w szpitalu i też między innymi po to właśnie aby podać malutkiem te sterydy - jest to bardzo bezpieczne zarówno dla nas jak i dla dzieciaczków naszych. Wszystko po to aby płucka mogły samodzielnie podjac prace W RAZIE CO. Trzymam kciuki i bez stresu !
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:49   #1513
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Limonko nie denerwuj sie, pewnie chca podać małemu sterydy na rozwój płucek w razie szybszego rozwiązania. Ja leżałam 7 dni w szpitalu i też między innymi po to właśnie aby podać malutkiem te sterydy - jest to bardzo bezpieczne zarówno dla nas jak i dla dzieciaczków naszych. Wszystko po to aby płucka mogły samodzielnie podjac prace W RAZIE CO. Trzymam kciuki i bez stresu !
Mój już sterydy dostał, gdy mnie przyjęli...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:51   #1514
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Mój już sterydy dostał, gdy mnie przyjęli...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Ahh no to tym bardziej trzymam kciuki i pisz co tam u Was ! Głowa do góry !
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:07   #1515
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Mój czort to sie przemieścil chyba ze trzy dni temu z prawicy na lewice :O a dzis od rana czuje go znowu po prawej stronie Ciekawe chociaz czy raczyl sie przekrecic glowka w dol - pewnie nie ma czasu na takie pierdoły :P

Wam tez już tak twardnieja brzuchy?

[/COLOR]
Oj twardnieja i to jak.... i na dodatek swedzi jak nie wiem co u was tez



Limonka nie denerwuj sie i daj znac co i jak


Poznanianka kciuki za wizyte
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:09   #1516
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Mnie na szczescie nie swedzi i nie mam ani jednego rozstepu i licze ze mi synek niespodzianki na mecie nie zrobi !
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:19   #1517
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Mnie na szczescie nie swedzi i nie mam ani jednego rozstepu i licze ze mi synek niespodzianki na mecie nie zrobi !
zazdroszczę, ja myślałam że sie uchronię od rozstępów ale mam dość spore.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:21   #1518
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Haha to widzę nie tylko moja tak zmieniła stronę. Tylko że moja do tej pory cały czas z prawej była, już do tego przywykłam a tu nagle takie rewolucję. Może nasze dzieci nam coś sugerują przed wyborami?
Mi jedynie brzuch się napina i miewam Skurcze ale poza tym czuje się ok
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:23   #1519
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Mam nadzieję, że u mnie psikusa nie będzie i że Julka pozostanie Julką Na tym darmowym usg pokazała co ma między nogami - ewidentnie dziewczyna Wcześniej dwóch lekarzy też mówiło, że dziewczyna, także tego
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 13:30   #1520
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że u mnie psikusa nie będzie i że Julka pozostanie Julką Na tym darmowym usg pokazała co ma między nogami - ewidentnie dziewczyna Wcześniej dwóch lekarzy też mówiło, że dziewczyna, także tego
No ja też widziałam pipkę he he ale różne rzeczy się słyszy w niektórych przypadkach też na usg widać było, że dziewczyna a rodził się chłopak
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:46   #1521
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poznanianko jestem z pod Warszawy..😊
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:54   #1522
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

A ja nawet nie wiem dokładnie jak moja jest ułożona, stopki czuję po prawej stronie A wypinanie wszędzie raz z lewej raz z prawej. wzięłam pierwszą dawkę antybiotyku i siedzę i czekam na skutki uboczne :banghead: strasznie się boję lekarstw
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:59   #1523
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
lexie poważnie pobierają w laboratorium? Nie spotkałam się z tym.
Tak tylko tak jak mówię musi być taki gabinet gdzie jest fotel jak u ginekologa i pielęgniarka/położna pobiera materiał. Tak samo robiłam badanie na czystość pochwy na początku ciąży.

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Mój czort to sie przemieścil chyba ze trzy dni temu z prawicy na lewice :O a dzis od rana czuje go znowu po prawej stronie Ciekawe chociaz czy raczyl sie przekrecic glowka w dol - pewnie nie ma czasu na takie pierdoły :P

Wam tez już tak twardnieja brzuchy?

poznanianka1990
Moja od kilku dni uwidziała sobie okolicę żeber i czasami mam aż prostokątny brzuch co nie jest za przyjemne jak się tak wypina na boki
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:08   #1524
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Wiecie, mi też już ta ciąża zaczyna ciążyć a całe dnie nie robie nic...
Jak stoje i chcę iść to po bokach mnie kłuje, ciągnie -chodzę jak kaczka i to już nie jest przyjemne.
Mała się rozpycha bardzo..żebra obrywają, zapewne już ma tak mało miejsca że szok a na pewno waży sporo...

Jeść mi się nie chce.. zmuszam się żeby coś zjeść a jak już zgłodnieję to i tak jem bez smaku i na nic nie mam ochoty

Brzuch to mi twardnieje od 20 któregoś tygodnia... i już sama nie wiem czy ja mam jakieś skurcze czy nie bo nic nie czuję innego niż to co zawsze
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:31   #1525
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Limonka Ty to masz pod górkę...Mam nadzieję, że jak już mały będzie na świecie to zapomnisz o tym wszystkim Daj znać co tam z tymi zastrzykami.

Ada witaj i chętnie przyjmiemy każdą pomoc

Agusiek dobrze, że wizyta ok

Trzymam kciuki za inne wizyty

Ja już jestem po i mam być w poniedziałek na 13 w szpitalu Jak dostałam te skierowanie do ręki to musiałam siedzieć 30min na powietrzu bo dotarło wszystko do mnie

Powiem Wam jak ja odczuwam te twardnienia. U mnie zaczyna się od góry taka twarda robi się macica i skurcz jak na okres przez 10min, potem schodzi to na dół brzucha i znów 10min. Jednocześnie czuję parcie na siusiu u kupkę. Boli to, jak dla mnie, nieziemsko i staram się wtedy oddychać głęboko.

Sprawdzałyśmy dzisiaj z gin i szyjka nadal trzyma ten 1cm, no i nóżki są w kanale rodnym a główkę akurat miała pod moim żołądkiem

Także w weekend planujemy ostatni raz wypad do jakieś dobrej restauracji, do kina bo od pn zmieni się nasze życie
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:39   #1526
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
Poznanianko jestem z pod Warszawy..😊
Hej ja tez z pod warszawy

Ja to mam wrazenie czasami ze moj sie przekreca caly czas bo raz czkawke czuje na samym dole a raz wysoko mam nadzieje ze nie zrobi nam niespodzianki.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Limonka Ty to masz pod górkę...Mam nadzieję, że jak już mały będzie na świecie to zapomnisz o tym wszystkim Daj znać co tam z tymi zastrzykami.

Ada witaj i chętnie przyjmiemy każdą pomoc

Agusiek dobrze, że wizyta ok

Trzymam kciuki za inne wizyty

Ja już jestem po i mam być w poniedziałek na 13 w szpitalu Jak dostałam te skierowanie do ręki to musiałam siedzieć 30min na powietrzu bo dotarło wszystko do mnie

Powiem Wam jak ja odczuwam te twardnienia. U mnie zaczyna się od góry taka twarda robi się macica i skurcz jak na okres przez 10min, potem schodzi to na dół brzucha i znów 10min. Jednocześnie czuję parcie na siusiu u kupkę. Boli to, jak dla mnie, nieziemsko i staram się wtedy oddychać głęboko.

Sprawdzałyśmy dzisiaj z gin i szyjka nadal trzyma ten 1cm, no i nóżki są w kanale rodnym a główkę akurat miała pod moim żołądkiem

Także w weekend planujemy ostatni raz wypad do jakieś dobrej restauracji, do kina bo od pn zmieni się nasze życie
Ostatnie poddrygi tylko we dwoje. z drugiej strony zazdroszcze
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:41   #1527
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Nie odzywam się bo u mnie remont w toku a ja na dodatek się rozchorowalam i zdycham, położyć się nawet nie mogę bo wszysfko pod foliami leży.... Buuuu
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:43   #1528
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

srebrna smuga mozesz dopisać do mnie imię Monika, bo pewnie na tym stanie jedyne ugodowe imię między mną a Tż
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:51   #1529
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja narazie rozstepow na brzuchu nie mam,ale tak mnie swedzi ostatnio ze bym sie wkurzyla jakby na samej koncowce wyszly


Srebrna smuga ojeja jeja to juz niedlugo i Zuzulek bedzie z wami ja napewno bym z wrazenia w niedziele nie spala,spedzcie sobie czas we dwojke,a my bedziemy kciuki mocno trzymac w pon i czekac na wiesci
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 15:03   #1530
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
srebrna smuga mozesz dopisać do mnie imię Monika, bo pewnie na tym stanie jedyne ugodowe imię między mną a Tż
Dopisane Oczywiście znów sie wszystko rozjechało... doprowadza mnie do szału ten wizaż

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej ja tez z pod warszawy

Ja to mam wrazenie czasami ze moj sie przekreca caly czas bo raz czkawke czuje na samym dole a raz wysoko mam nadzieje ze nie zrobi nam niespodzianki.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



Ostatnie poddrygi tylko we dwoje. z drugiej strony zazdroszcze


Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Ja narazie rozstepow na brzuchu nie mam,ale tak mnie swedzi ostatnio ze bym sie wkurzyla jakby na samej koncowce wyszly


Srebrna smuga ojeja jeja to juz niedlugo i Zuzulek bedzie z wami ja napewno bym z wrazenia w niedziele nie spala,spedzcie sobie czas we dwojke,a my bedziemy kciuki mocno trzymac w pon i czekac na wiesci
Nie wiem jak będę w niedziele się czuła Teraz już jestem w takiej euforii a jednocześnie strachu? Kiedy to zleciało...przecież dopiero co był maj i rwałam bez a lada chwila będę tulić córeczkę

Mnie brzuch swędzi na środku tam gdzie pępek i żyłę widać tak mocno aortę bleee najwięcej jak Zuzik się rusza ale na szczęście nie mam żadnego rozstępu

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Nie odzywam się bo u mnie remont w toku a ja na dodatek się rozchorowalam i zdycham, położyć się nawet nie mogę bo wszysfko pod foliami leży.... Buuuu
Strasznie współczuję choróbska Nie dość, że organizm obciążony to jeszcze przeziębienie..


Zjadłam całą paczkę dużych laysów, a co, ostatni raz
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.