Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 20:54   #3991
niepoprawna10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 436
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ja kupiła bym jeden , masz już spory składzik filtrów . U mnie sie sprawdził a czy u ciebie tak bedzie dowiesz się gdy sprawdzisz . Gdyby odezwały się wszystkie wizażanki , które testowały pewnie opinie były by jak zwykle podzielone.
Sprobuj może powymieniać filtry na wątku wymiankowym.
Kupiłam Sorayę spf 30 i spf 45 Kombinuję tak, bo jestem na kwasach i retinoidach, Słońce zaczyna świecić, a mam jedynie Avene Hydrance SPF 20 i trochę się obawiam zostać kompletnie bez żadnego filtra. Dziękuję Ci za pomoc
niepoprawna10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 08:23   #3992
milandia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Czy jesli posiadam cerę mieszana z zaskórnikami to Soraya mnie nie zapcha. Zależy mi na filtrze do twarzy spf 20 lub spf 25. Czy lepiej zainwetsowć w Avene lub Biodermę?
Mogłybyście polecić coś do opalania ciała spf 15 bo oliwki do opalania lub balsamy zapychają mi plecy i powodują krosty.
milandia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 08:58   #3993
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny

Rinaa, zmartwilas mnie tym podraznieniem :/
ale pamiętaj, że każda skóra jest inna
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 14:23   #3994
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalilou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zgłaszam się do Was z prośbą, ponieważ nie chciałabym popełnić błędu Na noc stosuję Effaclar duo, na dzień oczywiście filtr (Avene +50). Pomału chciałabym zacząć stosować kosmetyki z wit. C (mam 20 lat, jeżeli to za mało - odradźcie mi) i zastanawiałam się nad serią TBS (nie całą oczywiście). Zaciekawił mnie krem na dzień z spf 30 (o ten: http://www.thebodyshop-usa.com/skin-...er-spf-30.aspx ), tylko teraz moje pytanie, czy ten filtr zapewni mi właściwa ochronę? I czy mogę go łączyć z podkładem (spf 15), czy bedzie się gryzł (wiem, że niektórych filtrów nie powinno łączyć się z kolorówką). Nie chciałabym wydać niepotrzebnych pieniędzy i przede wszytskim zaszkodzić skórze
witaj w klubie ;p rowniez mam zamiar stosowac cos z witaminą c, ostantio dostałysmy ze wspolokatorką manii ma punkcie kremów z witaminą c... oczywiscie na punkcie filtrów tez i mamy zamiar zamówić z biochemii ten krem z 15% wit c. 50+ to bardzo wysoki filtr.. i ochrona chyba wystarczająca nawet na te Twoje kwasy ... btw, jak sie sprawdza effaclar? mnie strasznie piecze i go nie uzywam Apropo podkładu, to jeśli ma w składzie talk i mikę to nie łącz go z Twoją avenką (bo najprawdopodobniej ma parsol). Wybierz podkład bez miki i talku. Albo Krem bez parsolu
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 06:32   #3995
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
ale pamiętaj, że każda skóra jest inna
i dziś musiałam się nią posmarować...masakra, ale mnie piecze, zaraz to zmyje...
mam nadzieję, że u Ciebie tak nie będzie

dziś będę szukała czegoś innego...
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:31   #3996
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
i dziś musiałam się nią posmarować...masakra, ale mnie piecze, zaraz to zmyje...
mam nadzieję, że u Ciebie tak nie będzie

dziś będę szukała czegoś innego...
wspolczuje....
najbardziej boje sie wlasnie pieczenia, tak mam przy antkach... momentalnie musze zmyc... mam nadzieje ze soraya mi dopisze, bo podobno jest dobra pod mineraly... eh ile to juz kasy utopilam w tych filtrach
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:22   #3997
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
wspolczuje....
najbardziej boje sie wlasnie pieczenia, tak mam przy antkach... momentalnie musze zmyc... mam nadzieje ze soraya mi dopisze, bo podobno jest dobra pod mineraly... eh ile to juz kasy utopilam w tych filtrach
antek też takie podrażnienia robi ;/ ?


może 60 kupię ( z sorai )

lecę przeglądać kwc...

Edytowane przez Rinaa
Czas edycji: 2011-03-17 o 12:45
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 11:24   #3998
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
wspolczuje....
najbardziej boje sie wlasnie pieczenia, tak mam przy antkach... momentalnie musze zmyc... mam nadzieje ze soraya mi dopisze, bo podobno jest dobra pod mineraly... eh ile to juz kasy utopilam w tych filtrach
Mogę ją w razie czego przygarnąć/wymienić na coś Jesteśmy widzę z tego samego maista
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:29   #3999
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mogę ją w razie czego przygarnąć/wymienić na coś Jesteśmy widzę z tego samego maista

ok, gdyby mi nie podpasowala calkowicie, to chetnie oddam/wymienie sie. jakby co, to bede pisac pw
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 12:16   #4000
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
antek też takie podrażnienia robi ;/ ?


może 60 kupię ( z sorai )

lecę przeglądać kwc...
jakbym miała jeszcze raz wybór, to kupiłabym 45, a nie 60 bo jest bardzo ciężka i tłusta jak dla mnie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 15:15   #4001
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

doszla, soraya, od razu nalozylam ja na twarz (dzisiaj dzien w domu ). nie piecze, lekko szczypala, ale tylko przy drugiej warstwie filtra. pierwsze wrazenie: jestem zachwycona, ten balsam zachowuje sie jak krem, nie pachnie dziwnie aptecznie. nie piecze/sczzypie pod oczami. dla mnie cod miod jak narazie. zostawia na twarzy u mnie lekki glow, a nie tlusta warstwe.
wyszloby to slonce juz, bo mam ochote na testy w pelni
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 08:23   #4002
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

a co myślicie o
Lirene Sensitive Nowa Seria 2011
Mineralna emulsja ochronna SPF50+
Dermika Hypoalergica krem ochronny Anty-UVA/UVB SPF30 50ml
Laboratorium SVR LYSALPHA SPF50

chyba się skuszę na ten ostatni bo potrzebne mi coś bez parasola
skład:
Aqua (Purified Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methylene Bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Dicaprylyl Carbonate, Butylene Glycol, Octocrylene, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Tridecyl Salicylate, Behenyl Alcohol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Potassium Cetyl Phosphate, Decyl Glucoside, Zinc PCA, Tephrosia Purpurea (Wild Indigo) Seed Extract, Tiliroside, Polyacrylate-13, Xanthan Gum, Squalane, Polyisobutene, Sorbitol, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Tocopherol, Disodium EDTA, Triethanolamine, Propylene Glycol, BHT, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, O-Cymen-5-Ol, Parfum (Fragrance).

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2011-03-19 o 08:41
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:30   #4003
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
doszla, soraya, od razu nalozylam ja na twarz (dzisiaj dzien w domu ). nie piecze, lekko szczypala, ale tylko przy drugiej warstwie filtra. pierwsze wrazenie: jestem zachwycona, ten balsam zachowuje sie jak krem, nie pachnie dziwnie aptecznie. nie piecze/sczzypie pod oczami. dla mnie cod miod jak narazie. zostawia na twarzy u mnie lekki glow, a nie tlusta warstwe.
wyszloby to slonce juz, bo mam ochote na testy w pelni
Super , że podpasował . Ja pod soraye kłade serum olejowe wit.C lub dwie kropelki innego oleju -najczęściej jojoba bo można go trzymać w łazience .Taka cieniutka warstewka sprawia , że buzia nic mnie nie piecze .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:20   #4004
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Prosze napiscie pokrotce jak to jest z tymi filtrami jakich podkladow uzywac jak mam filtr 50 , jakie pudry ????
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 16:59   #4005
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

nie wiem czy mi odpowiecie czy nie,ale zaryzykuję-jełsi uzywa się serum z retinbolem czy witaminą C to należy an dzień uzywać kremów z filtrami-możecie jakiś polecić dla 55+?? czy dla kobiety około 30 taki z SPF15 lub SPF20 wystarczy przy stosowaniu serum z wit,C? bo akurat takie SPF15 czy 20 to znam dobre kremy iwostin,ale dla kobiet już wieku dojrzałym niestety nie bardzo.
pomożecie?
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 08:46   #4006
lalilou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 75
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
witaj w klubie ;p rowniez mam zamiar stosowac cos z witaminą c, ostantio dostałysmy ze wspolokatorką manii ma punkcie kremów z witaminą c... oczywiscie na punkcie filtrów tez i mamy zamiar zamówić z biochemii ten krem z 15% wit c. 50+ to bardzo wysoki filtr.. i ochrona chyba wystarczająca nawet na te Twoje kwasy ... btw, jak sie sprawdza effaclar? mnie strasznie piecze i go nie uzywam Apropo podkładu, to jeśli ma w składzie talk i mikę to nie łącz go z Twoją avenką (bo najprawdopodobniej ma parsol). Wybierz podkład bez miki i talku. Albo Krem bez parsolu
Z effaclarem to u mnie różnie. Nie umiem określić, ponieważ zarówno jak stosowałam K i DUO teraz, to moja skóra była w różnych stanach i nie jestem w stanie wypowiedzieć się co do skuteczności Na pewno nie zauważyłam jakiś rewolucji na twarzy. Plus Duo jest na pewno taki, że baaardzo łagodzi jakieś pryszcze które wyskoczą, są właściwie niezauważalne. Fakt faktem, że oba E. stosowałam bardzo nieregularnie i niesystematycznie, dlatego może też moja w tym wina I też szczypie mnie czasem minimalnie

Mam dokładanie ten filtr i nie wydaje mi się, że on ma parasol, ale mogę się mylić
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...09.html&next=1

Ale ponawiam pytanie, czy Ten krem z TBS z filtrami 30 jest coś wart, jeżeli stosuję dodatkowo kwasy??
http://www.thebodyshop-usa.com/skin-...er-spf-30.aspx
lalilou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:03   #4007
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;25802274]jakbym miała jeszcze raz wybór, to kupiłabym 45, a nie 60 bo jest bardzo ciężka i tłusta jak dla mnie [/QUOTE]

no to się zastanowię

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
doszla, soraya, od razu nalozylam ja na twarz (dzisiaj dzien w domu ). nie piecze, lekko szczypala, ale tylko przy drugiej warstwie filtra. pierwsze wrazenie: jestem zachwycona, ten balsam zachowuje sie jak krem, nie pachnie dziwnie aptecznie. nie piecze/sczzypie pod oczami. dla mnie cod miod jak narazie. zostawia na twarzy u mnie lekki glow, a nie tlusta warstwe.
wyszloby to slonce juz, bo mam ochote na testy w pelni
hm soraya jest dziwna , najpierw 2 dni cierpiałam, bo mnie piekło i podrażniło... a dziś np. położyłam sam filtr ( później się nie malowałam) i twarz nawilżona, nie ma tłustej warstwy, nic nie podrażniło...
jeśli tak będzie dalej to zostaniemy ze sobą, ale fakt, że ten filtr to zagadka dla mnie i będę ostrożna w używaniu


Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Super , że podpasował . Ja pod soraye kłade serum olejowe wit.C lub dwie kropelki innego oleju -najczęściej jojoba bo można go trzymać w łazience .Taka cieniutka warstewka sprawia , że buzia nic mnie nie piecze .
sama robisz to serum ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:08   #4008
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość

sama robisz to serum ?
Tak , tutaj jest przepis .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:28   #4009
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Tak , tutaj jest przepis .
kiedys chcialam je zrobic, ale chyba brak mi cierpliwosci i no coz odczuwam delikatny strach ze jednak mi nie wyjdzie sama uzywam flavo-c z biochemii
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 10:37   #4010
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
kiedys chcialam je zrobic, ale chyba brak mi cierpliwosci i no coz odczuwam delikatny strach ze jednak mi nie wyjdzie sama uzywam flavo-c z biochemii
To nie może nie wyjść . Trzeba tylko odmierzyć olej i witaminę wlać i wymieszać . Serum olejowe wit. C to mój pierwszy wyrób.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:27   #4011
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
To nie może nie wyjść . Trzeba tylko odmierzyć olej i witaminę wlać i wymieszać . Serum olejowe wit. C to mój pierwszy wyrób.
dokładnie - to nie może nie wyjść
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:55   #4012
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dziękuję za link

a co powiecie o tym ?

Aqua, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Bis- Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenoyl Triazine, Pentaery- Thrityl Distearate, Glyceryl Stereate SE, Sodium Cetearyl Sulfate, Vp/Eicosene Copolymer, Tricontanyl PVP, Cetyl Dimethicone, Decyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Panthenol, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, p-Anisic Acid, Tetrasodium EDTA, Tocopherol Silica, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder.

to sanosan
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:10   #4013
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalilou Pokaż wiadomość

Ale ponawiam pytanie, czy Ten krem z TBS z filtrami 30 jest coś wart, jeżeli stosuję dodatkowo kwasy??
http://www.thebodyshop-usa.com/skin-...er-spf-30.aspx

Jak dla mnie lepiej zainwestować w coś innego. Oparty jest głównie na parsolu (jeśli się mylę to proszę mnie poprawić, ale nie widzę ani tinosorbów, ani mexoryl'a).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:33   #4014
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
sama uzywam flavo-c z biochemii
właśnie mamy zamiar zamówić go z koleżanką ;> jak efekty?
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:41   #4015
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
nie wiem czy mi odpowiecie czy nie,ale zaryzykuję-jełsi uzywa się serum z retinbolem czy witaminą C to należy an dzień uzywać kremów z filtrami-możecie jakiś polecić dla 55+?? czy dla kobiety około 30 taki z SPF15 lub SPF20 wystarczy przy stosowaniu serum z wit,C? bo akurat takie SPF15 czy 20 to znam dobre kremy iwostin,ale dla kobiet już wieku dojrzałym niestety nie bardzo.
pomożecie?
Witaj . Nie znam sie zanadto ale napiszę co wiem . Może bieglejsze w tej dziedzinie wizażanki dopowiedzą lub poprawią . Filtr nie zależy od wieku nakładającej lecz rodzaju skóry : tłusta , sucha , trądzikowa , naczynkowa itd. Chyba nie dodają do filtrów zbyt wielu składników przeciwzmarszczkowych czy ujędrniających . Ten temat należy załatwić kremem na noc , serum pod filtr , maseczkami . Jeśli stosujesz serum z retinolem , koniecznie filtr 50 . Generalnie na wiosne , lato spf 15 , 20 to za mało. Jeśli masz cerę suchą unikaj filtrów z alkoholem na poczętku składu -jeszcze bardziej wysuszą . Przy doborze ważne też jest jakich podkładów , pudrów używasz . Kolorowka destabilizuje niektóre filtry. Parę stron wstecz wklejałam link do stabilnych filtrów pod minerały- poczytaj .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-03-20 o 15:45
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 18:24   #4016
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dzięki,jak tylko będe miałą czas poczytam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 07:20   #4017
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
To nie może nie wyjść . Trzeba tylko odmierzyć olej i witaminę wlać i wymieszać . Serum olejowe wit. C to mój pierwszy wyrób.
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dokładnie - to nie może nie wyjść
i tyle? jej a ja juz widzialam siebie z upocona twarza, odmierzajaca dokladnie skladniki musze pomyslec o tym.... i nawet moze pokusze sie na mazidlach o jakis dodatkowy przepis z receptariusza. czy moze polecilybyscie mi jakies serum nawilzajace na dzien?

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
właśnie mamy zamiar zamówić go z koleżanką ;> jak efekty?
zeby nie bylo uprzedzam wiele dziewczyn skarzy sie ze zapycha, u mnie (mimo ze mam sklonna do tego cere) krzywdy nie wyrzadzil. stosuje na noc, skora jest rano promienna, wygladzona, wszelkie zaczerwienienia uspokojone, koloryt jest wyrownany. ja mam wersje bez sylikonu i polecam.

Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:41   #4018
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Wrócił sezon na filtry, a ja zauważyłam, ze mój SVR mnie zapycha... (to na pewno on, bo nic nowego nie wprowadzałam). Czy możliwe jest, ze to tylko chwilowa reakcja skóry po przerwie od filtrów i wszystko wróci do normy? Ktoś miał podobnie? Czy nie ma się co łudzić i po prostu moja skóra przestała się z nim lubić? Bo jeśli tak to mi pozostaje chyba tylko mineralny Avene, który owszem świetnie działa, ale robi ze mnie gejszę
Tak się zastanawiam w związku z tym, co tak na prawdę byłoby gorsze stosowanie filtru okazjonalnie przy dużej ekspozycji na słońce czy niestosowanie w ogóle? Myślicie, że stosowanie filtru od czasu do czasu będzie "rozleniwiać" naturalną zdolność skóry do obrony i zrobi mi więcej złego niż dobrego?
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:47   #4019
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
Wrócił sezon na filtry, a ja zauważyłam, ze mój SVR mnie zapycha... (to na pewno on, bo nic nowego nie wprowadzałam). Czy możliwe jest, ze to tylko chwilowa reakcja skóry po przerwie od filtrów i wszystko wróci do normy? Ktoś miał podobnie? Czy nie ma się co łudzić i po prostu moja skóra przestała się z nim lubić? Bo jeśli tak to mi pozostaje chyba tylko mineralny Avene, który owszem świetnie działa, ale robi ze mnie gejszę
Tak się zastanawiam w związku z tym, co tak na prawdę byłoby gorsze stosowanie filtru okazjonalnie przy dużej ekspozycji na słońce czy niestosowanie w ogóle? Myślicie, że stosowanie filtru od czasu do czasu będzie "rozleniwiać" naturalną zdolność skóry do obrony i zrobi mi więcej złego niż dobrego?
Producent mógł przecież zmienić skład w nowej partii.

Ja odkryłem w końcu i to sam, bo tutaj nie było trafnych zdań, że nie bieli Bioderma Max 50, może odrobinkę ale 10 razy mniej od reszty. Polecam, wersja fluid.

Testuję jeszcze Hydrabio UV 15.
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:57   #4020
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

@ Tomaan to ta sama tubka, odłożyłam na parę miesięcy, ale teraz chciałam wrócić do filtrowania, więc o zmianie składu nie może być mowy (nie jest też przeterminowany i był dobrze przechowywany), niestety wszystkie filtry chemiczne jakie testowałam podrażniają mi rumień (Bioderma też w tym była, nawet filtr Bioderma AR mi szkodzi, chociaż używam od dłuższego czasu kremu z tej serii i jest świetny dla mojej skóry)
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.