Poszukuję bardzo dobrej i sprawdzonej krawcowej- kraków i okolice! To bardzo pilne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 20:03   #1
kama_strus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3

Poszukuję bardzo dobrej i sprawdzonej krawcowej- kraków i okolice! To bardzo pilne!


Witam Was Dziewczyny!
Mam dość nietypową sytuację- otóż wygrałam suknię ślubną od Zienia, jest ona przepiękna, dokładnie taka o jakiej marzyłam, jedwabna, delikatna, po prostu ta moja jedyna suknia jest w moim rozmiarze, ale muszę ją nieco zwęzić w biuście. Wiem, że to nie będzie łatwe, ale wiem też że dobra krawcowa sobie z tym poradzi bo tak mi powiedział on sam. Oczywiście mogłam ją "przerobić" u niego, ale z racji tego, że mieszkam daleko od Wawy, a tam byłam tylko 1 dzień to po pierwsze- nie mogłam czekać, po drugie nie chciałam żeby wysyłano mi ją kurierem Byłam w salonie ślubnym w swojej miejscowości, ale ekspedientki bardzo niemiło mnie potraktowały szydząc, że wydałam tyle pieniędzy za metkę (nie powiedziałam, że suknię dostałam za free) i jestem idiotką, która stawia na nazwisko zamiast na idealnie dopasowany krój. No cóż, na tyle się zdenerwowałam, że wyszłam nie tłumacząc im sytuacji. Teraz moje pytanie- czy któraś z Was ma kogoś godnego polecenia??? Wesele mam we wrześniu.
kama_strus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 22:38   #2
Marakuja90
Przyczajenie
 
Avatar Marakuja90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Poszukuję bardzo dobrej i sprawdzonej krawcowej- kraków i okolice! To bardzo pi

Hej, moją suknię ślubną będzie szyć krawcowa spod Krakowa (Tomaszowice). Wiele osób mi ją polecało, to nr: 602-767-227.
Marakuja90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 23:10   #3
kama_strus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Poszukuję bardzo dobrej i sprawdzonej krawcowej- kraków i okolice! To bardzo pi

Ooo.. chociaż jedna osoba odpowiedziała bardzo dziękuję za namiar
kama_strus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 21:50   #4
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Poszukuję bardzo dobrej i sprawdzonej krawcowej- kraków i okolice! To bardzo pi

Cytat:
Napisane przez kama_strus Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczyny!
Mam dość nietypową sytuację- otóż wygrałam suknię ślubną od Zienia, jest ona przepiękna, dokładnie taka o jakiej marzyłam, jedwabna, delikatna, po prostu ta moja jedyna suknia jest w moim rozmiarze, ale muszę ją nieco zwęzić w biuście. Wiem, że to nie będzie łatwe, ale wiem też że dobra krawcowa sobie z tym poradzi bo tak mi powiedział on sam. Oczywiście mogłam ją "przerobić" u niego, ale z racji tego, że mieszkam daleko od Wawy, a tam byłam tylko 1 dzień to po pierwsze- nie mogłam czekać, po drugie nie chciałam żeby wysyłano mi ją kurierem Byłam w salonie ślubnym w swojej miejscowości, ale ekspedientki bardzo niemiło mnie potraktowały szydząc, że wydałam tyle pieniędzy za metkę (nie powiedziałam, że suknię dostałam za free) i jestem idiotką, która stawia na nazwisko zamiast na idealnie dopasowany krój. No cóż, na tyle się zdenerwowałam, że wyszłam nie tłumacząc im sytuacji. Teraz moje pytanie- czy któraś z Was ma kogoś godnego polecenia??? Wesele mam we wrześniu.
a gdzie byłaś pytać ? Ja swoją będę przerabiać chyba w Carolinie http://suknieslubne.pl/pl/salony/5/ zadzwoń zapytaj (moja jest używana i też muszę ją dopasować do siebie - co prawda dziewczyna od której kupiłam kupiła ją w ich "siostrzanym" salonie ) Pytałam też w o przerobienie tu http://slubne-suknie.pl/ i owszem też się tym zajmują. Pisałam też do salonu tu http://dorissa.pl/ i odpisali mi, że owszem robią też przeróbki nie swoich sukien. Przeróbkami zajmuje się też ta Pani https://www.facebook.com/pages/Sukni...282219?fref=ts
Jestem jeszcze przed przeróbkami i nie do końca zdecydowałam gdzie to będę robić , więc nie powiem Ci gdzie dobrze Ci to zrobią, ale mam nadzieję że cokolwiek Ci to rozjaśniło !!!
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-24 22:50:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.