Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-27, 20:34   #2131
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Serenite, Layla dzieki za odp

tak tez czulam ze staruchy, odpuszcze go sobie
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 20:58   #2132
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Ja ma mieszana cere, w strefie T mocno sie swieci i Lucidity wogole sie u mnie nie sprawdza Swiece sie po godzinie, co innego sypaniec Clarinsa, matuje najlepiej ze znanych mi wysokopolkowcow.
06 Lucidity jest bardzo jasny, dla mnie za jasny, mimo iz blada jestem (nie bardzo blada, ale jednak) Clarins 01 bardzo ladnie stapia sie z cera i mnie nie pobiela, chociaz ciemniejsze cery moze, bo mimo ze transparentny, tjednak troche koloru daje.

Wielkie dzięki W takim razie on zdecydowanie nie dla mojej siostry. Opinie na KWC też to potwierdzają. Sypki Clarins mnie trochę rozjaśnia, ale przekonałam się do niego. Nie wiem tylko, czy mnie nie zapycha...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 21:39   #2133
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Waham się między 316 Yummy Berry i 306 Fuzzy Pink . I jeszcze może 300 Pink Drip Gdybyś coś o nich wiedział szepnij słówko
niestety nie mam zadnej z nich, 316 z tego co pamietam to taka spokojniejsza lekko fioletowa malina z drobinkami, ale moja pamięć może byc zawodna

ze swojej strony moge polecic 106 Cherry Sin - malinowy róż ze srebrnymi drobinkami, 320 Purple surge - obłędny lila róż i 001 Melting pearl - mleczną biel z różową opalizacją która jest bardzo uniwersalna, i pięknie znienia kolor innych pomadek

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
czy ktoras z Was dziewczyny (bądź Kamisio ) miał(a) okazje chocby testowac cienie MAC satellite dreams i stars n' rockets ? Jesli tak, jaki efekt daja , czy ktorys jest podobny do pigmentu VIOLET z MAC'a ?
niestety sam chciałem kupic stars n'rocekts, ale nie było

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
wiecie moze co to za puder? Lancome za 47zl...staruszki chyba? bo w sklepach nie widzialam:/

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3852#3852
staruszek na 1000%

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość

Nie, az tak widocznych nie mam. Ale nie mam idealnej cery dlatego w moim przypadku bardzo metaliczne rozswietlenie odpada. Czytalam gdzies na forum, ze wlasnie ten rozswietlacz Diora nie podkresla niedoskonalosci tak jak inne rozswietlacze. I mam nadzieje, ze rzeczywiscie tak jest. Teraz jest do wyboru juz tyle konkurujacych ze soba firm kosmetycznych, ktore wprost bija sie o klienta najlepsza jakoscia swoich produktow, wiec wierze, ze i dla skor mniej doskonalych znajdzie sie jakis fajny rozswietlacz, i mam nadzieje, ze bedzie to ten Dior.
Troche cie zmartwie, taka jest cecha rożwietlaczy i marka raczej tu nie wiele zmieni, jezeli juz to moc, bo jedne rozświetlają mocniej a inne słabiej to i szkody na twarzy dają mniejsze.

Na przykład rozszerzone pory albo zmarszczki, to ze w ich wnętrzu widzimy ciemniejszą skóre nie znaczy że skóra wewnątrz rozszerzonego pora czy w załamaniu zmarszczki ma inny kolor, tylko tym ze we wnętrzu tworzy sie cień, jeżeli dodatkowo rożwietlimy skóre ponad nimi to kontrast bedzie jeszcze większy a zmiany bardziej widoczne - najprościej jak umiałem
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 21:58   #2134
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Troche cie zmartwie, taka jest cecha rożwietlaczy i marka raczej tu nie wiele zmieni, jezeli juz to moc, bo jedne rozświetlają mocniej a inne słabiej to i szkody na twarzy dają mniejsze.

Na przykład rozszerzone pory albo zmarszczki, to ze w ich wnętrzu widzimy ciemniejszą skóre nie znaczy że skóra wewnątrz rozszerzonego pora czy w załamaniu zmarszczki ma inny kolor, tylko tym ze we wnętrzu tworzy sie cień, jeżeli dodatkowo rożwietlimy skóre ponad nimi to kontrast bedzie jeszcze większy a zmiany bardziej widoczne - najprościej jak umiałem

Dzieki Zobaczymy jak to bedzie w moim przypadku. Napewno dam znac. A co do porow i innych niedoskonalosci to w moim przypadku bardzo pomogl podklad Double Wear. Vichy jakby je podkreslal (co czuje dopiero teraz kiedy moge porownac sobie oba) choc co do krycia nic nie moge mu zarzucic.
Mam nadzieje, ze rozswietlacz Diora wraz z podkladem EL stworza w miare udany duet.

Kamisio, znasz jakis roz do jasnej karnacji (ale chlodnej) w kolorze bardzo jasnego brazu lub cos podobnego co super ozywi twarz? Dodam, ze zakupilam ostatnio bardzo wychwalany Bourjois 35 Lun d`Or (taka jakby brzoskwinia) i ponoc wygladam w nim na zmeczona. Co do rozy to jedyny jaki mi podpasowal na 100% z efektem ozywienia i lekkiego rozswietlenia to Bourjois 95 Rose de Jaspe. Mam tez 34 Rose d`Or ale kolor wydaje mi sie nienaturalny. Wiem, wiem, jestem wybredna.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:01   #2135
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kamisio, chwaliłeś kiedyś Mat Finish Lancome. Ale pisałeś o prasowanym. Czy znasz może jego sypką wersję?? Jeśli nie, to spodziewasz się, że jest równie dobra? Kusi mnie on od dawna...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:07   #2136
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny, mam pytanie o ten puder. Wydeptalam juz kilometry, probuje namierzyc go w jakiejkolwiek perfumerii by zobaczyc kolor i w zadnej go nie znalazlam. Panie twierdza ze Lucidity jest tylko sypki.

Czy w takim razie to cos na Tru jest stare?

A jeżeli nie to czy ten kolor 02 light/medium jest moze podobny do Dubble Matt 02 light medium (a moze to to samo tylko pod inna nazwa...??)

dziekuje za pomoc

http://eu.strawberrynet.com/productD...21396&goChar=E
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:10   #2137
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki Zobaczymy jak to bedzie w moim przypadku. Napewno dam znac. A co do porow i innych niedoskonalosci to w moim przypadku bardzo pomogl podklad Double Wear. Vichy jakby je podkreslal (co czuje dopiero teraz kiedy moge porownac sobie oba) choc co do krycia nic nie moge mu zarzucic.
Mam nadzieje, ze rozswietlacz Diora wraz z podkladem EL stworza w miare udany duet.

Kamisio, znasz jakis roz do jasnej karnacji (ale chlodnej) w kolorze bardzo jasnego brazu lub cos podobnego co super ozywi twarz? Dodam, ze zakupilam ostatnio bardzo wychwalany Bourjois 35 Lun d`Or (taka jakby brzoskwinia) i ponoc wygladam w nim na zmeczona. Co do rozy to jedyny jaki mi podpasowal na 100% z efektem ozywienia i lekkiego rozswietlenia to Bourjois 95 Rose de Jaspe. Mam tez 34 Rose d`Or ale kolor wydaje mi sie nienaturalny. Wiem, wiem, jestem wybredna.
Co do podkładu to sie zgodze, ale podkłady to inna bajka niz rozswietlacze

To moze spróbój za ciosem z burzuja 33 lilas d'or, chłodny błyszczacy brudny róz

ciekawy chłodny braż z lekkim połyskiem srebrno rózowym ma Lancome Blush Subtil n'26
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 22:11   #2138
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Witam Panie, wiem, że to nie kolorówka, ale poszukuję fajnej maseczki oczyszczającej pory etc, tak do 100zł. Przekopałam pół truskawy, nie znalazłam nic ciekawego, a jak mi się spodobało to miało nieciekawe recenzje. Chyba się poddaję. Pomocy?
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:13   #2139
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Kamisio, chwaliłeś kiedyś Mat Finish Lancome. Ale pisałeś o prasowanym. Czy znasz może jego sypką wersję?? Jeśli nie, to spodziewasz się, że jest równie dobra? Kusi mnie on od dawna...
Ja pisałem o prasowanym, sypkiego nie znam
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:15   #2140
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie o ten puder. Wydeptalam juz kilometry, probuje namierzyc go w jakiejkolwiek perfumerii by zobaczyc kolor i w zadnej go nie znalazlam. Panie twierdza ze Lucidity jest tylko sypki.

Czy w takim razie to cos na Tru jest stare?

A jeżeli nie to czy ten kolor 02 light/medium jest moze podobny do Dubble Matt 02 light medium (a moze to to samo tylko pod inna nazwa...??)

dziekuje za pomoc

http://eu.strawberrynet.com/productD...21396&goChar=E
nie wiem do czego porównać kolor (obecnie używam kanebo) , natomiast miałam go i byłam bardzo zadowolona, jest dobrze zmielony, delikatny, nie podkreśla niedoskonałości, dobrze trzyma mat ( mam cerę mieszaną) - jeden z moich ulubieńców...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:16   #2141
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Co do podkładu to sie zgodze, ale podkłady to inna bajka niz rozswietlacze

To moze spróbój za ciosem z burzuja 33 lilas d'or, chłodny błyszczacy brudny róz

ciekawy chłodny braż z lekkim połyskiem srebrno rózowym ma Lancome Blush Subtil n'26

Dzieki raz jeszcze Przy okazji napewno sprawdze w perfumerii.

Kiedys kosmetyczka mi odradzila tego Bourjois 33 twierdzac, ze jest dla mnie za ciemny, ze ona sama go uzywa i nie za bardzo widzi na mojej karnacji. Zastosowala tez raz na mnie rozswietlacz ArtDeco w malej ilosci (ten trojpaskowy) na roz chyba z Golden Rose taki ze zmieszanymi trzema kolorami (jasny roz, złoty i fiolet) i wygladalo to w miare ok. Ale juz sobie postanowilam, ze musze znalezc jakis brazik bo mam duzo rozowych rozy.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 22:25   #2142
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie o ten puder. Wydeptalam juz kilometry, probuje namierzyc go w jakiejkolwiek perfumerii by zobaczyc kolor i w zadnej go nie znalazlam. Panie twierdza ze Lucidity jest tylko sypki.

Czy w takim razie to cos na Tru jest stare?

A jeżeli nie to czy ten kolor 02 light/medium jest moze podobny do Dubble Matt 02 light medium (a moze to to samo tylko pod inna nazwa...??)

dziekuje za pomoc

http://eu.strawberrynet.com/productD...21396&goChar=E
Niekoniecznie jest stare, ale owszem przytrafiło się kilku wizażankom kupić starocie na Tru...
Kobitki w perfumeriach czasem opowiadają różne niestworzone historie, być może prasowanego Lu nie było w ofercie na Polskę stąd go poprostu nie znają. Tak też jest z sypanym Diorem którgo szukałam w celu sprawdzenia kolorów i okazało się, że wogóle nie trafił do sprzedaży w Polsce.
A co do koloru to 02 light/medium w kolorówce EL nie jest wcale jasny, mam 02 z So Ingenious i jest to raczej taki karmelowy beż, ale raczej dla średnich i ciemniejszych karnacji.
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:25   #2143
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki raz jeszcze Przy okazji napewno sprawdze w perfumerii.

Kiedys kosmetyczka mi odradzila tego Bourjois 33 twierdzac, ze jest dla mnie za ciemny, ze ona sama go uzywa i nie za bardzo widzi na mojej karnacji. Zastosowala tez raz na mnie rozswietlacz ArtDeco w malej ilosci (ten trojpaskowy) na roz chyba z Golden Rose taki ze zmieszanymi trzema kolorami (jasny roz, złoty i fiolet) i wygladalo to w miare ok. Ale juz sobie postanowilam, ze musze znalezc jakis brazik bo mam duzo rozowych rozy.
ten lilac jest według mnie bardzo naturalny, jak wszystkie róże z burzuja, ten lancone o którym pisałem jest dosc ciemny

kiedys w jakims wątku dziewczyny pisały o jakims jasnym chłodno bezowym rózu do policzków z deborah
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:29   #2144
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ten lilac jest według mnie bardzo naturalny, jak wszystkie róże z burzuja, ten lancone o którym pisałem jest dosc ciemny

kiedys w jakims wątku dziewczyny pisały o jakims jasnym chłodno bezowym rózu do policzków z deborah

Ok, dzieki, poszperam. Mi zalezy glownie na tym by ten braz badz jakas brzoskwinka ladnie ozywiala twarz a nie dodawala efektu zmeczenia (co u mnie sie dzieje przy wiekszosci brazow). Dzieki jeszcze raz Kamisio.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:44   #2145
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie jest stare, ale owszem przytrafiło się kilku wizażankom kupić starocie na Tru...
Kobitki w perfumeriach czasem opowiadają różne niestworzone historie, być może prasowanego Lu nie było w ofercie na Polskę stąd go poprostu nie znają. Tak też jest z sypanym Diorem którgo szukałam w celu sprawdzenia kolorów i okazało się, że wogóle nie trafił do sprzedaży w Polsce.
A co do koloru to 02 light/medium w kolorówce EL nie jest wcale jasny, mam 02 z So Ingenious i jest to raczej taki karmelowy beż, ale raczej dla średnich i ciemniejszych karnacji.
Panie niech sie lepiej douczą, bo ja go kupiłam w Polsce, odcień 02 jest dobry do średniej karnacji...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:55   #2146
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
nie wiem do czego porównać kolor (obecnie używam kanebo) , natomiast miałam go i byłam bardzo zadowolona, jest dobrze zmielony, delikatny, nie podkreśla niedoskonałości, dobrze trzyma mat ( mam cerę mieszaną) - jeden z moich ulubieńców...
Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie jest stare, ale owszem przytrafiło się kilku wizażankom kupić starocie na Tru...
Kobitki w perfumeriach czasem opowiadają różne niestworzone historie, być może prasowanego Lu nie było w ofercie na Polskę stąd go poprostu nie znają. Tak też jest z sypanym Diorem którgo szukałam w celu sprawdzenia kolorów i okazało się, że wogóle nie trafił do sprzedaży w Polsce.
A co do koloru to 02 light/medium w kolorówce EL nie jest wcale jasny, mam 02 z So Ingenious i jest to raczej taki karmelowy beż, ale raczej dla średnich i ciemniejszych karnacji.
Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Panie niech sie lepiej douczą, bo ja go kupiłam w Polsce, odcień 02 jest dobry do średniej karnacji...
dziekuje Wam bardzo, przespie sie z tym jeszcze i moze dodatkowo posprawdzam wszystkie 02 light/medium jakie ma EL.
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:58   #2147
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Jestem wściekła, że ominęły mnie "piątki" CD - tak się czaiłam na Earth Reflection i Pink May. Ale teraz już na bieżąco będę wszystko śledzić Pozdrawiam!
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
nie ty jedeyna nie możesz odzałować piatek niestety

Pewnie juz sobie klikneliscie, ale jesli nie to 5 DIORA nadal sa, earth reflection tez
uwaga - 1 sztuka !
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 00:54   #2148
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny, proszę o pomoc

na Truskawce pojawił się tani podkład Estee Lauder So Ingenious Multi Dimension Makeup w kolorze #10 Ivory Beige - nigdzie nie mogę znaleźć palety odcieni
w butelce wygląda na w miarę jasny.

czy któraś z Was mogłaby powiedzieć o nim coś więcej? bo nie wiem czy strzelać w ciemno z tym kolorem
do tej pory najlepiej pasował mi [kolorystycznie] Bourjois 10HS #72.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 06:46   #2149
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Diewczyny własnie sprawdziłam poczte i dostalam Shipment status. Mój Paskowaniec diora leży już na poczcie w HONk Kohngu. Hurrrarararararra.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 07:02   #2150
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczynki, Clinique Tru Bronze Pressed Powder - Sunswept znowu na Tru!!! niestety tylko ten jeden ciemny kolorek...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 07:37   #2151
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

hej

duzo sie mozna dowiedziec czytajac Wasza pisanine
no i dobrze

ja niedlugo slubuje w kosciele i tez mam chrapke na mozaike Clinique ale za pozno sie o tym dowiedzialam i teraz musze kupic w Sephorze
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 07:44   #2152
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Gratuluje rana ślubowania......
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 07:45   #2153
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

puder sypki Clarinsa

http://eu.strawberrynet.com/productD...29198&goChar=C
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 07:47   #2154
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dzieki

chyba dolacze do maniaczek Tru tylko musze poczekac na karte przeplacona..z ING
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 08:02   #2155
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ranka powiem ci że ja wpadłam po uszy i na stronie truskawki i na tym forum. ale dzięki dziewczynom z tego forum dowiedziałam się wiele o kosmetykach, o makijazu i zmieniam zawartosć swojej kosmetyczki ...dzieki dziewczyny...
A dodam że panuje tu bardzo mila atmosfera, wszyscy pomagają sobie i to tez wciąga. Taki fajny babski k☠☠☠☠☠☠☠
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:13   #2156
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

jejku nie było mnie 3 dni i już 2 godziny zaległości czytałam. Witam wszystkich Kamisio ciesze się że jesteś na forum! Ale mnie omineło tyle wspaniałych rzeczy
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:42   #2157
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Dear Iwona,

Thanks for your e-mail.

Your order is now processing and the package will be dispatched immediately.

Please note that the initial charge made to your account when the order was submitted was reversed when your order was suspended for the security check, so in order to process your order we had to submit another charge. Please note that the second and final charge is for the same amount as the initial charge. For a short period there may be two charges appearing on your account but the first charge will disappear within the next few days.

An automatic shipment status e-mail is sent when ever an order ships, plus you can always check the status of your order on our homepage.

We sincerely apologise for the inconvenience and if you have any further queries, please feel free to contact us again.

Yours sincerely,

Kitty Wong
Customer Service Manager
www.Strawberrynet.com

Czy ja dobrze zrozumiałam, że po trzydniowych próbach udowodnienia że ja to ja, truskawka w końcu wysyła mi moje zamówienia??? Kiepska jestem z angielskiego, więc proszę o krótkie streszczenie kogoś, komu języki obce nie są obce
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:47   #2158
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

twoje zamowienie jest w trakcie realizacji

ale cos tam trzeba jeszcze zrobic..nie zrozumialam,chyba sa tu bardziej biegle kobitki
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:57   #2159
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Jest sypki Clarinsa, ale już się nie dodaje
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:40   #2160
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

wybiaralam osttanio jakis lekki podklad i wybralam La Roche ale w miedzyczasie zatestowalam sobie DW Estee L. i musze powiedziec ze maske okropna zrobil,sciagnal i myslalam ze buzi nie otworze...zdecydowanie nie dla mnie..
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.