Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 00:47   #1291
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nataszka222 Pokaż wiadomość
jak lubisz transparentne delikatniutkie wykonczenie : is for you!
jak jesteś sroczka: odradzam

U mnie lepiej sie sprawdza lipglass - bezbarwny w tubce. Pod slimshine - Bare... to moja opinia, jakos takoś lipgelee mi nie podchodzą. Moze jeszcze kiedys przyjdzie na nie czas.
no właśnie jam sroczka ale jeśli chodzi o usta to klimaty różowe, ale delikatesy..
a ten lipglass fajny?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 07:03   #1292
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nataszka222 Pokaż wiadomość
ja używałam obu pudrów. Który lepszy? To zalezy co chcesz osiagnąć, poprawić sie w ciągu dnia czy utrwalic makijaż raz na jak ja to mówie "ambe fatime". Wykończenie podobne. Róznia sie sposobem aplikacji i składem.
finishing matuje i leeeeeeeeeeko rozświetla, leeekkkko bardzo lekko. Ma to bardziej odbijac swiatko niz rozswietlac.
Blot Powder - nie ma talku, tylko matuje i nadaje sie bardziej do poprawek. Cena ta sama - 93zł

Baza? prep prime, chodzi po ok 110 z tego co pamietam;p

ostatnio odkryłam: UWAGA UWAGA:

bazę matujacą - rewelka. Mac ofkors

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:44 ----------



Tabloid Beauty - macałam macałam wsio rewelka, oprócz refined zone nie ma tam nowosci ale za to sa tak zwane smaczusie pączusie, czyli wszystko to co mac ma najlepsze, a raczej chyba z czego słynie najbardziej wśród wizażystów. Plush lash czarny, prolongweary - jak ktos mial raz zarabistą, czerwoną szmine na ustach, wie jak wazna jest jej trwałość, szczególnie na namiętnej randce))
A jak dla mnie pro longwear to daje - tylko absolutnie z błyszczykiem bo tak jest za suchy, bardzo wbija sie pigment w usta i nie bedzie dobrze wygladal jak nie bedzie nawilzony..

co tam jeszcze fajnego? - line filler, wypełniacz zmarszczek. ale to jest w stałej kolekcji...mam go i lubie sie czasem ponaciągać..hehehe, a co mi tam "walne SE"

no i mój ulubiony refined zone - był w tamtym roku i super ze go wznowili. Dla mnie to najlepszy zasysacz sebum. Ryjek nie powiem, świeci mi sie jak nie wiem co ( ale chyba raczej z tego zem gadula i wszedzie mnie pełno) - moj wybawca "on" - ratuje mnie P

chyba wsio.

aaa i czwóreczka - ale to juz do springa. Mnie w sumie na poczatku nie zachwyila. pomacałam pomacałam i przeszło.
Ale nastał i jej czas.
Najjasniejszy-mink pink, podobny do yogurt, choć bardziej tępy i matowy ( mniej różowy),
Mi odpowiada z czarnym blacktrackiem.Miodzio i malinka

Black tulip - to typowy frost. frosty są miekkie i łatwo sie nakładaja, mega łatwo i przyjemnie, slicznie zdrowo kolorowoPPP
Ja nie ruszam sie tutaj bez painta lub paintpota. baza musi być.

Jungle moon - bardzo głęboki fioletowy cien. Podobny w strukturze do blackberry, ale mocniejszy
dziś zrobiłam, makijaz na mink pink i jungle moon. Wyszło bardzo biznesowo bez szaleństw.

jezusie, ja jak sie juz rozgaaadam....
uciszcie mnie:P gdy hałasuje za duzo
nie, nie ,nie! żadnego uciszania- proszę hałasuj wiecej, bo takie uwagi/rady bardzo pomagają. Dzięki
kurcze, musze sobie jak mantrę powtarzać "quadzik mi sie nie podoba,nie kupię go, bo quadzik mi sie nie podoba" tylko co poradzę na to, że mi się strasznie podoba?! chyba sobie w łeb palnę i nawet nie mam takiej pocieszycielki jak She Wolf
prolongwery mnie kuszą, ale mam złe doświadczenia z tego typu szminkami/błyszczykami. co z tego, ze trzymają sie cały dzień, jeśli potem min. tydzień muszę leczyć popękane wargi...

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no właśnie jam sroczka ale jeśli chodzi o usta to klimaty różowe, ale delikatesy..
a ten lipglass fajny?
to też chyba mało sroczkowaty (tak, tam wyraźnie jest "o" nie "a" )

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-03-03 o 07:07
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 08:15   #1293
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Mi pasuje
No wiec sa dwie opcje - spotykamy sie u mnie albo na miescie. Ja wolalabym jednak na miescie bo sobota to moja jedyna okazja poMACania springa.
Co powiesz na Kingston? Jak bedzie ladna pogoda, to mozemy posiedziec sobie nad rzeka -maja tam kilka kawiarenek (czyt. winiarenek) a ja przy okazji obejrze sobie kolekcje
Tylko szkoda, ze nie mozesz zostac dluzej

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------


Ja tez marzylam wiele lat az w koncu sie zdecydowalam i nie zaluje
Mi Kingston pasi, ale jeszcze tam nigdy nie byłam.
Chyba wezmę moją młodą, bo w sumie nie jest szkodliwa, a nie będę miała wtedy pośpiechu. Chyba, że załatwię sobie kogoś do pilnowania jej. Dam Ci jeszcze znać.
Jak na razie głowa mnie boli strasznie. Byłam z mężem na kolacji i kupił mi butelkę pysznego winka. Przyssałam się tak, że równie dobrze mogli mi zaserwować butelkę i słomkę, a nie butelkę i lampkę na wino hihihi. A teraz mam skutki uboczne

A jeżeli bym nie załatwiła nikogo do pilnowania Blanki, to może spotkałybyśmy się ok 10 pod Bentall Centre? Wtedy miałabym 3 godziny Ale mam nadzieję, że spotkamy się pierwszy i nie ostatni raz. Bo chciałabym Ci wziąć psa na spacer kiedyś Taki słodki jest. A moja córa to by go chyba zagłaskała. Z kim zostawiasz psa jadąc do Polski? Możesz mi go wtedy pożyczyć :P

Dziewczyny z Lusha... Mam złą wiadomość. Możecie mnie bić. Moja mama dała paczki mojemu tacie, a on jest sklerotyk i wysłał wczoraj. Bardzo mi głupio z tego powodu i dlatego pisze to publicznie. Sądziłam, że już poszły, bo dzwoniłam do rodziców w niedzielę i mówiła mi mama, że wyśle w poniedziałek. Ale dała je mojemu tacie.
Nie ma to jak załatwiać wszystko samemu. PRZEPRASZAM i błagam o wybaczenie. Głupio mi strasznie tym bardziej, że pisałam że paczki poszły, bo byłam pewna że poszły, skoro mi mówili że je wyślą.
Gdy pojadę do Polski to wyślę Wam sampelki z moich świeżo nabytych mydeł gratis, w ramach rekompesaty za niedotrzymanie warunków umowy, ok? Na mój koszt, bo bardzo mi przykro, że tak wyszło.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 11:22   #1294
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
nie, nie ,nie! żadnego uciszania- proszę hałasuj wiecej, bo takie uwagi/rady bardzo pomagają. Dzięki
kurcze, musze sobie jak mantrę powtarzać "quadzik mi sie nie podoba,nie kupię go, bo quadzik mi sie nie podoba" tylko co poradzę na to, że mi się strasznie podoba?! chyba sobie w łeb palnę i nawet nie mam takiej pocieszycielki jak She Wolf
Ze kogo niby :conf used:

Ja tez nie chce tego klada, nie chce, nie chce, nie chce :brzyda l:
Nic ze springa nie chce, nie chce, nie chce :brzyda l:
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 11:24   #1295
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ze kogo niby :conf used:

Ja tez nie chce tego klada, nie chce, nie chce, nie chce :brzyda l:
Nic ze springa nie chce, nie chce, nie chce :brzyda l:
ano tej http://www.youtube.com/user/fenkaa pewnie humor by mi poprawiła (choć nie wyluczone, że dalej bym chciała quada )
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 11:29   #1296
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Mi Kingston pasi, ale jeszcze tam nigdy nie byłam.
Chyba wezmę moją młodą, bo w sumie nie jest szkodliwa, a nie będę miała wtedy pośpiechu. Chyba, że załatwię sobie kogoś do pilnowania jej. Dam Ci jeszcze znać.
Jak na razie głowa mnie boli strasznie. Byłam z mężem na kolacji i kupił mi butelkę pysznego winka. Przyssałam się tak, że równie dobrze mogli mi zaserwować butelkę i słomkę, a nie butelkę i lampkę na wino hihihi. A teraz mam skutki uboczne

A jeżeli bym nie załatwiła nikogo do pilnowania Blanki, to może spotkałybyśmy się ok 10 pod Bentall Centre? Wtedy miałabym 3 godziny Ale mam nadzieję, że spotkamy się pierwszy i nie ostatni raz. Bo chciałabym Ci wziąć psa na spacer kiedyś Taki słodki jest. A moja córa to by go chyba zagłaskała. Z kim zostawiasz psa jadąc do Polski? Możesz mi go wtedy pożyczyć :P
Ok, to jestesmy umowione
Sluchaj wez mala za soba, ja tam lubie dzieciaczki, no i bedziemy mialy wiecej czasu
A jesli masz ochote to pojedziemy do mnie po malych zakupach i poznacie sie z Loona - chociaz ona teraz nie jest przyjazna srodowisku, bo strasznie linieje, wiec nie ubieraj sie w ciemne kolory, bo wszystkie wlosy bedzie na Tobie widac.
Aaaaaaaaaaaaa jak chcesz to mozesz ja brac kiedy chcesz, ale szybko Ci sie znudzi

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ano tej http://www.youtube.com/user/fenkaa pewnie humor by mi poprawiła (choć nie wyluczone, że dalej bym chciała quada )
Gwarantuje, ze po chwili zabawy i glaskania przypomnialabys sobie o kladziku
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 11:58   #1297
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ok, to jestesmy umowione
Sluchaj wez mala za soba, ja tam lubie dzieciaczki, no i bedziemy mialy wiecej czasu
A jesli masz ochote to pojedziemy do mnie po malych zakupach i poznacie sie z Loona - chociaz ona teraz nie jest przyjazna srodowisku, bo strasznie linieje, wiec nie ubieraj sie w ciemne kolory, bo wszystkie wlosy bedzie na Tobie widac.
Aaaaaaaaaaaaa jak chcesz to mozesz ja brac kiedy chcesz, ale szybko Ci sie znudzi

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------



Gwarantuje, ze po chwili zabawy i glaskania przypomnialabys sobie o kladziku
wy szczęściary. I spotkac sie mozecie, i pogadać, i na zakupy MAcowe skoczyć (a tu u mnie jestem na MACowym odludziu- ni ludu ni MACu).Pewnie bym sobie przypomniała, chociaż właśnie jestem po terapeutycznej dawce swatchy i postów(dziewczyny raczej narzekaja na kolory, opakowanie, pigmentację itp.) na razie odechciało mi sie quada (a że zakupy marti robi jutro, to jakoś może uda mi sie wytrzymac w tym postanowieniu). Gdyby ktoś chciał oddać sie lekturze w podobnym celu : http://www.temptalia.com/mac-spring-...hotos-swatches

Aczkolwiek powinam trzasnąć z biczyka MaSS1984bo mi swoim postem o Lushu przypomniała, że koniecznie, ale to absolutnie koniecznie muszę mieć enzymion a przy okazji:córeczka ma śliczne imię- Blanka i bardzo miło mi sie kojarzy z przyjaciółką jeszcze z przedszkola
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 12:13   #1298
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wiecie już może kiedy u nas Liberty of London? Jak byłam ogladać Springa to z wrażenia zapomniałam zapytać
I czy wiadomo może czy cremesheenglassy w Polsce też będą w stałej kolekcji? Mam chęć jakiegoś spróbować, ale wolałabym później - z Liberty podoba mi się chyba z 6 rzeczy... Istne szaleństwo mnie ogarnia po kilku miesiącach niekupowania kolorówki

Moje nabytki z SCF:
Ripe Peach Blush Ombre
Ember Glow Lipglass

Ripe Peach na ręku wymiziane palcem i to po kilka razy - można ładnie stopniować intensywność koloru. Pierwsze zdjęcie w słońcu, drugie bez.
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:44   #1299
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
W jakim w kwietniu w krakowskim macu już są
wooowww krakowski to mój!! dzieki,to super wiadomosc !
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 14:23   #1300
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Lusha... Mam złą wiadomość. Możecie mnie bić. Moja mama dała paczki mojemu tacie, a on jest sklerotyk i wysłał wczoraj. Bardzo mi głupio z tego powodu i dlatego pisze to publicznie. Sądziłam, że już poszły, bo dzwoniłam do rodziców w niedzielę i mówiła mi mama, że wyśle w poniedziałek. Ale dała je mojemu tacie.
Nie ma to jak załatwiać wszystko samemu. PRZEPRASZAM i błagam o wybaczenie. Głupio mi strasznie tym bardziej, że pisałam że paczki poszły, bo byłam pewna że poszły, skoro mi mówili że je wyślą.
Gdy pojadę do Polski to wyślę Wam sampelki z moich świeżo nabytych mydeł gratis, w ramach rekompesaty za niedotrzymanie warunków umowy, ok? Na mój koszt, bo bardzo mi przykro, że tak wyszło.
Kompletnie się tym nie przejmuj, czekanie nas nie zabije I tak jesteś super kochana, że chciało Ci się bawić w kupowanie nam Lushków i angażowanie rodziców w wysyłki.

Dzisiaj jak wracałam do domu zobaczyłam odjeżdżającego listonosza spod domu i prawie się posikałam z ekscytacji, że przywiózł mi paczkę, a tu się okazuje, że tata gapa
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:11   #1301
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
I czy wiadomo może czy cremesheenglassy w Polsce też będą w stałej kolekcji? Mam chęć jakiegoś spróbować, ale wolałabym później
z tego co wiem, to
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 18:35   #1302
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Zapomniałam podzielić się z wami informacją (no chyba że już wiecie a ja przespałam to sory) o nowych cieniach które weszły do stałej kolekcji jest kilka fajnych kolorków
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:45   #1303
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Zapomniałam podzielić się z wami informacją (no chyba że już wiecie a ja przespałam to sory) o nowych cieniach które weszły do stałej kolekcji jest kilka fajnych kolorków
Pamietasz moze jakie to kolorki?Moze znasz jakas stronke gdzie mozna je zobaczyc(oczywiscie oprocz Mac-a )?
__________________


Edytowane przez ewelinkka20
Czas edycji: 2010-03-03 o 18:53
ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:10   #1304
Nataszka222
Raczkowanie
 
Avatar Nataszka222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------


to też chyba mało sroczkowaty (tak, tam wyraźnie jest "o" nie "a" )
jak masz wrazliwe usta to odradzam prolongwer'a,
co do lipglas'a? Nie ma drobinek;]]]]]]]]ale i tak jest boski
__________________
--- Piękno rodzi się z PASJI ---

Nataszka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:30   #1305
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Pamietasz moze jakie to kolorki?Moze znasz jakas stronke gdzie mozna je zobaczyc(oczywiscie oprocz Mac-a )?
Niestety gapa ze mnie ale nie poodpisywałam nazw kolorów jest napewno śliczny fiolecik boski odcien chabrowy jeden podchodził pod hot hot hot z springa, było coś jeszcze z zieleni jakiś beżyk chyba
Stronki jeszcze nie znalazłam ale szukam usilnie
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:41   #1306
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Niestety gapa ze mnie ale nie poodpisywałam nazw kolorów jest napewno śliczny fiolecik boski odcien chabrowy jeden podchodził pod hot hot hot z springa, było coś jeszcze z zieleni jakiś beżyk chyba
Stronki jeszcze nie znalazłam ale szukam usilnie
Kochana jak znajdziesz jakas stronke lub chociaz nazwy to koniecznie je umieść
Szczególnie kusi mnie ten"śliczny fiolecik"
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:44   #1307
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

znalazłam na temptali były one już w styczniu a w krakowskim macu dopiero teraz się pojawiły stronka TU

Edytowane przez dejona
Czas edycji: 2010-03-03 o 19:45
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:45   #1308
Nataszka222
Raczkowanie
 
Avatar Nataszka222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Niestety gapa ze mnie ale nie poodpisywałam nazw kolorów jest napewno śliczny fiolecik boski odcien chabrowy jeden podchodził pod hot hot hot z springa, było coś jeszcze z zieleni jakiś beżyk chyba
Stronki jeszcze nie znalazłam ale szukam usilnie
Winkle - jak moon's reflektion ale matowy, Sunny Spot-jak bitter, Atlantic Blue,Lucky Greeen - hmm jak swimming?, Vibrant Grape, Free to Be - jak soft flower, był kiedyś w ungaro, Red Brick- orange ale bardziej czerwony, Goldenrod-jak yellow, ale ten jest bardziek mocny
__________________
--- Piękno rodzi się z PASJI ---

Nataszka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:46   #1309
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Trochę mnie tu nie było, a tu taka produkcja postów

Mimo parszywej pogody, jaka dziś opanowała Krk, zajrzałam do MACa nacieszyć oko i efekt jest taki jak myślałam: tak jak wcześniej raczej nic chciałam nic ze Springa, tak teraz żałuję, że nadal nie żyję w błogiej nieświadomości, jak tak kolekcja wygląda na żywo...

Nadi, chyba zacznę powtarzać Twoją mantrę - nie chcę fioletowego quada, nie nie chcę fioletowego quada ... tak samo jak nie chcę Ripe Peach, Lavender Wind i jeszcze kilku drobiazgów...
Ostatecznie byłam twarda i wyszłam tylko z Azalea Blossom, ale chyba moja silna wola zacznie powoli słabnąć

Co do Too Fabulous - ja chcem fsystkie błyszczyki !!
Nie mogłam się wprost napatrzeć na te cuda - nie umiałam stwierdzić, który z nich jest najpiękniejszy, więc nie wzięłam nic, żeby żaden z nich nie czuł się pokrzywdzony ale zdecydowanie będę o nich śnić dzisiaj w nocy


BTW, She Wolf -przeuroczy ten Twój piesek, ohhh mogłabym patrzeć mu w oczka non stop
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 19:52   #1310
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
znalazłam na temptali były one już w styczniu a w krakowskim macu dopiero teraz się pojawiły stronka TU

DziekujeA to czasami nie sa kolorki z MAC PRO?Bo akurat np Atlantic blue mam i on jest chyba z Pro...

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Nataszka222 Pokaż wiadomość
Winkle - jak moon's reflektion ale matowy, Sunny Spot-jak bitter, Atlantic Blue,Lucky Greeen - hmm jak swimming?, Vibrant Grape, Free to Be - jak soft flower, był kiedyś w ungaro, Red Brick- orange ale bardziej czerwony, Goldenrod-jak yellow, ale ten jest bardziek mocny
Fajnie,ze podałaś nazwy idę teraz je "obczaić"
__________________


Edytowane przez ewelinkka20
Czas edycji: 2010-03-03 o 19:54
ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 20:33   #1311
Nataszka222
Raczkowanie
 
Avatar Nataszka222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
DziekujeA to czasami nie sa kolorki z MAC PRO?Bo akurat np Atlantic blue mam i on jest chyba z Pro...
juz piszę:
atlantic blue, vibrant grape,red brick, goldenrod = pro
teraz również w tradycyjnych maczkach
"maczki maczki do doooomuuuu:" laj laj
__________________
--- Piękno rodzi się z PASJI ---

Nataszka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 20:42   #1312
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nowe kolory to kolekcja Pop colour, było o niej jakoś miesiąc temu no i faktycznie wchodzi do regula
rnej

znowu pojawił się podrobiony MACowy wątek...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-03-03 o 20:44
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 20:59   #1313
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
z tego co wiem, to
Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję że cremesheenglassy zostaną na stałe, podobają mi się baardzo 3 kolory
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 21:11   #1314
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dostałam Sigmy, dostałam Sigmy, dostałam Sigmy! Szybko się uwinęła poczta, ale to dzięki temu, że za przesyłkę zapłaciłam raz więcej :/ Są piękne.
Za chwilę idę pod prysznic i nynu, bo jutro muszę być myśląca (bo zawsze tracę głowę), gdy udam się do MACa.
Więc wstaję o 6:15, idę na godzinne biegi, prysznic, make-up i London Prawie sisiam w majtki na myśl o tym co jutro kupię :P Ale widzę, że nie tylko ja tak mam Ale już wiem, o której poczta przychodzi, więc jestem wyluzowana. Tylko dzisiejsze pędzle przyszły za pośrednictwem Parcel Force i otworzyłam w ręczniku na głowie i szlafrokuFacet zdaje mi się że był zaskoczony powitaniem.

Ja zmykam, życzę dobrych snów i niech quady itd przemawiają do Was ludzkim głosem "dotknij mnie, kup mnie". Tak się ładnie uśmiechają, a Wy ich nie chcecie. Niedobre zołzy!

She Wolf to skoro mogę wziąć dziecko ze mną (przygotuj się na tysiąc pytań do i weź encyklopedię ) to może tak trochę po 10? Przemyślę to jeszcze. Jak Ty pojedziesz do Kingston? Bo jak pociągiem to może na stacji od razu się spotkamy. Przydało by się zdjęcia wymienić Bo taka randka w ciemno to kurde wiesz...
http://nasza-klasa.pl/profile/775451
http://www.facebook.com/#!/agnieszka.wisniowska
hahaha
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 21:56   #1315
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Dostałam Sigmy, dostałam Sigmy, dostałam Sigmy! Szybko się uwinęła poczta, ale to dzięki temu, że za przesyłkę zapłaciłam raz więcej :/ Są piękne.
Za chwilę idę pod prysznic i nynu, bo jutro muszę być myśląca (bo zawsze tracę głowę), gdy udam się do MACa.
Więc wstaję o 6:15, idę na godzinne biegi, prysznic, make-up i London Prawie sisiam w majtki na myśl o tym co jutro kupię :P Ale widzę, że nie tylko ja tak mam Ale już wiem, o której poczta przychodzi, więc jestem wyluzowana. Tylko dzisiejsze pędzle przyszły za pośrednictwem Parcel Force i otworzyłam w ręczniku na głowie i szlafrokuFacet zdaje mi się że był zaskoczony powitaniem.

Ja zmykam, życzę dobrych snów i niech quady itd przemawiają do Was ludzkim głosem "dotknij mnie, kup mnie". Tak się ładnie uśmiechają, a Wy ich nie chcecie. Niedobre zołzy!

She Wolf to skoro mogę wziąć dziecko ze mną (przygotuj się na tysiąc pytań do i weź encyklopedię ) to może tak trochę po 10? Przemyślę to jeszcze. Jak Ty pojedziesz do Kingston? Bo jak pociągiem to może na stacji od razu się spotkamy. Przydało by się zdjęcia wymienić Bo taka randka w ciemno to kurde wiesz...
http://nasza-klasa.pl/profile/775451
http://www.facebook.com/#!/agnieszka.wisniowska
hahaha

Kochana ja na Twoim miejscu to bym chyba cala noc nie spala Zazdroszczę wyprawy do Mac-a,pochwal sie co tam zdobyłaś
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 22:58   #1316
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Trochę mnie tu nie było, a tu taka produkcja postów

Mimo parszywej pogody, jaka dziś opanowała Krk, zajrzałam do MACa nacieszyć oko i efekt jest taki jak myślałam: tak jak wcześniej raczej nic chciałam nic ze Springa, tak teraz żałuję, że nadal nie żyję w błogiej nieświadomości, jak tak kolekcja wygląda na żywo...

Co do Too Fabulous - ja chcem fsystkie błyszczyki !!
Nie mogłam się wprost napatrzeć na te cuda - nie umiałam stwierdzić, który z nich jest najpiękniejszy, więc nie wzięłam nic, żeby żaden z nich nie czuł się pokrzywdzony ale zdecydowanie będę o nich śnić dzisiaj w nocy


BTW, She Wolf -przeuroczy ten Twój piesek, ohhh mogłabym patrzeć mu w oczka non stop
Matko - ja tez tak mam - co sobie okroje liste, to po przeczytaniu watku sie napalam na cos. Slaba mam wole
I nie wspominaj mi o blyszczykach - ja ich NIE CHCE!!!

Wiem oczka ma piekne, ale dzisiejsza niespodzianka po powrocie z pracy - w jej wykonaniu to obslinione i potargane rekawiczki. Sie cholera uparla na nie - juz wczesniej sie do jednej dorwala
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 22:58   #1317
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
wooowww krakowski to mój!! dzieki,to super wiadomosc !
są, przy kasie
Cyndi jest prześliczna.
Chyba mam podobnie jak a_n_u_l_a - po kilku miesiącach nic-nie-kupowania-z-MACa chyba w zakupową ekstazę wpadnę.

W Krk jest też kolekcja Tabloid Beauty

A Cremesheenglassy to do stałej oferty weszły??
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 23:10   #1318
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość

She Wolf to skoro mogę wziąć dziecko ze mną (przygotuj się na tysiąc pytań do i weź encyklopedię ) to może tak trochę po 10? Przemyślę to jeszcze. Jak Ty pojedziesz do Kingston? Bo jak pociągiem to może na stacji od razu się spotkamy. Przydało by się zdjęcia wymienić Bo taka randka w ciemno to kurde wiesz...
http://nasza-klasa.pl/profile/775451
http://www.facebook.com/#!/agnieszka.wisniowska
hahaha

Juz ide na NK i FB, ale ja przyjade samochodem, wiec lepiej sie spotkac kolo Bentalsa albo w srodku.
Acha i dla mnie im pozniej tym lepiej bo ja jestem spioch - ale jak chcesz sie spotkac nawet o 7 rano - to ja sie dopasuje

Dobra zaprosilam Cie na NK i FB, bo inaczej to tylko widze Twoje jedno oko na fotce - a to mi raczej nie pomoze Cie ropoznac.
Nr telefonu mam wiec sie zgadamy

Slodkich MACowych snow wszystkim
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 07:16   #1319
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ten fioletowy róż z TB jest piękny. Długo szukałam czegoś takiego. Błyszczyk fioletowy też cudo. Polecam.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:07   #1320
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nasza Marta dziś szaleje na zakupach. Ciekawa jestem, co uda się upolować. Jakimś cudem udało mi sie powstrzymać przed zakupem quadów...na razie przynajmniej
She Wolf i MaSS1984 - liczymy na relację po spotkaniu

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-03-04 o 09:10
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.