Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 10:02   #2461
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Kochane mam tylko jeszcze jedno pytanie

Nakladam paste na nogi, jest plastyczna. Czy mam odczekac az nieco zrobi sie twardsza by zerwac z wlosami?
nie trzeba, od razu zrywasz
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 16:50   #2462
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Kochane mam tylko jeszcze jedno pytanie

Nakladam paste na nogi, jest plastyczna. Czy mam odczekac az nieco zrobi sie twardsza by zerwac z wlosami?
Ja przejeżdżam dwa razy po tym 'placku' palcem by się dobrze przykleiło i od razu odrywam, jak pasta jest za miękka to wtedy momencik czekam
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 23:06   #2463
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Ojej mi sie udało za pierwszym razem, wydepilować się prawie bezboleśnie(tylko nogi ) ból jest o wieeele mniejszy niż przy użyciu depilatora, mało tego boli nawet mniej niż zwykły wosk, to tylko moje osobiste wrażenie wiadomo każdy ma inny próg bólu nogi mam niewrażliwe na ból ale za to o innych rejonach to szkoda gadać
Ciekawe czemu u Ciebie Synkopa tak się zadziało przecież masz wprawę, to nie był pierwszy raz
a czym depilowałaś się pomiędzy 'cukrowaniem'? ale to pewnie będzie tak, jak mówisz że za długa przerwa, skóra musi się na nowy przyzwyczaić. U mnie po depilatorze, to dopiero było, doprowadził mi skórę do takiego stanu, że nie było mowy o odsłonięciu nóg, ba o bólu nawet przy dotykaniu nie wspominając jeden wielki stan zapalny mieszków włosowych, prawie każda kropka przekształciła się w mały ropień, mówię Wam dziewczyny, takiej tragedii na nogach to ja w życiu nie miałam i bólu skóry, czułam miliony gorących igieł pod skórą

Tak sobie myślę... wcześniej brałam gorącą kąpiel. Zapewne to się przyczyniło w dużej mierze do bólu.

Nawet kiedy depilowałam za pierwszym razem (mój absolutnie pierwszy raz z pastą) nie czułam aż takiego bólu jak ostatnio.

Ostatecznie odpuściłam. Nie przełamałam się na drugi dzień.
__________________
Blond czupryna prosi o głosy

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygra...php?pid=945988
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 09:40   #2464
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja wczoraj robiłam pastę po raz trzeci i w moim przypadku powiedzenie "do trzech razy sztuka" się nie sprawdza
Nie wiem co robiłam źle, masa wyszła bursztynowa, gdy skamieniała podgrzałam ją w kąpieli wodnej i wybrałam trochę i zaczęłam formować. Zrobiła się plastyczna ale nie jak plastelina tylko guma do żucia bo trochę się kleiła. Wszystko fajnie pięknie, kolor był miodowy ale niestety się nie udało

No cóż, wracam do moich kremów do depilacji.
Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:23   #2465
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
A ja wczoraj robiłam pastę po raz trzeci i w moim przypadku powiedzenie "do trzech razy sztuka" się nie sprawdza
Nie wiem co robiłam źle, masa wyszła bursztynowa, gdy skamieniała podgrzałam ją w kąpieli wodnej i wybrałam trochę i zaczęłam formować. Zrobiła się plastyczna ale nie jak plastelina tylko guma do żucia bo trochę się kleiła. Wszystko fajnie pięknie, kolor był miodowy ale niestety się nie udało

No cóż, wracam do moich kremów do depilacji.
No bo ona jest trochę jak guma do żucia plastelina się nie rozciąga, a guma i pasta tak

Pooglądaj filmy na yt, jest pokazane jaką konsystencję powinna mieć pasta już po ugniataniu. Może nie jest tak źle
__________________
Blond czupryna prosi o głosy

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygra...php?pid=945988
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 14:08   #2466
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
nie trzeba, od razu zrywasz
Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Ja przejeżdżam dwa razy po tym 'placku' palcem by się dobrze przykleiło i od razu odrywam, jak pasta jest za miękka to wtedy momencik czekam
Dzięki!!:cmok :
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:04   #2467
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny używacie pasty cukrowej do bikini? wolałabym wyrywać z włosem bo jest mniej boleśnie, pastą tak się da?i jakie długie muszą być włoski?
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 10:15   #2468
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
A ja wczoraj robiłam pastę po raz trzeci i w moim przypadku powiedzenie "do trzech razy sztuka" się nie sprawdza
Nie wiem co robiłam źle, masa wyszła bursztynowa, gdy skamieniała podgrzałam ją w kąpieli wodnej i wybrałam trochę i zaczęłam formować. Zrobiła się plastyczna ale nie jak plastelina tylko guma do żucia bo trochę się kleiła. Wszystko fajnie pięknie, kolor był miodowy ale niestety się nie udało

No cóż, wracam do moich kremów do depilacji.
Podgotuj jeszcze przez 15 sek. Jak będzie mało to znowu podgotuj. Rób to na raty, żeby z kolei nie przegotować.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 11:30   #2469
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Pokaż wiadomość
Dziewczyny używacie pasty cukrowej do bikini? wolałabym wyrywać z włosem bo jest mniej boleśnie, pastą tak się da?i jakie długie muszą być włoski?
Oj nie poczytałaś wątku prawda?
Tym się między innymi pasta różni od wosku, że nakłada się ją pod włos a zrywa z włosem.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 14:21   #2470
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Talking Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Oj nie poczytałaś wątku prawda?
Tym się między innymi pasta różni od wosku, że nakłada się ją pod włos a zrywa z włosem.
Dzięki, nie doczytałam nie wyobrażam sobie pod włos bo mam wrażenie, że bardziej boli:-( po wosku wychodziły mi ranki jak targałam pod włos.No ale człowiek uczy się całe życie dzięki za poprawkę i pomoc.
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 23:59   #2471
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

zrobiłam pastę. była twarda jak skała, to podgrzałam w mikrofali i co? wzięłam na ręce i tak się kleiła jak cholera. jakoś mi się udało uformować kulkę, ale... stała się znowu twarda i śliiiska już nie mówiąc o tym, że na nodze nijak nie dało się tego cholerstwa przykleić a jak się dało, to w mig zastygało
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 10:32   #2472
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja tylko dodam, ze mam taką gotową kupioną. I powiem Wam, zebyście jej AŻ tak bardzo nie wyrabiały, moze być troszeczkę twarda, wtedy łatwo łapie włoski
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:00   #2473
perhydrol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Kayokosan mi też tak wyszło Wczoraj robiłam drugi raz i znów wyszło mi tak samo. Dziewczyny, co jest nie tak? Po wyrobieniu ma kolor taki bursztynowy. Rozgrzana jest lepka a z czasem gdy wyrabiam w dłoniach twardnieje i nawet w taką jednolitą kulkę się nie chce zlepić
perhydrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 13:28   #2474
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Mnie ostatnia pasta też wyszła niezbyt dobrze. Po wyrobieniu jej bardzo szybko staje się twarda i nie da się jej przykleić do skóry, nie mówiąc już o tym, żeby przykleił się do niej chociaż jeden włosek. Zaczęłam jej używać w inny sposób (żeby się nie zmarnowała), po prostu używałam jej jak wosku, nakładałam na skórę, przyklejałam kawałek tkaniny i wyrywałam (z tym, że wyrywałam z włosem, a nie pod włos - jak to przy wosku). Robiłam tak przy depilacji pach i rąk, jednak przy nogach mnie dałam rady się tak cackać lepiłam kulki i kiedy zaczynała twardnieć, moczyłam palce w wodzie i wyrabiałam tak pastę, robiła się ona bardziej podatna i już można było wyrywać włoski. Z tym, że pasta była taka jak plastelina tylko przez chwilę, a potem znowu twardniała. Więc znowu moczyłam palce i tak w kółko. Sposób uciążliwy, ale chyba jedyny na wykorzystanie pasty.... Jeśli chcecie wykorzystać ten sposób, pamiętajcie - wody trzeba użyć dosłownie odrobinę, tyle ile zostanie na palcach po zmoczeniu. A następnych razem przy robieniu pasty trzeba po prostu troszkę krócej gotować....
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 20:22   #2475
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dziwne jak robiłam pierwszy raz, to kiedy przelewałam pastę do pojemnika, to miało zdecydowanie ciemniejszy kolor. teraz gotowałam krócej i ma taki kolor, jak widać poniżej.

i w takim tempie, to będzie mi schło z 8h XD i nie wiem, czy dalej czekać, bo już jest letnie, może mniej niż letnie, ale nie gorące

edit: ja już zgłupiałam. mam całkowicie zimne, twarde, ale da się coś tam ruszyć nożem. i co? dalej mam czekać? bo ja już się wykańczam nerwowo :P

edit2: mówiłam wczoraj, że się poddaję, ale idę robić 3 raz. jeśli mi się nie uda, to koniec z tym

Edytowane przez kayokosan
Czas edycji: 2013-04-22 o 12:26
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 12:51   #2476
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

kayokosan i jak? udało się? potwierdzasz regułę, że do trzech razy sztuka?
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:45   #2477
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Jestem zupełnym antytalentem jeśli chodzi o pastę. Proszę powiedzcie mi czy są jakieś kursy lub osoby które by mi pokazały "na żywo" jak się depiluje pastą?

Pastę gotową mam ale nijak nie umiem jej używać
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 12:06   #2478
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
Jestem zupełnym antytalentem jeśli chodzi o pastę. Proszę powiedzcie mi czy są jakieś kursy lub osoby które by mi pokazały "na żywo" jak się depiluje pastą?

Pastę gotową mam ale nijak nie umiem jej używać
Może poszukaj coś na yt? Ja się tak uczyłam
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 13:43   #2479
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja natomiast jestem chyba antytalent kulinarny no serio już nie wiem, co ja takiego źle robię pamiętam, że za pierwszym razem szybko mi wystygło, za 2 i 3 po nocy dalej stygło, nie było twarde, teraz znowu zrobiłam. próbowałam upodobnić do 1 razu, kolor jest taki sam i teraz stygnie. jak się nie uda, to ja... nie wiem już co

daję tyle samo składników, czyli 2 szklanki cukru, 1/4 wody i cukru i co... guzik powiedziałabym. serio nie wiem, czemu ja jeszcze próbuję to robić
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 19:48   #2480
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kayokosan Pokaż wiadomość
ja natomiast jestem chyba antytalent kulinarny no serio już nie wiem, co ja takiego źle robię pamiętam, że za pierwszym razem szybko mi wystygło, za 2 i 3 po nocy dalej stygło, nie było twarde, teraz znowu zrobiłam. próbowałam upodobnić do 1 razu, kolor jest taki sam i teraz stygnie. jak się nie uda, to ja... nie wiem już co

daję tyle samo składników, czyli 2 szklanki cukru, 1/4 wody i cukru i co... guzik powiedziałabym. serio nie wiem, czemu ja jeszcze próbuję to robić
Podejrzewam, że to zwykła pomyłka w Twoim przepisie, ale dajesz sok z cytryny?
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 20:43   #2481
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

no jasne, że daję! się przejęzyczyłam to tak ma być: 2 szklanki cukru, 1/4 soku z cytryny i wody!

ale teraz ładnie mi stygnie, zupełnie inna bajka niż poprzednim razem
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 13:03   #2482
jeniferpiwko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

No nie wiem czy bym się odważyła to musi być bardzo bolesne, ale w myśl zasady chcesz być piękna to cierp. Ja wszystkie swoje strategiczne miejsca traktuję maszynką do golenia, po latach nie mam już nawet podrażnień.
jeniferpiwko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 23:36   #2483
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

poddaję się. i to definitywnie

naprawdę stosuję się do prawidłowego przepisu. wystygło, że aż piękną skałę uzyskałam. podgrzałam. ale ta cała pasta w cholerę się kleiła w rękach, owszem kolorek się zmieniał, ale co z tego, jak guzik z tego wyszło ja po prostu potrzebuję kogoś, kto by przy mnie był i pokazał, jak to zrobić. no nic, fajnie było znaleźć ten cud depilacji, ale żegnam się i wracam do maszynek
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 23:42   #2484
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kayokosan Pokaż wiadomość
poddaję się. i to definitywnie

naprawdę stosuję się do prawidłowego przepisu. wystygło, że aż piękną skałę uzyskałam. podgrzałam. ale ta cała pasta w cholerę się kleiła w rękach, owszem kolorek się zmieniał, ale co z tego, jak guzik z tego wyszło ja po prostu potrzebuję kogoś, kto by przy mnie był i pokazał, jak to zrobić. no nic, fajnie było znaleźć ten cud depilacji, ale żegnam się i wracam do maszynek

Spróbuj wykorzystać tę masę używając do depilacji pasków pociętych z koszulek lub z jeansów
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 13:50   #2485
Lodzia74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Witam!

Na wstępie się przywitam, bo to mój pierwszy post choć forum śledzę od paru lat. Szukałam metody na te moje krzaki i chciałam coś taniego, bezbolesnego, trwałego i tak dalej. Wcześniej były maszynki, ale to o tyłek potłuc. Wosk odpada i te plastry też. Zainteresowałam się tą depilacją cukrową.

Zrobiłam zrobiłam tak jak w przepisie na pierwsze stronie, czyli 1 szklana cukru, 0,5 szklanki wody, około 1/4 szklanki soku z cytryny i z 1,5 łyżki stołowej miodu. Zaczęło się gotowanie. Powolne i na małym ogniu, cały czas mieszając, niemal non stop. Łącznie było gotowane 30 minut od początku do końca, ale gdy po zagotowaniu, zaczęło tak bulgoczeć i taka piana była, że nic z płynu nie zostało tylko piana- aż chciało wylecieć z rondelka, czyli przybrało 3x rozmiary i w ogóle to się nie kurczyło. Musiałam łyżką to ugniatać i na pare sekund wyłączać ogień. No nic, kolor piany i jak wzięłam tą pianę na inną miskę był taki brązowy, ciemny bursztyn, a śmierdziało jak piwo, no to wyłączyłam, odstawiłam, przelałam do miseczki tą pianę, ona się zmieniła w płyn i włożyłam do zimnej wody tą miseczkę. Za bardzo krôtki czas, to z 1-1,5 h zrobił się kamieć. No to myślę przystępujemy do akcji . Wlałam wrzątek do garnka i wsadziłam tą miskę w celu lekkiego podgrzania. Konsystencja chyba dobra, bo takie niby twarde, ale miękkie, takie chyba jak na filmikach na YouTube. Wzięłam trochę i rozciągałam to, aż zrobi się kolor taki perłowy i jedziemy. Niestety schody były później jak to zaczęło stygnąć, podgrzewałam i co, raz takie, że mokre i się przylepiło do skóry, a raz to twarde jak plastelina stara. I nie wiem, doradźcie mi, jak to utrzymać w stałej temperaturze, czy jak. Grzałki odpadają.

Pozdrawiam .
Lodzia74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 01:35   #2486
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez __Veronique Pokaż wiadomość
Może poszukaj coś na yt? Ja się tak uczyłam
przerobiłam wszelkie możliwie i nic mi to nie dało - jestem załamana
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:08   #2487
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
przerobiłam wszelkie możliwie i nic mi to nie dało - jestem załamana
Przejżyj te filmiki, może akurat coś Ci się rozjaśni
http://www.youtube.com/watch?v=V7eWn-9TSxA
http://www.youtube.com/watch?v=r2BLZgIKuXI&lr=1
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 01:33   #2488
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Zeszłym latem próbowałam swoich sił z camsakizi - tani gotowiec bo ja leniwa jestem. I z przyjemnością podejście pierwsze zakończyło się sukcesem (na dłuższych i cienkich włoskach - na udach). Drugą 'sesję z pastą' robiłam następnego dnia (pasta leżała w lodówce) - tu już gorsze doświadczenie i nic z golenia nie wyszło. Próbowałam i trzeci, i czwarty raz, z tego co pamiętam za szybko się roztapiała i szlag mnie trafiał (nic poza fajnym nawilżeniem o!). Znowu jednak planuję kupić i może się uda, czy ktoś miał doświadczenie z http://allegro.pl/pasta-cukrowa-300g...212973497.html ?! (a najlepiej jeśli ktoś jest w stanie porównać kupną od własnoręcznie robionej pasty)
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 15:42   #2489
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ktoś mógłby porównać CAMSAKIZI i SAFIYE - która lepsza?
z camsakizi różnie miałam, raz się udało, raz nie.. ale głównie tylko nerwy
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 20:44   #2490
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja zauważyłam u siebie taką prawidłowość - do depilacji pach i nóg lepsza jest pasta bardziej miękka, a do depilacji bikini - twardsza (wtedy nie robi się taka "maźglata" nie do odklejenia).
Nie wiem czy wszystkie tak macie?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.