ile kasy do turcji? jakie ceny? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 21:20   #31
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Ile kasy? Turcja

All w Turcji jest bardzo bogate, jedzenia pod dostatkiem, więc na pewno nie będzie Wam niczego brakować.

Polecam http://www.tur-tur.pl/, Polka, która prowadzi lokalne bp w Alany.
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 19:57   #32
karolab8704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Ile kasy? Turcja

Cytat:
Napisane przez Alanyax3 Pokaż wiadomość
Witam.
Lece we wrześniu na 2 tygodnie do Turcji - Alanya.
Lecimy razem z mężem. Mamy opcję all inclusive i zastanawiam się ile wziąć pieniędzy ??? Chcemy skorzystać z wycieczek fakultatywnyc, co polecacie?
Lepiej płacić euro czy dolarami ? można funtami ? jak się najbardziej opłaca? Jakie biuro fakultatywne polecacie?

Czekam na odpowiedzi .

hej, do jakiego hotelu lecicie ??
karolab8704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 18:20   #33
prostownica87
Raczkowanie
 
Avatar prostownica87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 367
Dot.: Ile kasy? Turcja

Z własnego doświadczenia wiem, że najbardziej opłaciło się nam wypłacić Liry Tureckie z bankomatu - mieli najlepszy kurs.

No i przy płaceniu w Euro czy Funtach był problem z targowaniem się, a już całodniowy rejs łodzią miał kosztować 60lira a zapłaciłam 15!! zgadaliśmy się z anglikami którzy za ten sam rejs zapłacili 20funtów od osoby Ta sama wycieczka z biura podróży (inny statek, ale trasa ta sama) to koszt 30funtów od osoby. My poszliśmy w miasto jednego dnia i poumawialiśmy się na wycieczki z lokalnymi przewoźnikami, wyszło dużo taniej

No ale z pytaniem ile zabrać: najwięcej pieniędzy wydałam na chałwę około 30f, obiad w restauracji kosztował nas 20lira za dwa kebaby i dwa piwa, a już dwie ulice dalej za dwa piwa zapłaciliśmy 15lira . Łącznie wydaliśmy na wszystko (lody, piwo, dolmusze, wycieczki i pamiątki wydaliśmy ok 100f - podliczyliśmy wszystko po powrocie i bardzo miło się zaskoczyliśmy

Najlepiej wziąć ze sobą małą kwotę w euro i wymienić w hotelu (kurs gorszy niż z bankomacie, ale lepszy niż w Kantorze!!!!!) na początek, a potem wypłacać z bankomatu ile tam potrzeba.
Ja byłam w Bodrum
__________________
11.08.2012 NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU


ZAKOCHANADOKOŃCA ŚWIATA
prostownica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 17:45   #34
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: Ile kasy? Turcja

ja w Turcji wydałam sporo jak na moje standardy, byłam z xxxxx miałam opcję all inclusive i na miejscu 2000 zł w ciągu tygodnia gdzieś się rozpłynęły Tak całkiem serio to trochę wycieczki mi nadszarpnęły kieszeń - za dwudniową Kapadocję zapłaciliśmy około 120 euro na osobę, poszłam też raz do hammamu, już nie pamiętam ile to kosztowało, zafundowaliśmy sobie też noc turecką, chyba 35 euro. Pamiątki, drobne przyjemności, nieumiejętność targowania się - to wszystko niestety kosztuje. O ile noc turecką można sobie śmiało odpuścić, o tyle Kapadocję koniecznie trzeba zobaczyć, więc tego wydatku w ogóle nie żałuję.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-29 o 10:03 Powód: nazwa biura
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 19:43   #35
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Ile kasy? Turcja

Ja również nie żałuję wycieczki do Kapadocji (w ubiegłym roku kosztowała mnie o wiele mniej, bo płaciliśmy, o ile dobrze pamiętam, ok. 50euro/os). Wycieczkę wykupiliśmy w lokalnym biurze podróży (polskim) w Alanyi
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-13, 08:34   #36
rudrafroo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 4
Dot.: ile kasy do turcji? jakie ceny?

Tanie i sprawdzone biuro podróży - https://wakacje.pl Polecam .Kompetentna szybka obsługa.Dokumenty podróży w terminie.Informacja o zmianie terminy lotu podana odpowiednio szybko. Rezydentka na miejscu, miła kompetentna. Transfer bez spóźnienia. Opieka rezydenta na lotnisku przy wylocie. Dzięki dobrej obsłudze ,urlop minął sympatycznie i spokojnie.

Edytowane przez rudrafroo
Czas edycji: 2022-02-26 o 06:02
rudrafroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-13 09:34:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.