Czego potrzebuje niemowlę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 19:07   #31
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czego potrzebuje niemowlę?

dla mnie najlepszym prezentem byłby 5 pack body Carter's /100 zł/, albo pajacyki z łapkami niedrapkami z mothercare albo nekst /sorki brak iks/. te ubranka schodzą na tony i nigdy ich za wiele, w szczególności body. a carter;s ma obłędne wzory i świetną jakość. kupiłabym rozmiar 3 mce albo 6 mcy.

nie kupiłabym żadnych kosmetyków-dzieci bywają uczulone, a poza tym najlepiej nie używać żadnych kosmetyków, za wyjątkiem kremu do opalania. im mniej kremów, tym lepiej. a żel do kąpieli to oilatum albo mustela 500 ml.

świetnym prezentem jest kocyk polskiej firmy Bobas, bo mają obłędne wzory/świat dziecka/ za 45 zł, ale na lato to w sumie na plaster.

świetny jest śpiworek Sterntaler /jeżeli znajdzie się tani 100 zł na allegro, bo normalnie 200 zł/.są świetnej jakości. może być feretti.

ja najbardziej cieszę się zawsze z body, może dlatego że rzadko ktoś wpadnie na ten pomysł. zazwyczaj w prezencie ludzie dają te małe sukieneczki, które założy się raz i tyle.
no i świetnym prezentem są ładne skarpetki. skarpetek też schodzi na tony, bo na początku ja zakładałam jako niedrapki. mieliśmy z cartersa, ale świetne są również z yorkera za 3 zł, bardzo ładne wzory.

albo.. wiem! kupiłam na allegro obłędny kapelusz Gymboree za 45 zł. w kolorowe motyle. jedyny egzemplarz.

na allegro dużo jest amerykańskich firm, a czasem ludzie odsprzedają swoje nietrafione prezenty i tym samym można kupić coś na prezent w okazyjnej cenie. a jak nie, to i tak polecam carter'sa. napewno starczą dla drugiego dziecka, albo można odsprzedać,bo po pół roku są nadal jak nowe i schodzą z nich wszystkie plamy i nie rozciągają się jak early days. carters jest jednak marką dla szczupłych dzieci, dla pulpecików rozmiarówka może być za mała.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:51   #32
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Czego potrzebuje niemowlę?

Nie powinno sie zaklafac dzieciom niedrapek, bo dziecko za pomocs dloni poznaje swoje cialo i swiat...czy jakos tak
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 20:13   #33
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Czego potrzebuje niemowlę?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie powinno sie zaklafac dzieciom niedrapek, bo dziecko za pomocs dloni poznaje swoje cialo i swiat...czy jakos tak

Dokładnie tak jak piszesz.

Choć mi w szpitalu powiedzieli, że jeśli dziecko się drapie, pierwsze kilka dni można, zanim człowiek się zmobilizuję, żeby obciąć paznokcie maleństwu

Ja osobiście nie używałam wogóle.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 11:08   #34
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Czego potrzebuje niemowlę?

To wszystko zależy dla też dla jakiej mamy ma to być prezent, jeśli komuś się nie przelewa to proponuję podpytać i kupić coś rzeczywiście przydatnego - najlepiej rzucić kilka propozycji i może przyszła mama na coś zareaguje z aprobatą.

Jeśli myślimy, że przyszła mama juz prawie wszystko ma to fajnei dać coś właśnie firmowego, innego, jest mnóstwo firm na allegro, które oferują nieco bardziej niestandardowe akcesoria - np kolekcja rock star.
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 08:51   #35
Igoolek
Rozeznanie
 
Avatar Igoolek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: WAW/TOS
Wiadomości: 794
GG do Igoolek Send a message via Skype™ to Igoolek
Dot.: Czego potrzebuje niemowlę?

Mam kojec Roba Rock Star - polecam! Cudeńko a z ciuszków fajnej polskiej marki mają tutaj www.kids-planet.pl - obkupuję tam Synka - super się piorą nawet w wysokich temperaturach i bardzo fajnej jakości
z super miękkiej bawełny No i ceny ok
Igoolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.