kiedy stosowac krem na celullit? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-27, 15:02   #1
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422

kiedy stosowac krem na celullit?


mam takie pytanie: kiedy powinnam smarowac sie kremem na celullit? rano po kapieli, popoludniu przed pojsciem na silownie czy po powrocie z niej?
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 01:59   #2
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: kiedy stosowac krem na celullit?

pomóżcie
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 12:45   #3
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: kiedy stosowac krem na celullit?

Nie jestem pewna, ale czytałam że kosmetyki najlepiej stosować po kąpieli po uprzednim zrobieniu peelingu i masażu szorstką gąbką.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 16:53   #4
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: kiedy stosowac krem na celullit?

Hmm - myśle że najlepiej bedzie po kąpieli wieczorem. Na wiekszości kosmetyków są podane zalecenia jak i kiedy używać. Ciało regeneruje się waśnie w nocy więc dobrze by było użyć jakiegoś mocniejszego specyfiku (dlatego np kremy na noc zwykle są nieco mocneijsze od tych na dzień). Całkiem niezły pomysł ze smarowaniem się na dzień przed ćwiczeniami - sama poobserwuję czy to coś daje. Pozdrowionka. Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 17:51   #5
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: kiedy stosowac krem na celullit?

ale ja kapie sie rano ostatnio wlasnie smaruje nozki przed wyjsciem na silownie.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 18:02   #6
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: kiedy stosowac krem na celullit?

No a ja prysznic rano i przysznic wieczorem (ciepło-zimno-ciepły) Wiesz z serii Lirene dr Ireny Eris i AA Oceanic są zestawy preparatów właśnie na dzień i na noc. Gdzieś na wizaży podpatrzyłam taki trick żeby po nałożeniu balsamu antycelulitowego na noc owinąć się folią spożywczą - podobno specyfik jest skuteczniejszy. Ja mam jeszcze takiego "jeża" drewnianego do tortur...eee... masażu no i sobie nunie masuję kiedy balsam już wsiąknie. Zwykle nie smaruję się na dzień bo więcej balsamu wsiąka w ubranie (ale to tylko moje odczucie). Może dobry byłby ten peeling z kawy przed pójściem na siłownię? Był post na forum - coś z Allegro w tytule (chyba) Pozdrawiam serdecznie! Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-03, 12:37   #7
ondavidmorse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 30
GG do ondavidmorse
Re: kiedy stosowac krem na celullit?

Karolko to zależy od preparatu i zaleceń jego producenta. Jak na opakowaniu nie ma żadnych szczególnych zaleceń to najlepiej rób to wieczorem (i jak możesz rano też nie zaszkodzi . Może potraktuj "pomarańczową skórkę" metodą 3w1. preparat+masaż przyrządem z jakimś wypustkami+masaż ręczny. Szczególnie ten ostatni poprawi przepływ limfy. Rozbije grudki tłuszczu, usprawni krążenie (które wieczorem jest ponoć wyższe niż w innych porach dnia).
Pozdrawiam wszystkie "Pomarańczowoskóre"
ondavidmorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-03, 14:58   #8
SabinaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 273
Re: kiedy stosowac krem na celullit?

A wiec Dziewczyny najpierw peeling,kosmetyk na celullit, z masazem a po obowiazkowo conajmniej 20 min wysilku najlepsze sa ciwcznie izometryczne.Powodzenia
SabinaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.