Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-05, 20:22   #1
slonko8787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2

Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?


Jak długo i jak często prostujecie? Jaka jest kondycja waszych włosków? Jakiej prostownicy i produktów ochronnych używacie?

Opinie o prostowaniu są różne, dlatego chciałabym, żeby ten wątek pokazał średnią
slonko8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:26   #2
RezRezRez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
GG do RezRezRez
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Prostuję już około 4 lat, włosy nie są zniszczone bo staram się robić to na niskiej temperaturze ^^ Używałam już wielu rzeczy do prostowania: balsam nivea i taki nowy różowy z tafta bardzo mnie zadowoliły.
RezRezRez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:45   #3
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Cytat:
Napisane przez RezRezRez Pokaż wiadomość
Prostuję już około 4 lat, włosy nie są zniszczone bo staram się robić to na niskiej temperaturze ^^ Używałam już wielu rzeczy do prostowania: balsam nivea i taki nowy różowy z tafta bardzo mnie zadowoliły.
Moja fryzjerka, kiedy zmieniłam fryzurę i było pewne, że będę potrzebować prostownicy, powiedziała mi, że dużo lepiej dla włosów jest przejechać raz, porządnie prostownicą z wyższą temperaturą, niż 5 razy z niższą katować włosy...
I tego się starałam trzymać.

Prostuję od 1,5 roku - ale okazjonalnie...
Kupiłam prostownicę właśnie po ścięciu włosów na krótsze - wtedy prostowałam zdecydowanie częściej, z początku codziennie. Z czasem ze dwa razy w tygodniu.
Włosy dość szybko rosły, szybko też przestały wymagać prostowania, żeby JAKOŚ wyglądać
Wciąż się zdarzało, ale raz na ruski rok - i tak też jest do dzisiaj... Korzystam +/- 2 razy w m-cu...

Nie zauważyłam dużego wpływu prostownicy na moje włosy... Może poza tym, że nie kręcą się już tak jak przedtem, ale ma to swoje plusy.
Jeśli po umyciu suszę włosy "luźno" - są kręcone (zwłaszcza jak później rozczeszę je tylko palcami)
Jeśli porządnie rozczeszę - są raczej falowane, niż kręcone.
Jeśli zwiążę gumką i rozczeszę - będą niemalże proste

Kondycyjnie - bez większych/widocznych/znaczących zmian.

A jeśli chodzi o środki ochrony - sprawdza się serum z Avonu "na zniszczone końcówki", używałam też jedwabiu.
Po L'oreal Hot Liss włosy lubiły się dużo szybciej przetłuszczać..

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-01-05 o 20:50
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 10:30   #4
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

to zalezy do wlosów.
ja mam naturlanie krecone i prostuje od 2004-2005 roku i sa bardzo zniszczone i wykruszaja sie, natomiast moja znajoma ma proste wlosy, lekko puszace sie i troche powywijane na koncach i jej wlosy maja sie lepiej niz moje.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:18   #5
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Ja prostuje od okolo roku regularnie 3 razy w tygodniu i muszę powiedzieć że włosy wyglądają dobrze...ale realnie sa w Średnim stanie a to dlatego ze używałam beznadziejnej prostownicy Babyllisa i zerowa ochrona..teraz uzywam do prostowania spray CHI i Biosilk Jedwab na wlosy i widzę znaczną roznicę Jeszcze tylko zmiana prostownicy i myslę że będzie okej
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:01   #6
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
to zalezy do wlosów.
ja mam naturlanie krecone i prostuje od 2004-2005 roku i sa bardzo zniszczone i wykruszaja sie, natomiast moja znajoma ma proste wlosy, lekko puszace sie i troche powywijane na koncach i jej wlosy maja sie lepiej niz moje.
nie zalezy od wlosow. raczej od pielegnacji i intensywnosci prostowania. znajoma majac proste wlosy wystarczy ze przejedzie prostownica lekko koncowki i gotowe a ty pewnie uzywasz mocno nagrzanej i to na calej dlugosci.


ja uzywam calej masy srodkow pielegnacyjnych, do prostowania mleczka hot liss loreala i jedwabiu i jest ok wlosy prostuje od kilku lat, niegdyś codziennie, teraz kilka razy w miesiacu. dziwne bo z jednej strony sa troche zniszczone a z drugiej nie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:08   #7
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

mysle jednak ze zalezy.
naturalnie krecone wlosy sa slabsze od prostych. mimo prostowania znajoma mocno rozjasnia wlosy. i prostuje je codziennie a ja co dwa dni. ona je prostuje na calej dlugosci aby pozbyc sie puchu.
u mnie rozjasniacz doprowadzilby do znacznego skrocenia wlosow.
ona uzywa kosmetykow z drogerii do pielegnacji ja uzywam kerastase i loreal.a do tego oleju kokosowego waxu i innych.\

przeciez nikt nie ma takich samych wlosow, jeden ma ciensze drugi grubsze, inne sie szybciej niszcza drugie wolniej
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2009-01-06 o 16:17
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 16:19   #8
kasiulecka89
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiulecka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 948
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

ja też uważam, że zależy od rodzaju włosów.. ja swoje najchetniej bym wymieniła :P ale że sie nie da, to jestem zmuszona do korzystania z prostownicy.. jednak włosy mam dość zniszczone, byc może przez 2 poprzednie prostownice (totalny szajs) i wtedy nie stosowałam żadnej ochrony.. teraz z nivei korzystam i jestem całkiem zadowolona włosy są proste przez cały dzień a na drugi tylko lekko pofalowane, wiadomo.. ale prostownica tez dużo daje, nie tylko ochrona, poprzednimi prostowałam codziennie i popołudniu mogłam mieć burzę loków na głowie, a teraz zmieniłam na bosha i jest ok
kasiulecka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:37   #9
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Ja prostuje od 5 lat minimum 4 razy w tygodniu, temperatura prostownicy 190 C. Wlosy krecone, ale ogromnie juz uwrazliwione, wiec nie maja takiego skretu jak te 5 lat temu. Zniszczone bardziej farbowaniem i dekoloryzacjami (swojego czasu farbowalem wlosy 2 razy w tygodniu) . Do prostowania hot liss, wczesniej spray wellaflex do krecenia wlosow za pomoca lokowki- sprawdzal sie znakomicie Od jakiegos czasu obowiazkowo czysta keratyna w sprayu po kazdym myciu. Raz w tygodniu wax. I ogromna suplementacja w diecie
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:38   #10
eweluunaaa9393
Raczkowanie
 
Avatar eweluunaaa9393
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 130
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Ja mam cienkie, długie włosy, nie stosuje zadnej ochrony, a mało tego, na dodatek prostuje prostownicą kupioną wieki temu za grosze na allegro, marki Akira bodajrze
Wiem, ze jesli chce zachowac swoje długie włosy, a chce, to nie moge ich tak katowac tym złomem. Własnie zaczełam sie rozgladac za jakas nową, ceramiczną prostownicą
eweluunaaa9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:18   #11
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
Ja prostuje od 5 lat minimum 4 razy w tygodniu, temperatura prostownicy 190 C. Wlosy krecone, ale ogromnie juz uwrazliwione, wiec nie maja takiego skretu jak te 5 lat temu. Zniszczone bardziej farbowaniem i dekoloryzacjami (swojego czasu farbowalem wlosy 2 razy w tygodniu) . Do prostowania hot liss, wczesniej spray wellaflex do krecenia wlosow za pomoca lokowki- sprawdzal sie znakomicie Od jakiegos czasu obowiazkowo czysta keratyna w sprayu po kazdym myciu. Raz w tygodniu wax. I ogromna suplementacja w diecie
a coś więcej ? o dzialaniu i konkretnym produkcie. bo ja tylko wiem, ze keratyna wystepuje we wlosach.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 22:19   #12
szeeejk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

ja prostuje codziennie, nawet dwa razy dziennie.. nie kręcą mi sie, ale beznadziejnie falują.. mam gęste włosy, ktore wyglądają wtedy na jeszcze gętsze..
szeeejk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 23:52   #13
marflu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Ja prostuję włosy od jakichś 4 lat, wcześniej sporadycznie- teraz prawie co dwa dni. Mam geste, grube, falujące i niestety puszące sie włosy. Po prostowaniu stają się gładkie, lśniące i baaardzo zdrowo wyglądają. Może to też dlatego, ze po każdym myciu włosów spłukuje je lodowatą wodą (zamykają się łuski, są bardziej błyszczące). Używam prostownicy Remingtona. Kosmetyki do prostowania za bardzo obciążaja mi włosy i fryzura po nich wygląda cięzko, wiec z nich zrezygnowałam. W zamian raz w tygodniu nakładam na pół godziny maseczkę intensywnie regenerującą. Końcówki się rozdwajają- jak to końcówki nie zauważyłam dużej różnicy od czasów przed prostowaniem.
marflu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 08:53   #14
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
a coś więcej ? o dzialaniu i konkretnym produkcie. bo ja tylko wiem, ze keratyna wystepuje we wlosach.
Wystepuje, a nawet jest ich glownym budulcem Kupilem na Mazidlach hydrolizowana keratyne za grosze (sklepowe produkty kosztuja sporo i maja pomiksowane sklady, tutaj mam pewnosc, co klade na wlosy) i mieszam ja sobie po prostu ze zwykla woda. I tym spryskuje wilgotne wlosy. Podsuszam, hot liss, susze do konca i postuje. Keratyna ma do siebie to, ze wnika tylko tam, gdzie jest potrzebna, czyli we wszystkie ubytki wlosa.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:32   #15
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Dzięki nowej prostownicy częstotliwość zmalała. Moja żona, ma cienkie włosy i prostuje max 3-4 razy w tygodniu a córa, która ma grube kręcone włosy codziennie ponieważ codziennie rano myje włosy.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:40   #16
Justynka_xc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 272
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

obecnie nie prostuję wlosow ponad rok czasu, moze z 5 razy wyprostowalam okazjonalnie, ale kiedys prostowalam po kazdym umyciu glowy, czyli co 3-4 dni, stosowalam olejki z subriny... u mnie niestety byly skutki uboczne prostowania, lamaly mi sie strasznie wlosy, nawet w polowie potrafily sie zlamac i dlatego odstawilam prostownice
__________________


Justynka_xc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:45   #17
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Też namawiam moje "dziewczyny", żeby przestały prostować ale bez efektów.
Chociaż nie ukrywam, że wolę żonę jak ma wyprostowane włosy.
Z tego powodu kupiłem jej w prezencie prostownicę profesjonalną i widzę różnicę.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:13   #18
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Cytat:
Napisane przez daniele67 Pokaż wiadomość
Też namawiam moje "dziewczyny", żeby przestały prostować ale bez efektów.
Chociaż nie ukrywam, że wolę żonę jak ma wyprostowane włosy.
Z tego powodu kupiłem jej w prezencie prostownicę profesjonalną i widzę różnicę.
Tak się zastanawiam... Czy jeśli wiadomo, że kobieta i tak i tak prostuje codziennie, co dwa dni włosy - czy nie lepiej zrobić sobie trwałe, chemiczne prostowanie ? Wiadomo, że również szkodzi, ale może jednak zdrowiej "raz, a porządnie"? I później tylko odpowiednio dbać, pielęgnować, nawilżać, odżywiać...
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:35   #19
independent99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 367
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Od około trzech lat regularnie prostuje włosy. Po pewnym czasie codziennego prostowania, w końcu doszłam do wniosku, że moje włosy są w o wiele gorszej kondycji. Wtedy miałam już ceramiczną prostownicę, nie używałam jednak żadnych dodatkowych kosmetyków. Teraz zażywam suplement diety, stosuję jedwab, spray do prostowania, szampony i odżywki do zniszczonych włosów. I jestem naprawdę zadowolona. Wielu znajomych mówi mi, że mam piękne i lśniące włosy i nie chcą wierzyć, że codziennie katuje je prostownicą
independent99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 22:32   #20
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam... Czy jeśli wiadomo, że kobieta i tak i tak prostuje codziennie, co dwa dni włosy - czy nie lepiej zrobić sobie trwałe, chemiczne prostowanie ? Wiadomo, że również szkodzi, ale może jednak zdrowiej "raz, a porządnie"? I później tylko odpowiednio dbać, pielęgnować, nawilżać, odżywiać...

chemiczne prostowanie nigdy nie sprawi ze wlosy beda calkowicie proste. jedynie wygladzi i sprawi ze beda sie lepiej ukladaly. tak twierdza u l;oreala. ja robilam trwała kilka lat temu chyba u jean louisa davida i zwała sie relax ale nic kompletnie mi z wlosami nie zrobila nie widziałam zadnej roznicy, tyle tylko ze wlosy suche. podobno tez te trwale najlepiej działaja na wlosy do ramion co nie zmienia faktu ze nawet krotkich wlosow nie zmienia nagle w proste.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:17   #21
takaosobie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dżejlogard
Wiadomości: 76
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

prostuję włosy około 3 lat. włosy są w nieciekawej kondycji , rozdwajają się i po umyciu wyglądają jak siano. końcówki mam zniszczone okropnie..bronię się przed wizytą u fryzjera - bo chcę je zapuścić [a wiem ,że jak powiem fryzjerce ,żeby obciela mi 2 cm to ona obetnie 5 ;| ]. prostownica firmy Euromax .a do włosów stosuję : odżywkę , szampon, nabłyszczacz i serum na zniszczone końcówki z avonu . dodatkowo jedwab z Joanny .
__________________
M A T U R A 2 0 1 0 ! !




takaosobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:25   #22
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Cytat:
Napisane przez daniele67 Pokaż wiadomość
Też namawiam moje "dziewczyny", żeby przestały prostować ale bez efektów.
Chociaż nie ukrywam, że wolę żonę jak ma wyprostowane włosy.
Z tego powodu kupiłem jej w prezencie prostownicę profesjonalną i widzę różnicę.


Toś wybrał niezwykle skuteczny sposób, by odwieść żonę od nawyku katowania włosów prostownicą
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 19:08   #23
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Masz rację, ale jak nie mogłem zwalczyć "nałogu" to kupiłem przynajmniej profesjonalną prostownicę. Różnica jest taka, że teraz żona prostuje włosy co 2-3 dni a nie codziennie i zabieg trwa kilka minut a nie pół godziny.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 19:12   #24
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

prostowałam kiedyś codziennie(od mniej więcej 2005), gdy miałam kiepską prostownicę. teraz mam najlepszą na świecie, która wcale nie niszczy włosow! są piękne, odzywione, pięknie błyszczą po wyprostowaniu! odkąd urosły prostuję coraz rzadziej - ostatnio 10 grudnia 2008
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 19:13   #25
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Prostuje po każdym myciu włosów czyli co dwa dni od jakiś 3 lat ale moje włosy są bardzo wysuszone.
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:39   #26
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Polecam stosowanie profesjonalnych prostownic z regulację temperatury, można dobrać odpowiednią temperaturę do rodzaju włosów.
Prostownica, którą wybrałem dla żony ma elektroniczną regulację od 150 do 220*C.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 21:12   #27
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

witajcieprostuje włosy od ok 3 lat. moje włosy są zniszczone. kiedyś tak tego nie zauważałam bo obcinałam włosy co 1-1,5 miesiaca teraz staram sie zapuścić obcinałam pod koniec listopada więc normalnie niedługo wybierałabym się do fryzjera , ale takim sposobem nigdy ich nie zapuszczę moje włosy im dłuższe tym dłużej utrzymują sie proste po prostownicy także myśle ze warto troche sie pomęczyć. włosy kiedyś prostowałam codziennie czasem nawet dwa razy.teraz prostuje co dwa dni.z czasem chce coraz bardziej ograniczać prostowanie.zabieram się za ich regeneracje.macie jakieś sprawdzone sposoby? oprócz olejku rycynowego, waxu i pokrzywy z tymi sposobami już się zapoznałam na wizażu
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 10:48   #28
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

słonko poprosiło mnie w mailu o podanie nazwy prostownicy, którą ubóstwiam. oto ona: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27784
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 18:22   #29
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Prostuję jakieś 3 lata, najpierw nieregularnie prostownicą Babyliss - z parą i niestety aluminiowymi płytkami.
Od roku moją ukochaną http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19144
w parze z http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11521 , po myciu, ostatnio rzadziej bo trochę kręcę nie są zniszczone specjalnie, napewno nie w takim stopniu, żebym zrezygnowała z prostownicy i paradowałą z tym co mam naturalnie bo wtedy nie mogłabym żadnej grzywki ni nic mieć fajnego na głowie
Na najniższej temperaturze, 120 st, wystarczy przejechać raz.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 19:27   #30
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Jak długo prostujecie i jaka jest kondycja waszych włosków?

Prostuję włosy od 4 lat. Na początku prostowałam codziennie, a po zmianie prostownicy ceramicznej na ceramiczno-tytanową z regulacją temperatury (obie Babyliss) - co 2-3 dni. Do prostowania używałam mleczka Loreal Hot Liss, a w tej chwili spray'u do prostowania Elgon Professional Affixx. Kosmetyki do prostowania obciążają mi jednak włosy, więc często z nich rezygnuję.
Nie zauważyłam zniszczenia moich włosów, nawet nie rozdwajają mi się końcówki . Staram się odżywiać włosy (odżywki, serum, jedwab) i regularnie je podcinam.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.